پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39509 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

منابع غیر اسکایی مثه همیشه بودن از هر ده تا یکی اما اسکای و دی مارزیو این تابستون انقدر بد بودن که حد اندازه نداره. به خاطر همین توتو کویره به چشم اومدن.

البته من هنوز امیدوارم یه انگی رو بند امره باشه مایه آبرو ریزیه

با خریده شدن اسکای توسط کامکست شاید اسکای از این حالتی که این سال ها داشته در بیاد. چون اصل کامکست بر اساس تولید محتوای سرگرم کنندست. به نظر ممکنه یکی از منابع مهم خبری فوتبال از دست بره. 

دی مارزیو هم یه سرچی تو سایتش و توییتر و اینستا بزنید می فهمید کلا نقل و انتقالات خودش تعطیل کرده پی کار دیگه افتاده. هیچ کدوم از اخبار امسالشم فکر نکنم خودش پیگیرش بوده باشه. به نظر می رسه یه گروه تو سایتش جمع شدن دارن خبر براش جمع می کنن.

در هر صورت افت شدید اسکای مورد خوشحالی کویره و توتو شد اما الان به نظرم کویره دلا سرا و کویره دلا تورین و ریپابلیکا و گاتزتا رو می شه جدی دنبال کرد. دلا اسپورت که به درد تیمای دیگه غیر یووه می خوره. توتو هم من نظری ندارم الان می گن یه خبرنگار جدید استخدام کرده که معتبره اما تو رنک روزنامه های خیلی خیلی پایینه 

پدولا هم که جوری اعتبارش رو نابود کرد که به این زودی ها کمر صاف نمی کنه. پدولا رو رابطش توی چلسی بدجوری زمین زد و کلا اسپورت ایتالیا این نقل و انتقالات رو با افت اعتبار به پایان رسوند. 

کلا این تابستون همشون خوردن زمین

• حامد, eⁿzº, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6367 ارسال
  • LocationRasht

- « پیاتک ممکنه درخششش تک فصله باشه، خیلی خریدش ریسکیه + ما کین رو داریم! »

- بند امره جان که اصن تحقیرآمیز بود و فتح الباب... بعد از مدتها از یه چیز مربوط به یوونتوس [واقعاً] عصبانی شدم! فقط خرید رونالدو تونست آرومم کنه!

- « در مورد اعتبار منابع خبری ترنسفرینگ باید به اینکه کدوم ژورنالیست خاص خبرو کار کرده هم توجه کرد؛ 2 تا خبرنگار ممکنه برای 1 روزنامه کار کنن و یکیشون معتبر باشه و یکیشون نه...

مثلاً در مورد لااستامپا، باریلا a84.png ولی ماناسرو a85.png... یا اسکای ایتالیا ؛ دی مارتزیو a84.png مارکتی a85.png ||| گاتزتا ؛ لائودیزا a84.png دالا ویته a85.png ||| کوریره دلا سرا ؛ نروتزی a84.png تیموسی a85.png »

• eⁿzº, GG.B1, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خیلی وقت بووود پست نخورده بود ...... غریبه ک نیستین من تو مستر لیگ پوگبا امباپه  رو خریده بودم ...یووه با گرفتن امباپه ب خاطر وجود رونالدو سود خواهد کرد همچنین پوگبا اما و اما  چقدر یووه میتونهه بخره ....در صورتی ک فروش بازیکنان میتونه چالش بزرگی باشه ماروتا در فروش بازیکنان جوون عالی عمل کرد  حالا باید دید چ کاری انجام خواهد شد ولی ترکیب پوگبا م باپه محشر میشه 

• eⁿzº, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6367 ارسال
  • LocationRasht

- پاراتیچی تو ورزشگاه بود و پاریس 5-0 لیون صفر رو از نزدیک دید... #امباپه #اندومبله

« زیدان یووه رو به یونایتد ترجیح میده + آنیلی قصد یه خرید بزرگ دیگه رو داره + ماروتا هنوز به فکر خریدای محتاطانه بود و رفت + پاراتیچی که همیشه پشت صحنه ست این همه راهو نمیره پاریس و اینطوری خودشو نشون نمیده فقط برای اندومبله... »

- بخشی از مصاحبۀ پاراتیچی که توسط فابریتزیو رومانو، ژورنالیست اینتریِ اسکای برای بدست آوردن دل هوادارای یونایتد حذف شد : « بوغبا رو دوست داریم و فلان و بیسار ولی - فعلاً - بهش فکر نمیکنیم... »

• حامد, GioVanni Agnelli, AAG و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

Juventus are preparing an offer of €60m for James Rodriguez. His agent Jorge Mendes is planning to arrange a move to Juve for the Colombian player.

• Signora Omicidi, Escanor, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

شایعات ِ ادامه دار ِ خامس

روابط خوب با خود بازیکن از طریق رونالدو و کوادرادو

رابطه خوب با بایرن

رابطه خوب با ایجنتش مندز

و شرایط بد خامس در بایرن

و البته نیاز خود یوونتوس به هافبک طراح

تنها شک من در اینه بایرن منطقا اجازه تضعیف تیم ش رودر نیم فصل نمیده

• Orphée, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

خرید خامس جالب به نظر میرسه ولی برای کدوم پست؟!

ما تقریبا انتخابمون رو برای 433 و 4321 کردیم و تو هیشکدوم از این ترکیبا جایی برای خامس نیس

بیشتر به یه هافبک قلدر تو مرکز زمین احتیاح داریم تا طراح و فانتزی باز صرف

ما برای اون سه هافبک وسط فقط بنتانکور و امره جان روی نیمکت داریم که خطرناک خواهد بود در اینده

خامس هم که نیمتونه حای یکی از اون سه هافبک باشه

بیشتر میتونه پست شماره 10 ترکیب 4231 باشه که خوب ما برای اون دیبالا برنا رو داریم واقعا نیازی بهش نیس

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اخبار غیر رسمی هست ک بایرن خودش خامس و هوملز رو ب یووه پیشنهاد داده خامس چون ناراضیه و هوملز ب این خاطر ک تو رختکن با سرمربیا نمیسازه! اما من میگم بایرن عوضی تر از این حرفاست و داره واسه دیبالا نقشه میکشه! با توجه ب شناختی ک از مدیرای تیم دارم فک نمیکنم ک از این معامله بدشون بیاد ب هر حال خامسو میذارن جای دیبالا هوملز هم با رفتن بارتزالی و بن عطیه میتونه بیاد جای اونا!

اخبار جدایی بن عطیه هم هست من بازم نظرم رو گودینه ک هنوز با آتلتیکو تمدید نکرده و میشه پایان فصل آزاد بیاریمش... بازیکنای آزاد زیادی برای تابستون در دسترس خواهند بود... دیماریا.رمزی.ربیوت و دخئا! البته دخئا ی بندی تو قراردادش داره ک طی شرایطی میتونه ی فصل دیگه ب قراردادش اضافه بشه...

من شخصا فک میکنم پاراتیچی حالا ک نفر اول انتقالات یووه شده میخواد با اولین خریدش قدرت نمایی کنه... دو بازیکنی ک پاراتیچی از مدتها قبل روشون نظر داشته ربیوت و ده لیخت هستن ک قبلا تیغش اونقد برش نداشت ک کار خریدشونو تموم کنه اما الان میتونه... ب نظرم اولین خرید پاراتیچی یکی از بین این دوتاست...
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21139 ارسال

- دیدن خامس در ترکیب یووه با شماره 8 میتونه خیلی جذاب باشه ولی ورودش با سوالات زیادی همراه خواهد بود.

برناردسکی رو یووه خیلی بعیده از دست بده، چون یک ایتالیایی ـه با استعداد و آینده دار هست و از طرفی دیبالا هم شماره 10 فانتزی ـه تیم ـه و بازیکنی که هوادارهای زیادی داره.

به نظر من که شایعه ست پیوستن خامس مگر اینکه یووه برای دیبالا خواب هایی دیده باشه ...

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

هیچکیو نمیخوایم بایرن ب شدت دیبالا رو میخواد و نباید کسیو الکی بگیریم ....زن خامس هم بدون لباس همه جا عکس مییگیره همه فیلماشم دارم پس بدرد نمیخوره ...همین ترکیب بهتره ...کسی هم زیاد تعویضی نمیمونه 

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21139 ارسال

- با توجه به قانون جدید CL که بازیکن های حاضر در این رقابت ها در صورت ترنسفر به تیم جدید باز هم میتونند برای تیمشون بازی کنند مطمئنا تیم ها و البته بازیکن ها تمایل بیشتری به حضور فعال در ژانویه خواهند داشت.

به نظر شما یووه در ژانویه خرید خاصی خواهد داشت ؟

• mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
^
فکر کنم فعلا تمرکز مدیرا روی فیرپلی مالی هست.
و اینکه همه متفق هستن این تیم قراره قهرمان اروپا شه.
اگه خریدی داشته باشیم از نوع توماس رینکون خواهد بود.
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6367 ارسال
  • LocationRasht

- این رو هم بخونید، برای تنوع بد نیست... a7.png

- فابریتزیو رومانو (اسکای) : پاراتیچی و رایولا 1 هفته پیش در دفتر مرکزی یووه در میلان (پالاتزو پاریجی) دیدار داشتن و بر سر دیدار فیس تو فیس دیگه ای هم توافق کردن چون رابطه شون بسیار خوبه! محور صحبتها بر روی متایس دی لیخت مدافع-هافبک 19 سالۀ آژاکس استوار بود. پیشرفت آشکاری مشاهده میشه و طبق پیش بینیها یووه قراره سرمایه گذاری قابل ملاحظه ای رو روی یه مدافع جوون مهم برای فصل 2019-20 انجام بده! صحبتی در مورد بوغبا انجام نشد و خبری از انتقال در زمستون نیست ولی در تابستون ممکنه.

موارد دیگه ای که روشون بحث شد مویس کین و تمدید قرارداد ماتوییدی بود. یووه از پیشرفت کین راضیه و نمیخواد از دستش بده و روی تمدید قراردادی که 2020 تموم میشه متمرکزه و بعد هم قرضش. گزینۀ بعدی فروشش با گنجوندن حق بازخرید هست ولی مشکله چون بعد از پیشنهادات متعددی که در تابستون توسط یوونتوس رد شد، قیمتش 18-20 میلیون هست.

- ژورنالیستی که برای اولین بار خبر رونالدو رو کار کرد : یووه با لاتزیو بر سر ساویچ به توافقی دست یافته که میتونه از ژانویه 2019 فعال بشه! مبلغ از پیش تعیین شده 110 میلیون طی حداقل 3 سال هست...

JB.png

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

یه قانون نا نوشته تو مدیریت انیلی هست که هرکسی تاریخ مصرفی داره حتی بهترین ها از دلپیرو بوفون ماروتا ومارکی که بگزریم برا ستاره هاش قانون 4 رو داره یعنی 4 سال با یه ستاره  میتازه بعد که کلی تعریف و تمجید شد و بزرگش کردن و استفاده لازم رو ازش بردن باید جای خودش رو به یه بازیکن همسطح یا هم قیمت خودش بده

شاید دلیل 7 اسکودتو پیاپی اینه یعنی بازیکنای که از گرفتن اسکودتو های متوالی هایپ میشن کم کم رو میفروشه

از  ویدال گرفته تا پوگبا و پیرلو  پس اگه یوونتوس دنبال امثال خامس رابیوت و .. هست بدونید دیبالا امسال سال چهارمش هست همچنین الکس ساندرو

فعلا که اخبار ترانسفر در حد تحلیل و پیش بینی هست

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ساویچ رو تابستون نگرفتیم تا 40 میل قیمتش بیادپایین اما زیاد داریم دست ب جیب میشیم من میترسم .....اما خرید خیلی خوبیه البته پوگبا چیز بهتریه ولی تابستون بیاد ببینیم چی میشه ....

نیم همه جوره عالیه مساوی دیروز ی اتفاق بود وگرنه جنوا یدونه یا دوتا حمله کرد تیم متحده همشون پیروزی میخوان ... یووه توی چنگ اقتصادی و خرید بازیکنه ....الان یووه بارسا پاریس بیشتر از همه بازیکن دارن انیلی میدونه رئال تابستون ک بشه اتیش بازی انجام میده در نتیجه ساویچ رو الان میخواد 

• Orphée, Signora Omicidi, AliReZaZa و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

خبرشو کجا کار کرده؟ ببینیم اصلا اعتبار داره یا نه؟

• Orphée, Signora Omicidi, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

فکر می کنم زانویه قطعا ی خرید تو هافبک داریم

احتمالا جایگزین مارکیزیو و برا کوتاه مدت

ارزو من ویدال هس

• tecra, ace of glass و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
دوستان لطفا بگید خامس رودریگز پست تخصصیش چیه؟ و نزدیکترین بازیکن بهش توی تیمه ما کیه؟
  • tecra, ace of glass و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

20i_48132_1_480x300.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

هامس هافبک هجومی متحرکیه مث دیبالا و واقعا خریدش دیبالا رو خراب میکنه گاهی باید تیمت همیشه پر ستاره نباشه گاهی بازیکن معمولی منار بازیکن ستاره تیم بهتری میشه ....پوگبا واجب تره تا هامس ....شایدم با دیبالا  یک فصل معاوضه بشند اما خوب دیبالا جواهر خودمونه هامس بچه باز کیه بابا ...بازیش خوبه ولی خوب دیبالا هامس داگلاس برناردسکی رونالدو کجا جا بدیم 

• tecra, amirali2001 و farzad-t از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

شاید داره جایگزین کوادرادو میشه

• tecra, ace of glass, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

1 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

eⁿzº