پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - کیه وو ( هفته سی ام سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
129 پاسخ برای این موضوع

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
با این اوضاع میشه احتمال داد که لگروتالیه هم به بازی برسه...پس تقریبا ترکیب کاملی رو رانیری به زمین می فرسته . بعد از بوفون،مولینارو و کیلینی و لگروتالیه و گریگرا در خط دفاع میتونن بازی کنن.خط هافبک هم میتونه از ندود و مارکیونی و تیاگو و باز هم احتمالا جووینکو و یا مارکیزیو تشکیل بشه. در ضمن زوج ترزگه و یاکوئینتا اصلا کارساز نیست و جواب نمیده. بهترین گزینه اینه که یکی از این دوتا در کنار الکس بازی کنن. که یاکوئینتا با توجه به درخشش این روزهاش میتونه گزینه بهتری باشه هر چند زوج الکس و ترزگه سالها نتیجه داده. در کل حالا یاکوئینتا در فرم ایده آلی به سر میبره و برای تیم ملی هم گل زده صلاح نیست که نیمکت نشین بشه. احتمال حضور کامورانزی هم هست اما بهتره که اگه میخواد بازی کنه برای چند دقیقه آخر بازی باشه .

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
ببینم کیه وو همونی نبود که بازی رفت ، شب تولد الکس بود، 249 ـُمین گلش ـُ زد؟! یه پنالتی هم شد که یاکی زد! به هر حال، با توجه به وقفه ای که بین بازیا افتاده ، به نظر من شاید شاهد بازی خیلی قشنگی نباشیم، ولی به خاطر اینکه بازی تو خونه است و این هفته ها هم حسابی حساس، حتما می بریم! امیدوارم پرگل! کلی از مصدوما هم که به این بازی می رسند، فکر می کنم بد نباشه کامو هم حتی بازی کنه، درسته که هنوز کاملا رو فرم نیست، ولی خب این بازی هم اونقدرا سخت و مهم نیست که بخوایم بگیم بازی نکنه! باید بیاد تو که راه بیفته کم کم! واسه بازیای بعد حسابی بهش نیاز داریم!! واسه بازی با اینتر به کامورانزی به شدت آماده می خوایم! من ترجیح می دم با یه چنین ترکیبی بازی کنیم: بوفون مولی - کیه لینی - لگروتالیه - ملبرگ ندود - مارکیزیو - مارکیونی (کامو) سبا الکس-یاکی یاکویینتا فکر کنم تو این بازی خیلی خوب ظاهر شه، به نظر من یکی از زنندگان گل یاکیه!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به نظرم کیه وو خیلی خطر انگیز ناک نیست پس لزومی نداره همه ی بزرگای تیم بازی کنن اگه دچلیه بتونه بازی کنه به نظر من بهتره عمو پاول بازی نکنه،این ترکیب منه:

منینگر

مولینارو جورجو ملبرگ گریگرا

دچلیه مارکیزیو مارکیونی

سبا

الکس یاکینتا

توضیحات:به نظر من حتی به جورجو هم میشه استراحت داد و آریائودو رو بهش بازی داد ولی حیف که سه امتیاز حیاتیه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
شما نباید فراموش کنیم که داریم به آخر فصل نزدیک می شیم و هرچقدر که به آخر فصل نزدیک بشیم تیم های آخر جدول خطرناک تر می شوند و دسته کم گرفتن اونها یعنی باخت !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
منم که تو توضیحاتم به این نکته اشاره کردم... سه امتیاز حیاتی...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
با توجه به اينكه بازيكنا از بازي دور بودن و توي شرايط تمرين بودن ، و از طرفي فاصله‌ي بازي ها هم هفته اي خواهد بود احتياجي نيست به بزرگان تيم استراححت بديم ، بلكه بايد بازي كنن تا آخرين هفته هم با هم هماهنگ باشند و الان كه ما تنها رقيب اينتر هستيم كاري كنند كه ازش جلو بزنيم ، وگرنه اگه مثله فصله پيش بود مي تونستيم به بازيكناي بزرگ استراحت بديم و بذاريم جوون تر ها بازي كنن و براي فصل بعد آماده بشن اما الان ديگه اونطوري نيست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته من ترجیح میدم به بازیکن های مصدوم فشار آورده نشه چون در ادامه بازی های سختی داریم،بازی کوپا هم نباید یادمون بره. ما توانایی بردن کیه وو بدون کامورانزی و بقیه هم داریم،پس بهتره خیلی ریسک نکنیم ! و مثلا در نیمه دوم یا اواخر بازی اونا بازی کنند.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من که احتمال میدم ندود توی این بازی بیاد وسط و جووینکو لب خط بازی کنه !!!! ترزگه توی تمرینات خیلی اماده نشون داده و بعید نیست فیکس بازی کنه

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
رضا به نکته ی خوبی اشاره کرد ! ما در این فصل چه قهرمان بشیم چه خدای نکرده قهرمان نشیم به کوپا احتیاج مبرم داریم ! به دو دلیل این حرف رو می زنم : 1 این که درسته جام کوچیک تری نسبت به CL و کالچوئه اما در هر حال یه جام تقریبن معتبر محسوب میشه و قهرمانی توش خیلی به نفعمونه . 2 یوونتوس الان 9 قهرمانی در کوپا داره و انشااللـه اگه قهرمان بشیم میشه 10 تا ، هر 10 قهرمانی تو کوپا یه ستاره ی نقره ای به ارمغان میاره ! ما با قهرمانی می تونیم اولین تیمی باشیم که به ستاره ی نقره ای می رسه و صد البته این خیلی کمک می کنه به تیممون چون پیرهن سه ستاره برای همه ی بازیکنانی که به دستش آوردن ارزشمنده ! در هر صورت برای روز یکشنبه دست رانیری خیلی بازتر از قبل هست و امیدوارم بتونه با اتخاذ یه تاکتیک خوب تیم رو به سه امتیاز برسونه و بازیکنانمون هم مصدوم و محروم نشن !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی با کیوو 300 مین بازی بوفون با یووه است.بوفن گفته : من خیلی خوشحالم که به این تعداد بازی می رسم مخصوصا وقتی با تیم مثل یوونتوس باشه کار آسونی نیست،خوشحالم که 8 سال خوب رو در یووه گذروندم،به تک تک این بازی ها افتخار می کنم. بوفون 37 مین نفریه که از 300 بازی در یوونتوس میگذره. راستی دلپیرو هم با 7 بازی دیگه به 600 بازی با یووه خواهد رسید.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
زیبایی این رکورد با گل نخوردن تو بازی پیش رو برای بوفون و یووه بیشتر میشه ... و البته برد دلچسب...

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
يوونتوس اين بازي رو مي بره. ولي نبايد كيوو رو دست كم گرفت. چون هميشه در مقابل يووه خوب ظاهر شده.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دوست داشتم چان دفاع خوبی داشته باشیم که جی جی در هیچ کدو از بازی هیچ گلی نخوره و یک رکورد از خودش بجا بگذاره............. یوونتوس با این فراز و نشیبی که داره و نبودن در لیگ قهرمانان اروپا.........جی جی کمتر دیده شده و کمترسر زبانها است.................

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تا دقیقه ی 25 هیچی نداشته و فقط یکی خوردیم !!!! دفاع دوباره اشتباه کرد روی افساید گیری حسن مصدوم شد و کامو اومد توی بازی وسط زمین هم فقط توپ خراب می کنیم الکس دو تا ضربه ازاد خیلی بد زده

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
نهههههههههههههههههههه گل خورديم. پليسير زد. اما خوبه كه اول مسابقست. بوفون هم قبل از اون روي يه حمله كيوو عالي كار كرد.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یه سوپر گل از کیلینی 1-1

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
گگگگگگگگگگگگگللللللللللللللللللللللللللل كككككككييييييللللللليييييننننننننيييييي

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
گل زیبای جورجو روی هوش کامو بود

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کلینی چه گلیییییییییییییییییییییییییییی زد! هنوز باورم نمیشه جورجو همچین گلی زده باشه!فوق العاده بود!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
الکس اصلا خوب نیست !!!! پاس هم تا حالا که هیچ مدله نداده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی