پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رم 1 - یوونتوس 4 ( هفته بیست و نهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
111 پاسخ برای این موضوع

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال
فکر کنم خدا هم نمی خواد رم پیروز باشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
طبق اخرین اخبار توتی مشکلی نداره و اگه رم بخواد 4-3-2-1 بازی کنه مهاجم نوک تیمش هست !!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من ترجیح میدم که با سیستم 4-3-1-2 بازی کنیم هرچند خیلی بعیده ! با توجه به بازگشت ندود و تره زگه خیلی دست رانیری باز هستش اما نیمکت نشین کردن سبای آماده هم شاید خیلی منطقی نباشه . ضمن اونکه با توجه به درحشش همیشگی یاکوئینتا در برابر رم ترجیح میدم وینچنزو از ابتدا بازی کنه .

ترکیب مورد نظرم برای بازی فعلاً اینه :

بوفون

مولینارو کیلینی ملبرگ گریگرا

ندود تیاگو مارکیزیو

سبا

دل پیرو یاکوئینتا

البته باید دید که بازیکنانی نظیر لگروتالیه و مارکیونی به بازی میرسند یا نه .

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
منکه به یا دارم یوونتوس موقع عید نوروز نتایج بدی گرفته. زمانی بود که با آنجلوتی در حالی که تیم 9 امتیاز جلو بود فکر کنم در هنگام عید دو باخت او.رد و در روز اخر از پروجا باخت تا در روز بارانی و به عنایت داور کولینا لاتزیو قهرمان بشه. در سالی دیگر و در نوروز یوونتوس با تیم پارما مساوی کرد. سالی بود که نوروز تبدیل به عاشورا شده بود.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
توتی تمرین امروز رم رو هم به خاطر مصدومیت زانو از دست داد!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
سلام دوستان میگم آخرش کیلینی میرسه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه برسه که عالی هست اگه هم نرسه فکر کنم باید از لرنزو آریائودو جوان کمک بگیریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کیلینی بینیش رو عمل کرده و باید 48 ساعت استراحت کنه ، هنوز مشخص نیست برسه یا نه !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
بینیش شکسته بوده یا عمله زیبایی انجام داده؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تو بازی با بولونیا دچار شکستگی شد .

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
خوبه دیگه بینیش هم قشنگ میشه از حالت بد قبلیش خارج میشه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بهتره تو این بازی جووینکو هم بازی کنه..حالا که داره خوب کار میکنه منطقی نیست که نیمکت نشین بشه... بهتره اجازه بدن به کارش ادامه بده..بخصوص اگه بتونه جلوی رم بدرخشه روحیه خیلی عالی پیدا میکنه و به یه اعتماد به نفس فوق العاده دست پیدا میکنه. میشه یه ترکیب هجومی تر رو در زمین چید... حیفه که تو این شرایط دوباره جووینکو به نیمکت بره. در نبود کیلنی هم قطعا دفاع با مشکل مواج همیشه...کیلنی ستون اصلی خط دفاعیه و وقتی نباشه تیم به مشکل برمیخوره.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من فکر میکنم در خط دفاع باید از زوج لرنزو آریائودو و الاف ملبرگ استفاده کنیم.....................................

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کیلینی به بازی خواهد رسید ولی با ماسک مخصوص صورت چون بینی تازه عمل شده اش با مشکلی مواجه نشه . اما حالا که جورجو میرسه ، مارکیزیو شاید نرسه ! مارکیزیو از ناحیه زانو بعد بازی با بولونیا دچار درد شده و تو این چند روزه هم به همراه تیم تمرین گروهی نکرده ، البته وضعیت نهائیش فردا مشخص میشه اما خیلی بعیده برسه !

با توجه به اتفاقات و گزارشات اخیر ، من ترجیح میدم یووه با این ترکیب بازی کنه البته اگر مارکیزیو نرسه :

بوفون

جووینکو ندود تیاگو صالی حمیدزیچ

دل پیرو یاکوئینتا

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
این بازی ها حیسیتی و تیم ها میان برای برد و نرفتن آبرو حالا رو هم درسته بازیکنان مصدوم داره و مهم بازی تو المپیک هستشو اگه رم با تیم جوانانش هم بیاد خطر ناکه وبازیکنانی مثل Vucinic Menez Baptista ممکنه خطرناک باشن و اگه یووه بازی خودشو کنه و احساسی بازی نکنند به امید خدا میبریم

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

چی می گی تو؟ می زنم لهت می کنما! :دی: مگه دماغش چشه که عمل زیبایی بخواد انجام بده!!؟! :treaten:

با توجه به اتفاقات و گزارشات اخیر ، من ترجیح میدم یووه با این ترکیب بازی کنه البته اگر مارکیزیو نرسه :

بوفون

جووینکو ندود تیاگو صالی حمیدزیچ

دل پیرو یاکوئینتا

من به جای گریگرا ترجیح می دم از زبینا استفاده بشه! شاید خیلی مطمئن تر بازی کنه!
واسه خط میانی هم ، شاید بد نباشه ندود بازی نکنه! یا حداقل فقط یه نیمه بازی کنه! من واقعا می ترسم واسه ندود! این آخرای فصل دیگه نباید خیلی خسته اش کنیم، ضمن اینکه من مطمئن نیستم که حالش خوبِ خوب باشه!! به هر حال، اگه قراره ندود بازی کنه، من ترجیح می دم که سبا یه خط بیاد جلوتر و یه ذره آزادی حرکت بیشتری داشته باشه! یعنی ندود بشه هافبک چپمون و یه خط جلوتر، سبا باشه که از چپ و راست و وسط و هرجا که دلش می خواد خلاصه، حرکت کنه و به بازی سرعت بده!!
اگه مارکیزیو نمی رسه، شاید بد نباشه نیمه دوم پولسن بیاد جای ندود ، سبا هم برگرده جای ندود! باز پولسن بیاد، یه ذره با توتی یکی به دو می کنه، می خندیم یه ذره! فان وجودی بازی می ره بالا!! :دی:
ضمن اینکه جورجو رو هم نباید خیلی خسته کرد... اگه لگرو آماده است،نمی گم جاش بازی کنه، چون واقعا حضور جورجو خط دفاع رو زنده نگه می داره، ولی به عنوان یار تعویضی، اگه خیلی دفاعمون تو فشار نبود، بیاد تو خوبه!
کلا این بازی خیلی حالت مرگ و زندگی داره واسمون! اگه این بازیو ببریم، شاید هنوز به اسکودتو امیدی باشه...پیش به سوی لوله کردن رم! :flag3:

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
یه حسی بهم میگه 4 - 1 چهار سال پیش رو تکرار می کنیم ! :Juveflag: :juvefan:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

چی می گی تو؟ می زنم لهت می کنما! :دی: مگه دماغش چشه که عمل زیبایی بخواد انجام بده!!؟! :treaten:
من به جای گریگرا ترجیح می دم از زبینا استفاده بشه! شاید خیلی مطمئن تر بازی کنه!
واسه خط میانی هم ، شاید بد نباشه ندود بازی نکنه! یا حداقل فقط یه نیمه بازی کنه! من واقعا می ترسم واسه ندود! این آخرای فصل دیگه نباید خیلی خسته اش کنیم، ضمن اینکه من مطمئن نیستم که حالش خوبِ خوب باشه!! به هر حال، اگه قراره ندود بازی کنه، من ترجیح می دم که سبا یه خط بیاد جلوتر و یه ذره آزادی حرکت بیشتری داشته باشه! یعنی ندود بشه هافبک چپمون و یه خط جلوتر، سبا باشه که از چپ و راست و وسط و هرجا که دلش می خواد خلاصه، حرکت کنه و به بازی سرعت بده!!
اگه مارکیزیو نمی رسه، شاید بد نباشه نیمه دوم پولسن بیاد جای ندود ، سبا هم برگرده جای ندود! باز پولسن بیاد، یه ذره با توتی یکی به دو می کنه، می خندیم یه ذره! فان وجودی بازی می ره بالا!! :دی:
ضمن اینکه جورجو رو هم نباید خیلی خسته کرد... اگه لگرو آماده است،نمی گم جاش بازی کنه، چون واقعا حضور جورجو خط دفاع رو زنده نگه می داره، ولی به عنوان یار تعویضی، اگه خیلی دفاعمون تو فشار نبود، بیاد تو خوبه!
کلا این بازی خیلی حالت مرگ و زندگی داره واسمون! اگه این بازیو ببریم، شاید هنوز به اسکودتو امیدی باشه...پیش به سوی لوله کردن رم! :flag3:

لگروتالیه به بازی نمیرسه به احتمال 99% ! اما خبر خوب اینه که ندود کاملاً آماده هستش ، همینطور تره زگه . البته دیوید دیروز بعد از اتمام تمرین یسری تمرینات انفرادی هم داشت تا به آمادگی کامل برسه پس مشخصه هنوز کاملاً آماده نیست ولی 100% به بازی میرسه و اینکه از ابتدا بازی کنه یا نه نظر رانیری هستش که بنظر من شانس بازی یاکوئینتا از ابتدا بیشتره .

این چیزی هم که عاطفه میگه خوبه ، یعنی 4-3-1-2ی محبوب من . سبا بره پشت سر مهاجمین ، بعد خواهید دید که پتانسیل بازیش چند برابر میشه ، دقیقاً همون پستی که لیپی به ندود در مابین سالهای 2001 تا 2003 داده بود . با توجه به غیبت بازیکنان اصلی رم در مرکز زمین و به هرحال ضعیف بودن رم در این منطقه نسبت به شرایط عادی ، بنظرم هرچی بازی رو به مرکز زمین بیاریم موفقتریم . قطعاً اگر سبا آزاد باشه هر دفاعی رو بهم میریزه ...

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
خصوصا که رم بازی آخرش رو هم نتونست ببره. فکر نمیکنم واسه ما مشکل ساز باشن.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب فکر کنم کلودیو مارکیزیو به بازی نرسه پس بدین ترتیب جانشین سیسوکو هم مصدوم شد باید از زوج پولسن و تیاگو بهره ببریم............. خوب در خط دفاع مولینارو-کیلینی - ملبرگ - گریگرا خواهند بود در خط حمله هم یاکوئینتا و دل پیرو..................................... خوب من ترجیح میدم 3-3-4 بازی کنیم مثل بازی رفت و برگشت پارسال که با این سیستم رفتی م جلو و بد هم نتیجه نگرفتیم................. در خط هافبک هم میتونیم از تیاگو یا پولسن با توجه به امادگیشون استفاده کنیم و در خط حماه الکس - دیوید - وینچنزو...........................

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

به جون بهمن قصد بدی نداشتم فقط نگران بودم اون بینی خوش تراشش زیر تیغ مشکل پیدا کنه :biggrin:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی