پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

The Admin Of The Forum

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
84 پاسخ برای این موضوع

***Scott Del Piero***

***Scott Del Piero***

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 38 ارسال
سلام طبق يكي از اخرين مصوبات اعضاي كانون هواداران يوونتوس ايران جهت بهبود اوضاع فروم رياست فروم سايت يوونتوس دات اي ار به صورت دوره اي و داوطلبي بر عهده اعضاي كانون باشد. اين تصميم به دلايل زير اتخاذ شد: 1- مشغله زياد كاري اقاي حسين صالحي 2- رفتار هاي نادرست با اعضاي تازه وارد 3- خداحافظي دو تن از مهمترين اعضاي سايت در راستاي برخورد رياست فعلي و اوضاع كانون 4- تقسيم وظايف امور كانون و بررسي پيگبرانه توسط رياست جديد فروم 5- جدا بودن رياست سايت از رياست فروم 6- استفاده از ايده هاي جديد 7- استفاد از نيرو هاي تازه نفس و پر انرژي 8- بر طرف كردن اشكالات غير فني فروم(اشكالاتي كه بارها و بارها تذكر داده شد ولي هرگز برطرف نشد) اين تصميم به تصويب همه اعضاي حاضر در ميتينگ 12 مرداد و اقاي صالحي رسيد. و حالا موقع اجراي اين تصميم ميباشد. از همه اعضا تقاضا ميشود نظرات خود را در خصوص اين مصوبه اعلام كنند. رياست فروم به صورت دوره اي و موقت و داوطلبي است و هيچ حقوق و مزايايي ندارد...پس لطفا بعدا شكست نفسي و رودربايستي نفرماييد. ارادتمند همايون مختاري

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من مخصوصا جناب همايون مختاري بله صحبتهاي شما کاملا صحت دارد ولي علت اينکه امروزه چرا بهش عمل نشد رو به نظر من بهترين شخصي که ميتونه جواب بده حسين صالحي است و فکر نکنم من بتونم جواب حرفهاي شما رو بدم ولي من به اينکار موافقم با تشکر

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
منم موافقم. اگه این موارد توش باشه خیلی خوبه. ولی مورد دوم یکم نامفهومه؟ من که چیز خاصی ندیدم تازه حسین رو کلی سر کارتم علاف کردم. تا اخر پیداش کرد. ولی اینکه مدیر سایت از فروم جدا باشه هم خیلی باکلاسه. هاه. نه جدا خوبه. استفاده از نیروی تازه نفس هم که... سنگ که قرار نیست ببرن بالای کوه. ایده جدید رو پایه ام. در اخر هم دوستانی که خداحافظی کردن اگه فقط با عوض شدن مدیر فروم برگردن که خوبه. مشکل همینه فقط؟ در کل کسان زیادی هستند که بتونن این کار رو بکنن. (البته به نظر من الان هم وضعیت بد نیست)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
همایون خان خودت هم نوشتی جهت رفع مشکلات فوورم مدیر عوض بشه
الان مگه فوروم مشکل داره؟؟؟
حالا جواب یکی یکی از دلایلی که گفتید
1- مشغله زياد كاري اقاي حسين صالحي
جواب:من هیچ مشغله کاری ندارم و اگه هم نتونم روزی باشم مدیران خوبی مثل مانی-کمال و قاسم و نوید دارم
2- رفتار هاي نادرست با اعضاي تازه وارد
جواب :ما با کسی رفتار بدی نداشتیم .اگه کسی هست بیاد بگه
3- خداحافظي دو تن از مهمترين اعضاي سايت در راستاي برخورد رياست فعلي و اوضاع كانون
جواب:به خوبی مشخص شد دو نفر مذکور واسه چی رفتند و ما به خاطر دو نفر هیچ موقع برنامه های خود را عوض نمی کنیم
4- تقسيم وظايف امور كانون و بررسي پيگبرانه توسط رياست جديد فروم
جواب:فوروم کاری به کانون نداره و محلی است برای تبادل افکار و نزدیک شدن افکار و روابط
5- جدا بودن رياست سايت از رياست فروم
جواب:به چه دلیلی؟؟؟
6- استفاده از ايده هاي جديد
جواب:ما همیشه از ایده های جدید استفاده می کنیم و هر کسی نظری داره با اغوش باز پذیرا هستیم.همه دوستان اینجا حق اظهار نظر و دخالت دارند
7- استفاد از نيرو هاي تازه نفس و پر انرژي
جواب:همون جواب بالا
8- بر طرف كردن اشكالات غير فني فروم(اشكالاتي كه بارها و بارها تذكر داده شد ولي هرگز برطرف نشد)
جواب:چه اشکالاتی؟؟؟؟؟

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
با سلام من به عنوان یکی از اعضای این فوروم که در جریان برخی مسائل هستم به چند نکته در جواب همایون عزیز اشاره می کنم 1- حسین صالحی عزیز با تمام مشغله ای که داره من تا به حال به شخصه ندیدم در کاری و به خصوص فوروم کوتاهی کنه 2- رفتارهای نادرست با افراد تازه ورد ربطی به شخص admin نداره و بستگی به همه اعظا داره ئر ضمن خود admin تابه این لحظه هیچ رفتار نا مناسبی با افراد تازه وارد نداشته اگر هست اشاره کنید 3-خداحافظی این دو تن هیچ ربطی به رفتار ریاست کانون نداشته و همینطور که خود مشاهده کردید این دو به میل خود از ما جدا شدند ودلیل کار خود را نیز مشغله کاری خود دانستند 4- کار ها و امور کانون مشخص و تقسیم وظایف نیز به خوبی انجام شده است و هیچ مشکلی در این رابطه وجود ندارد 5- به نظر من جدا شدن فوروم از سایت امری بیهوده به نظر میرسد زیرا این دو وابسته به هم هستند 6- تا انجا که من اطلاع دارم حسین عزیز از تمامی ایده های جدید استقبال کرده و کاملا ان ایده ها به وضوح در طول کار کشخص بوده است 8- اشکالات غیر فنی فوروم را هم من متوجه نشدم منظور چیست در ضمن به نظر من این تاپیک جز دوباره به انحراف کشیده شدن فوروم چیزی در بر نخواهد داشت

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من با این که نه کاره ایم نه عددی ;D در ضمن هم تازه عضو فوروم شدم هم کانون هواداری تا حالا مشکلی ندیدم به اقای صالحی هم باید واقعا تبریک گفت ;)

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
به نظر من حسین خوبه

10_pinturicchio

10_pinturicchio

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال
همایون جان سعی کن یکم لحنتو عوض کنی.ما اینجا همه با هم دوستیم!میتونستی به عنوان پیشنهاد بگی! در ضمن من تو این یکی دو سال هرچی دیدم پیشرفت بوده و ایده های خوب بررسی شده!واقعا حسین خیلی زحمت میکشه!از اون موقعی که خود سایت هنوز چیز خاصی نداشت!الان بزرگترین کانون هوادارانیم!کانون داریم،هیئت مدیره!،میتینگ،تیم،فروشگاه،جشن قهرمانی و ........ که همه اینا نتیجه تلاش حسینه!الان بارسا و آرسنال هم کانون دارن که اولا هنوز در سطح ما نیستن و دوما دارن از تجربه های این سایت استفاده میکنن.یه سر به سایتهاشون بزنی میفهمی چه خبره!!! حالا من نمیدونم در جریان کارهایی که انجام مسشه هستی یا نه ولی همینو بگم که تو خط تهران-اصفهان بودن خیلی مرام می خواد که شاید اگه من جاش بودم الان 1 سال بود ول کرده بودم.همونطور که ایییینهمه سایت و وبلاگ اینطوری شدن!سومین سایت یووه بودن کم چیزی نیست!تازه اینا یه گوشه کارهاست!!! من الان اشکال خاصی نمیبینم.اگه هست بگو که برطرف شه!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
Scott del piero ی عزیز چون نظر خواستی منم نظر خودم رو بهت می گم چند روز پیش تو یه تاپیک ساختی و از زحمات admin تشکر کردی و از پیشرفت سایت و فوروم تعریف و تمجید کردی پس قبل از هر چیز روشن کن که وقتی همه چیز خوب پیش می ره چه نیازی به تغییرات درخواستی تو هست ؟ اگه به قول تو قرار شده که مصوباتی اجرا بشه این مصوبات واسه بهبود اوضاع سابق بوده ولی می بینی که در حال حاضر مشکلی وجود نداره و همه بچه ها از شرایط موجود راضی به نظر می رسند . درمورد رفتار نادرست admin من که چنین موردی رو از طرف خودم ندیدم و فکر می کنم توی میتینگ مورد نظر تو از بچه ها پرسیده شد که کسی پاسخ مثبت نداد . درمورد خداحافظی دو تن از مهم ترین بچه های فوروم هم طبق گفته خودشون به خاطر گرفتاری های شغلی بود . درمورد اشکالات غیر فنی هم وقتی صحبت می کنی لطف کن با ذکر موارد باشه تا شک و شبهه ای ایجاد نکنه . در پایان هم یه نکته ای رو لازمه یاد آوری کنم چون وقتی تصمیم می گیری به اصلاحات دست بزنی اول از همه به رفتار خودت نظر داشته باش چون تو یکی از بدیهی ترین اصول و قوانین فوروم رو رعایت نکردی و تاپیکت رو به انگلیسی ساختی به نظر من اجازه بدیم خود admin تصمیم گیرنده باشه چرا که مناسب ترین و شایسته ترین فرو خودشه موفق باشی

GIGI GIGAR

GIGI GIGAR

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
به نظر من هم حسين صالحي از همه عاليتره حريف نداره بابا كارش خيييييييييييييييييييلي درسته

pavehedved

pavehedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 248 ارسال
منم 100% مخالفم .... همایون حاضری سایت بزنی منو مدیر فرومش کنی؟؟؟؟
من فکر نمیکنم کسی رفتار بدی از آقای صالحی یا کلا مدیرا دیده باشه ممکنه سو تفاهم بوده باشه که اونم بعید می دونم

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
آقا دموكراسي يادتون نره. منكه ميگم ادمين خوبه و بايد آقاي صالحي بمونه. ولي اينجوري اگه برخورد كنين كه كسي نمياد بگه چرا دلگيره از ادمين. توي همين تاپيك هر كس هر گله اي داره بگه تا حل شه! از مديراي محترم خواهش ميكنم توي اين تاپيك پستي پاك نشه! مردونه. :)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مشتاقانه منتظر هستم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

از مديراي محترم خواهش ميكنم توي اين تاپيك پستي پاك نشه! مردونه. :)

سلام ميلاد جان
من چيزي رو قول نميدم تصویر
شايد يکهو دستم بره رو دکمه حذف تصویر
نه شوخي کردم تصویر
من هم منتظر هستم تا دوستان مشکلاتشون رو با حسين بگند
با تشکر

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
من خیلی وقت نیست که اومدم ولی تو همین مدتم چیزی ندیدم و همه چی خوب بوده

imposible

imposible

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 125 ارسال
من بیشتر از یک سال هست که عضوم و میام میرم و تاپیک می سازم و نظر می دم ولی یک مدت بود که انقدر به فوروم وابسته بودم که بهش اعتیاد داشتم! الان چون یک سری کار به وظایفم اضافه شده کمتر میام ولی هر وقت که میام لذت می برم! و این نشون دهنده این هست که فوروم مشکل بزرگی نداره(البته داشت!! اصلاح شد!)

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
من که حدود یه ماهه که عضو شدم هیچ مشکلی ندیدم.واقعا خوب بوده و به نظر همه احترام گذاشته شده.

RB_Delpiero

RB_Delpiero

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 9 ارسال
به نظر من الان فروم و سايت از نظر امکانات همه چي عاليه مشکلم نداره و راجبه جدا شدنه مديرم به نظرم هر جفتش به هم وابستن حالا اگه حسين جان سرش شلوغ باشه و نتونه بياد مدير هاي ديگه هستن تنها مشکلي که اين فروم داره و تو يه تاپيک ديگه هم گفتم عين قبل بچه ها با هم صميمي نيستند و يکم خشکه که اونم بايد توسط خود بچه ها حل بشه

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
حسین خوبه نمیخواد عوض کنیدش

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بچه ها درسته هدف از ساخت این تاپیک توسط scott چیز دیگه ای بود اما فرصت خوبی پیش اومد تا اگه کسی مطلب خاصی داره بگه من قول میدم که هیچ پستی پاک نشه به شرط این که در چارچوب قوانین فوروم باشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی