پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39533 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
حالا چرا فک کردین مانژو فصل بعد میمونه!؟
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3856 ارسال
  • LocationAhWaS

افشین ازت یه سوال میپرسم . کدوم آدمی تو یه محیط کاری میمونه با وجود این که میدونه یه جایی دیگه دو برابر این پول بهش میدند ؟؟
بحث هم سر یه ملیون دو میلیون تومن نیست که با خودمون مقایسش بکنیم ، بحث سر 14 میلیارد تومنه .

حتی اگه دلشم با یووه باشه ، پول یه فاکتور خیلی مهم تو تصمیم گیریشه .

نوید عزیزم مربی های وطنی تورین مجانی هم وایمیسن کار میکنن

الگری بعد بدبخت کردن میلان هیچ کسی سراغش نرفت

این یوو بود که اومد یه فرصت بسیار عالی بشه داد

چندبار بر کنته حقوق دادنش چندباربر کنته براش بازیکن خریدن

الگری باید به خاطر یوو مسئله مالی رو کنار بزاره چون حتی تمدید بکنه بازم قراردادش بیشتر میشه

همین الانش الگری جز 7 مربی تو دنیا هست که حقوق بالایی میگیره

نوید تو موفقیت تیم برات مهم نیست تو پر شدن جیب الگری برات مهمه :1: چون علگری فنی :1: شوخی کردم خب مسائل مالی رو باید کنار بزاره علگری باید یکم فاکتور تعصب رو تو کارش تو یوو اضافه کنه

@Dreamer

مانزو اگه بال چپ خریداری نشه میمونه اما با اومدن یکی مثل سانچز صد درصد ذخیره هیگوایین نمیشه و من ارزو دارم باش اول سی ال رو کسب کنیم هم خودش و هم کوادرادو رو با قیمت 150 میلیون بدیم به چینیا و عوض برناردسکی و سانچز رو بخریم

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

سانچز تابستون سال بعد یک فصل از قرادادش بیشتر نمیمونه و همون سی تا یی که ماروتا پیشنهاد داده به نظرم منطقیه . مسئله حقوقشه که برای اومدن به یووه باید کمش کنه .

افشین من خودم دوست دارم آلگری بمونه ( در صورتی که کنترل رختکن از دستش خارج نشه ( این سه فصل تنها نگرانیم همین بود )) ولی عقل سلیم یه چیز دیگه رو میگه .

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

چندین سال پیش تو خوابم نمیدیدیم که این بازیکنا بیان پیش ما .....واقعا انیلی تیم داری رو خوب بلده و کادر خیلی قوی داره هر چند توی ازمون و خطا هم بودن ولی واقعا کارشون رو به پیشرفته .......سانچز خوبه عالیه ولی یکی مثل کاراسکو رو خیلی قبول دارم هم چنین ام بامپه وینگر جوون موناکو  حتی میشه یمی کثل دیپای رو ارزون گرفت 

ولی سانچز بیاد ترافیک خط حمله خیلی زیاد میشه 

ولی بیشتر از همه به وراتی یا تولیسو نیاز داریم کسانی که وقتی پانیچ نباشه یا تو پست دیگه ایه بازی سازی کنن .....یعنی دیگه نباید بزارن در بره

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اگه قرار ب اومدن یکی مثل دپای باشه همون هیچی نخریم بهتره..! پیاتسا ب این خوبی داریم بریم دپای بخریم ک چی...
  • alexdelpiero, El rey leon, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

- اگه سال بعد هم بخوایم با همین 4231 بازی کنیم صرف نظر اینکه هر مربی بالا سر تیم باشه به نظر من همین هافبک های دفاعی کافین ؛ استانداردش 4 نفره که چون پیانیچ قابلیت بازی تو پست ترکوارتیستا رو داره 5 نفر نگهداریم هم مشکلی نیست .

خدیرا - مارکی - پیانیچ - استورارو - بنتاکور

اگه خدیرا رفت بریم وراتی رو بخریم بیاریم ، اگر نه که احساس میکنم همین کیفیت بازیکنا خیلی بهتر از اینه که بریم تولیسو و این اسمهای لینک شده رو با کلی هزینه برداریم بیاریم . اگرم حین فصل بازیکنی مصدوم شد و کمبود پست داشتیم رولاندو ماندراگورا اماده بازی هست .

- ی خبر هم داشتیم که مویس کین سال بعد قرضی میره اژاکس که اتفاق خوبیه ، البته اگه بخوایم با همین اوضاع پیش بریم و مانژو هافبک چپ بازی کنه ترجیح میدم بمونه و ذخیره هیگواین باشه تا اینکه قرضی بره و ی نفر دیگه رو بیاریم .

اما اولویت اصلی تیم خرید ی فوق ستاره تو پست وینگر هست که اسم سانچز مطرح شده ، منم اولویت رو با این پست میدونم ؛ البته باید در نظر گرفت با توجه به سن و دستمزدش چی جوری باهاش قرارداد میبندن که ماروتا خودش تو این زمینه نیاز به مشورت کسی نداره :1:

اما اگه قراره اسمهای فوق ستاره مثل همین سانچز یا افرادی در سطح رویس و این دوستان نیان و بریم سراغ دپای اینا ترجیح میدم بریم سراغ همون بچه های ایتالیایی مثه برناردسکی  و سایر عزیزان ...

- پست دفاع چپ به نظرم اساموا برای ذخیره مناسبه و نیازی به خرید کولاسیناچ یا کسی دیگه نیست ؛ بذاریم ساندرو راحت فیکس بازی کنه و بهترین دفاع چپ جهان بشه ؛ البته رقابت خوبه اما تو همچین پستی ترجیح میدم نفر اول با نفر دوم فاصله اش زیاد باشه ...

- دفاع وسط منم معتقدم بن عطیه رو دائمی نکنیم و با همون 4 عزیز ادامه بدیم .

- و نهایت اینکه ی فانتزی از چند سال پیش دارم اونم پاستوره است :fp:   ازون زمان که تو پالرمو بود تو نخش بودم ، نه به حق خودش از فوتبال رسید نه اومد یووه :22:  اگه بیاد قشنگ تو 4231 کاربرد داره

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اینتر برنادسکی رو با 40 میلیون قابید.

پ.ن : از امروز بدترین ها رو برای این جوان اینده دار ارزومندم و امیدوارم چنان مصدومیتی گریبان گریش بشه که اسمی ازش در بین فوتبال دوستان نمونه. 

:nish: (مزاح)

• mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال

اینتر برنادسکی رو با 40 میلیون قابید.

پ.ن : از امروز بدترین ها رو برای این جوان اینده دار ارزومندم و امیدوارم چنان مصدومیتی گریبان گریش بشه که اسمی ازش در بین فوتبال دوستان نمونه.
:nish: (مزاح)

امیدوارم چلسی بخرتش
  • alexdelpiero, tecra و Escanor از این پست تشکر کرده است

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
کم کم داره از این وراتی بدم میاد... رفتارش دخترونس تا وقتی نازشو میکشن میگه جدا نمیشم وقتی نمیکشن چراغ سبز نشون میده ب مشتریاش...
  • mory, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

داگلاس کاستا :22: :worship: :22: :22: :22:

• mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
100 میلیون واسه وراتی اصلا نمی ارزه، باید بیخیال شیم
  • mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

فکری دوباره در مورد آینده ! عواقب حذف از لیگ قهرمانان اروپا

امیدوارم این تیتر درباره دیبالای خودمون زده نشه! هنوز تمدید نکرده ... اگه یک درصد بخواد جدا شه باید بلوتی رو جایگزین بگیرن

هرچند نباید نا امید بود ما مدعی سی ال هستیم  :nish: 

وراتی فقط بازار گرمی میکنه، تولیسو گزینه بهتری هست

• mory, alexdelpiero, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

تولیسو رو دیشب دیدم.. هرچند نمیشه با یه بازی قضاوت کرد (ولی من میکنم :1:)، در کل هیچ چیزی بهتر از لمینای خودمون نیست.. البته دیشب پشت مهاجم بازی میکرد و کمتر در جریان بازی قرار داشت. ولی از نظر شوت و پاس و تکنیک همون لمیناست. شاید لمینا از بعضی جهات بهتر هم باشه. فقط فاکتور عقل رو نشد مقایسه کنم که کدوم بی عقل ترن  :1:

----

مرجع خبری رئال مادرید :1: : لیورپول و یوونتوس جدی ترین مشتریان برای خرید دنیلو، مدافع راست برزیلی هستند.

در حقیقت دنیلو پس از دو فصل ناکام آماده جدایی از رئال می شود که پیشنهادات پر و پا قرصی دارد.

دنیلو بیاد عالیه.. 25 سالشه، تجربه زیادی داره و حمله ش فوق العاده ست.. فقط دفاعش خوب نیست که زیر دست لیخ درست میشه..

• mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

بعد از سانچز،کاستا و برناردسکی، وینچنزو گریفو هم میتونه گزینه خوبی برای یوونتوس باشه.

ایتالیایی ، پستش وینگر چپ و هافبک تهاجمی، 23 سالشه و قدش 180

این فصل برای فرایبورگ 25 بازی انجام داده و رکورد فوق العاده 8 گل و 12 پاس گل رو تونسته ثبت کنه، تا 2019 قرارداد داره و قیمتش هم باید مناسب تر از بقیه گزینه ها باشه

• mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

100 میلیون واسه وراتی اصلا نمی ارزه، باید بیخیال شیم

این حرفی که میزنم نظر شخصیمه ولی منم قبلا دل خوشی از وراتی نداشتم اما توی بازی با بارسا خودش رو بهم اثبات کرد.در بازی دفاعی و بزدلانه ای که تیمش ارائه میداد و وقتی کل موقعیت های تیمشون مجموعا 4 تا بود تونست یه پاس عالی به دیماریا و پاس ماقبل گل کاوانی و پاسی که به مونیر داد و بعد کاوانی به تیرک زد توش نقش ایفا کنه.

حتی خود اینیستا هم نمیتونست از این مثمر ثمر تر باشه در حالی که بازی رو به دستشون گرفته بودن.اگر به اختیار من بود تا 120 تا هم خرجش میکردم.ولی خوب به من نیست. :nish:

یه مقایسه هم انجام بدم.اینکه توی بازی مذکور بلیز متویدی رو دیدم.یعنی واقعا این رو میخواستن به عنوان جانشین پوگبا بخرن. :2: :fp: این بیشتر نقشش مثل این بچه هایی هستن که مثلا همیار پلیسن و قراره مواظب باشن اولیاشون قوانین رو رعایت کنن ولی در عوض خودشون ترغیب کننده خلافن.اینم خودش با بازیکنای حریف 1-2 میکرد.

:1:

تولیسو رو دیشب دیدم.. هرچند نمیشه با یه بازی قضاوت کرد (ولی من میکنم :1:)، در کل هیچ چیزی بهتر از لمینای خودمون نیست.. البته دیشب پشت مهاجم بازی میکرد و کمتر در جریان بازی قرار داشت. ولی از نظر شوت و پاس و تکنیک همون لمیناست. شاید لمینا از بعضی جهات بهتر هم باشه. فقط فاکتور عقل رو نشد مقایسه کنم که کدوم بی عقل ترن  :1:

عالی بود تمام نکات مطلب و کاملا هم عقیدم.توی استایل دویدن که کپی همون لمینا خودمون بود.یه لمینا بدیم +20 میلیون یه لمینا دیگه بگیریم.از این مدیریت همه چی بر میاد. :21:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

بدون شرح!

cs9w_photo_2017-03-11_22-53-35_thumb.jpg

• mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
قیافه زلاتانو... حالا بقیه ی چن وقتی تو اون تیما بودن میشه بوسیدن لوگوی باشگاه هاشون رو هضم کرد ولی آخه زلاتان؟ بارسا؟ چقد منفوره این بشر... مرتیکه لاما صفت!
  • alexdelpiero, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
انصافا برناردسکی خیلی بازیکن خوب و عالی هست ولی من موندم سمت چپمون ساندرو هست نمیشه هر دو رو بازی داد یا باید مثل رئال برای هر پست دوتا بازیکن یک بخرن.ولی یووه همچین خرج هایی نمیکنه بازم هر جور میبینم این برناردسکی حروم میشه نیاید یووه بیادم حروم میشه چون چپ یووه تکمیله هزینه الکیه ولی سمت راست یووه دنی الوز هست ولی بازیکنی برای اینده نداریم .
ولی دلم میخواد یه خرید مثل هیگواین داشته باشیم تو خط میانی
  • mory, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

- دی ماریا هم لینک شد :77: :1:   هر چند مطمعنم اون یارو ناصر پِرِسنل کیمپمبه رو هم بهمون نمیده :fp:

اما انصافا از وقتی اومدیم رو 4231 اسمهای خوبی بهمون لینک شده ، هر کدومشون هم بیان من راضیم . 

در ضمن بعد از خرید ایتالیایی از ارژانتینی جماعت هم خیلی استقبال میکنم ، قشنگ به سیس باشگاه میان ... عقب تیمو با ایتالیاییا ببندیم ، جلو رو با ارژانتینی ها ...

- عنتر هم بره با براردی خوش باشه :21:

ADP10

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
با دیماریا موافق نیستم... از بازیکنایی ک زیاد موقعیت از دست میدن خوشم نمیاد... همون داگلاس کاستا گزینه مناسب تریه هم بازیشو قبول دارم هم خودش قصد جدایی داره هم رابطمون با بایرن عالیه بر عکس پی اس جی... قیمت و دستمزدشم نجومی نخواهد بود قطعا...

وقتی ویدال و کومان رو دادیم بایرن احساس کردم سرمون کلاه گذاشتن حالا اگه بن عطیه رو دائمی کنیم و کاستا رو هم ازشون بقاپیم ب نظرم میشه گفت جبران کردیم...

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی