پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39518 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 613 ارسال
ماروتا یا آنیلی؟
کدام یک در نقل و انتقالات خرج نمی کند؟! :fp:

در مورد آمار و ارقام اطمینان کامل ندارم ولی ظاهرا تفاضل مبالغ خرید و فروش بازیکنا تو سه سال گذشته حدودا اینجوری بوده:

۲۰۱۵ -------> ۵۵=۱۳۰-۷۵
۲۰۱۶ -------> ۰=۱۶۰-۱۶۰
۲۰۱۷ -------> ۳۰=۱۵۵-۱۲۵

یعنی از تابستون سالی که با پیرلو، ویدال، توز و موراتا رفتیم فینال تا تابستون قبلی، مجموع بودجه ۳ فصل نقل و انتقالات حدود ۹۰~۸۰ میلیون یورو بوده (میانگین سالی کمتر از ۳۰ میلیون) ، البته بیشتر از قبل دستمزد به بازیکنا میدیم

طرفدار ماروتا نیستم ، با یه سری از خریدهاش خیلی حال کردم و یه سری از تصمیماتش هم فاجعه بوده به نظرم ... اگه بودجه ای که در اختیار ماروتا قرار داده شده رو در نظر بگیریم با توجه به مبالغ بالایی که توسط مالکای عرب و تیمای انگلیسی و اسپانیایی هزینه میشه در کنار نزول جایگاه لیگ ایتالیا، میشه گفت کار ماروتا واسه براورده کردن خواسته ما هوادارا و تحویل دادن یه ترکیب کامل و قوی به مربی خیلی سخت بوده و هست و احتمالا خواهد بود ...

ظاهرا همین تابستون خرید کوستا انجام میشه و ۴۰ میلیون رو باید طی ۲ سال پرداخت کنیم ، اگه فروش های احتمالی رو در نظر بگیریم شرایط ممکنه اینجوری شه:

ساندرو ۶۰ ، شاید مانژو ۲۰ ، شاید پیاتسا یا کوادرادو ۲۵~۲۰ ، استورارو ۱۰ ، طبق شایعات شاید روگانی ۳۵~۳۰ + بودجه احتمالی امسال ۴۰~۳۰ ، که مجموعا میتونه از ۱۴۰ تا ۱۹۰ میلیون یورو باشه

خریدهای احتمالی:

با توجه به خروج احتمالی ساندرو و آساموا ، اگه لیخت هم بره با اومدن اسپیناتزولا فکر کنم ۲ تا مدافع کناری احتیاج داریم که امیدوارم حداقل یکیشون استارتر باشه ، برای دفاع راست اسم مونیر از پاریس و ریکاردو پریرای ۲۴ ساله از پورتو که آمار دفاعی و تهاجمی خوبی داره مطرح شده ، دارمیان هم میتونه هر دو سمت بازی کنه ، ۲ تا مدافع کناری که حداقل یکیش استارتر باشه احتمالا حدود ۳۵~۴۰ میل هزینه میبره

برای دفاع مرکزی جدیدا از بن عطیه خروجیه بایرن حسابی متضرر شدیم ، با ورود کالدارا و موندن هودس چند پسته که امیدوارم جای عطیه رو بگیرن تو ترکیب اصلی ، جا حسابی برای روگانی تنگ میشه و شاید واسه همین اخبار فروشش کار شده ، البته ممکنه رو هودس به عنوان دفاع کناری حساب باز شه

تو خط حمله از مارسیال و موراتا برای جایگزینی احتمالی مانژو نام برده میشه که میتونن تو پست مهاجم مرکزی و وینگر بازی کنن، موراتا احتمالا هزینه انتقالش بالاست ولی ممکنه مارسیال با حدود ۵۰ تا اوکی شه ، البته بارسا و بایرن دنبالش هستن و طبق معمول احتمالش کمه ماروتا بتونه تو رقابت با اینجور تیما برای جذب بازیکن پیروز شه

تو خط میانی امره کان اگه بیاد مجانیه انتقالش، پلگرینی هم که گفته شده اولین خریدمون هست با ۲۵ میل حرکت خوبی واسه آیندست ولی برای ارتقای محسوس خط میانی کافی نیست به نظرم، شایعه شده پوگبا میخواد برگرده یووه ولی به نظرم اگه قرار باشه از یونایتد جدا شه چند تا تیم پولدار با شرایط بهتر هستن ، میلینکوویچ هم سیتی و منچستر دنبالشن قیمتش هم حدود ۱۰۰ تاست احتمالا ، از طرفی اگه پوگبا بره پاریس با توجه به خرجای سنگین پاریس احتمال فروش وراتی هست
در ضمن بحث پرداخت پول انتفال کوستا هم به بایرن هست که نمیدونم ۲ تا ۲۰ میلیون طی ۲ سال هست یا ۴۰ میلیون بعد از ۲ سال ...

در کل با توجه به بودجه ترانسفر یووه ، در صورت هزینه کردن برای مدافعین کناری و خرید جایگزین مانژو، احتمالش کمه برای یه خرید ۹۰ یا ۱۰۰ میلیونی مثل میلینکوویچ یا پوگبا بودجه باقی بمونه مگر اینکه فروش بزرگ دیگه ای داشته باشیم که تکرار اشتباهات گذشته ست ...

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

اصلا به هیچ وجه دوست ندارم اینو بگم ولی به شخصه ترجیح میدم دیبالا رو بفروشن. چون اولا تو سیستم یوونتوس خیلی استعدادهاش شکوفا نمیشه و هم اینکه واسه خودش بهتره چون ما فکر کنم واسه اون منطقه بازیکن زیاد داریم و دیبالا ظاهرا تو این دو سال نشون داده چندان(حداقل تو سی ال) تو این سیستم کارآمد نیست بره تیم دیگه ای مثل بارسا یا رئال خیلی به نفع خودشه هر چند خیلی ازش خاطره خوش دارم ولی اینجوری واسه آینده خودش هم بهتره اینجوری شاید ما هم یه پول اساسی دستمون بیاد و دوتا خرید خوب بکنیم. امیدوارم طرفدارهای دیبی ناراحت نشن من خودم تو چندتا پست ازش طرفداری کردم ولی الان من فکر میکنم رفتنش هم واسه خودش خوبه هم واسه یووه

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

حالا که ظاهرا با ساویچ تماس گرفتن بهمون بگید واقعا بازی ساویچ چطوریه من که بازیش رو ندیدم.اندازه پاتریک ویه را یا پوگبا قلدر هست؟ میتونه وسط میدان رو قبضه کنه و کار پیانیچ رو برا جلوتر رفتن راحت کنه؟

ساویچ یه چیزای در حد یحیی توره هست،‌ تنومند و جنگنده و بازیساز، فوق العادس ولی عمرا بیاد یوونتوس، نکه نخواد یوو نمیتونه بخره.
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

ساویچ یه چیزای در حد یحیی توره هست،‌ تنومند و جنگنده و بازیساز، فوق العادس ولی عمرا بیاد یوونتوس، نکه نخواد یوو نمیتونه بخره.

دستت درد نکنه داداش آره خودمم تحقیق کردم تو اینترنت گفتن جزو سه هافبک کامل تاریخ میتونه باشه به همراه زیدان و خود یحیی توره. ای کاش میتونستیم بخریمش امیدوارم به طرفدارهای ایگواین برنخوره ولی به نظر من صدبرابرایگواین(با اون قیمت گرونش) برای تیممون حیاتی تره باور کنید ما همچین کسی رو میطلبیم یکی که بیاد آزادی رو به پیانیچ بده. به نظر من بعضی بازیکنهامون اضافه هستن حالا نمیخوام اسم ببرم چون به طرفدارهاشون برمیخوره ولی بخاطربدست آوردن چیزهای بزرگتر باید چیزهای کوچیکتر رو فدا کرد

• Signora Omicidi و tecra از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

من که فصل بعد اگه  از بین ساویچ یا پوگبا یکی رو نخرن دیگه بازیهای تیم رو نگاه نمیکنم چون میدونم دوباره همون آش و همون کاسه قبله

• Signora Omicidi, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

- یه منبع معتبر هم گفته مانژو میره چون یه چالش/تجربه جدید میخواد و دوس داره دوباره مهاجم نوک بازی کنه!

بیشتر از کیفیّتش، جای خالی شخصیتش حس خواهد شد، جزو معدود بازیکنایی هست که به DNA یووه کالبد جسمانی میبخشه. فقط امیدوارم مثه توز مُفت نره! :fp:

ماروتا اونقدری جنتلمن هست که قرارداد مانژو رو هم فسخ کنه :fp:  :22:

توی بازی های مهم همیشه خوب بوده و اگه بره واقعا جای خالیش احساس میشه

+هیگواین در نوع خودش مهاجم فوق العاده ای هست به نظرم ولی به درد ما نمی خوره!

شخصا موراتا رو پایین تر از هیگواین می دونم ولی به نظرم بیشتر به تیم ما می خوره و شاید معاوضه ی این دوتا با هم دیگه فکر بدی نباشه!(در صورت موندن آلگری)

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
احتمالا مارسیال اولین خرید باشه !
رسانه ها دو گزینه مارسیال و موراتا رو مطرح کردن برای جایگزینی مانزو که امیدوارم مارسیال بیاد، موراتا فوق العاده آماری بدی داشته تو چلسی
  • Signora Omicidi, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

باور کنید منچسترو ارسنال به اندازه یوونتوس شایعه های زیاد راجب ترانسفر دئرشون نیست که اسم در کردن

خدایی هر سال چقدر اسم به ما لینک میشه اما اخرش هیچ پخی نمیگیریم

منچستر مپه از گور عمش خورده بیاد پوگبا رو قرضی بده به ما بعد نصف حقوق 20 میلیونیشم بده

خدایی خیلی چرت بود خبر امروز

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
چالش اصلی تیم؛ دفاع راست
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال
دیبالا و مانژوکیچ در تابستان یووه را ترک می‌کنند. 
.............
فصل نقل و انتقالات نیست که....
فصل خونه تکونیه
..............
علیرضا سال دیگه هم مثل امساله....بودن و نبودن الگری فرق نداره....فصل بعد هم تیم عوض میشه از کل

• mory, Pinturicchio, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

همین تغییرات ریاد مقصر اصلیش همین علگریه

کی ویدالو نخواست ؟ کی بونوچی رو فراری داد ؟ کی پوگبا رو رد کرد ؟

حالا هم دیبالا

ایشون چون نمی تونه نیمکت رو کنترل کنه ترجیح می ده بفروشه ستاره ها رو تا نیمکت بزارتشون اشکالی داره دیبالا رو نیمکت باشه ؟؟ الان ریال بیل رو نیمکتشه  :22: 

حالا جهنم که میفروشه میره بدترین خریدا رو می کنه

• GioVanni Agnelli, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال

دستت درد نکنه داداش آره خودمم تحقیق کردم تو اینترنت گفتن جزو سه هافبک کامل تاریخ میتونه باشه به همراه زیدان و خود یحیی توره. ای کاش میتونستیم بخریمش امیدوارم به طرفدارهای ایگواین برنخوره ولی به نظر من صدبرابرایگواین(با اون قیمت گرونش) برای تیممون حیاتی تره باور کنید ما همچین کسی رو میطلبیم یکی که بیاد آزادی رو به پیانیچ بده. به نظر من بعضی بازیکنهامون اضافه هستن حالا نمیخوام اسم ببرم چون به طرفدارهاشون برمیخوره ولی بخاطربدست آوردن چیزهای بزرگتر باید چیزهای کوچیکتر رو فدا کرد

من نمیدونم قراره بر بخوره یا نه ولی واسه ترکیب یوو الان دیبالا اضافه ترین بازیکنی هست که داریم، توانایی هاش رو نمیگم. سبک بازیش برخلاف کل تیمه. دیبالا تو ترکیب 2 مهاجمه جواب میده و ما داریم ترکیب های وینگ محور رو پیاده میکنیم و همه میدونن که دیبالا وینگ نیست. ما الان بازیکنمون واسه ترکیب 4.2.3.1 تکمیله فقط مشکل دیبالاست.افتضاحی که مدیران احمق ما کردن و الان توش موندن.

• mory, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
^
دقیقا کجاش افتضاح مدیرا بود ؟
  • mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خبر فلینی رو کجای دلم بذارم آخه... شاید بگین احتمالش پائینه ولی از مخ معیوب مدیرا برمیاد اینکارا...

یا خبر پوگبا با اون حقوقش... حتی اگه قیمت پوگبا و میلینکوویچ ی اندازه باشه باید میلینکوویچ رو انتخاب کرد بی شک... حقوقش یک چهارم پوگبا هم نیس اهل حاشیه نیس... جوونتره فقط تجربه کمتری داره و البته مثل پوگبا اهل کارهای نمایشی (بیخودی) نیس... ضمنا پوگبا ی آدم بی چشم و رو و قدر نشناس هست چرا باید بهش فرصت دوباره ای داده بشه؟ تازه از شرش راحت شدیم دو بازی ستاره بود ده بازی محو... موراتا هم قرضی با حق خرید بیاد خوبه....
  • mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

:21:  این واکنش من بود بعد از شنیدن خبر قرار گرفتن فلینی و دینیه و آندره گومز در لیست خرید یووه. واقعا یوونتوس خوب ها رو ول میکنه میره میچسبه به پس مانده ها و جنسهای بنجل. من جاشون بودم میرفتم وام میگرفتم و خودمو زیر بار قرض و قوله میکردم ولی هر طور شده ساویچ رو میخریدم

• mory, Signora Omicidi, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دیبالا و مانژوکیچ در تابستان یووه را ترک می‌کنند. 
.............
فصل نقل و انتقالات نیست که....
فصل خونه تکونیه
..............
علیرضا سال دیگه هم مثل امساله....بودن و نبودن الگری فرق نداره....فصل بعد هم تیم عوض میشه از کل

باید بسازیم ...باید بگذره ...شاید تضعیف تیم های اروپایی سبب قهرمانی ما شه مدیرای ما که نمیخرن

• Signora Omicidi, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال

^
دقیقا کجاش افتضاح مدیرا بود ؟

هر جاییش رو حساب کنی افتضاح مدیران بود، از جایگزین نکردن بازیکنان با کیفیت از نخریدن بازیکن با توجه به تفکرات مربی، این آقایی که سرمربی ما هست مگر فصل اولش مصاحبه نکرد گفت من انتخابم برای ترکیب ۴.۳ هست و اون ۳تای حمله مهم نیست چینش چطور باشه؟ خب فصل بعد پوگبا رفت و خط هافبک ضعیف شد رو اورد به ۴.۲.۳.۱ چی شد باز فصل بعد دوجین وینگ خریدن هافبک نخریدن؟ دیبالا داری چطوری میخوای ۴.۳.۳ بازی کنی؟ دیبالایی که اصلا قابلیت دور زدن مدافع ها رو از کنار نداره و خیلی مرکز گراس بازیش. خب شما فرض بر این بگیر دیبالا نداشتیم، ۴.۲.۳.۱ رو در نظر بگیر میشه پیانیچ میاد یه خط جلو پشت به عنوان هافبک مرکزی دقیقا پست خودش یه هافبک دفاعی هم میاد جایه الان پیانیچ خب اینجوری میشه ترکیب مستحکم، چون دوتا هافبکمون هر ۲ با خصوصیات تدافعی و بازیسازی دست پیانیچ چپ و راستشم کواد یا برنا و داگلاس، خب این جا دیبالا جاش کجاست؟ یا ۴.۳.۳ هم همینطور، این ترکیب پر مهره و نامتوازن افتضاح مدیران لقب میگیره
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
^
دیبالا بعنوان مهاجم نوک به تیم اومد و اون زمان هم دو مهاجمه بازی میکردیم، بعید هم نیست دوباره برگرده به همون پست، ولی خب بنا به دلایل تاکتیکی به پشت مهاجم منتقل شد و خوب جواب داد. تیم قرار نیست تا ابد 4-3-3 بازی کنه و دوباره دیبالا رو لازم خواهیم داشت. مشکل اصلی دیبالا تو سیستم 4-3-3 به خاطر نبود مکمل از سمت راسته و مواقعی که همراه دوگلاس کوستا تو این سیستم بازی میکنه، دوگلاس سمت راستو میگیره و سعی میکنه دیبالا رو حمایت کنه. میشه با خرید یه هافبک تکنیکی و خلاق از دیبالا تو سیستم 4-3-3 هم استفاده کرد، ولی من افتضاحی تو ترکیب تیم نمیبینم که دلیلش مدیرا باشن.
تو یوونتوس تاکتیک فدای بازیکن نمیشه و اتفاقا برعکسش رخ میده، تو این چند سال هیچوقت نشده دو فصل پشت سر هم از تاکتیک مشابه استفاده کنیم و اشتباهه بخاطر سیستم و تاکتیک فعلی بگیم فلان بازیکن و فلان بازیکن تو تیم اضافین.
الگری مربی فوق العاده تاکتیکی هست و بعید میدونم تیمشو از اول فصل با یه سیستم بچینه، این چیزا رو مدیرا نمیتونن کاریش کنن و غیر قابل پیشبینیه.
  • mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال
-هوادارا از نتایج و خریدا ناراضین چیکار کنیم؟

+بگو هدفمون برا خرید پوگبا و مارسیالن بعد دارمیان و فلینی رو بخر

c01ce22feb9a.jpeg

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
تا به این لحظه درصد حضور در فصل بعد

دیبالا 50
مانژوکیچ 10
مارکیزیو 10
هوودس 50
روگانی 40
ساندرو 30
بوفون 5
  • eⁿzº, Signora Omicidi, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند