پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

The Admin Of The Forum

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
84 پاسخ برای این موضوع

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
اقا نوید پس بخون: 1. اقا کمال بخاطر یه اسم کوچیک من رو بی تعصب جلوه داد و هی پشت سر ما حرف زد. 2.خودتم که با یه اسم و فامیل افتادی به جون ما...... هر وقتم حرفم رو ثابت کردم نظراتم پاک شدن........... واقعا خسته کننده شدید شما ها.......

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

اقا نوید پس بخون:
1. اقا کمال بخاطر یه اسم کوچیک من رو بی تعصب جلوه داد و هی پشت سر ما حرف زد.
2.خودتم که با یه اسم و فامیل افتادی به جون ما......

هر وقتم حرفم رو ثابت کردم نظراتم پاک شدن...........
واقعا خسته کننده شدید شما ها.......

سلام دوست من
اولا بابت همه ي رفتارها ازت معذرت ميخوام
ولي به نظر من شما هنوز منظور من رو از اون پست نفهميدي
البته پاکش کردم و تموم شد
نميدونم چرا براي شما تموم نشده
بهرحال به نظر من يک اسم کوچيک نيست
يک اسم چيزي هست که باهاش صدات ميکنند و خيلي کاربرد داره
اگر اسم مهم نبود که اصلا نميزاشتنش
در کل اگر ناراحتي از سوي من داري من جلوي جمع ازت معذرت ميخوام
با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من که اصلا متوجه نشدم چی گفتی نکنه قضیه مربوط به همون داستانه مخفی کردن خودت از بچه هاستو اینا اره؟ اگه داستان اونه که واقعا من نمیدونم چی بگم فکر می کردم تو مسائل مهمتری رو بخوای مطرح کنی

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بچه ها چرا این تاپیک خوابیده قرار شد اگه انتقادی چیزی هست بگید

***Scott Del Piero***

***Scott Del Piero***

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 38 ارسال

همایون چی میخوای بگی
اون دو نفر واسه چه دلایلی رفتند
این حرف خودشون بود که گفتند کار داریم شاید این نبوده اما این حرفی بوده که خودشون زدند
من هنوزم واسه اونا احترام قائلم اما شاید بد نباشه توهینهایی که اون دختر خانم محترم پشت تلفن به من و حسین و خیلی های دیگه و خصوصا این کانون کردند بهت بگم اما اینجا جاش نیست
شخصی که حتی واسه کارت عضویتش ارزش قائل نیست و اونو یه تیکه کاغذ بی ارزش میدونه
دوست نداشتم توی این فوروم این بحث باز بشه اما انگار تو دوست داری این اتفاق بیفته ولی دیگه کافیه
در ضمن ما به دور برگردونای شما احتیاجی نداریم
من ترجیح میدم این بحث همین جا تموم بشه لطفا بقیه مدیرها هم اظهار نظر کنند

1_این دور برگردون به تصویب همه و مخصوصا حسین رسید.....منم رو حساب اینکه-->> حرف مرد از دهنش در میاد--<< این تاپیک رو زدم....وگرنه مگه خر کله منو گاز گرفته بود که بیام این تاپیک رو بزنم؟؟؟؟به من چی میرسه؟؟؟؟پولاش ماله کس دیگست نه من!!!!....
2_کارت عضویت واقعا ارزش داره؟؟؟؟؟من که نمی دونستم.....خوب شد گفتی......من فکر میکردم هر کی 8500 بده و کارت بگیره حق رای داره و ادم حساب میشه و ... ولی دیدم حق رای و حق شرکت در تیم منتخب یووه و وووو بدون کارتم میشه!!!!!البته خوب شد من عضو شدم هااااا اگه عضو نمیشدم چی میشد!!!!.....البته کارت من هنوز دست حسینه و گفته برای اذیت کردن من اونو دیر بهم میده.....منم البته هیچ ازار و اذیتی رو حس نکردم.......
3_من هرچی دارم اینور و اونور و زیر تخت و تو کمد و تو جیب هامو میگردم.....دلیلی به جز دست کاری ارای انتخابات هیئت مدیره برای خداحافظی احمد و شبنم پیدا نمیکنم......احتمالا نمره چشام رفته بالا!

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
wow تو چقدر عصبانی :o برا قلبت بده ها

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
من نميدونم قبلا چي شده ولي اينو كامل ميدونم كه بهترين راه حل اين مسئله صحبت رو در رو هست اين جوري هم نتيجه بهتري ميده و راحت تر ميشه حل كرد

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال

1_این دور برگردون به تصویب همه و مخصوصا حسین رسید.....منم رو حساب اینکه-->> حرف مرد از دهنش در میاد--<< این تاپیک رو زدم....وگرنه مگه خر کله منو گاز گرفته بود که بیام این تاپیک رو بزنم؟؟؟؟به من چی میرسه؟؟؟؟پولاش ماله کس دیگست نه من!!!!....
2_کارت عضویت واقعا ارزش داره؟؟؟؟؟من که نمی دونستم.....خوب شد گفتی......من فکر میکردم هر کی 8500 بده و کارت بگیره حق رای داره و ادم حساب میشه و ... ولی دیدم حق رای و حق شرکت در تیم منتخب یووه و وووو بدون کارتم میشه!!!!!البته خوب شد من عضو شدم هااااا اگه عضو نمیشدم چی میشد!!!!.....البته کارت من هنوز دست حسینه و گفته برای اذیت کردن من اونو دیر بهم میده.....منم البته هیچ ازار و اذیتی رو حس نکردم.......
3_من هرچی دارم اینور و اونور و زیر تخت و تو کمد و تو جیب هامو میگردم.....دلیلی به جز دست کاری ارای انتخابات هیئت مدیره برای خداحافظی احمد و شبنم پیدا نمیکنم......احتمالا نمره چشام رفته بالا!

همایون خان اصلا شرایط روحی روانی خوبی ندارم خیلی هم این یکی دو روزه با خودم کلنجار رفتم که جوابت رو دیگه ندم اما نتونستم مخصوصا با این اتفاقاتی که افتاده بیشتر احساس کردم که لازمه جوابت رو بدم
پولش مال کس دیگس درسته؟ میتونم بپرسم کدوم پول؟ شاید منظورت اون نفری 8500 ایه که برا عضویت گرفتیم درسته؟
خب پس شما یه زحمت بکش و کانون هواداران یوونتوس رو تاسیس کن و برا عضویت هم از کسی پول نگیر و بعد ببینم میتونی جشن قهرمانی یا میتینگ یا تیم فوتبال یا خیلی کارهای دیگه ای که انجام شده و بچه ها شاهدش بودند رو انجام بدی
برای اطلاع جنابعالی عرض میکنم که چیزی در حدود 100 نفر تا الان عضو شدند یعنی مبلغی در حدود 850000 تومان بدست اومده این یعنی پول وارده به کانون اما حالا پولی که از کانون خارج شده : 1200000 تومان خرج جشن قهرمانی شد - چیزی در حدود 200000 تومان تا این لحضه خرج میتینگ ها شده - چیزی حدود 100000 تا 150000 تومان خرج زمینهای فوتبال شده - 50000 تومان هم واسه تیم فوتبال یوونتوس هزینه شده و در کل یه مبلغی میشه حدود 1600000 تومان پس ببخشید که پولش توی جیب ما رفته!!!!!!
نمی دونم شاید کارت عضویت واسه شما هم ارزش نداشته باشه و اصلا مهم نیست
بله کسی که عضو کانون باشه حق رای داره ولی تا اونجایی که یادمه توی میتینگی که قبل از رای گیری برگزار شد اونجا فقط شما بودی که حرف زدی و ما هم به احترام شما هیچی نگفتیم و شما هم فکر کردی که همه باهات موافقند ولی یادم نمیاد کسی به این رای داده باشه که مدیریت فوروم از سایت جدا بشه( شاهدین هم هستند) در ضمن فکر نمی کنم حق انتخاب هیئت مدیره با اعضا باشه شما کدوم ارگانی رو دیدید که هیئت مدیره اون رو افراد مشخص کنند ابن حق حسینه که هیئت مدیرش رو خودش انتخاب کنه ولی حسین اومد و به شما احترام گذاشت و گفت شما هم نظراتتون رو بدید نا اونجا که میشه بهش عمل میکنیم و دیدید هم که بهش عمل شد به غیر از احمد و شبنم که اگر هم این 2 نفر انتخاب میشدند خودشون به گفته خودشون حاضر به همکاری نبودند
میتونم بپرسم چند تا از اعضای کانون توی تست شرکت کردند یا چند تاشون در حد تیم بودند؟
نمی خوام به بقیه بچه ها توهین کنم اما ما بهترین تیم رو جمع کردیم و فرستادیم توی مسابقات و این حاصل کار بود حالا اگه تیمی ضعیف تر میساختیم چی میشد
کارت هواداری شما هم حاضره و قرار بود صبح روز 4 شنبه برات ارسال بشه که اون اتفاق لعنتی افتاد و سعی میکنم در اولین فرصت که وقت کردم برات بفرستم(وسعی میکنم که فراموش کنم کارت هواداری واسه تو هم هیچ ارزشی نداره)
شما همچنان به گشتن در زیر تختت و کمدت و بقیه جاهات ادامه بده
ما دلیل رفتن احمد و شبنم رو گفتیم و دلیلی هم نمی بینم که باز بخوام تکرار کنم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام نويد جان دوست نداشتم به هيچ وجه در اين زمان اين پست رو بدم ولي ديدم شما بسيار عصباني هستي و من چندين بار گفتم که بحث ها و اختلافات به هيچ وجه نبايد توي فروم مطرح بشه ولي کو گوش شنوا يک سري حرفهاي شما حق بود و يک سري هم نا حق من با 80 درصدش موافقم بيست درصد باقيمانده ميره صرف برآوردهايي ميشه که شما زدي زمين فوتبال من هيچوقت يادم نمياد که کل پولش رو کسي داده باشه و هميشه دنگ بندي شده البته معذرت ميخوام ولي نبايد اينجا حق نا حق بشه در مورد ميتينگ ها هم بايد بگم تا اونجا که من خبر دارم يا حسين حساب ميکرد يا احمد ، اينجا ميشه تا حدودي حق رو به شما داد لطفا از من گلگي به دل نگيريد من فقط نميخواستم حقي پايمال بشه با تشکر

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
همایون یه سری چیزا میگه نویدم جوابشو میده کمالم میاد و نتیجه گیری میکنه . 3تا بچه 3 ماهه که پستونک تو دهنشون نیست . بسه بابا بسه . اگه میبینین کسی کاری به کارتون نداره فقط بخاطر احترامه فقط احترام . اولین باری که دارم با این لحن تو فوروم حرف میزنم آخرین بارم خواهد بود . ولی فکر میکنم که باید این پستم رو با این لحن بدم . همایون و نوید دو تا از دوستای خوبم هستن و اگه حرفی میزنم فقط به خاطر خودشونو کانونه . در ضمن لازم نیست کسی از من کینه ای به دل بگیره چون حرف حق حرف حقه . دیگه هم نمی خوام ببینم که تو فوروم داره در مورد این مسائل بحث میشه وگرنه به مسئولیت خودم تو هر تاپیکی که موضوع شرایط کانون و نزاع بین یه عده داغ بشه پستهای بچه ها رو پاک میکنم . اگه افاقه نکرد تاپیک رو پاک میکنم . بذار ما هم مثل کمال یه کم مدیر بازی دربیاریم ( البت اونایی که منو میشناسن میدونن که مدیر !!! من خاک پای همه ام اما نمیتونم ببینم که با یحث بین دو نفر شخصیت کانون و یوونتوس داره صدمه میبینه و بچه ها آزرده خاطر میشن )

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
مرسی کمال جان خیلی خوب و به موقع اشاره کردی جواب اینها رو هم سعی می کنم به خوبی بدم در مورد زمین فوتبال باید بگم که هیچ وقت پولها به اندازه کافی نبود و در نهایت بخشیش رو خود حسین تقبل میکرد در مورد میتنیگها هم بله حق با شماست احمد و حسین حساب میکردند و من از احمد هم خیلی خیلی ممنونم هرچند انگار اقا همایون فکر میکنه من به خون احمد تشنم ببین کمال جان اصلا بحث پول و هزینه ها و این چیزا نیست و نبوده شما ها هم نا حالا شاهد بودید که حسین هم هیچ وقت تا حالا حرفی نزده در این مورد من هم نمی خواستم این مسئله رو مطرح کنم ولی این اقا همایون طوری صحبت میکنه انگار ما پول های بچه هارو خوردیم ویا میخوایم بخوریم ببینید حسین تا اینجا واسه یوونتوس هر کاری تونسته کرده و بازهم میکنه ولی نباید اینطوری بهش انگ زد این مهمه در ضمن حرف درست هم جای گلگی نداره ممنون کمال جان

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
قاسم جان من به نوبه خودم خیلی خیلی عذر میخوام کاملا حق با تو هستش ولی باور کن نمیتونستم دیگه طاقت بیارم حسین توی اون شرایطه و بعد یک سری ادم میاند و هرچی از دهنشون در میاد بهش میگند به من هم حق بدید که عصبی بشم شرمنده من دیگه اینجا هیچ حرفی نمیزنم مگه اینکه ..... یا حق

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
اولا که کسی نگفت حسین داره پولای بچه ها رو میخوره ( جز یک نفر ) ثانیا طلا که پاکه چه منتش به خاکه ( منظور حسینه ) ثالثا دیگه در اینباره بحث نشه بهتره رابعا نوید جان خواهش میکنم خامسا آقا همایون باهم دربارش صحبت میکنیم اینجا بحث دربارش یه کمی زشته

***Scott Del Piero***

***Scott Del Piero***

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 38 ارسال
بسم الله الرحمن الرحیم ((هر کاری که با نام خدا اغاز نشود ابتر است)) دوست و برادر گرامی....نوید عزیز مرقوم فرموده بودید که: همایون خان اصلا شرایط روحی روانی خوبی ندارم خیلی هم این یکی دو روزه با خودم کلنجار رفتم که جوابت رو دیگه ندم اما نتونستم مخصوصا با این اتفاقاتی که افتاده بیشتر احساس کردم که لازمه جوابت رو بدم پولش مال کس دیگس درسته؟ میتونم بپرسم کدوم پول؟ شاید منظورت اون نفری 8500 ایه که برا عضویت گرفتیم درسته؟ خب پس شما یه زحمت بکش و کانون هواداران یوونتوس رو تاسیس کن و برا عضویت هم از کسی پول نگیر و بعد ببینم میتونی جشن قهرمانی یا میتینگ یا تیم فوتبال یا خیلی کارهای دیگه ای که انجام شده و بچه ها شاهدش بودند رو انجام بدی برای اطلاع جنابعالی عرض میکنم که چیزی در حدود 100 نفر تا الان عضو شدند یعنی مبلغی در حدود 850000 تومان بدست اومده این یعنی پول وارده به کانون اما حالا پولی که از کانون خارج شده : 1200000 تومان خرج جشن قهرمانی شد - چیزی در حدود 200000 تومان تا این لحضه خرج میتینگ ها شده - چیزی حدود 100000 تا 150000 تومان خرج زمینهای فوتبال شده - 50000 تومان هم واسه تیم فوتبال یوونتوس هزینه شده و در کل یه مبلغی میشه حدود 1600000 تومان پس ببخشید که پولش توی جیب ما رفته!!!!!! نمی دونم شاید کارت عضویت واسه شما هم ارزش نداشته باشه و اصلا مهم نیست بله کسی که عضو کانون باشه حق رای داره ولی تا اونجایی که یادمه توی میتینگی که قبل از رای گیری برگزار شد اونجا فقط شما بودی که حرف زدی و ما هم به احترام شما هیچی نگفتیم و شما هم فکر کردی که همه باهات موافقند ولی یادم نمیاد کسی به این رای داده باشه که مدیریت فوروم از سایت جدا بشه( شاهدین هم هستند) در ضمن فکر نمی کنم حق انتخاب هیئت مدیره با اعضا باشه شما کدوم ارگانی رو دیدید که هیئت مدیره اون رو افراد مشخص کنند ابن حق حسینه که هیئت مدیرش رو خودش انتخاب کنه ولی حسین اومد و به شما احترام گذاشت و گفت شما هم نظراتتون رو بدید نا اونجا که میشه بهش عمل میکنیم و دیدید هم که بهش عمل شد به غیر از احمد و شبنم که اگر هم این 2 نفر انتخاب میشدند خودشون به گفته خودشون حاضر به همکاری نبودند میتونم بپرسم چند تا از اعضای کانون توی تست شرکت کردند یا چند تاشون در حد تیم بودند؟ نمی خوام به بقیه بچه ها توهین کنم اما ما بهترین تیم رو جمع کردیم و فرستادیم توی مسابقات و این حاصل کار بود حالا اگه تیمی ضعیف تر میساختیم چی میشد کارت هواداری شما هم حاضره و قرار بود صبح روز 4 شنبه برات ارسال بشه که اون اتفاق لعنتی افتاد و سعی میکنم در اولین فرصت که وقت کردم برات بفرستم(وسعی میکنم که فراموش کنم کارت هواداری واسه تو هم هیچ ارزشی نداره) شما همچنان به گشتن در زیر تختت و کمدت و بقیه جاهات ادامه بده ما دلیل رفتن احمد و شبنم رو گفتیم و دلیلی هم نمی بینم که باز بخوام تکرار کنم منظور من از پول این بود که با ادمین شدن چیزی به ما نمیماسه!!! اون پول اون قدری نیست که حسین باهاش تو نیاوران یه خونه ویلایی بخره و تو پارکینگش شیش تا فراری بزاره........850000 هم امروزه خرج یک ماه یک خانواده 4 نفری در تهرانه...... هزینه میتینگ ها رو احمد لطف میکرد و میپرداخت...از جیب خودش هزینه زمین رو تماما و کمالا بچه ها میدادن بعید میدونم اون روز فقط من حرف زده باشم......من دیکتاتور نیستم.......بقیه هم صحبت کردن و نظر دادن.....روز روشن و زبون روزه و دروغ؟؟؟؟ اگه اون حق حسینه پس چرا اجازه رای گیری داد و حرف ما رو قبول کرد؟ کارت هواداری من زود تر از این خرفا حاضر بود...... اتفاق لعنتی چی بود؟؟؟؟؟من در جریان نیستم ارزش کارت هواداری رو شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و حسین تعیین میکنید.......و کارهاتون..... من با هیچ احدی مشکل ندارم و دلیل این حرف ها دلسوزیه.....و حرف های خود حسین من همچنان به گشتن زیر تخت و توی کمد و .....ادامه میدم از کمال و قاسم عزیز هم ممنون و سپاسگزارم این اقا قاسم خیلی گردن من حق داره....تو گوشمم بزنه چیزی نمیگم.......از برادر نزدیکتره.. دلیلی برای قفل شدن یا پاک شدن تاپیک نمیبینم و اگه این اتفاق بیفتف برای ادامه همکاری باید تجدید نظر کنم ادرس من یزد....میدان امام حسین(ع)....بلوار دانشجو.....خوابگاه پاکنزاد.....بلوک 1 ......طبقه 1.....اتاق1101

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اقا همایون من که از هیچی خبر ندارم ولی... شما داری گولههه میریا

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
لطفا ً اجازه بدین خود حسین برگرده و جواب این سوالات رو بده اصلا ً منصفانه نیست وقتی حسین توی این وضعیت قرار داره درموردش یکطرفه به قاضی بریم

***Scott Del Piero***

***Scott Del Piero***

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 38 ارسال
بسم الله الرحمن الرحیم ببینین...اگه ما اینجا جمعیم.....اگه هرجا میریم ادرس سایت رو میدیم......اگه با افتخار خودمونو عضو کانون معرفی میکنیم.....فقط به خاطر حسینه من نمیدونستم تصادف کرده.....امیدوارم هر چه زود تر خوب شه و به اغوش ما برگرده.....اگه عیادتش رفتین سلام منم برسونین فعلا هم اعضای هییت مدیره ای که اقای صالحی انتخاب کردن : معرفي اعضاي هييت مديره رييس كانون هواداران:آقاي حسين صالحي نايب رييس كانون:آقاي ارسلان خسروتاش اعضاي هييت مديره: آقاي مرداني راد-آقاي مانی نقاش-آقاي -آقاي بابك سراني اذر-آقاي صالحي-آقاي خسروتاش- وظیفه دارن اخبار سایت رو اپ کنن.....و معاون ایشون در فروم به جای ایشون ادمین خواهند بود(این حرف های تصویب شده در روز میتینگ بود.....بچه های خودمونم توش بودن نه بچه های سایت خرزو خان دات ای ار!!!!) از مدیر این بخش به خاطر باز کردن این تاپیک و ثبت جوابیه تشکر میکنم در ادامه عرایضم این نکات رو هم اضافه میکنم: حسی بچه مال حلال خورده ای یه و لقمه حروم از گلوش پایین نمیره کلیه امور مالی حساب و کتاب داره و ثبت میشه......هزینه کارت عضویت.....کمک های اسپانسر ها....بودجه سایت .....کمک های اعضا و....و هر کس هر زمان که بخاد میتونه این حساب ها رو ببینه....ریال به ریال.....منظور من عدم وجود هرگونه درامد برای ادمین سایت بود ....همین 850000 هم گفتم پولی نیست که حسین برداره فرار کنه بره ایتالیا پهلو بهروز!!!!! در مورد تیم.....ببینین این تیم بار اول بود که تو مسابقات شرکت میکرد....یه تیم جوون و نو پا.....حالا حالا ها کار داره....باید تمرین کرد و هماهنگ شد....منطقیه ولی من از این تعجب کردم که چرا اعظای درجه یک ما نبودن.....و چرا افرادی از غیر اعضا شرکت کردن.....در صورتی که اول قرار بود اعضا یه تیم بدن......هر نتیجه ای هم که بدست اومد اومد....به جهنم.....مهم نفس کار بود.....از این بدتر که نمیشد....میشد؟؟؟؟؟ فکر نکنین سنگ خودمو به سینه میزنم ها....من 20 واح برداشتم این ترم .....15 تخصصی....5 تا عملی.....سر کارم میرم......کلی هم پروزه دارم.....تو خود یوونتوس هم وقت ندارم بازی کنم من باز هم میگم از وضع فعلی بسیار راضی ام با کسی هم مشکل ندارم اگر هم حسین این کار رو تو میتینگ تصویب نمیکرد و بچه ها هم رای نمیدادن من این تاپیک رو نمیزدم اگه تو این مدت کسی رو ناراحت کردم عذر خواهی میکنم امیدوارم منو ببخشید منم به دلایل مشغله کاری برای یه 20 روزی به سبک احمد و شبنم و به دلایل اون ها با شما خدا حافظی میکنم ولی بر میگردم به یه ریکاوری نیاز دارم تا روز تولدم........... خداحافظ

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من بازگشت آقاي مختاري در روز دانش آموز و در روزي که 13 عدد نحض بر آن حاکميت دارد دو مشکل جدا از هم است اميدوارم همه چيز به خوبي خوشي تمام شود با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بازم میگم من عددی نیستم که نظر بدم :D نه احمد میشناسم نه شبنم :'( نه میدونم حساب کتابا چجوریه ولی جو فوروم کم کم داره زیادی متشنج میشه >:( >:( حسین وقتی برگرده خیلی ناراحت میشه میگه ببین ما دو روز نبودیم چی شده :o

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
این دو نفری که اینقدر بعضی ها پشت سرشون حرف می زنن یه کلمه هم بدگویی از اعضای سایت نمی کنن. حتی با کسایی که دعواشون هم شده ... دیگه اخر اخرش می گن ما بخاطر کار دیگه ای که داریم نمیایم. ولی هیچ حرف بدی نسبت به اعضا نمی زنن. یعنی کل حرف من اینه که اونا دوتا عضو بودن که حالا به هر دلیلی دیگه نیستن. فقط فرقشون با کسای دیگه (وحید و بحران و ...) که رفتن این بود که مدیر بودن و انتظار نمی رفت که فروم و کانون رو ول کنن. ولی دیگه پشت سرشون حرف زدن درست نیست ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی