پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39523 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اسم باحالی داره... برناردسکی! شبیه لهستانیاس!

باید تیمو دوباره با ایتالیایی ها شکل بدیم... مطمئنم مایوس نمیشیم... همین الانش دیبالا ما رو دق داده با این تمدید قراردادش... اونوقت بونوچی و روگانی بدون ذره ای تردید تمدید کردن...

من از خرید برناردسکی حمایت میکنم... از الان تا صد سال دیگه غیر ایتالیایی ها واسه ما بازیکن نمیشن...
  • alexdelpiero, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال

اسم باحالی داره... برناردسکی! شبیه لهستانیاس!

باید تیمو دوباره با ایتالیایی ها شکل بدیم... مطمئنم مایوس نمیشیم... همین الانش دیبالا ما رو دق داده با این تمدید قراردادش... اونوقت بونوچی و روگانی بدون ذره ای تردید تمدید کردن...

من از خرید برناردسکی حمایت میکنم... از الان تا صد سال دیگه غیر ایتالیایی ها واسه ما بازیکن نمیشن...

تمدید دیبالا قضیش فرق داره
یووه حق تصویرش رو میخواد
زیاد راحت نیس یه بازیکن قبول کنه باشگاه حق تصویرش رو داشته باشه
  • alexdelpiero, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

- خرید برناردسکی که مشتری دست به نقدی مثل اینتر رو هم داره خیلی سخت ـه، دشمنی ـه فیورنتینا هم در کنارش !

نکته جالب درباره اینتر این هست که اصرار عجیبی دارند روی خرید بازیکن های ایتالیایی، ظاهرا مالکان جدید متوجه این قضیه شدند که با بازیکنان ایتالیایی میشه تیم بهتری رو داشت، بخصوص اینکه هدف اول اونها اسکودتو ست.

• mory, alexdelpiero, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

آدم بازی امثال کوادرادو، پیاتسا و خیلیای دیگه رو می بینه راحت متوجه میشه که تکنیک و توانایی عبور از یکی دو نفر رو راحت دارن که این قضیه برای بال چپ و راست حیاتیه..

ولی این برناردسکی؟! مطمئن نیستم  :39:

داشتن بازیکن ایتالیایی خوبه، بشرطی که استعداد و پتانسل هم وجود داتشه باشه..

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
ترجیح نمیدید بجای هزینه ی زیاد واسه برناردسکی، سرمایه گذاری فنی روی کلمنزا و امثالهم انجام بشه؟
  • mory, alexdelpiero, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

شما یک کلیپ از برناردسکی ببینید تا بفهمید چه جواهریه. 

• eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

- شایعه روز : ورود سانچز و ایسکو - خروج دیبالا !

• alexdelpiero, Escanor, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال

ترجیح نمیدید بجای هزینه ی زیاد واسه برناردسکی، سرمایه گذاری فنی روی کلمنزا و امثالهم انجام بشه؟

معلومه،پیشرفت کلمنزا رو به صدتا سانچز و داگلاس و برناردسکی ترجیح میدم، خیلی دلم میخواد تا جام جهانی کلمنزا تو آتزوری باشه
  • alexdelpiero, Senmorta, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال

- شایعه روز : ورود سانچز و ایسکو - خروج دیبالا !

بدم نیستا ؟
  • alexdelpiero, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

شما یک کلیپ از برناردسکی ببینید تا بفهمید چه جواهریه. 

ممنون  :53: 

صحنه را دیدم  :1: .. شاید بهترین قابلیتی که داره حفظ توپ بالاست که تحت پرس عالی مالکیتو حفظ میکنه.. سرعتش و تکنیکش "خوبه" و پنالتی زنه..

ازینجور بازیکنا دوست دارم و اگه بخوایم در اروپا پیشرفت کنیم باید عمده بازیکنامون (نه همه) از نوع خلاق باشن (بازیکنایی که در شرایط حساس بازیو در میارن) نه سخت کوش و کم تکنیک..

همیشه میلان زمان آنجلوتی در ذهنم هست که سرجینیو (دفاع چپ) با اون همه تکنیک بازیکن اصلی تیم نبود.. یا روی کاستا و در مقاطعی هرنان کرسپو.. اگه بخوایم قهرمان اروپا بشیم وجود همچین بازیکای خلاقی حیاتیه..

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

- زابالتا در پایان فصل منچستر سیتی رو ترک میکنه و گفته میشه از ایتالیا پیشنهاداتی داره، جدی ترین اونها اینتر هست ولی از یووه و رم هم اسم برده شده.

شخصا فکر نمی کنم یووه به دنبال بازیکنی مثل زابالتا بره، مگر اینکه بخواد یک بار دیگه تجربه شیرین اورا رو تکرار کنه !

• mory, alexdelpiero, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

من یه توضیحی بدم. اینکه چون خبرگذاری و خبرنگار تو ایتالیا زیاده خبرم زیاد تولید می شه. در حدی که غیر واقع توش زیاده. مثلا در مورد دفاع کنار. آساموآ که خوبه. اسپینازولا بک 23-23 ساسله آتالانتا که مال یووست و قرضی اونجاست به طور حتم توسط خبرنگارها تایید شدن سال بعد ذخیره ساندرو هستن

یا خیلی ها می گن ساندرو صد در صد تمدید می کنه

یا مثلا یووه برای لیانکو توافق کرد اما چرا تورینو تونست هایجک کنه بازیکن رو چون مثه اینکه تیمی قبول نکرده واسطه انتقال بشه و یووه برای خرید از خارج اتحادیه اروپا یه جا داشته (شاید برای جوونا) که داده به بنتاکور

بنتاکور هم که تایید کردن. خودشم تایید کرده ماه دیگه یا شاید همون آخر فصل می یاد

از طرفی طبق مصاحبه ها احتمالا تو تیم اصلیه مگر پیش فصل ضعیف باشه که اون هیولایی که تو تیم زیر 21 سال ارگوئه دیدیم واقعا مستعد حفظه

پس خیلی هافبک بگیره یووه یکی دیگست مگر اینکه از سیستم وینگر محور دست بکشه که به نظر فعلا نمی کشه

گزینه های مطرح اینان

برنادسکی که همه تایید کردن یووه می خوادش

تولسیو که بازم همه تایید کردن

سانچز که همه می دونن

حالا آیا امکان داره هر سه اینا با هم

اگه دیبالا بره همین کار رو می کنن. اگه نره بعیده. مخصوصا تو مایه های سانچز ستاره

پس نقل و انتقالات یووه خیلی پیچیده نیست. شاید اسما عوض بشن اما پایه نقل انتقالات خرید یه وینگر و هافبکه و در صورت فروش، خرید دوباره (ممکنه مثلا مهاجم بفروشن هافبک بگیرن، شاید)

البته ممکنه غافل گیر بشیم اما نه اونطوری که فکر می کنن و تیم بسته می شه

تیم قوی تر از امسال بسته می شه مگر اینکه یووه قهرمان اروپا بشه و تیم رو بکوبن و از نو بسازن

بقیه اسامی دیگه سر کاری هستن

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

- زابالتا در پایان فصل منچستر سیتی رو ترک میکنه و گفته میشه از ایتالیا پیشنهاداتی داره، جدی ترین اونها اینتر هست ولی از یووه و رم هم اسم برده شده.

شخصا فکر نمی کنم یووه به دنبال بازیکنی مثل زابالتا بره، مگر اینکه بخواد یک بار دیگه تجربه شیرین اورا رو تکرار کنه !

این مقایسه از اساس اشتباهه!

اورا چند سالی در اوج واقعا شماره یک مدافع های سمت چپ دنیا بود (تیم منتخب فیفا-2009) در حالی که زابالتا در بهترین حالت هیچ وقت بهترین مدافع سیتی هم نبوده! انگلیس و اروپا که بماند

اورا سال اولش که رفتیم فینال اروپا واقعا عالی بود و یکی از ستونهای تیم بود. بازیش جلوی رئال رو به یاد بیارید که با قد نسبتا کوتاهترش چطور روی سر رونالدو و بیل سر می زد. واقعا اگر بازی رئال اون دفاع جانانه رو جلوی رونالدو نمی کرد یووه هم جایی توی فینال نداشت (یار مستقیم بهترین بازیکن جهان)

منصف باشیم ....

* شایعه خرید بازیکنایی مث زابالتا رو جدی نگیرید. این روزا روزنامه ها زیادی بیکار شدن همین روزهاست که از نیمار و مسی تا هیده توشی ناکاتا رو هم به تیم لینک کنن. 

• mory, pezhman, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بازم شایعه وراتی! دیگه اخبار وراتی رو نمیخونم همه چیش رو مخه مخصوصا ایجنتش... این همه اسمش مطرح میشه آخرشم انزونزی رو جاش میخریم!
  • GioVanni Agnelli, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

گول وراتی نخورید...همیشه شایعات نقل وانتقالاتش گوش فلک کر میکنه و در اخر قراردادشو تمدید و به ریش ما میخنده

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
پیشنهاد رئال برای دیبالا ؛ 120 میلیون + موراتا
  • GioVanni Agnelli, mory, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
برناردسکی قبل اینکه بره فیورنتینا من کلیپ بازیاشو دیده بودم خیلی خیلی عالی بود خیلی دلم سوخت رفت فیورنتینا . ولی با ساندرو تو یه پستن نمیدونم حالا قراره چی بشه .ولی دوتا بازیکن در یک سطح عالی نمیکت نشین کردن یکیشون سخته مگر بیاد یکیشونه بزارن دفاع چپ و یکیشون مهاجم چپ ولی بازم اون وقت کیلینی هم داره دفاع چپ توپ میزنه . هر چند هم ساندرو و هم برناردسکی هر دو ذاتا هجومی هستند .

در مورد تولیسو هم کلیپ بازیاشو دیدم بد نیست ولی اگرم یووه نیاد نابود نمیشیم یه بازیکن خوبه خیلیم که میگن خفن خفن نیست . کلا در میانه های میدان بازیکن خفن میشه ژاوی و پیرلو.تو نسل جدید وراتی و الکانتارا هستن یه لول پایین تر از اون دوتا . بقیه فقط میشه گفت خوب هستند
در کل من به ماروتا اعتقاد دارم اگه دیبالا رو هم بفروشه مهم نیست میره مثلا لوکاکو رو میاره تیم مدیریتی یووه از خود کادر فنیم بهترن لامصب
  • GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

تو این بازار برای دیبالا زیر ۲۰۰ میلیون حرومه و بهتره نره 

اگر بتونن همین تیم رو حفظ کنن که اصلا سیاستشون این نیست  :fp:  با ۱ بازیکن مثل سانچز یا دیماریا تیم کامله 

مگر یوونتوس امسال لیگ قهرمانان رو قهرمان بشه و بره سمت جوون کردن تیم با خرید برناردسکی ، تولیسو ، هکتور ، کالدرا و فروش : لیخت ، مهدی ، مارکیزیو(خدیرا) ، مانزو

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

لمینا-مارکیزیو-مانزوکیچ -استورارو فروش

بنتاکور-تولیسو-وراتی-برناردسکی

• mory, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس