پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39504 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال

- ایسکو با سولاری به مشکل خورده، از وقتی که سولاری اومده ایسکو هرگز به عنوان بازیکن اصلی وارد زمین نشده و همواره به عنوان بازیکن تعویضی به کار گرفته شده و مدت زمان کمی هم بازی کرده.

دیشب هم که کلا از لیست رئال خط خورده بود !

اگه بتونیم از این موقعیت استفاده کنیم و بگیریمش خیلی خوب میشه، بازیکن به درد بخوری ـه و علی رغم سن کمش، تجربه بالایی داره.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

پس از چند روز حضور مسوت اوزيل در سرخط رسانه‌هاي ورزشي، بالاخره نام او و باشگاه يوونتوس نيز كنار يكديگر قرار گرفت تا شايعه‌اي جديد در ماركت نقل و انتقالات زمستاني به گوش برسد. با اينكه اين خبر از سوي هيچيك از مسئولان يووه تأييد نشده است اما بعيد نيست اوزيل تا يك ماه ديگر به يكي از تباشگاه‌هاي سرشناس ايتاليا بپيوندد.

در همين رابطه؛ روزنامه‌هاي بريتانيايي در روزهاي اخير و پس از انتشار تصاوير چند نفر از بازيكنان تيم آرسنال (از جمله مسوت اوزيل) در حال استعمال ماده‌اي مشكوك به مخدر، از احتمال خروج اين بازيكن از جمع توپچي‌ها و پيوستن او به تيمي در ايتاليا شده‌اند.

از يوونتوس، اينترناتزيوناله و ميلان به عنوان سه باشگاهي كه ممكن است اين هافبك آلماني و 30 ساله با آنها وارد مذاكره شوند در رسانه‌هاي كشور انگلستان نام برده مي‌شود.

در عين‌حال روزنامه The Sun از احتمال سفر مديربرنامه‌هاي اوزيل به ايتاليا در هفته آينده خبر داده و تصريح كرده هر كدام از باشگاه‌هاي ايتاليايي كه توانايي پرداحت حقوق مورد نظر او (300 هزار پوند در هفته) را داشته باشند،  شانس بيشتري در توافق با اين بازيكن خواهند داشت.

مسوت اوزيل كه بيشتر به عنوان هافبك هجومي شناخته مي‌شود، پس از انتقاد از نمايش ضعيفش در رقابت‌هاي جام‌جهاني 2018 روسيه،‌ديدارش با رجب طيب اردوغان رئيس‌جمهوري تركيه، مصدوميت‌هاي زياد او در نيم فصل نخست ليگ برتر انگليس و انتشار تصاويرش در حال مصرف ماده مخدر «هیپی کرک» عملاً به بازيكني پر حاشيه تبديل شده است و به نظر مي‌رسد پروژه پيوستن او به تيمي ايتاليايي براي رهايي از فشار حاشيه‌هاي فراوان به او در ماه‌هاي گذشته باشد.

از چند باشگاه نه‌چندان سرشناسِ اسپانيايي نيز به عنوان يكي ديگر از مقاصد احتمالي اين بازيكن در نقل و انتقالات زمستاني امسال نام برده مي‌شود.

اوزيل سابقه بازي در باشگاه‌هاي شالكه، وردربرمن و رئال‌مادريد را در كارنامه ورزشي‌اش دارد و 92 بار نيز با لباس مانشافت در رقابت‌هاي مختلف به ميدان رفته است.

bap1_sport-preview-ozil-to-juventus.jpg

• MaMpIeRo, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

300 هزار پوند حقوق در هفته میشه به عبارتی 15 میلیون پوند شیرین در سال! نه یووه نه هیچ تیمی (هرچند ابله) حاضر نیست واسه بازیکنی که سر نخواستنش دعواست انقده پول بده. تازه بماند که آرسنال زیر 20 میلیون نمی فروشتش

بمونه همون آرسنال تا قراردادش تموم شه. با این کیفیت فعلی اگه امیدی هم به احیاش باشه (که احتمالش با این همه حاشیه زیر سی چهل درصده) ته تهش باید 5 میلیون حقوقش باشه نه بیشتر

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

این دی یونگ که بارسا میخوادش و اینم بارسا رو میخواد، ازونطرف رابیو هم بارسا دنبالشه، خوبیش اینه که بارسا احتمالن دنبال یکی باشه و در نتیجه برای یکیش شانس داریم. رابیو که مفته احتمالن گزینه جذابی باشه.. بهترین جانشین جسدالله

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

هفته‌نامه اسپانيايي Don Balón از احتمال پيوستن ديويد آلابا مدافع چپ‌پا و 26 ساله بايرن‌مونيخ به يوونتوس

در تابستان سال آينده خبر داده و مدعي شده در صورت عدم توافقِ بيانكونري‌ها با الكس ساندرو و مخالفت رئال‌مادريد با پيوستن مارسلو به يووه، اين بازيكن اتريشي عازم تورين خواهد شد.

608m_david-alaba-bayern-munich.jpg

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

هفته‌نامه اسپانيايي Don Balón از احتمال پيوستن ديويد آلابا مدافع چپ‌پا و 26 ساله بايرن‌مونيخ به يوونتوس

در تابستان سال آينده خبر داده و مدعي شده در صورت عدم توافقِ بيانكونري‌ها با الكس ساندرو و مخالفت رئال‌مادريد با پيوستن مارسلو به يووه، اين بازيكن اتريشي عازم تورين خواهد شد.

608m_david-alaba-bayern-munich.jpg

روو دست ایشون بازیکن نیست. رویاست داشتنش رویا

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

روو دست ایشون بازیکن نیست. رویاست داشتنش رویا

افت کرده

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ساندرو تمدید کرده الابا پر ...اما دی یونگ جوونه بدرد ما نمیخوره چون مهاجم داریم تازه کین هم هست 

دوما تونالی و اون پسره از اکادمی یووه  منو یاد وراتی میندازن از دستمون رفت ب نظر بگیریم و قرض بدیم خیلی خوبه ژانویه خوبی داریم 

اسپیناتزولا هم داره اماده میشه تا یووه بتونه محکم تر قدم برداره ب نظرم اوزیل و ایسکو با حقوقی ک دارن نیان بهتره البته ایسکو رو میپسندم اوزیلگرونه وارسنالو دوس داره اگر رئال نمینداختش بیرون تو رئال میموند تا الان 

• Orphée, MaMpIeRo, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اگه ممکنه ایسکو رو بخرید 

قسطی چکی هر جوری ممکنه بخریدش

ما به یکی نیاز داریم بتونه 2 متر توپ رو حمل بکنه

• mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

اتفاقا به نظرم یه ویدال آماده احتیاج داره این هافبک. یه بازیکن دونده توپ گیر. وگرنه پا به توپ تو تیم کم نداریم: ساندر، کنسلو از چپ و راست. پیانیچ و دیبالا از وسط. رونالدو هم تو حمله

• Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
به نظر من پیانیچ اصلا پا به توپ نیست مشکل بزرگش هم همینه
چند ثانیه توپ دستش نمیمونه ، توانایی حمل توپ نداره

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

روزنامه بريتانيايي The Sun در خبري مدعي شده است كه يوونتوس و در رأس آن فابيو پاراتيچي تصميم دارد در تابستان آتي روملو لوكاكو را به عنوان جانشين و وارث ماريو مانژوكيچ در يووه، از منچستر راهي تورين كند!

لوكاكوي 25 ساله و سوپر ماريوي 32 ساله تا تابستان سال 2022 به ترتيب با باشگاه‌هايشان قرارداد دارند. مانژوكيچ در طول 4 فصل حضورش براي بانوي پير 43 بار و لوكاكو نيز در 2  فصل حضورش در جمع شياطين‌سرخ 33 گل به ثمر رسانده‌اند.

x4bf_unnamed.jpg

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

روزنامه بريتانيايي The Sun در خبري مدعي شده است كه يوونتوس و در رأس آن فابيو پاراتيچي تصميم دارد در تابستان آتي روملو لوكاكو را به عنوان جانشين و وارث ماريو مانژوكيچ در يووه، از منچستر راهي تورين كند!

لوكاكوي 25 ساله و سوپر ماريوي 32 ساله تا تابستان سال 2022 به ترتيب با باشگاه‌هايشان قرارداد دارند. مانژوكيچ در طول 4 فصل حضورش براي بانوي پير 43 بار و لوكاكو نيز در 2  فصل حضورش در جمع شياطين‌سرخ 33 گل به ثمر رسانده‌اند.

x4bf_unnamed.jpg

اگه کماکان امیرقلعه نویی مربیمون باشه به  کیروشها هم نیاز داریم  :1:

بدور از طنز من بدم نمی یاد لوکاکو یوونتوسی بشه و بنظرم چالشه خوبیه براش و برامون

• Aminvo, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
من اخبار رسانه های بریتانیایی رو قبول ندارم کلا و ذره ای هم ارزش واسشون قائل نمیشم.
فکر هم نمیکنم یه روزی گذر لوکاکو به یوونتوس بیافته ...
  • Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
با اون حقوق، قطعا نه!
کدوم بهشتی بره که انقد حقوق بگیره جز منچستر؟
  • Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اگه ممکنه ایسکو رو بخرید 

قسطی چکی هر جوری ممکنه بخریدش

ما به یکی نیاز داریم بتونه 2 متر توپ رو حمل بکنه

سلام

ایسکو واقعیت یا سراب؟

اونایی که متخصص نقل و انتقالات هستند لطفا بیان نظر بدن

شایعه است یا نع و اصلا ممکنه؟!

• mory, tecra و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
رمزی ب شدت نزدیکه اما متاسفانه بقیه باشگاه ها هم دارن وارد عمل میشن مخصوصا پاریس ک ممکنه پیشنهاد تخیلی بده + اینکه ونگر هر کجا سرمربی بشه ممکنه رمزی ب سمتش غش کنه! فعلا رسانه های ایتالیایی میگن ک رمزی با یووه تموم کرده! مجانی واقعا ارزششو داره... من ک خیلی دوسش دارم! ما الان 5 هافبک داریم ولی حالت استانداردش 6 تاست پس رمزی میتونه مجانی بیاد بعد خدیرا تابستون فروش بره و ی خرید بزرگ تو خط هافبک داشته باشیم....
  • Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
الان تو این کسادی هافبک خوب آدم شاکی میشه چرا تو تابستون یه هافبکی مث آرتور ملو رو انقدر راحت اجازه دادن بره بارسا. باید واقعا چهارچشمی استعدادهارو رصد کنن بلکه فرجی شه و یه هافبک درست حسابی جذب تیم شه
+ کاش دنیای واقعی هم مث کریر فیفا بود مشکل تیم رو با خرید هازارد یا دی بروینه حل می کردیم. تو واقعیت که تقریبا جزو محالاته
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

تو واقعیت که تقریبا جزو محالاته

از خرید رونالدو محال تر هم مگه داریم

• Aminvo, AliReZaZa, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

خب این وسط شانس خوب یووه بود که اون اختلافات بین رونالدو و پرز پیش اومد و رونالدو هم خواست با عوض کردن تیم خیلی چیزا رو به پرز حالی کنه

بین دو بازیکنی که گفتم هازارد 100 بار تا حالا گفته میخواد بره رئال (هرچند دیبالا هم می خواست شنا کنه تا بارسا :1: ) و دی بروینه هم تو تیمی بازی می کنه که به پول فروشش احتیاجی نداره. خود بازیکن هم خوشحاله و حقوقش هم بالاست.

شاید یووه باید دوباره مث شکارچیا کمین کنه واسه یه موقعیت مشابه با رونالدو

بحث حقوق هنوز هم تو تیم مطرحه. بعید می دونم درآمدا در حدی باشه که بشه بازیکنی با حقوق 15 تا 20 میلیون جذب تیم کرد

• Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی