پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - کیه وو ( هفته سی ام سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
129 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر    تصویر

یکشنبه 5 آپریل برابر با 16 فروردین
ساعت 17:30 به وقت ایران
ورزشگاه المپیکو تورین

سایر مسابقات هفته سی ام

آتالانتا - فیورنتینا
رجینا - جنوا
رم - بولونیا
کالیاری - کاتانیا
سیئنا - لاتزیو
سامپدوریا - ناپولی
پالرمو - تورینو
اودینزه - اینتر
میلان - لچه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب پس فکر کنم به دلیل بازیهای ملی این بازی دو هقته دیگه برگزار خواهد شد.............. حالا ایتالیا با کی داره؟ چار چوب بازیهای مقدماتی جام جهانی 2010 هست؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

خوب پس فکر کنم به دلیل بازیهای ملی این بازی دو هقته دیگه برگزار خواهد شد..............

حالا ایتالیا با کی داره؟ چار چوب بازیهای مقدماتی جام جهانی 2010 هست؟

فکر کنم با مونتنگرو و ایرلند

بریم سراغ بازی:
محروم هیچی نداریم ولی خوب محروم تادلتون بخواد :دی:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
این سه امتیاز تضشمینیه در ان سوی میدان باید دید اودینسه چه کار می کنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب کیه وو هم بازی این هفته ی خودش رو برد و توی سه هفته ی اخیر هفت امتیاز به دست اورده و شرایط خیلی خوبی داره !!! به احتمال زیاد ماکینوا در مقابل یووه مصدومه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

بریم سراغ بازی:
محروم هیچی نداریم ولی خوب محروم تادلتون بخواد :دی:

تو حرفای حسین پارادوکس وجود داره...

محروم هیچی نداریم ولی خوب محروم تادلتون بخواد

نکتک:محروم دوم را مصدوم بخوانید
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
اما در مورد بازی:
کیه وو هیچ وقت تیم دردسر سازی نبوده و بی شک با وجود نمایش های یووه در ماه اخیر من بی شک یووه رو برنده ی این بازی می بینم...
حتی با وجود بردهای اخیر و روحیه ساز کیه وو

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
امروز اوبینا بجای مانسینی به بازی اومد در بازی اینتر – رجینا . یاد بازیهاش در کیه وو افتادم ! کیه وو نمیتونه تیم خطرسازی برای یووه بشه . چون بازی در تورین هست و من خیلی بعید میدونم یووه نتونه کیه وو رو ببره. ضمن اینکه یووه از این به بعد "حق" نداره نتیجه ای به جز برد کسب کنه ! یووه فقط و فقط باید ببره و منتظر لغزش اینتر باشه. امیدوارم مارکیونی از اول بجای حسن بازی کنه، حسن بازیکن زحمت کشیه و انصافا در کارهای دفاعی خیلی عالی کار میکنه ولی واقعا بعضی موقع ها با بی دقتی هاش حرص من رو که هیچ، حرص بقیه بازیکن ها رو هم در میاره ! پاس های اشتباه و عجولانه رو من نمیدونم چرا نمیخواد ترک کنه ! ضمن اینکه از اون طرف مارکیونی کم کم داشت بهتر میشد که مصدوم شد ! حالا امیدوارم دوباره مثل قبل نشه ! جووینکو خیلی موثر و خوب بازی میکنه و به عقیده من تا وقتی که داره خوب بازی میکنه نیمکت نشینیش نمیتونه مناسب باشه . بهتره که از ندود در وسط زمین استفاده کنه . تا هم جووینکو بازی کنه و هم از قدرت ندود بهره ببریم . نیمکت نشینی یاکوئینتا هم میتونه ظالمانه باشه ! با اینکه دوست دارم تره زگه بازی کنه ولی وینچنزو در بازی هایی که انجام داده خیلی عالی بوده . امیدوارم الکس عصبی نباشه ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
در مورد این بازی 1 چیز میگم : ندود وسط ! وسلام !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دو تا نکته ی خیلی خیلی خوب و حیاتی !!!

امیدوارم الکس عصبی نباشه ...

ندود وسط !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این هم نتایج کیه وو تا این جای فصل: کیه وو - رجینا 2 - 1 لچه - کیه وو 2 - 0 سمپدوریا - کیه وو 1 - 1 کیه وو - تورینو 1 - 1 کاتانیا - کیه وو 1 - 0 کیه وو - فیورنتینا 0 - 2 کیه وو - آتالانتا 1 - 1 کالیاری - چیوو 2 - 0 کیه وو - لازیو 1 - 2 پالرمو - کیه وو 3 - 0 کیه وو - یوونتوس 0 - 2 آث میلان - کیه وو 1 - 0 کیه وو - سی ئنا 0 - 2 اودینزه - چیوو 0 - 1 کیه وو - آ اس رم 0 - 1 اینترمیلان - کیه وو 4 - 2 کیه وو - جنوآ 0 - 1 بولونیا - کیه وو 1 - 1 کیه وو - ناپولی 2 - 1 رجینا - کیه وو 0 - 1 کیه وو - لچه 1 - 1 کیه وو - سمپدوریا 1 - 1 تورینو - کیه وو 1 - 1 کیه وو - کاتانیا 1 - 1 فیورنتینا - کیه وو 2 - 1 آتالانتا - کیه وو 0 - 2 کیی وو - کالیاری 1 - 1 لازیو - کیه وو 0 - 3 که یوو - پالرمو 1 - 0 کیه وو با احتساب بازی امروز 7 برد 9 تساوی و 13 باخت و 25 گل زده و 36 گل خورده و 30 امتیاز رده شانزدهم جدوله

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
ایا بازی بعد از کیووه با انترهههههههههههه؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نه با جنوا هستش و بعدش با اینتر .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
کیوو لاتزیو رو تحقیر کرده ولی ما هم رم رو کوبوندیم هرچند که کیوو تو هفته های اخیر خوب نتیجه گرفته ولی بازم نمی تونه واسه یووه مشکل ساز بشه. بهترین مهاجمشون هم مصدومه و یووه هم خیلی با روحیه هستش پس به امید پیروزیه پر گل یووه و درخشش یاکی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
البته با توجه به سابقه ی تفکرات دفاعی رانیری نباید انتظار داشته باشیم ندود در وسط و مثلا ترزگه به جای دل پیرو بازی کنه چون ندود هافبک هجومی هست و در قیاس با تیاگو و پولسن از خصوصیات تدافعی کمتری بر خورداره و به همین خاطر خیلی بعیید هست از ندود به عنوان هافبک وسط بازی بگیره

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
در كل كيوو معمولا خوب جلو يوونتوس ظاهر ميشه و هميشه يه حريف خطرناك بوده.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب بریم سراغ امار و ارقام دو تیم : در ده دیدار اخیر، یوونتوس با 9 پیروزی و یک تساوی در کنار 22 گل زده و 7 گل خورده تاکنون یووه 13 مرتبه برابر کیه وو به میدان رفته و توانسته 11 پیروزی، 2 تساوی، 28 گل زده و 10 گل خورده را از ان خود نماید در میان بازیکنان نیز جان لوکا پسوتو و تورام با 5 بازی صدر نشین اند و زالایتا نیز با 3 گل زده در صدر گلزنان ایستاده، در میان مهاجمین کنونی یووه، دیوید ترزگه با 2 گل در رده دوم قرار دارد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يوونتوس از سي ال كنار رفته و تمركز بيشتري روي سري آ داره‌ف در نتيجه مي شه گفت زياد انتظار سختي نيست كه بخوايم ببريم. از طرفي دو نتيجه‌ي 4-1 اخير يووه هم روحيه رو بالا برده و هم انتظار رو پس بايد باز هم منتظر يه بازي خوب از يووه باشيم و منتظر باشيم تا شيب نمودار يوونتوس در حالت صعود بمونه و تا انتهاي فصل بتونه خودشو به بالاي جدول تحميل كنه.البته نبايد فراموش كرد كه اينتر  و ميلان  هم از اين به بعد كاملا متمركز هستند روي سري آ. اينم نتيجه‌ي حذف شدن بزرگان سري آ از سي ال ، يوفا و كوپاناتزيوناله* هستش!!! *اينم اولين سوتي بنده توي سال جديد ، هنوز بازي هاي برگشت برگزار نشده مثل اينكه!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
البته با توجه به بازیهای ملی در هفته آینده و فرصت حدود 10 روزه تا این بازی شاید بشه امیدوار بود که یکی-دو مصدوم تیم هم مثل کامورانزی به بازی برسن ، حتی موقعیت خوبی هستش که مصدومین تازه برگشته ای مثل مارکیونی هم به آمادگی کامل برسند .

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
والله این مصدومیت ها یه جنبه مثبت داشتن. اگر همه بازیکن ها حاضر بودن کجا جوینکو بازی میکرد. به راستی در عدم حضور برخی بازیکنان یوونتوس با وجود جوینکو خطرناک تر شده است.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
من يه كوپاناتزيوناله ديدم ولي منظور دوستمون رو نفهميدم ! يعني اين كه چه جامي هست و كدوم تيم هاي ايتاليايي ازش حذف شدن ؟!! ;D ;D

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی