پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39510 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

@FCBarcelona
دوست عزیز، بنده حضور شما و طرفداران سایر باشگاه ها رو در این فروم مغتنم میدونم و بارها از مطالب شما بهره‌مند شدم. منتهی لازم دونستم یه چیزایی رو یادآوری کنم

* شما ظرف زمانی مقایسه‌هاتو از ۱۰، ۱۲ سال اخیر ببر عقب‌تر اونوقت بیا بشینیم راجع به قدمت و تاریخچه و افتخارات با هم صحبت کنیم. نه بارسا، نه تیم ملی اسپانیا و نه لالیگا در قد و قواره های موارد متناظر در ایتالیا نیستن. با احترام، صرفنظر از ۱۰ سال اخیر، ایتالیا تنه به تنه برزیل آقایی میکردن در دنیا. ایضا لیگ ایتالیا و باشگاه های ایتالیایی.

* شما یه سر به انجمن ستارگان این فروم بزن... یه سر هم به انجمن ستارگان بارسا در فروم خودتون بزن. شما یه کرایوف بگی، ما میگیم جان چارلز، شیره‌آ، بونیپرتی. شما یه مسی بگی ما میگیم باجو. شما یه پویول بگی ما میگیم دل‌پیرو، بوفون، ندود، ترزگه، کامورانزی.
دل‌پیرو میدونی یعنی چی؟ یعنی باشگاهت قهرمان سری آ شده، همون سال قهرمان جام جهانی شدی، در اوج شهرت و محبوبیت به‌سر میبری. یهو بهت میگن تیمتو انداختن سری ب. تمام باشگاه‌های خفن دنیا با حقوق نجومی میان سراغت. تو با ادب و در اوج وفاداری، با قبول کاهش دستمزد، میمونی توی تیمت. خط میکشی رو آمال و آرزوهای فوتبالیت و میگی یه جنتلمن هیچ‌وقت بانوش رو ترک نمیکنه. اگر روزی خواستی از اعتبار صحبت کنی، به این فکر کن موندن مسی با خفن‌ترین حقوق در بین فوتبالیستها، تصمیم دشواری نبوده. دیگه همه میدونیم موعد تمدید قراردادهاش جنجال‌هایی رو که مدیر برنامه‌اش راه مینداخت تا دستمزدشو بالاتر ببنده. ولی دل‌پیرو در اوجش هم حاضر بود با باشگاه سفید امضا کنه.

* هروقت خواستی بارسا رو با یووه مقایسه کنی به این فکر کن که اگر یکسال تیمتو بندازن دسته پایین‌تر و یه مشت باشگاه بیان سراغ تیمت و ستاره‌های تیمتو غارت کنن (از جمله خود بارسا که زامبروتا رو برد و هرکار تونست انجام داد تا بوفون رو هم ببره ولی سنگ رو یخ شد)؛ آیا توانش رو دارید ظرف ۵ سال دوباره به سطح اول فوتبال برگردید؟ والا من حتی شک دارم بعد از پایان دوران مسی همچنان بتونید انقدر رو بورس باشید.

ضمنا اینم بدون که یووه با محوریت خاندان آنیلی اگه اراده کنن، ام‌باپه و مسی رو با هم میخرن. اونم بدون فروش دیبالا.

خلاصه دوست عزیز، بنده همچنان مشتاق پست‌های فنی شما هستم. منتهی از تاریخچه و اعتبار حرف‌زدنی، بیشتر دقت کن

نه من بحثم مقایسه باشگاه ها نبود ... من معیارم جذابت هایی بود که یه بازیکن به سمتش کشیده میشه !  تاریخ بارسا اگه غنی تر از یووه نباشه، قطعا ضعیف تر هم نیست !  برید تاریخچه تیم رو بخونید .. ما هم سال های سیاهی داشتیم هم بعد اولین قهرمانی اروپا و هم قبلش که بیشترش سیاسی بود ... بازم بلند شدیم ..

اون اسطوره هایی هم که نام بردین ما هم داریم و البته شما اسماشون رو ردیف کردین ...

والا من از خاندان انیلی انقدر شناخت ندارم، اگه این قدر وضعش خوبه چرا دست به جیب نمیشه به جای ام باپه  یه هافبک خوب نمیگیره که تو بزنگاه تیم نابود نشه؟

مرسی که حداقل نسبت به بقیه دوستان یکم منطقی تر برخورد کردین آقا فرزاد گل :1: :53:

• Aminvo, tecra, اِل کاپیتانو و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
بایرن دقیقه نودی رفته تو کار رابیو به گزار بیلد هم اکنون بابدن هم زمان داره با مادر رابید و پی اس جی مذاکره می کنه و گفته شده یوونتوس هم راجب رابیو همانند بایرن پرسجو های کرده
موندو هم گفته اگه هر تیمی بالای 10 میل حقوق پیشنهادی بارسا ب رابیو بده بارسا از کورس خارج میشه و حاضر نیست بیش از 10 میلیون ب رابیو بده و احتمالا بایدن مشکلی با پرداخت حقوق به رابیو نداره همینطور ناصر خلیفیه هم علاقه داره رابیو رو بده بایرن تا بارسا

این وسط مایی که میخواییم 100 ملیون هزینه کنیم برا پوگبا ایا بهتر نیست به 10 ملیون بدیم پی اس جی همینطور 7 ملیون بعلاوه 3 بنوس بدیم ب رابیو ؟؟؟ از نظر مالی که بهتره تا اینقدر خرج پوگبا کرد اما ایا همین کیفیت رو داره یا نه معلوم نیست ؟؟؟
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

رابیو خوبه ولی یووه ستاره نداره تو خط هافبک در صورتی که رئال بارسا دارند. مشکل اینجاست تعداد نفراتی که می تونند کیفیت خط هافبک یووه رو برای رقابت در سطح اول اروا بالا ببرند انگشت شمار هستند و قصد خروج از باشگاهشون رو هم ندارند. وراتی - راکیتیچ - تونی کروس - پوگبا - بوسکتس - کانته و ... 

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

@FCBarcelona 

از فعالیتت در انجمن ممنونم ، 

شنیدان نظرات افرادی که در مباحث یووه بی طرف هستند ( طرفدار یووه نیستند )  و یک نگاه بیرونی به یووه دارن ، همیشه مفیده

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

@FCBarcelona 

از فعالیتت در انجمن ممنونم ، 

شنیدان نظرات افرادی که در مباحث یووه بی طرف هستند ( طرفدار یووه نیستند )  و یک نگاه بیرونی به یووه دارن ، همیشه مفیده

تشکر میکنم ازشما اقا سینای عزیز بابت حمایتتون ... قبلا محمد جان tecra :8: حامی بنده بود... چه خوبه تونستم حداقل نظریکی از دوستان رو به خودم عوض کنم ... :65: :1:

بازم اگه تو اون پست نظرم رو بد انتقال دادم عذرخواهی میکنم .. منظورم اصلا اون نبود ...

از فرزاد جان و اون دوستمون برنادسکی که اواتار خوشگلی هم داشت هم تشکر میکنم بابت وقتی که گذاشتن و ... :53:

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
با دوست بارساییمون موافقم در اینکه یووه انتخاب اول ستاره های فوتبال نیست؛ واقعنم نیستیم، هستیم بنظرتون ؟

ستاره های ما کیا هستن ؟ غیر از اینه ستاره سابق تیممون رو الان میلان هم نمیخواد قراردادشو دائمی کنه و مدیرای چلسی هم راضی نمیشن بخرنش ؟
حالا قبول دارم مثلا مالدینی و ژرژ وه آ یوونتوسی بودن اما این خیلی فرق داره با اینکه مثلا بگی حاضرم تا تورین شنا کنم.
  • Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

بله. خدا رو شکر هستیم! با داشتن ستاره هایی مثل کیلینی، رونالدو و دیبالا آرزوی هر بازیکنیه که تو یووه بازی کنه. مخصوصا که الان یووه به همراه بارسا، رئال و سیتی تو مرکز توجهات رسانه هاست

خود کم بینی در ذات بعضی هاست متاسفانه! حتی در نحوه طرفداری از تیمشون

+ اینکه یه نفر از تاریخ بارسا بگه برای من یه نفر خنده داره. تا قبل ظهور مسی هرکی از رفقای ما بارسایی بود بهش میخندیدیم و فکر می کردیم ک...خله! تو دهه 90 تا 2006-2007 علنا بارسا تیم خاصی نبود و کیلومترها با رئال فاصله داشت. قدیم ترها رو که به سن من قد نمیده ولی ویکی پدیای تیمتون رو که چک کنی می بینی قبل 92 هم همچین تیم شاخصی نبودین!

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

بله. خدا رو شکر هستیم! با داشتن ستاره هایی مثل کیلینی، رونالدو و دیبالا آرزوی هر بازیکنیه که تو یووه بازی کنه. مخصوصا که الان یووه به همراه بارسا، رئال و سیتی تو مرکز توجهات رسانه هاست

خود کم بینی در ذات بعضی هاست متاسفانه! حتی در نحوه طرفداری از تیمشون

+ اینکه یه نفر از تاریخ بارسا بگه برای من یه نفر خنده داره. تا قبل ظهور مسی هرکی از رفقای ما بارسایی بود بهش میخندیدیم و فکر می کردیم ک...خله! تو دهه 90 تا 2006-2007 علنا بارسا تیم خاصی نبود و کیلومترها با رئال فاصله داشت. قدیم ترها رو که به سن من قد نمیده ولی ویکی پدیای تیمتون رو که چک کنی می بینی قبل 92 هم همچین تیم شاخصی نبودین!

اینکه یه نفراز عدم اگاهی و صرفا نقل کردن یه سری حرفا که هیچ اعتباری نداره و فقط یه مشت حرفه، میزنه، برای من تو این فروم که اکثرا با تجربه و قدیمین و عکس من دهه 90 رو به چشم دیدن، خنده داره ....

تو اون پست بالا عرض کردم ما سال های سیاه کم نداشتیم .. یونتوس هم داشت ... دوستان بالا هم لیست کردن ..

نیازی نیست بعد از 15-16 سال هواداری الان برم ویکی پدیای تیمم رو چک کنم ... من تاریخچه کاتالونیا رو کلا از حفظم ...

بعدشم شما تاریخچه باشگاه  رو به چی میگیبن؟ تعداد اسطوره؟ تعداد قهرمانی؟ تعداد جام؟ دقیقا چی؟

ما از همون اوایل لالیگا هم قطب فوتبال اسپانیا بودیم ! اولین قهرمانی تیم تو لالیگا بر میگرده به سال 1928!  جام حذفی برمیگرده به سال 1909!

حضور در رقابت های جام باشگاه اروپا( فرمت قبلی) هم بماند .. برید با تیم خودتون مقایسه کنید !

اینکه تاریخ بارسا به 2 قسمت تشکیل شده رو قبول دارم ... ما یه خوش شانسی بزرگی که اوردیم، بزرگترین اسطوره هامون تو یه دوره بودن ... ژاوی - اینیستا - مسی - پویول و ...  واین همون نسل طلایی بود ...

مسی هم تاریخ فوتبال رو به 2 قسمت تبدیل کرد نه فقط بارسا رو !

تو دههه 90 بارسا تیم خاصی نبود؟َ! کیدینگ می؟  ما تو این دههه اگه اشتباه نکنم 6 بار قهرمان لیگ شدیم ! اونم تو لیگی که رئال مادرید حضور داره و یک حکومت پشتش بود !  نیاز هم نیست برگردم به سال های عقب تر یه طومار هم از جنایت های این تیم خبیث و حاکمانش ردیف کنم ...

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

سلام خیلی ممنون از پستهای خوبتون 

یوونتوس اولین جام اروپایی(یوفا) خودش رو 1977 فتح کرده در حالی که بارسلونا 1979(جام برندگان )

یوونتوس قهرمان اروپا شده 1985 در حالی که بارسلونا سال 92 موفق به کسب جام اروپا  شده 

اولین رقابتهای  دوتیم در برابر هم دو باخت برای بارسلونا بهمراه داشته 

حضور در رقابت های جام باشگاه اروپا( فرمت قبلی) هم بماند .. برید با تیم خودتون مقایسه کنید !

دقیقا چی رو بریم با تیم خودمون مقایسه کنیم ؟

یوونتوس برای اولین بار قهرمان اروپا شده 1985

در حالی که بارسلونا سال 92 موفق به کسب جام اروپا  شده 

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

سلام خیلی ممنون از پستهای خوبتون 

یوونتوس اولین جام اروپایی(یوفا) خودش رو 1977 فتح کرده در حالی که بارسلونا 1979(جام برندگان )

یوونتوس قهرمان اروپا شده 1985 در حالی که بارسلونا سال 92 موفق به کسب جام اروپا  شده 

اولین رقابتهای  دوتیم در برابر هم دو باخت برای بارسلونا بهمراه داشته 

دقیقا چی رو بریم با تیم خودمون مقایسه کنیم ؟

یوونتوس برای اولین بار قهرمان اروپا شده 1985

در حالی که بارسلونا سال 92 موفق به کسب جام اروپا  شده 

منظورم همین بود ... دو تیم تفاوت زیادی تو این مسائل ندارن ، طوری که دوستان نسبت بارسا جبهه میگیرن ....انگار ساسولوعه .....

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

یکم که فضا رو باز بزارید ادعا می کنند در قرن 19 تیم بهتری بودند نسبت به یووه در صورتی که در قرن 19 یووه فاصله بسیار زیادی با تیمی مثل بارسا داشته. قرن 20م هم تا 2006 قطعا یووه تیم بهتری بوده. از 2006 به این طرف با سقوط یووه به دسته 2 شرایط عوض شد کمی. اما شما نهایتا 10-12 ساله از یووه جلو هستید. اما یووه بیش از 100 سال از تیمی مثل بارسا برتر بوده . در ضمن در پست هاتون دیدم صحبت های بقیه دوستان یوونتوسی رو خنده دار توضیف می کنی، شما اینجا مهمانی پس مثل مهمان رفتار کن. 

این که 100 سال یووه از بارسا جلوتره رو من درک نمیکنم ینی چی ... معیاراتون چیه؟ 

من منطورم اون پست بود که واقعا خنده دار بود ... من درمورد ساسولو هم همچین پستی نمیذارم ....

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

داداش قانع شدم ... نمیخواد اون معیار های 100 سال برتری رو لیست کنی ....

بحث از کجا به کجا کشید ... خیلی هم فرسایشی شد ... میخوام ببیندش... یه حرفی من تو یه پستی زدم . بهش خیلی هم اعتقاد دارم ... یوونتوسی ها و کلا ایتالیایی ها خدای غرورن .. همون مثال ابدارچی باشگاه و با بزرگترین اسطوره های تیم های بزرگ اروپا ....

یووه بهترین بوده از ازل ... الانم بهترین ه ... بارسا هم تیم بی ریشه ای ه ... منم زندگیم همین تیم بی ریشه س ! خلاص !

مرسی که وقت گذاشتین پست های بنده رو تحمل کردین ... از مدیران فروم هم تشکر میکنم :53:

بریم به زندگیمون برسیم که همینطوری هم عقبیم ... فعلا :53:

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

اگه قرار باشه بیاد ایکاردی از همینجا اعلام میکنم اگه بشه من تاپیکشو بزنم.

با هرکس توو یووه حاضرم طاق بزنمش. این بشر دیوونست. :8:

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
دوست بارسایی پوست کلفت باشید ‌......بارسلونا خلاصه شده در مسی بعد مسی سخت بتونه افتخارات کسب کنه البته باشگاه بزرگیه با تاریخ بزرگ اما خوب یووه ما داستان پر پیچ و خمی داره ک عاشقش شدیم ‌....قبول کن بارسا سری پایین تر میرفت قطعا طرفدار نداش اما رونالدینیو چنان اعتباری ب بازی بارسا داد ک با مربی گری پپ در سال بعدش تیم دوس داشتنی شد ‌....ولی خوب معمولا مردم دهه هشتاد رو نمیشناسن چون ندیدن ولی ب هر حال فوتباله و زیباییش ب اینه ک هر کی ی چیزیو دوس داره .....

اینجا ما بند کفش دروازبان سوم یوننتوسو با صد تا مسی هم عوض نمیکنیم ....شما هم گفته هات متینه
  • Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
اقا قضیه ایسکو داره جوی میشه یعنی میشه گفت شایع محض نیست
مارکا امروز گفته بحث تبادل پیانیچ و ایسکو مطرح شده بین دو باشگاه
راستم گفتم تبادل جالب اینه اینو هم بگم که توتو اسپورت گفته منچستر از علاقه یوونتوس و پوگبا به همدیگه مطلع شده و میخاد تو این فرصت داگلاس کاستا رو بیاره تو معامله پوگبا و یه جوری تبادل پوگبا و کاستا شول بگیره
اقا چه میشه کلوپ و الگریو هم طاق بزنیم
یا خدیدا و رمزی دیشیلیو و مسی :1:
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
+++ مدیاست: یوونتوس هم به خرید مودریچ علاقمند شده و جویای شرایط وی شده است
به نظرم برا دو سه سال عالیه
درصورتی که حدود 30 ملیون کمتر بخریم و حقوق حدود 6 تا 7 تا برا سه تا چهارسال خوبه
  • Orphée, MaMpIeRo, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

- مودریچ مفتش هم گرون ـه !

یووه اگه میخواد بالاتر از بارسا و رئال بره باید بازیکن هایی رو بخره که مد نظر این دو باشگاه هستند، نه بازیکن هایی که در این باشگاه ها تاریخ مصرفشون تموم شده !

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال

- مودریچ مفتش هم گرون ـه !
یووه اگه میخواد بالاتر از بارسا و رئال بره باید بازیکن هایی رو بخره که مد نظر این دو باشگاه هستند، نه بازیکن هایی که در این باشگاه ها تاریخ مصرفشون تموم شده !

شاه پست !

همیشه میخواستم این موضوع رو مطرح کنم ولی نمیدونستم در چه قالبی ...
تا اینکه از جانب شما مطرح شد.
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
بهمن خان بحث اینه ما نمیتونیم اریکسن رو بخریم 140 ملیون حقوق 12 ملیونی هم بهش بدیم
ولی مثل پیرلو میتونیم مودریچ برا چند سال بگیریم درکنارش امثال بنتاکور در حد ویدال و پوگبا پیشرفت کنن
ایا پیشرفت پوگبا و ویدال زیر دست نخبه ای مثل پیرلو نبود؟
هزینه بهترین خط هافبک اروپا 2015 کلا 10 ملیون یورو بود که پوگبا و پیرلو مجانی بودن و ویدال هم هزینش 10 ملیون بود اما بیشترین کیفیت و استفاده رو تو اروپا داشتن
بحث همش هزینه کردن نیست
یه جاهای باید منتطر فرصت ها بود مثل رمزی و امره جان یه جاهای هم باید هزینه کرد مثل داگلاس هیگواین رونالدو و دیبالا
  • Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
پیرلو ی استثناء بود پیرلو دیگه تکرار نمیشه هر سن بالایی قرار نیس پیرلو بشه. پیرلو میخواست دوباره خودشو نشون بده بعد از ملحق شدن ب یووه گفت زمان نشون میده یووه تو خرید من اشتباه نکرده... پیرلو زیر دست کونته دوباره احیا شد و ... مودریچ هیچ شباهتی جز سن و موی بلند با پیرلو نداره! مودریچ دیگه هر چی میخواسته بهش رسیده الانم تو رئال میبینیم ک سطحش چقد اومده پایین... فصل بعد ما فقط ی هافبک میتونیم بگیریم کل بودجه تیم برای خرید ی هافبک درجه یک باید صرف بشه... ن ی بازیکن بازنشسته ک وبال تیم بشه... یووه مثل میلان جای خوشگذرانی ستاره های پا ب سن گذاشته نیس مگه در شرایط خاص مثل رونالدو ک سن براش ی عدده...

پ.ن: چرا نمیتونیم اریکسن رو 140 میلیون بخریم و بهش 12 میلیون حقوق بدیم؟!
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی