پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39513 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
گور بابای پوگبا ...
بازیکنی که به پیراهن شماره ۱۰ پشت کرد و بعد از رفتنش اون جفنگیات رو گفت دیگه جاش تو یووه نیست .
پیانیچ هم به خاطر مصدومیت های سریالیش این فصل مشکل پیدا کرده و مطمئنا بر میگرده به روزای خوبش .
در ضمن پیانیچ جز اون مهره هایی هست که میشه رو ضربات آزادش مث یه پنالتی حساب کرد . حیفه از دستش بدیم .
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
^^^
خب اگه قراره پوگبا یا ساویچ نیاد پس خرید امره جان و ارون رمزی از بزرگترین اشتباهات مدیریت بوده
یوونتوس دنبال کامل کردن تیمش هست
الان ما تو رجیستا سه تا بازیکن خوب تو اون نقطه داربم که بنتانکور فعلا بهترینه و میانیچ فعلا دومی هست و سومی هم امره جان
میمونه هافبک باکس و تراکوزیستا و بازیساز یا یه هافبک همه کاره مثل ساویچ یا پوگباه
یعنی از 5 هافبکی که داریم و با خرید رمزی بازم نتونستیم تیم رو تو خط هافبک تکمیل کنیم و بجز رمزی به خودده میل ب بازیسازی و حمله و طراحی داشته باشه همه هافب های یوو خصوصیت بیشتر دفاعی دارن

این دوره زمونه تعصب و اینچیزا کم یاب شده و قدیمی شده همچنین وفتی یوو اون رفتار رو با الکس داشت این پیامو داد ک یوو فقط ب دنبال پیشرفت و موفقیته و براش مهم نیست چه شخصیت های رو بیاره
دیگه از هرنانس بدتر نبود اون همه برعلیه یوو حرف زد بعد خریدنش
همین علگری هنوز توئت های خانوم و مصاحبه های خودش علیه یوو بعد از بازی میلان یوو که یک بر یک شد بازی هست و الگری با اون حرفا و تویت ها اومد یوو حالا پوگبا برگشته ایم قبلیش و با این هزینه ای ک براش شد نیاز بوده دل هواداراشو بدست بیاره
  • Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ایل مساجرو مدعی شده است که [با پیچیده شدن وضعیت دلیخت] یوونتوس به دنبال خرید آلسیو رومانیولی کاپیتان میلان خواهد بود.
پیش از این دو کاپیتان دیگر میلان، ماتیا دی_شیلیو و لئوناردو بونوچی به یوونتوس پیوسته بودند.

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال

مانولاس هم هست که بند بازخرید داره

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

^^^
خب اگه قراره پوگبا یا ساویچ نیاد پس خرید امره جان و ارون رمزی از بزرگترین اشتباهات مدیریت بوده
یوونتوس دنبال کامل کردن تیمش هست
الان ما تو رجیستا سه تا بازیکن خوب تو اون نقطه داربم که بنتانکور فعلا بهترینه و میانیچ فعلا دومی هست و سومی هم امره جان
میمونه هافبک باکس و تراکوزیستا و بازیساز یا یه هافبک همه کاره مثل ساویچ یا پوگباه
یعنی از 5 هافبکی که داریم و با خرید رمزی بازم نتونستیم تیم رو تو خط هافبک تکمیل کنیم و بجز رمزی به خودده میل ب بازیسازی و حمله و طراحی داشته باشه همه هافب های یوو خصوصیت بیشتر دفاعی دارن

این دوره زمونه تعصب و اینچیزا کم یاب شده و قدیمی شده همچنین وفتی یوو اون رفتار رو با الکس داشت این پیامو داد ک یوو فقط ب دنبال پیشرفت و موفقیته و براش مهم نیست چه شخصیت های رو بیاره
دیگه از هرنانس بدتر نبود اون همه برعلیه یوو حرف زد بعد خریدنش
همین علگری هنوز توئت های خانوم و مصاحبه های خودش علیه یوو بعد از بازی میلان یوو که یک بر یک شد بازی هست و الگری با اون حرفا و تویت ها اومد یوو حالا پوگبا برگشته ایم قبلیش و با این هزینه ای ک براش شد نیاز بوده دل هواداراشو بدست بیاره

به نظر من نحوه بازی گرفتن از هافبکا توسط آلگری باعث شده یادت بره پست اصلی پیانیچ اصلا چی بوده .
اتفاقاً فلسفه خرید رمزی و امره چان هر دو اینه که پیانیچ یه کم فضای باز تری واسه بازیسازی داشته باشه . منتها پیانیچ این فصل رو فرم نبوده به خاطر مصدومیتش .
درمورد پوگبا اینو باید بگیم کسی که نون و نمک یووه رو خورده نباید پشت یووه بد و بیراه بگه واسه همین مثالا درمورد هرنانس و آلگری کاملا اشتباهه . تعصب نداشته باشی یه داستانه ولی اینکه بعد رفتنت اراجیف ببافی یه چیز دیگس .
در ضمن من نگفتم هافبک اضافه نشه .
میگم پوگبا برنگرده!
  • Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
تودبیو یه واران جدید و شایدم بهتر بود و همچنین بازیکن ازاد و رابگان بود مفت از دستمون پرید رفت بارسلونا
شرایط جوری شده که هیچ استعداد عالی که تو بازار هست ت خ م نداشته باشه بیاد یوو
قطعا منم باشم تا وقتی میبینم امثال استعداد های جون و ستاره های مثل روگانی پیاتسا پریرا دیبالا داگلاس کاستا برناردسکی مویزه کین و سایره استعداد های ک قرض دادیم زیر نطر علگری دارن میسوزن و کریر فوتبالیشون از بین میره پس منم جاسون باشم والا هه تا زمانی ک علگری سرمربی یوو باشه نمیدم یوو و قطعا کلی استعداد دیگه در اینده ب همین خاطر از دست یوو در میرن
  • Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ایکاردی قصد نداره با اینتر تمدید کنه! یووه همیشه علاقه زیادی ب ایکاردی داشته و من مطمئنم ب این راحتیا این فرصتو از دست نمیده! رئال و چلسی هم ب شدت ب یکی مثل ایکاردی نیاز دارن و این کارو سخت میکنه... در نگاه اول با عقل جور در نمیاد کاپیتان اینتر بیاد یووه اونم در صورتی ک بند 110 میلیونی ک داره فقط برای تیمهای خارج از ایتالیا قابل فعاله اما ب نظرم اون زنش هر کاری از دستش بر میاد! تازه امشب این خبر مطرح شده و الانم از علاقه یووه بهش گفتن ... گزینه معاوضه دیبالا و ایکاردی هم هست!

من ک ایکاردیو خیلی قبول دارم ولی ن با قربانی کردن دیبالا! و البته نمیدونم چرا اینقد ب فکر تقویت خط حمله هستیم در صورتی ک هافبکمون لنگ میزنه
  • Orphée, mory, MaMpIeRo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال

- از اخلاق ایکاردی خوشم نمیاد و بازیکن محبوبی هم نیست برام ولی نمیشه منکر واقعیت شد که گلزن فوق العاده ای هست و اومدنش به یووه میتونه مثلث فوق ترسناک دیبالا - ایکاردی - رونالدو رو تشکیل بده.

حتی تصورش هم لذت بخش ـه ...

برشا هم برای تونالی 30 میلیون یورو قیمت گذاشته.

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 717 ارسال
  • Locationzahedan
همه اتفاق نظر داریم مشکل هافبک اونم فقط ی بازیکنی ک تفاوت ایجاد کنه بنظدم همین دیبالا رو بتونیم نگه داریم بعتره تا بخوایم بریم سراغ ایکاردی
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

خدا نیاره روزی رو که تاپیک ایکاردی در فروم یوونتوس ایجاد بشه!

بخواد بیاد هم بازیکنا نباید بزارن. شوخی که نیست. میاد با زن یکیشون ازدواج میکنه حالا بیا و درستش کن  :fp:

• mory, alexdelpiero, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

تودبیو یه واران جدید و شایدم بهتر بود و همچنین بازیکن ازاد و رابگان بود مفت از دستمون پرید رفت بارسلونا
شرایط جوری شده که هیچ استعداد عالی که تو بازار هست ت خ م نداشته باشه بیاد یوو
قطعا منم باشم تا وقتی میبینم امثال استعداد های جون و ستاره های مثل روگانی پیاتسا پریرا دیبالا داگلاس کاستا برناردسکی مویزه کین و سایره استعداد های ک قرض دادیم زیر نطر علگری دارن میسوزن و کریر فوتبالیشون از بین میره پس منم جاسون باشم والا هه تا زمانی ک علگری سرمربی یوو باشه نمیدم یوو و قطعا کلی استعداد دیگه در اینده ب همین خاطر از دست یوو در میرن

با توجه به اینکه پیکه پایان فصل بعد، از فوتبال خدافظی میکنه و ورمائلنی که همیشه مصدومه و اخر فصل قرار دادش تموم میشه و جدا میشه ، خرید یه مدافع جوون و آینده دار ضروری بود .. البته من ترجیح میدادم دلیخت رو به جاش میگرفتیم ... اما با هزینه ی انتقالی که دلیخت و مدیر برنامه ش رو دست باشگاه میزاره ، برای یه مدافع 19 ساله حتی اگه تو این سن ستاره باشه  بازم غیر منطقی ه ! تودیبو هم دم دست بود رایگان ...  تمام دانسته های من از تودیبو براساس 2 تا کلیپیه که ازش اومد بیرون که معیار درستی برای قضاوت نیست ... نمی دونم میتونه تبدیل به یه اومتیتی برامون بشه یا نه ولی چون رایگانه هرچی باشه ارزشش رو داره .. اینم مثل معمامله رابیو 2 سر سوده !

البته والورده چیزی بهتر از آلگری نیست ... جفتشون سبکشون شبیه به هم ه ... به بازیکنان آکادمی خیلی کم فرصت میده ... تو اکثر بازی ها از 11 تا بازیکن فیکسش استفاده میکنه و ...

فکر نمیکنم این تنها معیار تودیبو و رابیو برای انتخاب بارسا باشه ... درحالی که یووه  برای این دوتا  تلاش کرد اما شکست خورد ....

ببینید بازیکنی که میخواد باشگاهی رو انتخاب کنه تمام موارد رو در نظر میگیره .... بحث مالیش یه قسمتشه ! مدیرورزشی با بازیکن صحبت میکنه ... از پروژه های باشگاه براشون میگه ... بازیکن از نزدیک امکانات و تجهیزات پزشکی و ورزشی رو میبینه ... به تاریخ و اعتبار باشگاه و جایگاه کنونیش توجه میکنه . همینطور شهر و ورزشگاه  و اب و هوا و مردم و و فرهنگ و ....

خلاصه خیلی از معیار هارو سبک سنگین میکنه و تصمیم میگیره !

الان استعداد های دنیا چرا دوست دارن تو یکی از 3 تیم بارسا رئال بایرن باشن ؟ چون تقریبا تموم این معیارها رو دارن! یوونتوس بی تعارف نداره ... حتی از لحاظ اعتبار و جایگاه کنونیش تو اروپا بالاتر از این 3 تیم هم قرار نمیگیره ! به همین دلیل کاملا حق دارن این تصمیمی که به نظرم درسته رو بگیرن ...

الان اینجا بحث ام باپه هست ... حتی به نظرم این انتقال فراتر از یک رویاست! ام باپه یک مادریدی ه ! بارها تو مصاحبش هم گفته ... اگرم از اون زندان خلاص بشه، مقصدش ماردید ه!

یوونتوس اگه دیبالا رو هم بفروشه، بازم نمیتونه ام پاپه رو بخره ! هزینه ی وحشتناک انتقالش به کنار ... حقوق نجومیش هم به کنار ... حالا باشگاه توانایی ترغیب ام باپه رو داره که بیاره تورین؟ اون معیارهایی  که بالا گفتم و لازمه ی ترغیب ام باپس رو داره؟

• tecra, ace of glass و Gin از این پست تشکر کرده است

o55_dsfsdf.gif

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

مدیریتی که میبینه یک نفر هر طور دلش میخواد شلنگ به طرف باشگاه میگیره و نگاه میکنه باید  استعفا بده

ازادی بیان تو طرفداری

فروم یووس

• Orphée, Aminvo, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
الان که نگاه میکنم یه وقتایی دموکراسی اونقدرام خوب نیس :دی
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

مدیریتی که میبینه یک نفر هر طور دلش میخواد شلنگ به طرف باشگاه میگیره و نگاه میکنه باید  استعفا بده

ازادی بیان تو طرفداری

فروم یووس

اینجا یکی از بهترین و آزاد ترین فروم هاس و بهترین مدیران رو داره که فضا رو برای همه باز میذارن تا تبادل صورت بگیره ! حیف که قدرش رونمیدونید ....

تانیا شما توهینی تو پست من دیدی؟ کجا شلنگ گرفتم؟ اینا یه سری شناختی بود که من و خیلی از فوتبال دوستان نسبت به تیمتون داریم ... اگه جاییش درست نیست، مطرح کنید راجبش بحث کنیم ، یا شما منو قانع میکنید یا من شمارو !

یه چیزی دیگه ای که هست هوادارن به خصوص یوونتوسی ها به همه بدبینن ! این پست اگه توسط یه یووه ای ارسال میشد 20 تا لایک میخورد و کلی هم کاربرا کیف میکردن ... حالا چون یه بیگانه زده شده فلان ...

من هم هر ریپلایی هم که زدم در جواب پاسخ به پستی بوده که راجبه تیم یا اسطوره های تیمم توی فروم یووه زده شده ! دفعه ی قبل علیرضای عزیز بود، این دفعه جناب افشین جان ... که خیلی از نظراتشون هم شخصا پیرامون سایر موضوعات  استفاده کردم.

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

اینجا یکی از بهترین و آزاد ترین فروم هاس و بهترین مدیران رو داره که فضا رو برای همه باز میذارن تا تبادل صورت بگیره ! حیف که قدرش رونمیدونید ....

:PFFF:

• Aminvo, L'Avvocato, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
سخن بزرگان : یووه نمیتونه امباپه رو بخره بلا بلا بلا :)
آره راست میگی آنیلی نمیتونه عین بارسا پنجاه میلیون به عمه ی نیمار بده شصت تا به شوهر خاله ش نودتا به باباش و ...
آخرش هم درتون بماله بره پاریس :)
خدا پدر مادر مسی رو بیامرزه شما رو از باشگاهی در حد والنسیا اورد در حد بزرگان اروپا، 2009 فن ها
  • eⁿzº, alexdelpiero, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

سخن بزرگان : یووه نمیتونه امباپه رو بخره بلا بلا بلا :)
آره راست میگی آنیلی نمیتونه عین بارسا پنجاه میلیون به عمه ی نیمار بده شصت تا به شوهر خاله ش نودتا به باباش و ...
آخرش هم درتون بماله بره پاریس :)
خدا پدر مادر مسی رو بیامرزه شما رو از باشگاهی در حد والنسیا اورد در حد بزرگان اروپا، 2009 فن ها

سطح استدلالت درحد یه سری هوادارن رئال مادرید ه ....

اگه میتونید برید بخرید ... تازه فیر پلی رو هم نگفتم که ....

• Aminvo, tecra و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

o55_dsfsdf.gif

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

ببینید بازیکنی که میخواد باشگاهی رو انتخاب کنه تمام موارد رو در نظر میگیره .... بحث مالیش یه قسمتشه ! مدیرورزشی با بازیکن صحبت میکنه ... از پروژه های باشگاه براشون میگه ... بازیکن از نزدیک امکانات و تجهیزات پزشکی و ورزشی رو میبینه ... به تاریخ و اعتبار باشگاه و جایگاه کنونیش توجه میکنه . همینطور شهر و ورزشگاه  و اب و هوا و مردم و و فرهنگ و ....

متاسفانه شما متوجه نیستی که داری در مورد علایق دیگران بد صحبت میکنی. یووه تاریخ بسیار بزرگی داره و اعتبارش هم بالاست. این که معیار اون دو بازیکن چی هست نمیدونم و باید صبر کرد و دید. در هر صورت باید بهتون بگم یووه از هر نظر که شما فکر کنی مجهزه. جایگاه بسیار خوبی هم داره در حال حاضر. اگر باشگاهی توی یه خرید شکست میخوره دلیلی بر این نیست که تاریخ و اعتبار و... ش مشکل داشته باشه.

الان اینجا بحث ام باپه هست ... حتی به نظرم این انتقال فراتر از یک رویاست! ام باپه یک مادریدی ه ! بارها تو مصاحبش هم گفته ... اگرم از اون زندان خلاص بشه، مقصدش ماردید ه!

پی اس جی زندان نیست. اگر بود نیمار و اون همه بازیکن با کیفیت انتخابش نمیکردن. این که به راحتی ستاره هاش رو از دست نمیده و شما توقع دارید مثل باشگاه های دیگه به بازیکناش راحت اجازه ی خروج بده بحث دیگه ایه. آیا رئال اجازه ی خروج مودریچ رو داد؟ بایرن گذاشت لواندوفسکی بره؟ آیا رئال و بایرن زندانن؟

خیلی ها هوادار باشگاه های دیگه بودن اما برای تیم های دیگه بازی کردن. میتونم براتون ژرژ وه آ و مالدینی رو مثال بزنم که یوونتوسی بودن اما از اسطوره های میلانن.

آیا یووه میتونه ام باپه رو بخره؟ هیچ چیزی غیر ممکن نیست. شما مطمئن باش اگر پروژه ی یووه جذاب نبود بازیکنی با شخصیت رونالدو یووه رو انتخاب نمیکرد.

یه چیزی دیگه ای که هست هوادارن به خصوص یوونتوسی ها به همه بدبینن ! این پست اگه توسط یه یووه ای ارسال میشد 20 تا لایک میخورد و کلی هم کاربرا کیف میکردن ... حالا چون یه بیگانه زده شده فلان ...

شما علاقه ی بسیار زیادی به دسته بندی کردن داری. جدا از اینکه چقدر حرفتون بی اساسه اگر یکی از یووه ای ها چیزی میگه و بقیه باهاش مشکل ندارن به خاطر اینه که این درون خونوادست. من اگر با برادرم دعوا میکنم بین خودمونه. کسی دیگه دعوا کنه قضیه فرق میکنه.

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
@FCBarcelona
دوست عزیز، بنده حضور شما و طرفداران سایر باشگاه ها رو در این فروم مغتنم میدونم و بارها از مطالب شما بهره‌مند شدم. منتهی لازم دونستم یه چیزایی رو یادآوری کنم

* شما ظرف زمانی مقایسه‌هاتو از ۱۰، ۱۲ سال اخیر ببر عقب‌تر اونوقت بیا بشینیم راجع به قدمت و تاریخچه و افتخارات با هم صحبت کنیم. نه بارسا، نه تیم ملی اسپانیا و نه لالیگا در قد و قواره های موارد متناظر در ایتالیا نیستن. با احترام، صرفنظر از ۱۰ سال اخیر، ایتالیا تنه به تنه برزیل آقایی میکردن در دنیا. ایضا لیگ ایتالیا و باشگاه های ایتالیایی.

* شما یه سر به انجمن ستارگان این فروم بزن... یه سر هم به انجمن ستارگان بارسا در فروم خودتون بزن. شما یه کرایوف بگی، ما میگیم جان چارلز، شیره‌آ، بونیپرتی. شما یه مسی بگی ما میگیم باجو. شما یه پویول بگی ما میگیم دل‌پیرو، بوفون، ندود، ترزگه، کامورانزی.
دل‌پیرو میدونی یعنی چی؟ یعنی باشگاهت قهرمان سری آ شده، همون سال قهرمان جام جهانی شدی، در اوج شهرت و محبوبیت به‌سر میبری. یهو بهت میگن تیمتو انداختن سری ب. تمام باشگاه‌های خفن دنیا با حقوق نجومی میان سراغت. تو با ادب و در اوج وفاداری، با قبول کاهش دستمزد، میمونی توی تیمت. خط میکشی رو آمال و آرزوهای فوتبالیت و میگی یه جنتلمن هیچ‌وقت بانوش رو ترک نمیکنه. اگر روزی خواستی از اعتبار صحبت کنی، به این فکر کن موندن مسی با خفن‌ترین حقوق در بین فوتبالیستها، تصمیم دشواری نبوده. دیگه همه میدونیم موعد تمدید قراردادهاش جنجال‌هایی رو که مدیر برنامه‌اش راه مینداخت تا دستمزدشو بالاتر ببنده. ولی دل‌پیرو در اوجش هم حاضر بود با باشگاه سفید امضا کنه.

* هروقت خواستی بارسا رو با یووه مقایسه کنی به این فکر کن که اگر یکسال تیمتو بندازن دسته پایین‌تر و یه مشت باشگاه بیان سراغ تیمت و ستاره‌های تیمتو غارت کنن (از جمله خود بارسا که زامبروتا رو برد و هرکار تونست انجام داد تا بوفون رو هم ببره ولی سنگ رو یخ شد)؛ آیا توانش رو دارید ظرف ۵ سال دوباره به سطح اول فوتبال برگردید؟ والا من حتی شک دارم بعد از پایان دوران مسی همچنان بتونید انقدر رو بورس باشید.

ضمنا اینم بدون که یووه با محوریت خاندان آنیلی اگه اراده کنن، ام‌باپه و مسی رو با هم میخرن. اونم بدون فروش دیبالا.

خلاصه دوست عزیز، بنده همچنان مشتاق پست‌های فنی شما هستم. منتهی از تاریخچه و اعتبار حرف‌زدنی، بیشتر دقت کن

20i_48132_1_480x300.jpg

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

متاسفانه شما متوجه نیستی که داری در مورد علایق دیگران بد صحبت میکنی. یووه تاریخ بسیار بزرگی داره و اعتبارش هم بالاست. این که معیار اون دو بازیکن چی هست نمیدونم و باید صبر کرد و دید. در هر صورت باید بهتون بگم یووه از هر نظر که شما فکر کنی مجهزه. جایگاه بسیار خوبی هم داره در حال حاضر. اگر باشگاهی توی یه خرید شکست میخوره دلیلی بر این نیست که تاریخ و اعتبار و... ش مشکل داشته باشه.

پی اس جی زندان نیست. اگر بود نیمار و اون همه بازیکن با کیفیت انتخابش نمیکردن. این که به راحتی ستاره هاش رو از دست نمیده و شما توقع دارید مثل باشگاه های دیگه به بازیکناش راحت اجازه ی خروج بده بحث دیگه ایه. آیا رئال اجازه ی خروج مودریچ رو داد؟ بایرن گذاشت لواندوفسکی بره؟ آیا رئال و بایرن زندانن؟

خیلی ها هوادار باشگاه های دیگه بودن اما برای تیم های دیگه بازی کردن. میتونم براتون ژرژ وه آ و مالدینی رو مثال بزنم که یوونتوسی بودن اما از اسطوره های میلانن.

آیا یووه میتونه ام باپه رو بخره؟ هیچ چیزی غیر ممکن نیست. شما مطمئن باش اگر پروژه ی یووه جذاب نبود بازیکنی با شخصیت رونالدو یووه رو انتخاب نمیکرد.

شما علاقه ی بسیار زیادی به دسته بندی کردن داری. جدا از اینکه چقدر حرفتون بی اساسه اگر یکی از یووه ای ها چیزی میگه و بقیه باهاش مشکل ندارن به خاطر اینه که این درون خونوادست. من اگر با برادرم دعوا میکنم بین خودمونه. کسی دیگه دعوا کنه قضیه فرق میکنه.

نه نه اصلا منظورم این نبود که یووه تاریخچه نداره و اینا ... اینا معیار ها بود !  اون تجهیزات و امکانات رو  شما اگه میگین داره، خب حتما داره دیگه من که بیشتر از شما آشنایی ندارم ..  یکی معیاراش اینه یکی شهر ورزشگاه  و فرهنک زبان و ...  بستگی به بازیکن و علاقش داره که کدوم رو الویت قرار بده ! تو قسمت دوم اوردم جایگاش در حال حاضر در اروپا از این 3 تا تیم بالاترنیست، که قطعا نیست ! منظور نوک قله بودنه یا قطب اروپا بودنه ! تا قهرمان اروپا نشین و قهرمان نمونین وضعیت همینه... اینکه نیمار چرا پی اس جی رو انتخاب کرد، کاملا مشخص ه !  دیگه زندان ناصر تو اروپا معروفه .... رابیوت بد بخت رو کل فصل برای تمدید نکردنش نشوند رو نیمکت! 

اون قسمت دعوا رو هم قانع شدم :fp: :1:

• Aminvo, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

o55_dsfsdf.gif

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 1 عضو مخفی