پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رم 1 - یوونتوس 4 ( هفته بیست و نهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
111 پاسخ برای این موضوع

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال

اين پنجمين برد چهار گله يوونتوس تو سري آ هست.

نه منظورم پشت سر هم بوود!

ولی خدایی اصلا فکرشو نمی کردم 4 تا به رم بزنیم!!
عجب عیدی ای دادند
دیگه کم کم پیش به سوی قهرمانی!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
البته رم همچین آش دهن سوزی نبودا ! نمیخوام برد یووه رو لوث کنم ولی رم اون تیم پر مهره گذشته نبود . هرچند ما در بازی رفت هم تیم کامل رم رو برده بودیم ولی این تیم خیلی داغون بود به حدی که دو تعویض آخر اسپالتی مربوط به جوانان باشگاهشون بود و گویا برای کسب تجربه فقط به زمین اومدن ! درسته یووه هم خیلی مصدوم کلیدی داشت اما تیم بود و اون شخصیت تیمی رو داشتیم ولی رم واقعاً داغون بود ! البته ما میتونستیم با یکی دو گل بیشتر هم ببریم ، اون شوت دل پیرو که ریسه از نزدیکی های خط دروازه بیرون کشید یا دو-سه موقعیت گلی که جووینکو و دیگران از دست دادند و حتی پنالتی که میتونست داور بگیره میتونستند ما رو با نتیجه ای پرگل تر بدرقه کنند ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به نظر من اینجا ارزش کار رانیری اثبات میشه !!! رانیری هم توی این فصل خیلی از بازی ها بود که بیش از 8 بازیکن خودش رو نداشت ولی اینجوری تحقیر نشد !!! بی انصاف نباشیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

به نظر من اینجا ارزش کار رانیری اثبات میشه !!! رانیری هم توی این فصل خیلی از بازی ها بود که بیش از 8 بازیکن خودش رو نداشت ولی اینجوری تحقیر نشد !!!

بی انصاف نباشیم

واقعا !

---

به خاطر بازی فدرر دیر اومدم ! حیف چهارمین باخت متوالی فدرر به مورای لذت این پیروزی رو کامل از بین برد برام.وگرنه خیلی برد شیرینی میتونست باشه.خیلی حس نوشتن ندارم،فقط رانیری جدیدا جالب شده ! سبا رو بازی داد،یاکوینتا رو بازی داد،ندود رو وسط بازی داد ! یا بازی با چلسی که 3 مهاجمه بازی کرد !

گل ندود خیلیییییی قشنگ بود ! گل اول یاکوینتا هم همینطور.
یه بازی مسنجم و حساب شده از یووه،به قول حسین ما هم پیش اومده که کلی مصدوم داشته باشیم ولی هیچوقت به این خفت دچار نشدیم.ما بازی قبل که 4 تا زدیم 12 مصدوم داشتیم،به عبارتی 3 بازیکن اصلی بیشتر نداشتیم و 4 تا زدیم.

بهترین بازیکن یووه شاید بشه گفت یاکوینتا بود در حالی که همه خوب بودند،و البته الکس هم خیلی جالب بازی نکرد.
راستی بوفون هم چند واکنش نجات بخش توی این بازی داشت.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
آره واقعا يووه عالي كار كرد. درسته كه رم كامل نبود ٍ خوب يووه هم كامل نبود. اين دقيقا ميرسه به همون مواقعي كه يووه مي بازه و ما مي كوبيمش. اما الان اينجوري مي گيم كه رم بد بود. scarf:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون 5/6 – گریگرا 5 – ملبرگ 7 – کیه لینی 5/6 – مولینارو 5/6 – صالی امیجیچ 7 – تیاگو 5 ( ندود 5/6 ) – پولسن 6 – جووینکو 5/6 – دل پیرو 5/6 – یاکوئنتا 5/7

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
نمره تياگو كمه به نظرم اما حسن هم زياده براش اون نمره. بايد بر عكس ميشد.

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
خوب آخه یه چیزی هم هست ها! مثلا اگه قرار باشه یووه هم مثل رم وقتی بازیکن نداره و یا مشکل داره 4 تا 4 تا بخووره که دیگه یوونتوس نیست! هرچند از رانیری خوشم نمی یاد اما باید اعتراف کنم این دفعه خوب بود! گل ندود هم از اون سه تا گل دیگه قشنگ تر بود

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
دلم برای رم سوخت دیگه خیلی ندار بود من نیمه دوم رو فقط دیدم بعد از گل رم اصلا خوب بازی نمی کردیم شانس اوردیم که گل رو زود زدیم چه سانتر هایی می کرد مولینارو میشه کم کم بهش امیدوار شد واقعا زمانی که ندود وسط بازی می کنه یوونتوس خطرناک تر میشه امیدوارم اینتر امتیاز از دست بده یوونتوس هم باید همینجور ادامه بده دیگه نباید الکی امتیاز از دست داد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ما هم سیسوکو و لگروتالیه و مارکیزیو و کامورانزی و ترزگه و زانتی و ... رو نداشتیم ! اگر دیامونته محروم بود جاش لوریا بازی کرد که از دیامونته جایگاه بالاتری داره در رم،اگر موتا محروم بود پانوچی بازی کرد. رم وضعیتش از وضعیت ما بدتر نبود انصافا.ما هم خیلی مصدوم داریم ولی منتها چون همش باهاشون سر کار داریم و اینقدر مصدومیت ها زیاده که بیشتر بازی می کنند برامون عادی شده ! باور نمی کنیم یووه 8-9 تا مصدوم داره خیلی از قدرتش کم میشه ! من مورد های مثل دچلیه و اینا رو نگفتم دیگه که بازیکن ثابتی در یووه نیستند.

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
سلام به همه ی دوستان اول از همه سال نو را به همه تبریک میگم و امیدوارم سالی سراسر از موفقیت را تجربه کنید اما بازی : بر خلاف انتظار همیشگی از یووه که هر وقت ازش انتظار داشتیم بهمون ضد حال می زد این دفعه بچه ها واقعا عالی کار کردن " بچه ها متشکریم " بازی واقعا عالی بود به هرحال امیدوارم " سال نکو از بهارش پیداست " امسال در مورد یووه صدق کنه ! ------------------------------ یه سوال : یه سایت میخوام که توش آمار کلی بازی رو ببینم ؟؟ کسی سراغ نداره ؟ ------------------------------- اما یه خواهش از دوستان : کسی میتونه آمار کلی عملکرد یووه و ایتالیا را در سال 87 بزاره ؟ ( اگه کسی گذاشت لینکش رو برام تو پیغام خصوصی بفرسته )

j_2006_n

j_2006_n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 78 ارسال
سلام دوستان عجب بازی بود اینتر با کجا بازی داره؟ اگه اینتر ببازه عالی میشه :drinks:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اینتر توی خونه با رجینا بازی داره

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
من اصلن ذوق زده نشدم چون مطمئن بودم پر گل می بریم این بازی رو ! یعنی وقتی ملبرگ گل زد انتظار دیدن چند تا گل دیگه رو هم تا آخر بازی داشتم !!! یوونتوس روون و خوب فوتبال بازی کرد و به نظرم مزد خونسرد بازی کردنش رو گرفت ! یوونتوس در این بازی یه فوتبال کامل رو به نمایش گذاشت ؛ حرکت از کناره ها و زدن ناگهانی به داخل (گل اول) ، دوباره حرکت از کناره ها و ارسال (گل دوم) ، ضربه ی شروع مجدد (گل سوم) و شوت (گل آخر) مصادیق ادعای منه ! البته وقتی کامل میشه که با بازی خوب مدافعین (مخصوصن کِلینی) و فقط اسم بوفون (خودِ بردن اسم بوفون به تنهایی خطرناکه ! من که می ترسم از بازیش بگم !!!) هم راه بشه . توی یک نگاه کلی یوونتوس برای حمله از 8 عنصر و برای دفاع از 9 بازیکن استفاده می کرد ! ضد حملات بیانکونری با حداقل 3 و حداکثر 5 بازیکن دیده می شد و در مواقع حمله ی رم 6 بازیکن روی یک خط داشتیم !!! نظام دفاعی یوونتوس در این بازی جالب توجه بود و به جز دو اشتباه (ضربه ی ووچینیچ تو نیمه ی اول و حرکت خلاقانه ی بازیکن جوون شماره 38 شون تو نیمه ی دوم که باعث واکنش جیجی شد) نقصی نداشت ! گلی که یوونتوس خورد روی یه اشتباه فردی و فرصت طلبی بازیکن حریف اتفاق افتاد و این در حالیه که یوونتوس کلن روی ضربات کرنر مشکل داره ! دو تا کرنر دیگه هم بازیکنان رم فرستادن که خطرساز بود ! اگه بخوام به تفکیک بازیکن ها صحبت کنم باید بگم که یاکوینتا تا دقیقه ی 65 بهترین بازیکن زمین بود و بعد اون افت محسوسی توی بازیش مشاهده شد ! گرچه دوندگیش تا آخر بازی نشون دهنده ی آماده بودنشه . الکس به عنوان یه بازیکن موئثر با دادن یه پاس گل و محور قرار گرفتن تو اکثر ضد حملات بازی خوبی رو به نمایش گذاشت ؛ جووینکو به رغم اشتباهات اولیه ش که تا قبل گل هم ادامه داشت خیلی خوب ظاهر شد و حتا می تونست حرکت قشنگ خودش رو تو نیمه ی اول با یه گل زیبا کامل کنه که بی تجربگی کرد و توپ رو به دونی هدیه داد ! یه تفاوت خاص که در مورد الکس و سبا خیلی توجهمو جلب کرده سرعت این دوتاست ! الکس ذاتن بازیکنیه که تقریبن میشه گفت کُنده و این در حالیه که برای معرفی سبا بعد از قد کوتاه و بدن نحیفش به فاکتور سرعت بالاش اشاره میشه ؛ الکس و سبا در کنار هم زوج مکمل و قدرتمندی رو می تونن پشت سر مهاجم یا مهاجمین تشکیل بدن . ملبرگ بدون توجه به گلی که زد یکی از بهترین بازیکنان زمین بود ؛ البته بدون جورجو قطعن به مشکل می خورد ؛ بخوایم نخوایم باید قبول کنیم که جورجو دیگه یه مدافع معمولی نیست ! در موردش میشه گفت سوپر مدافع آینده ی فوتبال دنیا . مولینارو خیلی خیلی قابل تحمل تر شده ! ضمنن من اگه دستم به گریگرا برسه یه کاری دست موهاش میدم ! تو نیمه ی اول نفهمیدم چرا وایساد و ریسه اون موقعیت وحشتناک رو خلق کرد ! من تکل جورجو رو توی اون صحنه با عملیات های شهادت طلبانه مقایسه می کنم !!! پولسن بازی خیلی خوبی رو از خودش نشون داد و پایه گذار گل اول یوونتوس بود ؛ تو نبردهای هوایی هم خوب عمل کرد . در مورد تیاگو چیزی نمی تونم بگم چون از درک هنرش عاجزم ! حسن طبق معمول بازی رو بد شروع کرد اما واقعن در ادامه عالی ادامه داد ! نمی دونم این گرم نیست یا چشه ولی به هر حال توی هر بازی 30 – 40 دقیقه تیم خودی رو شکنجه می کنه 30 – 40 دقیقه تیم حریف رو ! به نظرم گرفتن 7.5 توی این بازی حقش بود . مارکو خیلی معمولی تر از یه بازیکن معمولی ظاهر شد و پاول اسطوره تر از یه اسطوره ! 80 کیلومتر در ساعت سرعت شوت بازیکن 37 ساله ایه که اسمش لباس مقدس یوونتوس رو مقدس تر می کنه . در مورد بوفونم از من نخواین حرف بزنم ، خطرناکه ! **

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
من كه عيديمو از پاول گرفتم . شما چي؟

Faramarz

Faramarz

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
بازي خيلي زيبايي بود! لشكر اسپالتي رو در ميهنشون به خاك و خون كشيديم، هورااااااااااااااااااااااااااا! scarf: :flag3: :Juveflag: :juvefan: :juvefan2: شما فهميدين اسپالتي چي به گردنش بسته بود؟ شبيه شالگردن نبود! :rambo: :sick: شما دودي رو كه از پشت صندلي توتي بلند ميشد رو ديدين؟ :focus: :sick: مخصوصا ديدن بازي از الجزيره و با اون كيفيت محشر بود و جا داره همينجا از سهيل :afro: :121fs725372: (مسئول پخش زنده مسابقات) تشكر ويژه اي بكنم كه اگه اون نبود من نميتونستم اين بازي رو ببينم! :دی:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
استارت عالی و استفاده از حداقل موقعیت گل یاکوئنتا باعث این برد پر گل شد حالا فهمیدم چرا لیپی در حالی که یاکوئنتا در یوونتوس ذخیره بود به تیم ملی دعوت میکرد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

ما هم سیسوکو و لگروتالیه و مارکیزیو و کامورانزی و ترزگه و زانتی و ... رو نداشتیم !

اگر دیامونته محروم بود جاش لوریا بازی کرد که از دیامونته جایگاه بالاتری داره در رم،اگر موتا محروم بود پانوچی بازی کرد.
رم وضعیتش از وضعیت ما بدتر نبود انصافا.ما هم خیلی مصدوم داریم ولی منتها چون همش باهاشون سر کار داریم و اینقدر مصدومیت ها زیاده که بیشتر بازی می کنند برامون عادی شده ! باور نمی کنیم یووه 8-9 تا مصدوم داره خیلی از قدرتش کم میشه ! من مورد های مثل دچلیه و اینا رو نگفتم دیگه که بازیکن ثابتی در یووه نیستند.

درسته ما هم تو این فصل مصدوم خیلی داشتیم اما هیچوقت شکل تاکتیکی و شخصیت تیمیمون بهم نخورده . مثلاً تو بازی برگشت با چلسی درسته که سیسوکو نبود اما بقیه طوری بازی کردند که به هرحال تونستند یجورایی جور نبودنش رو بکشند اما رم دیشب تاکتیکش هم بهم ریخته بود و کاملاً نبود بازیکنایی مثل توتی ، دروسی و تادی در روند بازیشون تاثیر گذاشته بود . رم دیشب هیچ برنامه ای نداشت ، 3 تا مهاجم داشت که شاید در مجموع 1 بار و اونم روی شوت باپتیستا دروازه ما رو تهدید کردند ! کل تاکتیک رم نفوذ از جناح راست ما بود جایی که ریسه کاملاً به نسبت گریگرا برتری داشت وگرنه رم هیچ کاری نمیتونست بکنه . ماهم بازی قبل برای مثال ندود رو نداشتیم اما جووینکو جاش رو پر کرد اما دیشب فکر کنم فیلیپه توی کل بازی 1 دقیقه هم صاحب توپ نبود ! کلاً وضعیت رم اسقبارتر بود چون تیم درجه یکی نیست به نسبت یووه ، میلان و اینتر و نبود همون چند بازیکن اصلی و تاثیرگذارش کاملاً تیمشون رو بهم میریزه که دیشب هم همینطور بود و هیچ برنامه خاصی نداشتند و بیشتر روی ارسال از جناحین برنامه ریزی کرده بودن .

من اصلاً کاری با یووه و بردش ندارم ، من حرفم اینه که غیبت مصدومین و محرومین رم خیلی بیشتر از مصدومین یووه تو روند بازیشون تاثیرگذار هستش ، یجورایی وقتی توتی و دروسی نباشن اون فهم تاکتیکی و اون معنی تیم بودن رو تا حدود زیادی از دست میدن .

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
خیلی برد لذت بخشی بود! مخصوصا که یاکی کولاک کرد! من واقعا خوشحال می شم می بینم یاکی می تونه از فرصتای بازی ای که بهش می رسه، به این خوبی استفاده کنه! سر بازی با باته هم همینجوری من ـُ خوشحال کرد وینچنزو! بعضی وقتا فکر می کنم که شاید حیفه واقعا که رو نیمکته، و یه ذره بی انصافی! ولی خب، فوتباله دیگه! هر کی آماده تره بازی می کنه، و این رانیریه که تشخیص می ده این آمادگی رو!!
واااای! گل عمو پاول خدااا بود!

به نظر من اینجا ارزش کار رانیری اثبات میشه !!! رانیری هم توی این فصل خیلی از بازی ها بود که بیش از 8 بازیکن خودش رو نداشت ولی اینجوری تحقیر نشد !!!

بی انصاف نباشیم

:yes: شدیدا موافقم!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
هر چی درباره بازی گفته بشه کمه ! این یاکوئینتا اون یاکوئینتای همیشگی نبود ولی 2 تا گل زد ! یاکوئینتای آماده خیلی بیشتر از اینا ارزش داره . تا قبل از گل اول یووه در حملات و پاس های آخر اشتباهات زیادی داشت ولی با به ثمر رسیدن گل اول یووه کمی آرامش گرفت و با تمرکز بیشتری بازی کرد. تا اینکه نیمه اول تموم شد و نیمه دوم در همون دقابق اولیه رم روی یک ضربه کرنر گل زد . به عقیده من که گل بدی بود و یووه نباید به همین راحتی ها گل بخوره . اما باز هم یاکوئینتا با فرصت طلبی خودش یووه رو جلو انداخت. من پیش بینی نتیجه 4 – 1 رو کرده بودم و حتی میدونستم که یاکوئینتا در این بازی گل میزنه . ملبرگ هم مثل اینکه خیای علاقه داره در المپیک رم گل بزنه ! یه گل هم که به لاتزیو زده بود. نگه داشتن جووینکو، یاکوئینتا و الکس تا آخر بازی و به بازی اوردن ندود و مارکیونی نشون از این بود که یووه دنبال گل های بیشتری بود و حتی در همون دقایق پایانی بازی این یووه بود که داشت حمله میکرد نه رم ! یووه به یک برد کم گل قانع نشد چون رم رو ضعیف تر از خودش دید ضمن اینکه یک برد پر گل خیلی میتونست در روحیه تیم تاثیر بزاره . گل ندود ... به نظر من دونی بهترین عکس العمل ممکن رو روی ضوت ندود داشت و همین که تونست روی توپ تاثیر بزاره اوج هنر دونی بود ! شوت ندود محکم و پر قدرت بود ضمن اینکه دید خوبی هم نداشت دونی نسبت به موقعیت . الکس همچنان عصبی بازی میکنه ! این چندمین بازی بود که الکس عصبی بازی میکنه و دلیلش رو هم نمیدونم ! مسلما در خط دفاعی همه به جر گریگرا بازی خوبی رو به نمایش گذاشتند . ملبرگ واقعا یک بازیکن بزرگه ! بوفون هم یکی دو تا واکنش معمولی داشت ! اون شوت ها شوت هایی نبودند که بوفون رو به زحمت بندازند، حداقل به نظر ن که فوق واکنش نبودند ! بوفون توپ های به مراتب سخت تری رو گرفته . در پایان از اینکه اون مکسس و توتی وحشی تحقیر شدن بسیار خوشحالم . **

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی