پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رم 1 - یوونتوس 4 ( هفته بیست و نهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
111 پاسخ برای این موضوع

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
مکسس شاید وحشی باشه ام توتی وحشی نیست ! ---------------- الکس هم چون نتونسته بود گل بزنه به نظر من عصبانی شده بود ! -------------- اما یه چیزی به نظر من امتیازها خیلی نا عادلانه بود ! مثلا همین حسن به نظر من اصلا 7 حقش نبود نیمه اول خیلی افتضاح بود ! ---------------- کسی امار یووه وایتالیا در سال 87 رو پیدا نکرد ؟

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
رم مزه فروش بازیکنی مثل مانچینی و چیوو رو به تیم دیگر داره میچشه.. من مخالف رم هسیتم. زنده باد لاوکیو سینوریا. حال اسیدی کردم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
از یه تاکتیک یووه خیلی خوشم اومد ، چیزی که شاید خیلی در فوتبال ایتالیا که پرس رو به معنای واقعی انجام میدن نبینیم و اونم پاسکاریهای پرتعداد نیمه دوم و بخصوص 15 دقیقه پایانی بود که حتی تو فضاهای بسته هم موفق بودیم ، واقعاً خیلی عالی بود و جالب بود که تیفوسی ها هم بازیکنان رو با شمارش و تشویق همراهی میکردن .

این بخشی از صحبتهای یکی از طرفداران رم در پارس فوتبال هستش :

دیشب به من ثابت شد با وجود اینکه اینتر اگه بازی با رجیناشو ببره که نود و نه درصد هم می بره و اختلافش با یووه می شه 7 امتیاز ولی استحقاق یووه به مراتب بالاتر از اینتر هست برای قهرمانی از نظر من .

من هیچ حسی به اینتر و یووه ندارم ولی واقعا دیشب یووه یه بازی تاکتیکی و حساب شده رو داشت نشون می داد و اصلا رو خلاقیت ها متکی نبود .
برعکس بازی رم و اینتر رو می بینی که حالا اگه اون داوری مضحک رو نادیده بگیریم ، اینتر بزور ستاره ها و فوق ستاره هاش بازی رو برگردوند وگرنه بازی کاملا در اختیار رم بود و هنر بازیکنای اینتر بود که بازی رو برگردوندند نه مورینیو !

همین لیست بازیکنای اینتر رو برای امشب ببینید کافیه به این نتیجه برسید که اینتر مدیون بازیکناشه البته بقول یارون گفتنی دارندگی و برازندگی ولی وقتی این لشکر ستاره توی اروپا هیچ کاره هستند و هیچ نشانی از یک تیم با هویت تاکتیکی ندارن بنظرم جای تردیدی نمی مونه که اینتر کمترین وجهه ای به ایتالیا نمی بخشه با وجود این همه خرید .

یووه و میلان با فینالیست شدن گاه گاهشون نشون می دن که واقعا ایتالیا هنوز حرفی داره و رم با خلق یه سری شگفتی مثل حذف رئال با وجود دست خالیش و حتی امسال در مقابل آرسنال که واقعا عالی بود گاهی وقتا نشون می ده که هنوز می شه روش حساب کرد ولی من هرچی فکر می کنم هیچ شگفتی یا هنری از اینتر در این چند ساله نمی بینم .

در کل بازی دیشب رم و یووه منو یاد حرف ناصر حجازی انداخت که بعد از باخت در مقابل ابومسلم با تیم استقلال رشت که 9-2 شد و رکورد گل های خورده در یک بازی لیگ ایران رو تکون داد و عنایتی رو هم یک تنه آقای گل کرد انداخت که گفت : ما با چوب کبریت رفتیم به جنگ مسلسل !! :دی:

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
تبرک به تمام دوستان بازی خوبی بود یوووه عال بازی کرد واقعا حیف نیست یاکوئینتا و سبا را میخوان بدند بره واقعا حیفه اگه الکس یکم از خود گذشتگی نشون میداد و پاس میداد به سب شاید الان 5 تا زده بودیم ولی خوب بود به امید خدا اینتر هم میزنیم

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
عالي بوى واقعا عالي بوى من ازخوشحالي تا 4 صبح خوابم نبرى أخه من تو اين فصل سري أ اولين بازي بود كه ديدم دم بازيكنا علي الخصوص ندود جوووووووووووون garm :clap: حالا از صميم قلب ىوست دارم قهرمان شم :juventus: :juvefan:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بریگی هافبک !!! مشکل رم این بود که از بازیکناش در پست های غیر تخصصیشون بازی گرفته شده بود و توی هافبک فقط بریگی بود که پست تخصصیش اونجا هست !!! چهره ی بنده خدا اسپالتی دل ادم رو کباب می کرد :دی:

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

:ultra: :scarflong: :ultra:

تـــصاویر منتخب بازی یوونتوس 4 - آ.اس.رم 1

:juvefan: scarf: :juvefan:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اینم آمار بازی :

از بازی دیشب 56,159 نفر در المپیکو دیدن کردن .

در مجموع 53% توپ و میدان در اختیار یووه و 47% هم در اختیار رم بود .

یووه 16 شوت به سمت دروازه داشت که 5بار در چارچوب بود و 4بار به داخل دروازه رفت و اون یکی هم که نرفت ریسه از نزدیکی های خط دور کرد . در طرف مقابل رم 17 شوت به سمت دروازه بوفون داشت که 6بار در چارچوب بود ولی فقط یکبارش گل شد .

یووه 20 خطا و رم 18 خطا انجام دادند که در این بین 4 کارت زرد سهم رم بود و 2 کارت زرد هم سهم یووه .

8 کرنر رم داشت و 6 کرنر یووه .

4بار بازیکنان بیانکونری در آفساید بودن و 2بار هم جلاروسی ها .

5بار هم یوونتوسی ها و 1بار هم رمی ها دروازه خودشون رو از خطر باز شدن نجات دادن .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بازی فوق العاده بود یوونتوس داش بد بازی میکرد ولی گل یاکوئینتا یوونتوس و بیدار کرد................ بازی سختی هم نبود.................

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
وینچنزو نشون داد که از آماوری فرستتلب تر البته ما هم با تمامی مصدومهامون باز از اون ها کم تر مصدوم داشتیم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
تمام اون بازی یه طرف ...گلی که ندود زد یه طرف...روحم شاد شد...خیلی وقت بود که دلم میخواست یه همچین گلی از ندود ببینم... خیلی ذوق زده شدم. دستش درد نکنه... خیلی گل باحالی بود...جیگرم حال اومد. شاید یکی از دلایل عصبی بودن الکس برگرده به حذف از لیگ قهرمانان...فکر کنم هنوز از اون حذف تلخ ناراحته. یکی دیگه از دلایلش هم میتونه بازی خشن و ناجوانمردانه مکسس باشه...خیلی رو الکس خطا میکرد...طوری که دیگه منم عصبی شده بودم. از درخشش یاکوئینتا هم خیلی خوشحال شدم.واقعا این جای افتخار داره که طرفدار تیمی هستیم که حتی اگه نصف بازیکنهای کلیدیش هم مصدوم بشن بازهم اون شخصیت و وقار قهرمانیش رو از دست نمیده. یوونتوس کاملا تو این بزای حساب شده بازی میکرد. خیلی منطقی و روون. توپ رو در همه مناطق زمین به گردش در می اورد وبا پاسکاریهای منظم و دقیقشون سعی میکردن نظام تیم رم رو بهم بریزن و برای خودشون موقعیت خلق کنن. بوفون مثل همیشه واکنشهای ناگهانی خوبی از خودش نشون میداد و باز این نکته رو یادآوری میکرد که : من بهترینم. کیلینی هم عالی بود... یعنی میشه به جرئت گفت بهترین مدافع حال حاضر ایتالیاست...حتی از کاناوارو هم الان بهتره خیلی با دل و جرئت بازی میکنه با اینکه دماغش شکسته و 2 روز بود که تازه عملش کرده بود بازهم دلیرانه ونترس تو نبردهای هوایی شرکت میکرد در عوض گریگرا بد عمل کرد...بعضی وقتها احساس میکنم خون به مغزش نمیرسه و هنگ میکنه... قدرت عکس العمل رو انگار نداره مثل اون صحنه ای که توپ رو لو داد و ایستاد نگاه کرد تا مهاجم به طرف دروازه بره و اونجا کیلینی با تکل شجاعانش از دروازه دفاع کنه. ملبرگ هم علاوه بر اون گل خیلی عالی بود و نشون داد که تجربه بالاش ر وبلده بخوبی نشون بده..نسبت به اوایل فصل خیلی بیشتر و بهتر کار میکنه.مولینارو هم بازی متوسطی داشت و نسبت به قبل کمتر نفوذ میکرد و بیشتر به دفاع متمرکز بود. جووینکو با اینکه گل نزد اما بازی خوبی از خودش نشون داد. با سرعت بالاش واقعا هافبکهای رم رو کلافه کرده بود ... قدرت پا به توپ و سرعتش عالیه فقط اگه کمی دقت رو تو کارش بیشتر میکرد میتونست با یه گل شب خوبش رو زیباتر بکنه... الکس هم تو بازی سازی و گردش توپ عالی کار میکرد و بدور از تعصب خیلی خوب تو حملات تیم رو هدایت میکرد و یاکوئینتا هم که یک شب رویایی رو سپری کرد و مثل بازی پارسال تو المپیکو بازهم گل زد. جایگریهاش عالیه و فرصت طلبیش هم مثال زدنیه. واقعا خوشحالم که 4 تا مهاجم آماده داریم که هر لحظه تشنه گل زنی و موقعیتن. این بازی نشون داد که یوونتوس چه روح بزرگ و شخصیت ممتازی داره که حتی اگه یه تیم مصدوم هم بیرون زمین داشته باشه بازهم اونایی که تو زمینن در حد یه تیم قهرمان کار میکنن. اینجاست که فرق یه تیم با اصالت و با شخصیت با تیمهای دیگه مشخص میشه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ياكو نشون داد وقتي با آرامش بازي كنه ميتونه خيلي موثر باشه و عالي كار كنه من بازي رو از راديو گوش دادم و تقريبا تمام بازي دست يوو بود و كاملا مسلط بود به رم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی