پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39505 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

خب مثل اینکه امره جان از خر شیطون پیاده شده و جواب مثبت رو داده به یوو

با این شرایط یوونتوس میتونه از بودجه باشگاه به همراه فروش های احتمالی دست به خرید هافبک بزرگی بزنه

من واقعا شیفته میلکونویچ ساویچم کاش کاش کاش شده تا 100 تا هم که شده براش هزینه کنیم و بخریمش

من مانزو برام حکم بوفون ثانویه رو داره اصلا لامصب نمیتونی تصور کنی یوو بدون مانزو رو ولی اگه رفت ترجیح میدم با 50 یا 60 تا بره چین اگه خواست هم بره به میلان تنها با معاوضه بعلاوه پول به همراه دوناروما یا زومانیولی رو باس بگیریم

اگر جناب دیبالا دوست داشت بره رئال هم حاضرم 20 تا بزاریم روش و با ایسکو طاقش بزنیم هنوز حسرت اون فرصت های رو میخورم که یوو میتونست با 40 پنجاه میلیون میخردش اما دس دس کرد

کلا نقل انتقالات یوو در محور جابجایی بازیکن هاست تا اینکه تقویت بشه اینو تو این 7 سال اخیر زیاد شاهد بودیم بوده بهترین خط هافبک اروپا رو نابود کردیم که جاش خط حمله رو قوی کنیم

اگه بشه ساندرو رو با کمی پول با وراتی طاق زد هم بدک نیست چون ظاهرا رایولا داره از منچستر یونایتد طلاق میگیره و درصدد پوگبا رو ببره پاریس و اینجوری میشه وراتی رو بلاخره گرفت

کلا از پاریس شلغم هم بگیریم سود کردیم

فلیپه لویز هم میتونه گزینه خوبی برا جانشینی ساندرو باشه اینجور اسپیتزا تو دفاع ضعیف تو حمله محشر و لویز تو دفاع محشر و تو حمله متوسط و ترکیبشون خوب میشه

باید قبول کنیم شان شاهزاده مارکیزیو سکو و نیمکت نیست و با این تفاسیر بهتره فوتبالش رو خارج از ایتالیا دنبال کنه شاید تیمی پیدا شد 40 تایی بابتش بپردازه

در اخر موراتا رو باس به مارسیال ترجیح داد به هزار یک دلیل و امیدوارم ویدال با 30 میلیون برگرده تورین :8:

• Orphée, mory, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
راستی نظرتون درباره آوردن یحیی توره چیه؟ یه غولیه واسه خودش تو سیتی هم که ناراضیه از شرایط خودش و شاید راحت تر بشه خریدش فقط حیف سنش یه کم بالاست
  • Signora Omicidi, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

راستی نظرتون درباره آوردن یحیی توره چیه؟ یه غولیه واسه خودش تو سیتی هم که ناراضیه از شرایط خودش و شاید راحت تر بشه خریدش فقط حیف سنش یه کم بالاست

تموم شد اما چیز سگی بود 

ساویچ پوگبا  چان  دوتا از اینها باید جذب شن 

• mory, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

من بازی این ساویچ رو ندیدم ولی از قیافه اش پیداست گردن کلفته بخصوص که اهل کشور کله خراب هاست

• mory, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6349 ارسال
  • LocationRasht

انتقال لورنتزو پلگرینی به یووه عملاً انجام شده! هافبک رم به یووه وعده داده شده و ترنسفرش در ابتدای باز شدن پنجره، انجام میشه و بنظر هیچ شک و شبهۀ بیشتری وجود نداره... [رای به نقل از توتویووه]

پلگرینی بند آزادسازی 25 میلیونی داره! بین بازیکنان متولد 11 دی 1374 به بعد، پلگرینی و شیک بیشترین گلای زده در سری آ رو دارن؛ هر کدوم 12...

چیزی که ما دوست داریم اتفاق بیوفته :

خرید موراتا + توریرا/فابینیو + ناینگولاخ * [+ جان، پیاتسا، کالدارا و اسپیناتزولا] = ~140 میلیون < 20 بودجه + ½ درآمد 93 تاییِ ل.ق! + 80 تای فروشِ ایگوآیین + اسطورارو = ~145

چیزی که عملاً اتفاق میوفته :

- فروشِ ساندرو + مارکیزیو + اسطورارو = ~70 + 20 بودجه = ~90

- خریدِ کریستانته/پلگرینی + دارمیان + اگه خوش شانس باشیم پاردس [+ جان **، پیاتسا، کالدارا و اسپیناتزولا] = ~85 تا اسکلت ایتالیایی تیم تقویت و اسکودتو/کوپا تضمین بشه! marotta.png

* احتمال اومدن ساویچ بلحاظ روابط با لاتزیو / پیشنهادات دیگه / خُلق و خوی ماروتا در ترجیح کمیّت به کیفیّت رو صفر میدونم، وگرنه عقلم میرسید بجای این 2/3 نفر، یه SMS بذارم! :62: :1:

** رسانه های ایتالیایی مدام میگن امره علاوه بر یووه، از بایرن و رئال هم پیشنهاد داره، درحالیکه هیچ رسانۀ آلمانی و اسپانیایی ـی خبری در این رابطه منتشر نکرده!

+ تنها کاری که آقای مدیریت باید میکرد و وظیفه ش بود = حفظ تیم 2015 و ماکسیمُم جایگزین کردن توز + پیرلو ولی...  :fp:

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
از اومدن لورنتزو پلگرینی به شدت استقبال میکنم.
سبک بازیش مثل کوین دیبروینه هست و به احتمال زیاد به زودی بازیکن فیکس آتزوری میشه. تحت نظر دی فرانچسکو به سرعت در حال پیشرفته و آمار نسبتا خوبی هم از خودش به جا گذاشته. چند سالی هست بازیش رو دنبال میکنم و فکر میکنم گزینه مناسبی برای یوونتوس باشه.
  • Orphée, mory, MaMpIeRo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

هیچ دردی دوا نمیکنه پلگرینی ها و از این قبیل ها خر همان خر است پالانش عوض میشود 

باید  دهن سوز باشد لیست بازیکنها 

یک عدد ساویچ و دیگر هیچ

ست فوتبال طور نظر دادم  :1:

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
الان یعنی چی خرید پلگرینی یکی بیاد ب من توضیح بده... مگه ما بنتانکورو نداریم سطح پلگرینی ازش بالاتر نیس بعد الان ب همین بنتانکور بازی نمیرسه... اگه پلگرینی بیاد از بین بنتانکور و پلگرینی یکیشون ب فنا میره اگه هر دو نرن...

مشکل اینه ما تو بازار دنبال نیازامون نمیریم بلکه منتظر میمونیم ببینیم بازار ب ما چی میده! الان چون پلگرینی بند داره میخریمش تنها دلیلش همینه... اگه تو خط حمله داریم میترکیم و تو هافبک ی بازیکن درست و درمون نداریم دلیلش همینه...
  • mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

هیچ دردی دوا نمیکنه پلگرینی ها و از این قبیل ها خر همان خر است پالانش عوض میشود 

باید  دهن سوز باشد لیست بازیکنها 

یک عدد ساویچ و دیگر هیچ

ست فوتبال طور نظر دادم  :1:

به قول فرنگی ها tomayto, tomahto
یعنی خیلی فرقی نمیکنند این بازیکن ها. هافبک در حد ساویچ بگیرند خوبه 

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

- اتفاقا من از خرید پلگرینی خیلی استفبال میکنم به شرط تعویض سرمربی !

یکی از استعدادهای بسیار خوب و آینده دار ایتالیاست.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
هیچ نیازی ب استعداد نداریم..... نياز ب بازیکن کامل داریم.... ناینگولان چقد خوبه
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
بازیکن کامل مگه اینکه سرش درد باشه بیاد یوونتوس ...
  • Orphée, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

پلگرینی بد نیست اما هیچ بعید نیست سال بعد بنتاکور رو برا بازی بیشتر و پیشرفت به تیمی دیگر قرض بدیم

راستی این سفرین بی پدر (ریس یوفا رو میگم) گفته میخاد انتقالات قرضی رو به کلی ممنوع کنه اینجوری چلسی و یونتوس نقره داغ میشن و به نظرم احتمالا باشگاها اعتراض کنن

نقل انتقالات یوو به چند بازیکن یوووابسته هست:

1- بوفون: هنوز موضع رسمی یوو و بوفون راجب عدم همکاری یا همکاری مشخص نیست اما به احتمال زیاد با خداحافظی حضرت ممکنه با اینکه شزنی رو داریم کسای همچون دوناروما پرین  و.. سر از یوو در ارن

2- ماریو مانزوگیج : ظاهرا خبر خروجش روز به روز دذاره واقعیت به خودش میگیره و امیدوارم هرگز یوو رو ترک نکنه اما درصورت رفتن مانزو میشه ممکنه امثال موراتا - مارسیال- پیاتسا و .. جایگزینش بشن البته اگه از ماروتا باشه ریبری رو میگیره که ازاد هست :nish:

3- الکساندرو: هنوز فاز مدیرا یا هوادارای که دوست دارن الکساندرو بره رو نمیفهمم چقدر میتونیم بی تفاوت از اسمش رد بشیم با اینکه امارش بد نبوده اما به خاطر یه فصل متوسط که ادم یکی از بهترین دفاع چپ های خودش رو نمیفروشه بعد بیاد به جون های همچون اسپیناتزولا و یا بازیکن مسنی همچون لویز تکیه کنه

در هرصورت اگه ساندرو نره با برگشتن اسپیناتزولا جناع چپ بسته میشه در غیر اینصورت چون اساموا هم داره میرینه به کریرش تو یوو و داره میره تیم دزدان اسکودتو عنتری شاید بجز اسپیناتزولا و فیلیپه لویز یه جون دیگه خریداری بشه شایدم به جا اساموا یه هافبک بخرن

4- لیخشتاینر : بعید میدونم بره و شاید چون احتمال تغیرات تو یوو زیاد هست شاید مدیرا ریسک نکنن و حداقل یک فصل دیگه نگهش داره و چون اسپیناتزولا میتونه تو دفاع راست هم بازی کنه  و با وجود جناب سینوس خان (دیشیلیو ) سمت راست هم پروندش بسته میشه اما در غیر این صورت منتظر حضور جناب اقای کوسینوس خان ( دارمیان :21:  )  باشید  و اونوقته که دارمیان و دیشیلیو کنار هم تو زمین با لباس یوو تمامی فرمول های ریاضی تو دنیا رو عوض کنن

اصلنم توهم امثال هکتور برین و امثالهم رو نداشته باشید :22: :fp: :2:

5-استورارو : یعنی خودش بره بمیره و نزاره من یکی دربارش نظر بدم :21:  اقا این استورارو رو یوو برا اعداف پروژه های هتل و رستوران نگهش داشتن چون قطعا یه قصاب حرفه ای مصل اثطورارو نیاز دارن :24: ولی خارج از هرچیز بعید میدونم بره ولی درصورت رفتن هم منتظر خرید یه هافبک بزرگ نداشته باشید نهایتش کریستانته یا پلگرینی

6-اساموا= رفتنش به عنتر داره حتمی میشه و فقط تنها مزیتش یه جای خالی تو لیستمون جا میکنه ولی زیاد خوشحال نباشید چون قرار نیست ساویچ یا پوگبا جاش رو بگیرن :33:

7-دیبالا : دیبالا احتمال رفتنش بسیار پایین هست ولی درصورت خالی شدن جیب :pep: ممکن هست به رئال به فروش بره در این صورت باید منتظر ورود ایسکو باشیم :65yytgts6rouhope1x2s: 

8- روگانی: وضعیت خط دفاعی با تمدید شدن قرارداد بالزارگی . برگشتن کالدرا بسیار معادله غیر قابل هضم هست پس موندن یا نموندن روگانی به غیر بحث درامد حاصل از فروش میتونه به معادله خط دفاعی هم ربط داشته باشه

خدا به خیر کنه اما من برا یوو اروز دارم تو نقل انتقالات امره جان پیاتسا موراتا ساویچ و اسپیناتزولا و کالدرا و فلورنزی و پلگرینی ./و پرین  به یونتوس بیان همچنین اساموا - لیخت اشتاینر-اثطورارو - بالزارگی برن از یوو

هرچند علی رقم میل باطنی بوفون و مارکیزیو هم خواهند رفت و احتمالا بنتاکور هم قرضی بره

وضعیت هودس هم اصلن معلوم نیست شاید راه خروج رو بگیره اما من به موندنش با خرید ارزون راضیم

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

دم رئیس یوفا گرم

یه عمر با این سیاست قرضی باشگاه  اذیت کردن مارو...یکم ااذیت بشن حال کنیم :45:  :33:

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

ساویچ کیه؟؟ پلگرینی کیه؟؟ :fp:  :fp:

من اصن نمیدونم تو کدوم باشگاه بازی میکنن!! :22:

یکم اطلاعات بدید خو :62:  یکی میاد میگه ساویچ یکی میگه پلگرینی چه وعضشه!!؟؟

یکم در مورد سبک بازیشون توضیح بدید!! :53:

• Orphée, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
حالا که ظاهرا با ساویچ تماس گرفتن بهمون بگید واقعا بازی ساویچ چطوریه من که بازیش رو ندیدم.اندازه پاتریک ویه را یا پوگبا قلدر هست؟ میتونه وسط میدان رو قبضه کنه و کار پیانیچ رو برا جلوتر رفتن راحت کنه؟
  • Signora Omicidi, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
جالبه الان تو اینترنت خوندم که در تاریخ دو بازیکن بودن که هافبک کامل بودن یعنی هم تو حمله کامل بودن هم تو کارهای دفاعی. زیدان و یحیی توره و الان هم ساویچ رو باید بهشون اضافه کرد اگه اینطور باشه دوای درد تیم ما همینه. ۷۰ میلیون قیمت پایه اشه ولی لاتزیو ۱۰۰ میلیون طلب کرده باید حتما بگیریمش منچستر هم شدید خواهانشه ۹۰ میلیون پیشنهاد کرده میترسم مدیرا ناخن خشک بازی دربیارن و این موقعیت خوب رو خراب کنن. حساب کنید جزو سه هافبک کامل دنیاست اونطور که اینترنت گفته. ۱۹۱ سانت هم قدشه
  • Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

• مهمان

calciomercato خیلی خبر کار میکنه شاید درست در بیاد بعضی اخبار چون همه جور پیش بینی میکنه و در اخرین خبر مدعی شده یوونتوس با قراردادی قرضی با حق خرید به دنبال موراتا هست. 

• Orphée, mory, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6349 ارسال
  • LocationRasht
- ایکاش برگرده... حرکت زیبای موراتا رو به هواداران یووه...

مطمئنم میتونم با گُل نزدناش بسازم چون خوب و بدشو پذیرفتم، همونجوری که هست دوسش دارم ولی متاسفانه هنوز نتونستم ایگوآیین رو هضم کنم!

رای گفته موراتا به یووه بستگی به مربی بعدی چلسی داره و اگه لوئیز انریکه رو انتخاب کنن، انتقال آلوارو به یووه کنسله چون خیلی به موری اعتقاد داره...

- یه منبع معتبر هم گفته مانژو میره چون یه چالش/تجربه جدید میخواد و دوس داره دوباره مهاجم نوک بازی کنه!

بیشتر از کیفیّتش، جای خالی شخصیتش حس خواهد شد، جزو معدود بازیکنایی هست که به DNA یووه کالبد جسمانی میبخشه. فقط امیدوارم مثه توز مُفت نره! :fp:
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

منم که از همون موقع که موراتا تو سی ال واسه امون گلهای خوبی زد ازش خوشم اومد فکر کنم موراتا تو یووه میتونه خوب بازی کنه مثل کسی که تو خونه خودش راحتتره اونم تو یووه بلده خوب گل بزنه و سیستم یووه با مزاجش سازگاره. با رفتن سوپرماریو هم خیلی مخالفم بازیکن خوبیه حداقل مقابل رئال که نشون داده خوب گل میزنه تو کارهای دفاعی هم تخریب گریه واسه خودش. فکرشو بکنید مانژو بمونه بعد ساویچ و موراتا رو هم بخریم چه تیمی بشیم اونوقت  :blissysmile (2): (همچین دست و دل بازی رو از مدیرها باید تو خواب ببینیم :1: )

• Orphée, eⁿzº, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی