پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39506 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

https://www.tarafdari.com/node/1055759

میلان داره تمام تلاشش رو میکنه ساویچ رو بخره . فقط در صورتی که رونالدو یوونتوس رو قهرمان لیگ قهرمانان بکنه راضی میشم چون این بحث تبلیغات و اقتصاد و ... به من هوادار مربوط نیست. ما یه موقع میشستیم فوتبال می دیدیدم فقط اتفاقات تو زمین برامون اهمیت داشت از این به بعد هم میخوام اینجوری فوتبال ببینم. ماروتا کیه و چیکار میکنه . جان الکان مالک کجاست به من مربوط نیست. این تیم هافبک میخواد اما رفتند رونالدو رو خریدند. این فعلا برداشت منه. 

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
خرید ساویچ واسه میلان یک ضربه اقتصادی مهلکه !
واقعا نمیتونم متصور بشم یو یوونتوسی به لاشه بی روح چیلان حسودی میکنه ، میلان ۱۲۰ تا واسه ساویچ پول بده و سال دیگه نتونه بیاد ucl رسما بیچاره میشه ! خوشحالم از این حجم از خریت میلان
  • GioVanni Agnelli, mory, Pinturicchio و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- بعید میدونم میلان SMS رو بخره ولی ریسک بالایی داره این خرید همونجور که سجاد گفت.

در واقع لئوناردو باید خیلی مطمئن باشه به تیمش و گتوزو که میلان رو راهی اروپا خواهند کرد.

ولی در صورت خرید SMS و با توجه به دیگر خریدها نظیر هیگواین و باکایوکو و ... میلان هم خودش رو به اندازه سایر رقبا میتونه بالا بکشه.

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

کاری نداره که.. اگرم فصل بعد نتونستن به CL برسن، مالکشون که از اول هم نمیخواستن بطور بلند مدت تیمداری کنن (الیوت) دوباره به یکی دیگه میفروشن و مالک جدید برنامه جدید ارائه میده و یوفا هیچ غلطی نمیتونه بکنه  :1:

دقیقن مثل سیکلی که الیوت این تابستون طی کرد رو مالک جدید طی میکنه.. 

• mory, Aminvo, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
نه ديگه اين تو بميري از اون تو بميريا نيست! قشنگ دو سه سالي با لگد از اروپا پرتشون ميكنن بيرون. هيچ مشتري هم براي تيم محروم پيدا نميشه اونوقت
Sms هم مشتري نداره فعلا. اينا همه بازارگرمي لوتيتوست كه هنوز بازار رو براش گرم نگه داره
+ فك كنم تنها هوادارايي كه ️تو كل جهان از خريد رونالدو خوشحال نيستن ️تو اين فروم جمع شدن. در حاليكه همه يوونتوسياي دنيا براي ديدن بازي رونالدو تويووه لحظه شماري ميكنن و قبلا همه حتي بچه هاي اين فروم هم ميگفتن يووه براي قهرماني اروپا يه بازيكن كه تفاوت لحظه ها رو رقم بزنه كم داره، حالا كه اون بازيكن اومده و خيلي ها لقب بهترين خريد بيست سال اخير سري آ رو بهش دادن بعضياي ديگه! خريد ساويچ رو از خريد رونالدو بالاتر ميدونن! جالبه!
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

^

خب عده ای موجودیتشون در غر زدنه. به زمین و زمان غر میزنن. خودشون که حرکتی نمیکنن حرکات مثبت بقیه رو هم انکار میکنن و نقطه ضعف ها رو 10x زوم میکنن روش

خودشون یه گروه سه نفره رو هم مدیریت نکردن تا حالا. بعد موفق ترین تیم مدیریتی دهه اخیر ایتالیا و یکی از بهترین ها در دنیا رو به باد انتقاد میگیرن

پول تو جیبیشون رو تا سر ماه نمیتونن مدیریت کنن، میان اینجا از نحوه دخل و خرج باشگاه انتقاد میکنن

یه پیرهن بخوان بخرن طرف دوبله سوبله میندازه بهشون... اینجا راجع به چانه زنی و خریدهای میلیون دلاری نظر میدن

اظهار نظر و انتقاد حق هواداراس ولی غر زدن جالب نیست. تیم خوبی بستیم واسه امسال. نقص هم داره بله. کسی منکرش نیست. ولی الان کدوم تیم تو اروپا بی نقصه؟

خط حمله رئال؟ در حد خط حمله ما هست؟

خط دفاع سوراخ بارسا؟

خط هافبک و دفاع بایرن؟

همشون نقص دارن. نقطه قوت هم دارن. خودمونو نزنیم به خواب. امسال نقل و انتقالات خوبی داشتیم. نمره تیم ماروتا 19 از 20 هست به نظر من. یه تیم مدیریتی نام ببرید تو اروپا امسال بتونه همچین نمره ای بگیره.

یه خرده اینتر خوب کار کرده که اونم باید آخر پاییز جوجه ها رو بشماریم. ناپولی که ناپولی بود موقع حضور در 3 تورنومنت کم آورد. شوخی که نیست.

• Aminvo, AliReZaZa, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

بهتره در مورد بقیه قضاوت نکنی دوست عزیز ! شما که از زندگی بقیه اطلاعی نداری که جای رو دارن مدیریت میکنن یا نه یا پول ته جیبشون رو چیکار میکنن ! با این دید شما تنها چند نفر که قبلا مدیریت یه باشگاه ورزشی رو داشتن فقط میتونن انتقاد کنن ! اصولا هر هواداری با هر جایگاهی حتی اگه بدبخت ترین ادم کره خاکی هم باشه میتونه انتقاد کنه از مدیریت باشگاه و حتی غر بزنه ! کسی هم نمیتونه بهش خرده بگیره ! چون یه باشگاه داره موجودیت و هویتش رو از هوادارانش کسب میکنه پس بهتره برا نظرات هم احترام قائل باشیم !

تیم هم مشخصه که نسبت به سال پیش پیشرفت داشته ، به هر حال جایگزین کردن رونالدو به جای هیگوایین ، کانسلو به جای لیخت و بونوچی به جای بن عطیه خب عالیه ، کیفیت ترکیب بالاتر رفته ، منتها خط هافبک تیم که مشکل دو ساله ماست همچنان بدون هیچ افزایش کیفی رها شده ، ما دو ساله که داریم از خط هافبکمون ضربه میخوریم ، امیدوارم سال سوم دیگه این حماقت تکرار نشه !

• GioVanni Agnelli, mory, Delle Alpi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

بهتره در مورد بقیه قضاوت نکنی دوست عزیز ! شما که از زندگی بقیه اطلاعی نداری که جای رو دارن مدیریت میکنن یا نه یا پول ته جیبشون رو چیکار میکنن ! با این دید شما تنها چند نفر که قبلا مدیریت یه باشگاه ورزشی رو داشتن فقط میتونن انتقاد کنن ! اصولا هر هواداری با هر جایگاهی حتی اگه بدبخت ترین ادم کره خاکی هم باشه میتونه انتقاد کنه از مدیریت باشگاه و حتی غر بزنه ! کسی هم نمیتونه بهش خرده بگیره ! چون یه باشگاه داره موجودیت و هویتش رو از هوادارانش کسب میکنه پس بهتره برا نظرات هم احترام قائل باشیم !

یه کم جمله بندی ها رو با دقت بیشتری استفاده کن. قضاوت کار من و شما نیست و بنده هم کسی رو قضاوت نکردم

به بدبخت ترین طرفدار کره خاکی هم کاری نداشتم. اینجور مظلوم نمایی ها جاش توی فروم نیست

با دقت میخوندی و تصمیم نمیگرفتی یه جوابی بدی که صرفا دندان شکن باشه، به وضوح نوشتم که انتقاد حق همه هوادارس و کم و کاستی های تیم رو هم پذیرفتم

اون قسمت بولد شده رو هم اگه خودت بهش اعتقاد داشتی اینجا به نقد و نظر من خرده نمیگرفتی!!

هافبک مشکل داریم؟ قبول. ندود رو که قبول داری؟ چند روز پیش گفت امره جان رو بزرگترین باشگاه های جهان میخواستن

پیانیچ رو هم نفروختیم. هر سال ستاره می فروختیم. امسال نه تنها ستاره ها رو حفظ کردیم که ستاره هم اضافه کردیم به تیم. اینا رو هم ببین. متوییدی قهرمان جهانه، خدیرا کاپیتان دوم تیمی که تا پارسال همه ازش خوف داشتن. خط هافبکمون بد نیست. بله عالی نیست و اون "حماقت" که شما میگی هم نیست. همه تیما نقص دارن. بارسا در به در دنبال هافبک میگرده. تونسته بخره؟ من سیتی هافبک میخواد. رئال به زور مودریچ رو نگه داشته که نره. تونسته جایگزین پیدا کنه براش؟ 

همه اینجا دلسوز تیمن. انتقاد کنیم نه تخریب. واقعیت ها رو ببینیم نه غر زدن. ما هنوز به ثبات اقتصادی نرسیدیم. هنوز توی درآمد جزو 5 تا باشگاه پردرآمد اروپا نیستیم. با این حال داریم تو نقل و انتقالات خوب عمل میکنیم. انقدر نکوبید این ماروتا و تیمشو

• Aminvo, AliReZaZa و tecra از این پست تشکر کرده است

20i_48132_1_480x300.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

یه کم جمله بندی ها رو با دقت بیشتری استفاده کن. قضاوت کار من و شما نیست و بنده هم کسی رو قضاوت نکردم

به بدبخت ترین طرفدار کره خاکی هم کاری نداشتم. اینجور مظلوم نمایی ها جاش توی فروم نیست

با دقت میخوندی و تصمیم نمیگرفتی یه جوابی بدی که صرفا دندان شکن باشه، به وضوح نوشتم که انتقاد حق همه هوادارس و کم و کاستی های تیم رو هم پذیرفتم

اون قسمت بولد شده رو هم اگه خودت بهش اعتقاد داشتی اینجا به نقد و نظر من خرده نمیگرفتی!!

قرار نشد بپیچونی ! شما به من بگو از کجا میدونی کسانی که دارن انتقاد میکنن یا غر میزنن به قول شما !!! نمیتونن پول توی جیبشون رو تا اخر ماه نگه دارن یا تاحالایه  تیم دو سه نفره رو اداره کردن یا نکردن !؟ این مصداق قضاوت کردن در مورد اشخاصه ! شما بهتره معنی جمله هایی که به کار میبری رو بفهمی ! این حرف ها برای فرومی که تقریبا همه یه سری علایق مشترک دارن سنگینه و تا حدودی بوی توهین داره ! شما در جایگاهی نیستی که برای بقیه تعیین تکلیف کنی بابت غر زدن و انتقاد کردن حالا اینکه چطور به خودت همچین اجازه ای میدی شاید دلیل دیگه ای داره !

راستی بعد از اینکه جواب دادی میتونی این رو هم بگی که کجا من مظلوم نمایی کردم  ؟ دقیقا اون جملات رو بولد کن !!؟ ول دادن یه سری جملات بدون اینکه معنی اون ها رو بدونی کار راحتیه ! ولی حواست باشه چون ممکنه بعضی وقتا مجبور بشی بابتشون جواب بدی !

درثانی شما میتونی اعتقاد داشته باشید که خدیرا یکی از بهترین هافبک های دنیاست ، کسی هم مشکلی نداره ، به هر حال هر کسی یه نظری داره منتها خرده گرفتن به شما بخاطر قضاوت مسخرتون بود در مورد بقیه افراد ! 

• GioVanni Agnelli, mory, Delle Alpi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
دوست من جواب شما ساده و کوتاهه.
اول جملاتم گفتم “عده ای”... نگفتم “همه”. خیلی فرقه بین این دو تا کلمه
میگن یه حرفیو بندازی زمین صاحبش بر میداره!! شما اگه جزو اون عده نیستی چرا بهت بر خورده؟
دوست من... من شدیدا به ادبیات و نگارش مسلطم. معنی قضاوت، تعیین تکلیف، حرف ول دادن! و این چیزا رو خوب بلدم. “قضاوت مسخره” رو هم که گفتی میزارم به حساب احترامی که برای نظرات مخالف قائلی!

حالا اگه دعوات تموم شد بیا مطابق با اسم فروم بحث کنیم راجع به اینکه چه بازیکنی...
امره جان: بازم یادآوری میکنم صحبت های ندود رو مبنی بر اینکه بهترین تیم ها دنبالش بودن. بالاخره بهترین تیم ها یه چیزی حالیشونه دیگه
پیانیچ: نیاز به تعریف نداره. هرچی تیم پولدار و متموله امسال دنبالش بودن
متوییدی: هرچیم که باشه قهرمانه جهانه. تراکتوریه ولسه خودش و نسبتا هم گلزنه در حد خودش
خدیرا: نه عالی نه بنجل. یه هافبک باکلاس، با تجربه بین المللی زیاد. خیلی از بازیا که خط هافبک محو بود خدیرا درخشان بازی میکرد
مارکیزیو: توی پیش فصل خوب و باانگیزه بود. رو فرم باشه واقعا نعمتیه
بنتانکور: همین جوون اگه توی رئال بود، تا حد ایسکو میبردیمش بالا. چیزی برای یه هافبک بزرگ شدن کم نداره

حالا اگه این خط هافبک به قول شما “حماقت” مدیران محسوب میشه، خب اینم نظریه.
میتونست بهتر باشه. ولی همینم باز خوبه. حفظ پیانیچ خودش یه خرید بزرگ میتونه محسوب بشه
  • Aminvo, AliReZaZa, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

• مهمان
من خودم خیلی به مدیریت و بیشتر ماروتا انتقاد دارم اما صفحه قبل یا قبل تر پست مفصلی با آمار ارائه دادم و علت ضعف خط هافبک یووه را توضیح دادم. پس از آن خبر ساویچ را گذاشتم و مجددا ایراد وارد کردم و این بحث آغاز شد. من که شخصا در فضای مجازی از این حرفا زیاد شنیده ام که شما مدیریت بلد نیستی پس نقد نکن. آقای ندود گفته امره جان خوبه شما چرا به حرفش گوش نمیدی. من برای نطر خودم ارزش بیشتری نسبت به آفای ندود قائل هستم. و هیچ دلیلی مبنی بر اینکه حرف ندود درست از آب در بیاد نمی بینم. همان قدر که حرف ندود میتونه صحیح باشه حرف بنده هم میتونه درست باشه.
در آخر به قول یکی از دوستان که زیبا هم گفت "پوست کلفت باشیم" و البته مهربان تر نسبت به هم. نیاز نیست توانایی های مدیریتی همدیگر را در زندگی شخصی با مسائل فوتبالی قاطی کنیم.
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
به نظر می رسه کین یووه می مونه چون الگری به این نتیجه رسیده برنادسکی رو به هافبک نزدیک کنه در ترکیب اصلی. همه منابع اینو می گن اما باید دید درسته یا نه. برنا تحت نطر الگری افزایش وزن و افزایش عضله داشته.

یووه تو این مدت چندین چند بازیکن جوون خریده چه برای یووه بی چه برای پریماورا . و برعکس ما که فکر می کردیم کم کم تعدد بازیکنا رو کم کنن تا جا داشته اقدام به خرید دارن می کنن. فردا لیست خریدها رسمی شد اینجا می ذارم.

برای یووه بی ماروتا طبق برنامش برای هر خط یه بازیکن بالای ۲۳ خریده. البته همشون با هم بازی نمی کنن.

مبلغ سنگینی یووه امسال خرج کرده که باورنکردنیه
  • mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
@A Tribute To Buffon

بله اون تحلیل شما رو خوندم. دقیقا نقاط ضعف هافبکا رو مشخص کرده. من مطمئنم آلگری و ماروتا خیلی دقیقتر از ما از ضعف ها اطلاع دارن. واسه همینم میگم نظراتمون جوری باشه که لااقل اصول مدیریت رو بتونیم درنظر بگیریم. این دو نفر میلیون دلاری دارن حقوق میگیرن که ضعف های تیمو شناسایی و برطرف کنن. هزارو یک مشکل و محدودیت هم سر راهشونه. ما که میگیم هواداریم، نباید بدون درک این مشکلات و مسایل تخریب کنیم. انتقاد چرا. مثل کاری که شما به حق انجام میدی
برای منم حرف ندود حرف خدا نیست. ولی حرف کسیه که همه چیزشو گذاشته پای باشگاه. جوونی، اعتبار، استعداد... همه چیزشو پای باشگاه داده. این آدم حرف بیخود نمیزنه. من حس میکنم چون امره رو مجانی گرفتیم به چشممون نمیاد. همینو اگه لیورپول ۶۰ تا نقدا میگرفت بابتش شاید میشد برامون رویا
اینم هست که الان بیشتر تیما دنبال هافبکن. هافبک خوب کمه تو مارکت.گواردیولا پیانیچو واسه سیتی میخواست. ولی انقدر پارسال خرج کرده بودن که دیگه امسال نتونستن و به جرجینیو (اگه درست بگم!) از ناپولی بسنده کردن... بارسا هافبک میخواد... رئال از بی هافبکی داره پاچه خاری مودریچو میکنه... حتی میلان و اینتر لنگ هافبکن. پیانیچ و امره و بنتانکور رو الان بزاریم تو مارکت تا عصر میخرن
  • tecra, ace of glass, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

@A Tribute To Buffon

بله اون تحلیل شما رو خوندم. دقیقا نقاط ضعف هافبکا رو مشخص کرده. من مطمئنم آلگری و ماروتا خیلی دقیقتر از ما از ضعف ها اطلاع دارن. واسه همینم میگم نظراتمون جوری باشه که لااقل اصول مدیریت رو بتونیم درنظر بگیریم. این دو نفر میلیون دلاری دارن حقوق میگیرن که ضعف های تیمو شناسایی و برطرف کنن. هزارو یک مشکل و محدودیت هم سر راهشونه. ما که میگیم هواداریم، نباید بدون درک این مشکلات و مسایل تخریب کنیم. انتقاد چرا. مثل کاری که شما به حق انجام میدی
برای منم حرف ندود حرف خدا نیست. ولی حرف کسیه که همه چیزشو گذاشته پای باشگاه. جوونی، اعتبار، استعداد... همه چیزشو پای باشگاه داده. این آدم حرف بیخود نمیزنه. من حس میکنم چون امره رو مجانی گرفتیم به چشممون نمیاد. همینو اگه لیورپول ۶۰ تا نقدا میگرفت بابتش شاید میشد برامون رویا
اینم هست که الان بیشتر تیما دنبال هافبکن. هافبک خوب کمه تو مارکت.گواردیولا پیانیچو واسه سیتی میخواست. ولی انقدر پارسال خرج کرده بودن که دیگه امسال نتونستن و به جرجینیو (اگه درست بگم!) از ناپولی بسنده کردن... بارسا هافبک میخواد... رئال از بی هافبکی داره پاچه خاری مودریچو میکنه... حتی میلان و اینتر لنگ هافبکن. پیانیچ و امره و بنتانکور رو الان بزاریم تو مارکت تا عصر میخرن

به عنوان یه خارجی که داشتم  نظرات فروم رو میخوندم، نظرات منم با به نظرات بقیه دوستان یوونتوسی نزدیک تره. البته ممکنه اشتباه باشه، چون قطعا دانش من و امثال من از دانش کادر فنی و مدیریتی باشگاه که نزدیک به تیم هستند، کمتره .

اما به عنوان هوادار فوتبال، نه فقط بارسایی، این خط هافبک در ادامه براتون مشکل ساز میشه. همانطور که شما اشاره کردید، بارسا تو خط هافبک - راکیتیچ / بوسکتس/ ویدال / کوتینیو رو به عنوان فیکس داره که هر کدومشون برای گردوندن خط هافبک یک تیم کافیه. ذخیره هم روبرتو / رافینیا / ارتور/ دنیس سوارز رو داره که اگه سطحشون از بنتانکور و خدیرا بالاتر نباشه، پایینتر نیست.. اما با این حال بازم دنبال هافبکی مثل رابیوت یا پوگبا میگرده که با این خط هافبک امکان نیمکت نشینیشون بالاست .

وقتی تیمی ادعای 3گانه میکنه، باید تیمش هم 3 گانه بسته بشه.... هرچقد خط دفاع و حمله ی خوبی داشته باشی و اما هافبک ضعیف باشه، تیم به جایی نمیرسه ... هافبک قلب تیم ه ...

واسه همین هم هر تیمی که این اواخر قهرمان اروپا شده خط هافبکش فوق العاده بوده ..

فصل طولانی و فرسایشی ست ... اگه تو مقطع حساس اتفاقی برای پیانیچ بیوفته، زحمات یک فصل تیمتون به فنا میره ..

• mory, فرهاد, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
^
منم با دوستان همنظرم. خصوصا که الان با نبود مارکیزیو نه تنها به لحاظ کیفی که به لحاظ کمی هم دچار مشکل میشیم و فقط ۵ تا هافبک داریم. منتهی انتقاد قسمت ساده ماجراست. راه حل چیه؟ هافبک خوبو نمیفروشن. میمونه بنجل ها... کم از دست امثال رینکون و لمینا و پریرا و هرنانس و استورارو حرص نخوردیم.
خود شما دو سال پیش بوسکتس (یا ماسکرانو بود؟) رو دادید به ما؟ نه. در عوض قراردادشو با حقوق بالاتر تمدید کردید.
پوگبا و رابیوت رو نمیفروشن. تازه برای جفتشون یووه اقداماتی کرده هرچند بارسا جلوتره
ساویچ رو یه قیمتی گذاشتن روش که کسی نخره. باز ما پیشنهاد ۸۰ میلیون یورویی دادیم. واسه یه هندونه دربسته که تجربه بین المللی نداره پول کمی نیست
الان کدوم تیم کامله؟ بارسای شما تو دفاع مشکل نداره؟ پیکه مصدوم بشه دردسر نمیشه واستون. راموس یا واران مصدوم شن رئال دچار مشکل نمیشه؟ بایرن که همین الانم خط دفاعش تعریفی نداره و همه در حال انتقاد از بواتنگن. خط حملشونم انصافا یه لول از ما پایین تره. میخوام بگم خفن ترین تیم ها هم کامل بسته نشدن

ما در کنار انتقاد باید شرایط رو هم درک کنیم. امسال بدون فروش ستاره هامون، یه فوق ستاره (رونالدو) و یه ستاره (کانسلو) رو خریدیم. امره هم جای خود. فقط ۳۰ میلیون یورو خالص حقوق جناب رونالدوعه. نمیشه که موقع رویاپردازی بشینیم ترکیب های فانتزی بچینیم... جای سخت کار که میشه و موقع پول خرج کردن بگیم به منِ هوادار ربطی نداره پولش از کجا قراره بیاد. اتفاقا برای یه هوادار واقعی هر رکن باشگاه مهمه... اینکه سنت به سنت پول چجوری خرج میشه باید مهم باشه.

الانم فکر کنم میخوان واسه هافبک یه حرکتی بزنن شاید بخوان به رقم سنگین لوتیتو واسه ساویچ تن بدن
  • tecra, ace of glass, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
احتمالا از اول هفته مارکی قصد رفتن کرده و استراتژی باشگاه هم از اول هفته عوض شد که کین بمونه برنا بره هافبکه. البته قرار بود برنا بره هافبک اما مارکی هم می موند پ. حالا که مارکی رفت کین نه داشتن
  • Pinturicchio, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

^
منم با دوستان همنظرم. خصوصا که الان با نبود مارکیزیو نه تنها به لحاظ کیفی که به لحاظ کمی هم دچار مشکل میشیم و فقط ۵ تا هافبک داریم. منتهی انتقاد قسمت ساده ماجراست. راه حل چیه؟ هافبک خوبو نمیفروشن. میمونه بنجل ها... کم از دست امثال رینکون و لمینا و پریرا و هرنانس و استورارو حرص نخوردیم.
خود شما دو سال پیش بوسکتس (یا ماسکرانو بود؟) رو دادید به ما؟ نه. در عوض قراردادشو با حقوق بالاتر تمدید کردید.
پوگبا و رابیوت رو نمیفروشن. تازه برای جفتشون یووه اقداماتی کرده هرچند بارسا جلوتره
ساویچ رو یه قیمتی گذاشتن روش که کسی نخره. باز ما پیشنهاد ۸۰ میلیون یورویی دادیم. واسه یه هندونه دربسته که تجربه بین المللی نداره پول کمی نیست
الان کدوم تیم کامله؟ بارسای شما تو دفاع مشکل نداره؟ پیکه مصدوم بشه دردسر نمیشه واستون. راموس یا واران مصدوم شن رئال دچار مشکل نمیشه؟ بایرن که همین الانم خط دفاعش تعریفی نداره و همه در حال انتقاد از بواتنگن. خط حملشونم انصافا یه لول از ما پایین تره. میخوام بگم خفن ترین تیم ها هم کامل بسته نشدن

ما در کنار انتقاد باید شرایط رو هم درک کنیم. امسال بدون فروش ستاره هامون، یه فوق ستاره (رونالدو) و یه ستاره (کانسلو) رو خریدیم. امره هم جای خود. فقط ۳۰ میلیون یورو خالص حقوق جناب رونالدوعه. نمیشه که موقع رویاپردازی بشینیم ترکیب های فانتزی بچینیم... جای سخت کار که میشه و موقع پول خرج کردن بگیم به منِ هوادار ربطی نداره پولش از کجا قراره بیاد. اتفاقا برای یه هوادار واقعی هر رکن باشگاه مهمه... اینکه سنت به سنت پول چجوری خرج میشه باید مهم باشه.

الانم فکر کنم میخوان واسه هافبک یه حرکتی بزنن شاید بخوان به رقم سنگین لوتیتو واسه ساویچ تن بدن

الان وضعیت طوری شده که اگه تیمی میخواد موفق باشه، باید ستاره هاش رو حفظ کنه . مخصوصا تیم های مثل بارسا و رئال و سیتی و یونایتد که هافبک های خوبی دارند ولی ذره ای به پول احتیاج ندارند... برای حفظ بازیکن ابایی هم از دادن دستمزد های سنگین ندارن . برای همین نباید انتظار داشت بشه با پول ستاره هاشون رو خرید . برای همین هم تو مارکت هافبک خوب نیست . یونتوس هم اگه میخواد به این سطح رقابت با بارسا و رئال و منچستر برسه، باید اول اقتصادش رو قوی کنه که با خرید رونالدو علی رغم هزینه ی سنگینی که داشت، اما استارت اون زده شد. 

بارسا همیشه تو دفاع مشکل داشته، حتی زمانی که با گواردیولا حکمرانی میکردیم .اما فلسفه ی بارسا بهترین دفاع، حمله ست ... که با وجود والورده اینم نابود شده .

الان بارسا با وجود عناصری که تو هافبک داره راکیتیچ / بوسکتس/ ویدال، که قابلیت دفاعی - توپگیری - تخریبی بالایی رو دارن، حتی اگه پیکه رو هم چند بازی از دست بدیم، این خط هافبک جور نبود پیکه رو هم میتونه بکشه. ولی اگه اتفاقی اعم از محرومیت و مصدومیت برای تنها ستاره ی هافبکتون، پیانیچ بیوفته، ایا امثال جان و خدیرا میتونن اون خط حمله رو تغذیه کنن؟ خط هافبک قلب تیم محسوب میشه که تاثیر زیادی رو دفاع و حملات تیم داره .

ولی اگه خط هافبکت ناقص باشه، مثل ادمی میمونه که 2 تا از رگ های قلبش بسته شده و همش باید حواسش باشه و مدارا کنه که اتفاقی نیوفته ...

این فصل تیم های مدعی سری ا قوی تر شدند . لیگتون جذاب تر شده ، به همون اندازه فشار برای قهرمانی 2 گانه داخلی بیشتر و سخت تر شده ... این رو هم باید اضافه کنم که این فصل با اومدن رونالدو، سایر تیم ها انگیزه ی بیشتری برای متوقف کردن یوونتوس دارند ... به نظرم امسال بر خلاف سال های قبل، مشخص شدن قهرمان تا هفته ی اخر طول میکشه و این یعنی خستگی ... مصدومیت ... محرومیت ... که باعث از دست رفتن زحمات کل فصل میشه ....

مارکیزیو هم که جداشد .. ایا برنادسکی اونجا جواب میده؟!

• mory, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کیفیت تیمی بالاتر رفته با نبود مارکیزیو اما کیفیت اخلاقی نمیدونم ....

یووه الکس و جیجی رو .... این مارکیزیو ک اونقدر مالی نبود ....جا برای خرید هافبک باز شده چ این فصل چ فصل بعد

• Signora Omicidi, tecra و farzad-t از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

الان وضعیت طوری شده که اگه تیمی میخواد موفق باشه، باید ستاره هاش رو حفظ کنه . مخصوصا تیم های مثل بارسا و رئال و سیتی و یونایتد که هافبک های خوبی دارند ولی ذره ای به پول احتیاج ندارند... برای حفظ بازیکن ابایی هم از دادن دستمزد های سنگین ندارن . برای همین نباید انتظار داشت بشه با پول ستاره هاشون رو خرید . برای همین هم تو مارکت هافبک خوب نیست . یونتوس هم اگه میخواد به این سطح رقابت با بارسا و رئال و منچستر برسه، باید اول اقتصادش رو قوی کنه که با خرید رونالدو علی رغم هزینه ی سنگینی که داشت، اما استارت اون زده شد. 

بارسا همیشه تو دفاع مشکل داشته، حتی زمانی که با گواردیولا حکمرانی میکردیم .اما فلسفه ی بارسا بهترین دفاع، حمله ست ... که با وجود والورده اینم نابود شده .

الان بارسا با وجود عناصری که تو هافبک داره راکیتیچ / بوسکتس/ ویدال، که قابلیت دفاعی - توپگیری - تخریبی بالایی رو دارن، حتی اگه پیکه رو هم چند بازی از دست بدیم، این خط هافبک جور نبود پیکه رو هم میتونه بکشه. ولی اگه اتفاقی اعم از محرومیت و مصدومیت برای تنها ستاره ی هافبکتون، پیانیچ بیوفته، ایا امثال جان و خدیرا میتونن اون خط حمله رو تغذیه کنن؟ خط هافبک قلب تیم محسوب میشه که تاثیر زیادی رو دفاع و حملات تیم داره .

ولی اگه خط هافبکت ناقص باشه، مثل ادمی میمونه که 2 تا از رگ های قلبش بسته شده و همش باید حواسش باشه و مدارا کنه که اتفاقی نیوفته ...

این فصل تیم های مدعی سری ا قوی تر شدند . لیگتون جذاب تر شده ، به همون اندازه فشار برای قهرمانی 2 گانه داخلی بیشتر و سخت تر شده ... این رو هم باید اضافه کنم که این فصل با اومدن رونالدو، سایر تیم ها انگیزه ی بیشتری برای متوقف کردن یوونتوس دارند ... به نظرم امسال بر خلاف سال های قبل، مشخص شدن قهرمان تا هفته ی اخر طول میکشه و این یعنی خستگی ... مصدومیت ... محرومیت ... که باعث از دست رفتن زحمات کل فصل میشه ....

مارکیزیو هم که جداشد .. ایا برنادسکی اونجا جواب میده؟!

امسال اولین سالیه که ما ستاره هامون رو حفظ کردیم. یه نشونه مثبت از شروع ثبات اقتصادی. هنوز با درآمد رئال و بارسا و یونایتد در همه زمینه ها - بلیت فروشی، تبلیغات، فروش پیراهن و اکسسوریز، اسپانسرینگ و ... - فاصله داریم اما با این حال به لحاظ اقتصادی در مسیر درست داریم حرکت میکنیم.

آلترناتیو پیانیچ احتمال زیاد بنتانکوره. یه چیزی که هست اینه که دیگه نمیشه یه خط، جور خط دیگه ای رو به دوش بکشه. ما با بهترین خط دفاع (بوفون، بونوچی، کیلینی، بارزالی) و بهترین خط هافبک (ویدال، مارکیزیو، پیرلو، پوگبا) و یه خط حمله بی زهر نتونستیم قهرمان اروپا بشیم و به بارسا باختیم. دفعه بعد دفاع و حمله خوب بود، هافبک ضعف داشت، بازم به رئال باختیم. اینجوری نیست که هافبک جنگنده بتونه دفاع ضعیف رو ترمیم کنه. به هر حال الان خط هافبکمون اینه. موقعیتی توی بازار نبود که مدیرا تعلل کرده باشن. باید پذیرفت هافبک خوب رو نمیفروشن. چند سال دنبال وراتی بودیم؟ کروس، ایسکو، آسنسیو، راکیتیچ، مودریچ، پوگبا، حتی رابیوت...  نمیفروشن. کواچیچ که به نیمکت دوخته شده رو هم رئال نفروخت و قرضی داد. ماروتا میدونه هافبک ضعف داریم ولی چه کاری میتونست بکنه که نکرده؟

نقل و انتقالات امسال چند تا پیام داشت. اینکه یووه دیگه سوپرمارکتش رو تعطیل کرده. اینکه برخلاف مدیران بایرن، از خریدهای نجومی و دستمزدهای نجومی برای بهبود کیفیت تیم ابایی نداره. و اینکه واسه 5 سال آینده دو سه تا سی ال میخواد.

• tecra, amirali2001, Mohammad Boushehri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

امسال اولین سالیه که ما ستاره هامون رو حفظ کردیم. یه نشونه مثبت از شروع ثبات اقتصادی. هنوز با درآمد رئال و بارسا و یونایتد در همه زمینه ها - بلیت فروشی، تبلیغات، فروش پیراهن و اکسسوریز، اسپانسرینگ و ... - فاصله داریم اما با این حال به لحاظ اقتصادی در مسیر درست داریم حرکت میکنیم.

آلترناتیو پیانیچ احتمال زیاد بنتانکوره. یه چیزی که هست اینه که دیگه نمیشه یه خط، جور خط دیگه ای رو به دوش بکشه. ما با بهترین خط دفاع (بوفون، بونوچی، کیلینی، بارزالی) و بهترین خط هافبک (ویدال، مارکیزیو، پیرلو، پوگبا) و یه خط حمله بی زهر نتونستیم قهرمان اروپا بشیم و به بارسا باختیم. دفعه بعد دفاع و حمله خوب بود، هافبک ضعف داشت، بازم به رئال باختیم. اینجوری نیست که هافبک جنگنده بتونه دفاع ضعیف رو ترمیم کنه. به هر حال الان خط هافبکمون اینه. موقعیتی توی بازار نبود که مدیرا تعلل کرده باشن. باید پذیرفت هافبک خوب رو نمیفروشن. چند سال دنبال وراتی بودیم؟ کروس، ایسکو، آسنسیو، راکیتیچ، مودریچ، پوگبا، حتی رابیوت...  نمیفروشن. کواچیچ که به نیمکت دوخته شده رو هم رئال نفروخت و قرضی داد. ماروتا میدونه هافبک ضعف داریم ولی چه کاری میتونست بکنه که نکرده؟

نقل و انتقالات امسال چند تا پیام داشت. اینکه یووه دیگه سوپرمارکتش رو تعطیل کرده. اینکه برخلاف مدیران بایرن، از خریدهای نجومی و دستمزدهای نجومی برای بهبود کیفیت تیم ابایی نداره. و اینکه واسه 5 سال آینده دو سه تا سی ال میخواد.

خیلی خوب شد که ستاره هاتون رو حفظ کردین و راه رو هم برای بازیکنان غیر ایتالیایی بیشتر باز کردین. این خودش باعث پشرفت تیم، لیگ و افزایش رقابت تو اروپا میشه .

تیم سال 2015 تون فوق العاده بود . اون سال اگه بارسا تو اون شرایط نبود، راحت با اون ترکیب قهرمان میشدین. من حتی اون تیم رو قوی تر و منسجم تر از تیم امسالتون میدونم .

ما 3 سال با اختلاف بهترین خط حمله اروپا رو با msn داشتیم ولی فقط 1 بار قهرمان شدیم .  با همون خط حمله هم 180 دقیقه جلو خودتون نتونستیم کاری کنیم!

یوونتوس هم تیمی نیست 90 دقیقه رو دروازه ی حریف باشه .. با 2 بازیکن سرعتی مثل کاستا و کوادرادو هم میتونه ضد حمله بزنه و کارو رو تموم کنه .. کاری که 2015 با توس و موراتا انجام می داد .

درباره ی نقل و انتقالات هم با شما موافقم . ما هم مثل شما چقدر دنبال وراتی بودیم ... مشخص شد هدفش هم فقط  سو استفاده از ما و افزایش قابل توجه دستمزدش بود! ربیوت هم به نظرم همین راه رو پیش گرفته. اونم تمدید میکنه ! همانطور که اشاره کردم الان هیچ تیمی ستارش رو از دست نمیده . معتقدم تا 10 سال بعد جنگ اکادمی ها شروع میشه و همه دنبال بازیکن سازی و حفظشون خواهند بود ...

به نظرم یووه همین که تونسته بازیکنان رو حفظ کنه، پیشرفت خوبی داشته و این که این پروسه چقدر تداوم داشته باشه، مستلزم اینکه از لحاظ اقتصادی حداقل به اون 3 تا غول نزدیک بشه .. یووه علی رغم پیشرفت هایی که داشته، اما هنوز فاصله ی زیادی داره ...  گرفتن 2.3 تا cl  طی 5 سال آینده، مستلزم اینه تیم علاوه بر این که 5 سال این ترکیب رو حفظ کنید، باید توان تقویت کردن اون رو هم داشته باشید ... چون با این ترکیب بی تعارف غیر ممکنه !

تقویت ترکیب هم یعنی اینکه برای فصل بعد ییونتوس بتونه پوگبارو بخره ! منچستر فروشنده نیست ! اما میشه رو یاغی گری پوگبا و رایولا حساب کرد. اینجا پای یووه میاد وسط .. اِیا یووه برای فصل بعد توان پرداخت حداقل 150 میلیون به منچستر + 30 میلیون کمیسیون رایولا + و 17-18 میلیون حقوق پوگبارو داره؟! مسلما نداره ... تازه اگرم بتونه از منابع فیات و خاندان انیلی هم استفاده کنه، باید برای اینکه بقیه ستاره هاش رو هم حفظ کنه، این کارو باید با بقیه ستاره ها با حقوق های حداقل بالای 10 میلیون بکنه !

اابته این ها نظرات منه .. قطعا من به عنوان خارجی به اندازه ی شما از مسائل داخلی تیمتون مطلع نیستم ...

مرسی که وقت میذارید. :53:

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی