پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39512 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

مدافع راست بعیده خریداری بشه چون قراره بند باز خرید لیرولا رو فعال کنیم ( حق پرورش کلمه بهتریه ) .

توی این سیستمی که داریم بازی میکنیم تولیسوی نابود میشه . چون بازیکن جنگنده ای نیست مگر این که جای مانزو بازی کنه .

یه مهاجم پنجم باید خریده بشه و تا آخر فصل باید معلوم بشه که روی پیاتسا حساب باز کردیم یا باید یه وینگ تخصصی بخریم .

تیممون تقریبا کامله از لحاظ مهره ، یه چند تا تغییر کوچولو کفایت میکنه و قرار نیست تابستون شلوغی داشته باشیم .

• Signora Omicidi, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

به نظرم یه دفاع راست+چپ برای نیمکت لازم داریم میتونه اسپیناتزولا یا ده شیلیو باشه

لیخت لیخت سابق نیست اساموا هم خیلی خوبه  ولی نمیشه بهش اعتماد کرد میافته مصدوم میشه باز.

یه وینگر چپ هم میخوایم. مانژو عالیه ولی واقعا پستش این نیست. یکی مثل سانچز :دی

دفاع فراتر از کامله :nish:

یه هافبک هم ذخیره ی پیانیچ باشه بد نیست که هم بتونه پست دیبالا بازی کنه هم پست پیانیچ.

تولیسو هم نیازی نداریم دیگه به نظرم با وجود دو هافبکه شدن سیستم.

• Pinturicchio, El rey leon, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

آلوز و لیخ نه اونقدر عالی هستن که خیال آدمو راحت کنن نه اونقد ضعیف. هرکدوم رو یه قضیه (دفاع/ حمله) می لنگن..

لیخ نیم فصل اول افتضاح بود. فصل بعد که سنش بالاتر بره کیفیتش پایینتر میاد. آلوز هم همینطور..

امثال کونتی و لیورلا و ... اصلن تجربه ندارن و از نظر کیفی نزدیک این دو تا هم نیستن..

کاش دنیلو رو میشد از رئال گرفت..هجومی عالیه، فقط دفاعش یخرده تعطیله که بیاد ایتالیا درست میشه..

• eⁿzº, Signora Omicidi, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

نظرات بی ارزش من :fp:

- به نظرم دنی آلوز و لختشتاینر یک فصل دیگه جواب میدن با این حال بهتره یه بازیکن جوون بخریم و ایشونو جایگزین لخت کنیم تا هم با محیط آشنا بشه هم از دنی آلوز یه چیزایی یاد بگیره. لیرولا گزینه ی منه. اوایل فصل خیلی خوب بود. فکر میکنم بازیکن خوبی میشه.

- در مورد دفاع چپ فکر نمی کنم آساموا دوباره اون شکلی مصدوم بشه و کیفیت مناسبی هم برای نیمکت داره ولی ترجیح میدم یه دفاع چپ بگیریم که هر چند وقت یه بار نره جام ملت های آفریقا. بهتره آساموا رو رد کنیم بره. کولاسیناچ گزینه ی خوبیه در حقیقت بیش از حد خوبه.

- در مورد دفاع وسط به نظرم بهتره که بن عطیه رو تمدید نکنیم و بریم سراغ یه دفاع دیگه. قیمتش زیاده و شرایطشم مثل آسامواست. گزینه ای مد نظرم نیست ولی برای نیمکت بازیکن زیاده. کالدارا رو ترجیح میدم بعد از بازنشستگی بارتزالی جایگزینش کنیم نه الان.

- اگر با این ترکیب بخوایم ادامه بدیم به نظرم لمینا و استورارو باید برن. پیانیچ، خدیرا، مارکیسیو، رینکون و بنتاکور به نظرم ترکیب خوبی برای هافبک خواهد بود خدیرا هنوزم خیلی خوبه و دوست دارم حداقل یه فصل دیگه با ما باشه و بعد بریم سراغ یه هافبک درست و حسابی.

- اگر نتو بخواد بره فصل بعد بهتره بودجمون رو هدر ندیم. لئالی خیلی مطمئن نیست ولی اون قدرها هم بد نیست. تا زمانی که روحیه داشته باشه خوب عمل میکنه. ترجیح میدم لئالی رو برگردونیم تا اینکه بخوایم بریم سراغ یه دروازبان دیگه هر چند بعید میدونم المپیاکوس بخرش و اتوماتیک بر میگرده. برای وقتی هم که بوفون رفت من لوک خوش شانس رو پیشنهاد میکنم: دوناروما.

- برای خط حمله به نظرم افرادی که داریم خوبن. یه وینگر خوب میخوایم. اگر قرار باشه پیاتسا وینگر راست بازی کنه، وینگر چپ به نظرم باید بخریم. ترجیح میدم خرید گرونمون این پست باشه. با توجه به این که وینگرا اکثرا گرونن و دستمزد زیادی میگیرن، اگر نتونستیم با کسی به توافق برسیم براردی میتونه گزینه ی خوبی باشه برامون. مانژو یک فصل دیگه هم کمکون میتونه بکنه. هم میتونه وینگر باشه هم نوک.

- برای پشت مهاجم کسی رو نمی خوایم. دیبالا، پیانیچ و پیاتسا میتونن اونجا بازی کنن.

- یک نفر توی لیست جاش خالی میشه که من ترجیح میدم کین اضافه بشه به ترکیب. به نظرم ارزشش رو داره روش سرمایه گذاری کنیم. البته فکر میکنم باز هم میتونیم بازیکن اضافه کنیم به خاطر شرایط خاص کین و خب من ترجیح میدم کس دیگه ای اضافه نشه و همین اندازه کافیه.

سعی کردم واقعیت رو در نظر بگیرم. اگر بخوام از تخیلم استفاده کنم یه هافبک مثل کانته یا ماتیچ، یه وینگر راست و یه وینگر چپ خوب در سطح حداقل سانچز میتونه این تیم رو اساسی تقویت کنه.

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

به نظرتون وراتی 85 میلیون میارزه ؟

• alexdelpiero, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال

فک کنم دیگه باید وراتی رو بیخیال شیم، روی همین ماندراگورای خودمون کار کنیم شاید یچیزی ازش درومد
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
پاریس وراتی رو ب ما نمیده ولی واقعا حتی اگه 100 تا هم پاش بدیم من راضیم...

واقعا مهره گمشده یووه همین وراتیه ولی خب مگه تو رویا به وراتی برسیم...

فقط عیبی ک داره خیلی احساساتیه ! ب این راحتیا از پاریس دل نمیکنه...

جوون.ایتالیایی.عشق یووه... و البته خوش قیافه :4:
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

خب اون رقم 80-85 میلیون رقمیه که تو رسانه مطرح شده و میگن با این رقم ناصر خلاف راضی میشه.

+ تابستان برای خریدش رقیب جدی ـی به اسم بارسا خواهیم داشت.

• alexdelpiero, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

تا تابستون این فصل به نظرم 70، 75 میلیون یوره میرزید ولی الان که چینی ها بازار نقل و انتقالات رو به گند کشیدن شاید حتی بیشتر از این رقم هم بیرزه ولی وراتی الان نیاز ما نیست و همون طور که قبلا گفتم نیاز اصلی ما وینگره. مگر اینکه بخوایم تغییر سیستم بدیم یا بازیکن خاصی رو از دست بدیم مثلا دیبالا. اگر دیبالا بره ترجیح میدم پیانیچ بره توی پست دیبالا و وراتی بره جای پیانیچ. البته یه AM برای نیمکت هم اونجوری میخوایم.

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

اگه پوگبا 105 تاست و هیگوایین 90 تا، وراتی تا 110 تا هم ارزش داره..اگرم نشد بریم دنبال رابیوت که کم از وراتی نداره..

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

یه زمانی پی اس جی حاضر بود وراتی+ کاوانی رو با پوگبا طاق بزنه.

• mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

اگه پوگبا 105 تاست و هیگوایین 90 تا، وراتی تا 110 تا هم ارزش داره..

موافق نیستم. وراتی نه ایجنتش رایولاست نه مثل پوگبا چشم نواز بازی میکنه نه مثل هیگواین گل زنه و رقم جداسازی هم نداره...داره؟  :pep:

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

موافق نیستم. وراتی نه ایجنتش رایولاست نه مثل پوگبا چشم نواز بازی میکنه نه مثل هیگواین گل زنه و رقم جداسازی هم نداره...داره؟  :pep:

نداره ولی ناصر خلاف رو که داره  :1:  :272:

مثل هیگوایین گلزنی نمیکنه ولی برخلاف هیگوایین تا 12 سال دیگه میتونه در سطح اول باشه.

مثل پوگبا چشم نواز بازی نمیکنه (بعبارت دیگه، مال وراتی خار داره  :1:) ولی بنظرم چشم نواز بازی کردن روی ارزش بازیکن تاثیری نداره یا نباید داشته باشه (شایدم داره، نمدونم :39: )

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1008 ارسال
  • LocationKurdistan

25b_6edd089704c6ca5b43b3bb52c0c007a3-396

قطعا میارزه، امیدوارم یکی این بچه رو برگردونه پیش خونواده اش :141:  .. به نظرم تنها بازیکنیه که لیاقت پوشیدن شماره 10 یووه رو داره

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

وراتی راسیتش تا دوماه پیش بهترین هدف و ارزوی همیشگیم بوده اما این تغییر سیستم و نتایج عالی که با این سیستم جدید میگیریم منو قانع کرده میشه بدون وراتی هم موفق شد

شاید به همین دلیله که فقط میخان تولیسو رو بگیرن درکنارش سانچز یا برناردسکی

• tecra, Senmorta, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال

- این سیستم موندگار نیست پس نباید بخاطرش از خرید بازیکنی نظیر وراتی چشم پوشی کنیم.

به نظرم برناردسکی (اگه درست نوشته باشم) و وراتی باید دو گزینه خرید جدی یووه در تابستون باشند.

2 بازیکن ایتالیایی، جوون و با استعداد که تا سالها می تونند یووه رو بیمه کنند.

هر دوشون هم گران هستند و لاغر :nish:

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

بهمن تو با توجه به رفتن علگری داری این رو میگی که سیستم موندگار نیست

ولی من درصورت موندش میگم چون الگری سیستم های زیادی رو امتحان کرده و به این نتیجه رسیده این بهترین سیستم برا نتیجه گیری و بازی زیبا هست حتی تو دفاع از 352 هم مارو قوی تر کرده

فعلا که اینقدر شایعات حوالی اث میلان و اینتر میلان هستن که انگار میخان سالی 700 میلیون یورو خرج کنن و فکر کنم امسال نسبت به پارسال بازار ترانسفر تکون بسیار زیادی خواهد خورد به غیر از شکسته شدن رکورد پوگبا بلکه خرید های 80 نود میلیونی صورت خواهد گرفت که شاید 30 میلیون در کل ارزش نداشته باشن

• alexdelpiero, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ماروتا واسه الکسیس پیشنهاد فرستاده             البته پیشنهاد سی میلیونی :fp:

cormar3.jpeg

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
باز مسخره بازیای ماروتا گل کرد..!

دست کم باید 50 تا پیشنهاد بدیم... باوا شوخی نیس ک الکسیسه!

حالا درسته فقط 1 سال از قراردادش مونده ولی در حال حاضر بهترین بازیکن آرسناله. قطعا اونا 1 سال استفاده بیشتر از سانچز رو ب 30 میلیون پول ترجیح میدن...

هرچی میخوام خودمو قانع کنم ک میشه الکسیسو خرید اما یاد دستمزدش ک میفتم رویاهام نقش بر آب میشه:(
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
الکسیس بدرد ما نمیخوره
گرونه، اما اگه باشگاه با حقوقش مشکلی نداره پس زیادم بدک نیست
تو اون پست اورسولینی رو هم خریدیم که امیدوارم قرضی ندنش به تیم دیگه ای
جدا از این مساله یه ترکوارتیستا لازم داریم، منظورم این نیست که حتما باید یه ترکوارتیستا بخریم
کلمنزا ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی