پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

The Admin Of The Forum

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
84 پاسخ برای این موضوع

***Scott Del Piero***

***Scott Del Piero***

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 38 ارسال

2- رفتار هاي نادرست با اعضاي تازه وارد
جواب :ما با کسی رفتار بدی نداشتیم .اگه کسی هست بیاد بگه
3- خداحافظي دو تن از مهمترين اعضاي سايت در راستاي برخورد رياست فعلي و اوضاع كانون
جواب:به خوبی مشخص شد دو نفر مذکور واسه چی رفتند و ما به خاطر دو نفر هیچ موقع برنامه های خود را عوض نمی کنیم
4- تقسيم وظايف امور كانون و بررسي پيگبرانه توسط رياست جديد فروم
جواب:فوروم کاری به کانون نداره و محلی است برای تبادل افکار و نزدیک شدن افکار و روابط
5- جدا بودن رياست سايت از رياست فروم
جواب:به چه دلیلی؟؟؟
6- استفاده از ايده هاي جديد
جواب:ما همیشه از ایده های جدید استفاده می کنیم و هر کسی نظری داره با اغوش باز پذیرا هستیم.همه دوستان اینجا حق اظهار نظر و دخالت دارند
7- استفاد از نيرو هاي تازه نفس و پر انرژي
جواب:همون جواب بالا
8- بر طرف كردن اشكالات غير فني فروم(اشكالاتي كه بارها و بارها تذكر داده شد ولي هرگز برطرف نشد)
جواب:چه اشکالاتی؟؟؟؟؟

يكيش بحران.......يكيش من....(يه سال قبل)
اون 2 نفر به خاتر 2لايل 2يطه اي رفتن
منظورم همون فروم بو2
به 2لايلي كه خو2ت و همه بجه ها اونروز قبول كر2ين

با سلام
در ضمن به نظر من این تاپیک جز دوباره به انحراف کشیده شدن فوروم چیزی در بر نخواهد داشت

اتفاقا اين يه 2ور بركر2ونه!!!

به نظر من حسین خوبه

بر منكرش لعنت....مكه ما العيائز بالله كفتيم ب2ه؟

همایون جان سعی کن یکم لحنتو عوض کنی.ما اینجا همه با هم دوستیم!میتونستی به عنوان پیشنهاد بگی!
ولی همینو بگم که تو خط تهران-اصفهان بودن خیلی مرام می خواد که شاید اگه من جاش بودم الان 1 سال بود ول کرده بودم.همونطور که ایییینهمه سایت و وبلاگ اینطوری شدن!

من بعي2 مي2ونم توي نوشته هام م2ل لحنم رو هم كزاشته باشم
لحنم هم خيلي 2ستانه بو2
بعيى2 مي2نم فشارش با جيزاي ىيكه خنثي نشه!!!!

Scott del piero ی عزیز
چون نظر خواستی منم نظر خودم رو بهت می گم
چند روز پیش تو یه تاپیک ساختی و از زحمات admin تشکر کردی و از پیشرفت سایت و فوروم تعریف و تمجید کردی پس قبل از هر چیز روشن کن که وقتی همه چیز خوب پیش می ره چه نیازی به تغییرات درخواستی تو هست ؟
اگه به قول تو قرار شده که مصوباتی اجرا بشه این مصوبات واسه بهبود اوضاع سابق بوده ولی می بینی که در حال حاضر مشکلی وجود نداره و همه بچه ها از شرایط موجود راضی به نظر می رسند .
درمورد رفتار نادرست admin من که چنین موردی رو از طرف خودم ندیدم و فکر می کنم توی میتینگ مورد نظر تو از بچه ها پرسیده شد که کسی پاسخ مثبت نداد .
درمورد خداحافظی دو تن از مهم ترین بچه های فوروم هم طبق گفته خودشون به خاطر گرفتاری های شغلی بود .
در پایان هم یه نکته ای رو لازمه یاد آوری کنم چون وقتی تصمیم می گیری به اصلاحات دست بزنی اول از همه به رفتار خودت نظر داشته باش چون تو یکی از بدیهی ترین اصول و قوانین فوروم رو رعایت نکردی و تاپیکت رو به انگلیسی ساختی
به نظر من اجازه بدیم خود admin تصمیم گیرنده باشه چرا که مناسب ترین و شایسته ترین فرو خودشه
موفق باشی

اون ق2ر 2اني بابت كارهاي سايت بو2......ا2م نباي2 نمك نشناس باشه
اتفاقا همه همه و همه جوابشون مثبت بو2.....حتي خو2 حسين.....و حتي تو هم تلفني جواب مثبتتو اعلام كر2ي.....اكه ىروغ ميكم بكو
ميتونين به جرم ساختن تابيك به انط منو 2 روز بن كنين......

منم 100% مخالفم .... همایون حاضری سایت بزنی منو مدیر فرومش کنی؟؟؟؟
من فکر نمیکنم کسی رفتار بدی از آقای صالحی یا کلا مدیرا دیده باشه ممکنه سو تفاهم بوده باشه که اونم بعید می دونم

بله...حتما...جرا نه

به نظر من الان فروم و سايت از نظر امکانات همه چي عاليه
مشکلم نداره
و راجبه جدا شدنه مديرم به نظرم هر جفتش به هم وابستن
حالا اگه حسين جان سرش شلوغ باشه و نتونه بياد مدير هاي ديگه هستن
تنها مشکلي که اين فروم داره و تو يه تاپيک ديگه هم گفتم عين قبل بچه ها با هم صميمي نيستند
و يکم خشکه که اونم بايد توسط خود بچه ها حل بشه

اينم برا خيس كر2نه عزيز!!!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
همایون چی میخوای بگی اون دو نفر واسه چه دلایلی رفتند این حرف خودشون بود که گفتند کار داریم شاید این نبوده اما این حرفی بوده که خودشون زدند من هنوزم واسه اونا احترام قائلم اما شاید بد نباشه توهینهایی که اون دختر خانم محترم پشت تلفن به من و حسین و خیلی های دیگه و خصوصا این کانون کردند بهت بگم اما اینجا جاش نیست شخصی که حتی واسه کارت عضویتش ارزش قائل نیست و اونو یه تیکه کاغذ بی ارزش میدونه دوست نداشتم توی این فوروم این بحث باز بشه اما انگار تو دوست داری این اتفاق بیفته ولی دیگه کافیه در ضمن ما به دور برگردونای شما احتیاجی نداریم من ترجیح میدم این بحث همین جا تموم بشه لطفا بقیه مدیرها هم اظهار نظر کنند

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من انتظار داشتم scott با دیدن نظریات بچه ها قانع شده باشه ولی ظاهرا ً بر خلاف خواسته خودش یعنی ملاک قرار دادن نظر بچه ها عمل کرده همونطور که اکثر دوستان نوشتند رضایت عمومی وجود داره و همه دوستان در اداره فوروم مشارکت دارند زمانیکه حسین قبول کرد مشکلات دیگه ای وجود داشت که الآن وجود نداره منم عقیده دارم بحث رو همینجا تمام کنیم چرا که تا این لحظه این قبیل بحث ها نتیجه ای نداشته

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من منتطرم تا بقیه مدیرها هم اظهار نظر کنند و در صورت تصویب این تاپیک قفل بشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نه این تاپیک قفل نمیشه بلکه دوستان عزیزی که توی فوروم حضور دارند پیشنهادات و انتقادات خودشون رو مطرح می کنند

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
باشه پس پیشنهادها و انتقادهایی که نسبت به خود شخص مدیر هست رو در این تاپیک مطرح کنید چون پیشنهاد در رابطه با فوروم تاپیک مخصوص خودش رو داره

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
ببینید ما همه ( بچه هایی که حداقل تو این یک ساله از نزدیک با فوروم و کانون در ارتباط هستن ) تو این مدت کمی ها و کاستی هایی دیدیم که البته دلایلش رو هم میدونیم . ما میدونیم که حسین 2 ماه نبود ( با اون مشکلش اگه میومد جای تعجب داشت ) ما میدونیم که دو تا از اعضای کانون و فوروم که اتفاقا یکیشونم عضو هیئت مدیره سابق بود رفتن . ما میدونیم که تو فوروم قبل هر کی هر چی خواست گفت . هر کی از راه میرسید شروع میکرد به شاخ و شونه کشیدن . ما همه اینا رو میدونیم اما خب باید الانو با اون موقع مقایسه کنیم . اگه الان کسی یوونتوس دات آی آر رو باز کنه و اگه یوونتوسی باشه کلی حال میکنه ( قالب قبلی رو که بی روح بود به یاد بیارین ) . فوروممون خیلی بهتر شده و کانون تازه پا گرفته و کم کم داره فعال میشه ( کانونی که یک سال به دلیل مشکلات مختلف نتونسته بود فعالیت بخصوصی رو انجام بده ) ما تازه داریم به عنوان یه گروه ابراز وجود میکنیم . خیلی دوست دارم اعضای این گروه باهم متحد باشن . همه مایی که اینجاییم داریم برای یوونتوس کار میکنیم نه برای حسین و مدیران فوروم . اینجا ما همگی با هم دوستیم و هیچ کس برای منافع شخصیش اینجا نمیاد . همایون رفیقمی خیلی دوست دارم میدونمم این صحبتات از روی دلسوزیه . تو میتینگ بعدی که بودی میشینیم با همه بچه ها مشکلاتی که به نظرت میاد رو مطرح کن تا همه روش فکر کنن . بازم بابت اخطارهات ازت تشکر میکنم .

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
بابا نمیخواد حسین عوض بشه همین

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به نظر من شما داريد اشتباه ميکنيد لطفا لهن صحبت بهتري با همايون داشته باشيد همايون هر چي باشه يا هر کاري بکنه به نظر من توي اين يکساله هميشه همراه ما بوده و در اکثر ميتينگها بوده حقش نيست که اينطوري باهاش بحرفيد مخصوصا نويد عزيز که خيلي بد با ايشون حرفيد درسته ممکنه بعضي از صحبتهاي همايون الان درست نباشه ولي همايون داره قبلا رو ميگه و ميگه قبلا يه توافقاتي شده بود چرا بهشون عمل نشد اين رو ميخواد بدونه نميگه الان فروم مشکلي داره يا از اين حرفها بهرحال همايون عزيز براي دلسوزيش اين حرفها رو زده اميدوارم همواره موفق باشه راستي اين تاپيک فقط يک روز ديگه به بقاي خودش ادامه ميده به نظر من وجود اين صحبتها توي فروم مناسب نيست اگرم کسي از حسين پيشنهادي انتقادي چيزي داره تاپيک پيشنهادات و انتقادات هست با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
کمال جان اولا این که به گفته ادمین این تاپیک نباید بسته بشه دوما این که من اگر هم با همایون بد صحبت کردم قصدی نداشتم شاید اون موقع یکم عصبی بودمو همین جا ازش عذر میخوام ولی اون حرفایی که همایون داره میزنه واقعا اعصاب خورد کنه من نمیدونم به هر حال من بازم از همایون عذر میخوام امیدوارم منو ببخشه در ضمن این تاپیک قرار نیست بسته بشه

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
فکر میکنم پرونده مختومه شده ها !!! قرار شد که در اولین میتینگ که همایونم باشه درباره همه چیز صحبت کنیم مگه نه ؟؟؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
اين بحث تموم شده است ولي علت سماجت در بودن اين تاپيک رو نميدونم

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
اگر همگي اجازه بدبد ادامه اين حث حضوري باشه بهتر خواهد بود و راحت تر ميشه تبادل نظر كرد به شرطي كه براي ميتينگ من هم دعوت كنيد آخه من هنوز كارت ندارم و رسمي 100 % نشدم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

اگر همگي اجازه بدبد ادامه اين حث حضوري باشه بهتر خواهد بود و راحت تر ميشه تبادل نظر كرد به شرطي كه براي ميتينگ من هم دعوت كنيد
آخه من هنوز كارت ندارم و رسمي 100 % نشدم

سلام مسعود جان
من کاملا با شما موافقم
اميدوارم ديگه دوستان موافق قفل شدن اين تاپيک باشند
شما هم تشريف بيار قدمت روي چشم ما
با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من یکی ه مخالفم دلیلی در قفل شدن این تاپیک نیست بچه ها میتونند توی این تاپیک هر حرفی رو که در رابطه با admin هستش بزنند البته نظر خود admin هم نسبت به این تاپیک شرطه

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
من نمیدونم خود حسین چرا چیزی نمیگه ؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
قاسم جان عزیزم دو صفحه که عقب بری می بینی که من گفتم این تاپیک بسته نشه و هر کسی انتقادی داره اینجا مطرح کنه انتقاد فقط در مورد ادمین

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
منم مخالفم... درسته بعضی جاها مدیرای فروم پدر منو در اووردن ولی اقا حسین بچه ی باحالی تشریف داره و تا اینجای کار هم خوب جلو اومده.......

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
اقا رشای غزیز میتونم بدونم این مدیرا چه جوری پدر شما رو در اوردند؟ من پیشنهاد میدم این تاپیک در مورد کلیه مدیر ها باشه حالا هر جور اقا حسین صلاح میدونه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من
من کاملا با حرف نويد موافقم
آره
هر کسي از هر مديري يا ادمين گلگي داره
همينجا بگه تا حالش رو موکت بکنيم تصویر
ولي من مشتاقانه منتظر انتقاد دوستان هستم
با تشکر