پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39506 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

ما کیتا بالده رو رد کردیم چون پیاتسا کاستا کواد برناردسکی داریم اینو کجای دلمون بذاریم /؟

ب نظرم تمرکزمون فقط باید رو هافبک باشه 

• کیتا بالده یه فرصت بود (طبق سیاست مفت باشه کوفت باشه).
  • مانژو قرار نبود جدا بشه.
  • پیاتسا هیچوقت نمیتونه رضایت الگری رو جلب کنه چون دفاع کردن بلد نیست.

:1:

• mory, Signora Omicidi, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

به نظرتون کسی مثل کانته میتونه جانشین داویدز بشه؟ البته من زیاد بازیهاشو ندیدم ولی حس میکنم بی شباهت به داویدز نباشه

• Signora Omicidi, tecra, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

بازم میگم یه بازیکن مثل پوگبا راست کار ماست چون هافبک های دفاعیمون زیاد پا به توپ نیستن و زیاد نمیتونن توپ رو پیش خودشون نگه دارن

• eⁿzº, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

• کیتا بالده یه فرصت بود (طبق سیاست مفت باشه کوفت باشه).
  • مانژو قرار نبود جدا بشه.
  • پیاتسا هیچوقت نمیتونه رضایت الگری رو جلب کنه چون دفاع کردن بلد نیست.

:1:</p>

پیاتسا فعلا تو هیچ کدوم از تیم های مطرح شانس حضور در ترکیب اصلی رو نداره اما گزینه بسیار عالی برای نیمکته. مانژویی که در برنابئو دبل کرده جانشین پیدا کردن براش سخته
  • Orphée, mory, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

بازم میگم یه بازیکن مثل پوگبا راست کار ماست چون هافبک های دفاعیمون زیاد پا به توپ نیستن و زیاد نمیتونن توپ رو پیش خودشون نگه دارن

پوگبا موراتا ویدال
این هایی که امتحان پس دادند و از دستشون دادیم بدرد می‌خورند البته ویدال مصدومه و سنش بالاست
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
واااااااااااای غارسا150 تا برا دمبله داد این فیلیپه آندرسون فوق العاده رو ندید...... اگر بگیریمش آخ آخ اگر بگیریمش......

جای کواد یا ب عنوان وینگر...... روگانی بارزالی استورارو هیگواین مارکیزیو تموم شده هستن حتی لیخت..... باید بازیکن بياريم

سمت راست بیرین
سمت چپ اسپیناتزولا
دفاع مرکزی دی فری
هاافبک مرکزی پوگبا، ساویچ، آن زونزی
مهاجم مرکزی موراتا...

200 تایی باید خرج کنیم 80 تایی میتونیم فروش کنیم.... شايدم توی جام جهانی منتظر دیدن بازیکنان و خریدشون هستن
  • Signora Omicidi, tecra, Serie A و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
اتفاقا بنظر من خریدا رو باید بی سر و صدا انجام بدن و به جام جهانی نکشه، هر وقت تیم دیگه ای وارد مذاکره با بازیکن مورد نظر یووه شد قافله رو باختیم !
امره هم بنظر میرسه پریده، فکر کنم اولتیماتومش تموم شد.
  • mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

به به مدیرا از الان آب پاکی رو ریخته رو دستمون و گفتن خرید ویژه در کار نیست. یووه در واقع هر سال به مدیراش میبازه نه به تیمهای مقابل

• mory, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

• مهمان

بله گفته موراتا و پوگبا خیالات بیش نیست 

• Signora Omicidi, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

- جنازه موراتایی که الان تو چلسی افت کرده از دیبالا هیگواین رو هم بهتره ! 

دو تا آرژانتینی فقط 90 دقیقه راه رفتن و به زمین کود اضافه کردن ؛ از طرفی بودن دیبالا باعث میشه توازن تیم بهم بریزه ، درست نمیتونه نقش وینگر رو تو سیستم 433 ایفا کنه و اگه بخوایم سیستم تیمو دو مهاجمه یا با ترکوارتیستا کنیم میشه 442 خطی یا 4231 با اون وضع هافبکا کلا وسط زمینمون خراب میشه ! جلو رئال هم نبودش توفیق اجباری بود و باعث شد داگلاس محوریت تیم باشه و اونجور بترکونه ! اگر مثلا برناردسکی یا کوادرادو هم جای هیگواین بودن اوضاع بهتر میشد ، کماینکه هیگواین ی شبهه تک به تک رو مثل همینی که دیشب خراب کرد کوبید به ناواس !  :fp: 

در شرایط فعلی اون 150 میلیون دیبالا خیلی بیشتر از خودش به تیم سود میرسونه ... چند وقتی بود با خودم کلنجار میرفتم اینا رو نگم اما بالاخره دیشب ریدمونشو اثبات کرد ...

- این دو تا رو بفروشیم موراتا و ی هافبک مثل میلنکوویچ ساویچ بخریم و بیشتر تیم باشیم تا به یک به اصطلاح فوق ستاره نونور بچه ننه بها بدیم و اینجور هم نتیجه اش رو بگیریم ! ی 433 آس با موراتای سرعتی و مانژو و وینگرهایی مثل کاستا کواد پیاستا برناردسکی و خط هافبکی قوی تر .

شما به من بگین این دو تا رفت و برگشت جلو رئال چیکار کردن که دهنم رو ببندم ؟! :22:

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

• مهمان
مشکل اینه اولویت خرید و فروش بازیکن تو یوونتوس بر حسب اینکه کجا ضعف داریم و با چه ترکیبی میخواییم بازی کنیم نیست.
هیگواین دیبالا مانزوکیج
2 تا مهاجم نوک و یه مهاجم که تو سیستم دو مهاجمه جواب میده رو تو سیستم های وینگر محور استفاده می‌کنیم و مهاجم نوکمون نه سرعت داره در ضد حملات نه قدرت سرزنی.
  • mory, eⁿzº, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

@Pinturicchio

من هم کم کم دارم به همین نتیجه میرسم . :fp:

• Pinturicchio, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

دیبالا سینوسی هستش و این خوب نیست. به علاوه اینکه مشخصا مشکل تمرکز رو فوتبال داره ولی تصمیم گیری برای فروشش سخته

همونطور که تصمیم گیری برای آلگری سخته ولی اگه مربی می مونه. می شه به فروشش فکر کرد و مارسیال و یه هافبک اورد

اما گزینه بهتر نیست. باید دید آمار چی به آدم میگه! 

ولی دیبالا تا 200 تا هم می تونه فروش بره. 

مانژو هم بعیده بمونه. اگه دیبالا رفت باید مارسیال بگیریم که نوکم بازی می کنه.

هافبک ساویچ بعیده اما با پول گزینه های خوبی در دسترس هست و البته دیگه می شه دفاع راست خوب خرید

گفتم یه انتخاب سخته

بعیده هیگوآین بشه فروخت

مونیر لینک شده بهمون

• mory, Pinturicchio, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

دو تا آرژانتینی فقط 90 دقیقه راه رفتن و به زمین کود اضافه کردن ؛ از طرفی بودن دیبالا باعث میشه توازن تیم بهم بریزه ، درست نمیتونه نقش وینگر رو تو سیستم 433 ایفا کنه و اگه بخوایم سیستم تیمو دو مهاجمه یا با ترکوارتیستا کنیم میشه 442 خطی یا 4231 با اون وضع هافبکا کلا وسط زمینمون خراب میشه ! جلو رئال هم نبودش توفیق اجباری بود و باعث شد داگلاس محوریت تیم باشه و اونجور بترکونه ! اگر مثلا برناردسکی یا کوادرادو هم جای هیگواین بودن اوضاع بهتر میشد ، کماینکه هیگواین ی شبهه تک به تک رو مثل همینی که دیشب خراب کرد کوبید به ناواس ! :fp:

در شرایط فعلی اون 150 میلیون دیبالا خیلی بیشتر از خودش به تیم سود میرسونه ... چند وقتی بود با خودم کلنجار میرفتم اینا رو نگم اما بالاخره دیشب ریدمونشو اثبات کرد ...

- این دو تا رو بفروشیم موراتا و ی هافبک مثل میلنکوویچ ساویچ بخریم و بیشتر تیم باشیم تا به یک به اصطلاح فوق ستاره نونور بچه ننه بها بدیم و اینجور هم نتیجه اش رو بگیریم ! ی 433 آس با موراتای سرعتی و مانژو و وینگرهایی مثل کاستا کواد پیاستا برناردسکی و خط هافبکی قوی تر .

شما به من بگین این دو تا رفت و برگشت جلو رئال چیکار کردن که دهنم رو ببندم ؟! :22:

موافقم به نظر منم همین کارو بکنیم خیلی به نفعمونه. هر چند از دیبالا خاطرات خوشی دارم و هنوز هم میگم بازیکن پا به توپ صاحب توپیه ولی اونم مثل هیگواین بره هم به نفع خودشه هم به نفع تیم. دیبالا بره بارسلون ممکنه استعداد درونیش کامل شکوفا بشه ولی تو یوونتوس با این سیستم به جای واقعیش شاید نرسه. به نظر منم باید سعی کنیم تیمی کار کنیم نه متکی به یه بازیکن
  • Signora Omicidi, tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

دو تا آرژانتینی فقط 90 دقیقه راه رفتن و به زمین کود اضافه کردن ؛ از طرفی بودن دیبالا باعث میشه توازن تیم بهم بریزه ، درست نمیتونه نقش وینگر رو تو سیستم 433 ایفا کنه و اگه بخوایم سیستم تیمو دو مهاجمه یا با ترکوارتیستا کنیم میشه 442 خطی یا 4231 با اون وضع هافبکا کلا وسط زمینمون خراب میشه ! جلو رئال هم نبودش توفیق اجباری بود و باعث شد داگلاس محوریت تیم باشه و اونجور بترکونه ! اگر مثلا برناردسکی یا کوادرادو هم جای هیگواین بودن اوضاع بهتر میشد ، کماینکه هیگواین ی شبهه تک به تک رو مثل همینی که دیشب خراب کرد کوبید به ناواس !  :fp: 

موافقم به نظر منم همین کارو بکنیم خیلی به نفعمونه. هر چند از دیبالا خاطرات خوشی دارم و هنوز هم میگم بازیکن پا به توپ صاحب توپیه ولی اونم مثل هیگواین بره هم به نفع خودشه هم به نفع تیم. دیبالا بره بارسلون ممکنه استعداد درونیش کامل شکوفا بشه ولی تو یوونتوس با این سیستم به جای واقعیش شاید نرسه. به نظر منم باید سعی کنیم تیمی کار کنیم نه متکی به یه بازیکن

چه حرفیه؟؟ !!!

دیبالا شاید یکم از طرف رسانه ها بزرگنمایی شده باشه ولی آینده تیمه، اگرچه فکر میکنم موندنی نباشه ولی به هرحال نباید به این راحتی که میگید از دستش بدیم.

اصلا دیبالا اگه امسال از تیم بره همین شماها میاید اینجا آلگری و ماروتا  و کل سیستم مدیریت یووه رو میبرید زیر سوال که چرا هرسال باید یه ستاره از دست بدیم.

• Orphée, eⁿzº, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
گریژمان بیاد گله نمی‌کنیم
  • Signora Omicidi, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

چه حرفیه؟؟ !!!

دیبالا شاید یکم از طرف رسانه ها بزرگنمایی شده باشه ولی آینده تیمه، اگرچه فکر میکنم موندنی نباشه ولی به هرحال نباید به این راحتی که میگید از دستش بدیم.

اصلا دیبالا اگه امسال از تیم بره همین شماها میاید اینجا آلگری و ماروتا  و کل سیستم مدیریت یووه رو میبرید زیر سوال که چرا هرسال باید یه ستاره از دست بدیم.

دیبالا دیر یا زود از یوونتوس جدا میشه مطمئن باشید

• Signora Omicidi و tecra از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

• مهمان

میلان به دنبال مانژوکیچ 

• Signora Omicidi, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

فقط موراتا ......در حین تعویضش عصبانی هم شده خیلی خوبه جذبش کنیم 

هافبک ساویچ و ان زونزی 

حمله گریزمان  یا موراتا 

دفاع بیرین  دی فری من تا خود تا بستون اینارو تکرار میکنم ..

مانجو از کا مهاجمای سری آ بهتره کجا بره 

• mory, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
خرید موراتا میتونه یووه رو حداقل تا دو فصل از خرید مهاجم خلاص کنه مگه اینکه فروشی داشته باشیم.
یووه باید تمرکز اصلی رو روی خط میانی و خط دفاع بذاره و نیم نگاهی هم به دروازه بان های جوان و آینده دار داشته باشه.
  • Orphée, mory, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی