پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 2 - یوونتوس 1 ( بازی رفت مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
97 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ای بابا!این رانیری آدم بشو نیست! نفهمیدم چرا پولسن به بازی اومد!! استعداد نهفته ای در این بشر وجود داشت که قرار بود وسط زمین رو در اختیار یووه قرار بده؟ بیخیال بابا!حوصله ندارم در مورد بازی حرف یزنم ولی داور هم خیلی به سود لازیو سوت زد. هر خطایی از بازیکنای یووه رو باکارت زرد جریمه میکرد. گل صحیحمون هم به کنار

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
احساس می کنم رانیری گول بازی خوب تیمش در نیمه اول رو می خوره...فکر میکنه حریفش رو کامل مهار کرده،بعد میاد با خیال راحت تعویض می کنه و بازیکن های کلیدی مثل سیسوکو (شیرازه ی تیم یووه) رو میکشه بیرون و یدفه تیم وا میره ! یعنی تنها دلیلی که برای تعویض ها پیدا می کنم قضاوت اشتباه در نیمه اول و دست کم گرفتن حریف میتونه باشه !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
واقعا سیسوکو خوب می دو ه و خوب توپ گیری می کنه و یک سرو گردن از تمام هافبک دفاعی های حال حاضر یووه بالاتره ! آخه تیمی که 1-0 جلو هست باید از اول نیمه دوم برای حفظ نتیجه بیاد توی زمین ! کدوم تیمی همچین کاری می کنه همه تیم ها حداقل تا دقیقه 70 سعی در زدن گل بیش تر و بازی عادی رو انجام می دن از دقیقه 70 به بعد می روند توی کار حفظ نتیجه نه از نیمه دوم !

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
کاره تیم ما با برعکس فکر میکنند بازی یک گله هست

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
خیلی بد عادت کردیم همه ی بازی ها رو دارند می بازند حالا خوبه 1 گل زدند که بازی برگشت راحت تر باشه انشا... بازی برگشت رو ببریم بریم فینال

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بازی برگشت چهارشنبه 2 ارديبهشت 1388 برگزار می شه !!! باور کنید وقتی 10 دقیقه از نیمه ی دوم گذشت من به داداشم گفتم ما این بازی رو 2 - 1 می بازیم !!! گفت رو چه حسابی می گی ؟ گفتم تعویض های رانیری رو دقیقا پیش بینی می کنم که واقعا هم همونا بود فقط ترزگه رو 4 دقیقه زود تر از پیش بینی من به زمین اورد !!! داداشم به تمسخر اخر بازیی گفت اخه وقتی تو می دونی رانیری می خواد چیکار کنه انتظار داری بقیه مربیا نفهمند ؟؟؟

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

یعنی تنها دلیلی که برای تعویض ها پیدا می کنم قضاوت اشتباه در نیمه اول و دست کم گرفتن حریف میتونه باشه !

چیه لاتزیو رو دست کم گرفت رانیری؟ لاتزیو که همون نیمه اول هم موقعیت داشت که بازی رو مساوی کنه یا ببره..
ولی اینکه وقتی از نتیجه مطمئن نبود سیسوکو که می تونست وسط زمین رو اداره کشید بیرون خیلی علامت سوالی که زیر هست رو بزرگتر کرد.. شاید ترسش این بود که اخراج بشه.. ولی هیچوقت مربی نمیاد بازیش رو خراب کنه بخاطر احتمالات.. بله، مثلا تیم شما 2-0 جلو باشه و بازی بعدی بازی مهمی باشه، وقتی ببینی تیم مقابل زورش به شما نمیرسه در دقایق پایانی بازیکن موثر رو بهش استراحت می دی.. این 3 امتیاز خیلی میتونست با ارزشتر از بازی برگشت باشه ولی رانیری مشت توش.

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
این شکست رو رانیری به لاتزیو هدیه داد واقعا تعویض سیسوکو اشتباه محض بود که یووه با تعویض او جریان بازی رو از دست داد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته یه چیز این بازی هم انصافا نامردی بود،بازی برگشت 50 روز دیگه است ! لازم نبود در همچین مقطع حساس و فشرده ای این بازی قرار داده بشه،لازم نبود وقتی هفته گذشته تیم ها 2 بازی کردند این مسئله این هفته تکرار بشه.چون هفته بعد هم باید 2 بازی کنند. - نه تیم لاتزیو نیمه اول خوب درسته حمله داشت،ولی اصلا تیم خطرناکی نبود و هر ربع ساعت یه حمله می کرد،بازی دست یووه بود، این بازی مثل بازی با ناپولی بود دیگه،نیمه اول یووه کاملا سوار بازی بود،نیمه دوم تعویض شدند و بازی رو ناپولی گرفت ولی اونجا تونستیم بازی رو کنترل کنیم.اینجا نه. راستی این پاندف خیلی به یوونتوس گل می زنه ها...

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
کاش حق تعویض نداشت. --- یکی جلو این رانیری را بگیره!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
واقعاً همینه برای چی 90 دقیقه + 20 دقیقه از عمرمون رو به فنا دادیم که آخرش هم اعصابمون خورد بشه هم هیچ نتیجه + نگیریم؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
من از خودم تعجب میکنم جای رانیری ! من ترکیب و چگونگی بازی یووه رو میدونستم ، مثل حسین تعویض ها رو هم پیش بینی کردم ، پس چطوری رای به برد یووه دادم ؟؟؟ واقعا نکته جالبیه ها ! وقتی ماها که فرسنگ ها با ایتالیا و تورین فاصله داریم ، حتی یک بار هم بازیکنا و رانیری رو از نزدیک ندیدیم ، خیلی راحت فکر این آدم رو میخونیم ، چطور میشه توقع داشت که مربی ها و آنالیزور ها که کارشون اینه نتونند یووه رو متوقف کنند ؟ مورینیو عیار خودش رو برابر یووه نشون داد ، سیستمی چید که هیچ کس حتی تصورش رو هم نمیکرد ، کاملا ضد تاکتیک زده بود . درسته روی یک اتفاق برنده شد ولی هوش بالای خودش رو نشون داد ! من دلیو روسی رو مربی طراز اولی نمیدونم ولی حتی دلیو روسی هم رانیری رو شکست داد . پراندلی که کار هر روزشه ! نمیدونم باید تا کی تحمل کنیم این وضعیت رو !

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3749 ارسال

بابا یه بازیکن باید رانیری رو بگیره نابود کرد تیم رو رفت به چی فکر کرد سیسوکو رو تعویض کرد
تعویض دومش هم درست کردن گند اولش بود

Sinak من رو از نوشتن چند سطر راحت کردی ...ممنون
با این مربی کوته فکر و نادان و بازیکنان شاهکاری مثل مولینارو-گریگرا (یعنی یک بازیکن معمولی از جوانان یووه بیاد جای این بشر بهتر بازی میکنه :cray:) یا پولسن (هر کسی جریان این راه رفتن های پولسن و تماشاگر بودنش رو فهمید به ما هم یک ندایی بده :dry:) آمائوری هم جدیدا (البته فقط 6 یا 7 تا بازیه زیاد نیست برای از اول بازی نکردن ;D) باید تنها خواب قهرمانی رو دید ...
البته توی همون نیمه اول هم منینگر (که بهترین بازیکن زمین بود ) 3 یا 4 تا سیو خوب داشت وباعث برتری یووه بود تنها فرق نیمه اول با دوم این بود که سیسوکو و تیاگو خیلی خوب حملات حریف رو خنثی میکردند و حملات یووه رو حمایت میکردند به خاطر همین لاتزیو نمی تونست با نفرات زیاد توی حمله شرکت کنه و خطر ناک ظاهر بشه ...
در نیمه دوم هم استاد رانیری باز هم یک حرکت خارق العاده انجام داد و با اوردن مارکیزیو (که اصلا برای هافبک دفاعی ساخته نشده ) و پولسن (که بیشتر تماشاگر بود -خدایا میشه اون پولسن چند ساله پیش رو به ما برگردونی - نکنه بچمو چیز خور کرده باشن :دی:) قصد داشت ??? ??? ??? واقعا قصد داشت چیکار کنه ??? ??? ???
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای یک تیمی مثل یووه خیلی بده که اینجوری تحت فشار قرار بگیره (لوله بشه ) ...
هر وقت الکس نبوده تیم بدجوری لنگ زده ...
و رانیری باز ثابت میکنه توان تغییر روند بازی رو نداره ...
و ندود باز ثابت میکنه بازیکن خوب و بزرگ یعنی چی ...

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
همون قدر که تو نیمه ی اول یوونتوس سر بود ، تو نیمه دوم لاتزیو بازی رو به دست گرفت ؛ از حملاتش به نتیجه رسید و دو بار دروازه مون رو فتح کرد ! گل یاکوینتا و یه صحنه ی دیگه که وینچنتزو تک به تک می شد در عین ناباوری آفساید اعلام شدن (!!! من نمی دونم چرا هیچ وقت اشتباهات داوری به ضرر اینتر نمیشه !) و به جز اون دو صحنه عملن یاکوینتا کار خاصی رو نتونست صورت بده ! ندود مثل یه اسطوره فوتبال بازی می کنه و واقعن خلئش غم انگیزه ! مارکو به جز گلی که زد چند تا کار دیگه هم کرد ! 1 این که جوان مردی به خرج می داد و از جنگ های تن به تن فرار می کرد ! 2 این که با سرعت خودش تو ضد حملات به تیم لاتزیو کمک شایانی کرد !!! و 3 این که دلش به حال مدافع چپ لاتزیو سوخت و زیاد اذیتش نکرد !!!!!! شنیدین میگن برای درک هر هنری باید استعداد داشت ! مثلن برای درک موسیقی باید ذوق موسیقیایی داشته باشی یا برای شعر باید ذوق درک شعر ؛ همین مسئله ی ذوق و استعداد در مورد بازی تیاگو هم وجود داره ! من به شخصه بازی تیاگو رو درک نمی کنم ! البته این نقیصه نه از جانب تیاگو که از طرف منه و بنده هم به همین دلیل از مقام معظم رهبری پرتغال و جامعه ی ورزش این کشور معذرت می خوام ! در کل بازی جذابی رو شاهد نبودم ؛ نظام دفاعی یوونتوس خیلی نامنظم بود و منینگر روی هر دو گل فقط 10 درصد مقصر بود ! مثلن گل اول پاندف بین 4 تا مدافع (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) می چرخه می زنه تو گل و گل دوم هم اشتباه تو آفساید گیری باعث تک به تک شدن روکی میشه ! گل ما هم روی تصادف به وجود اومد و اگه دروازه ای وجود نداشت شوت مارکو احتمالن به همه ی کائنات برخورد می کرد ! البته نباید از سانتر قشنگ مولینارو هم به سادگی گذشت ! از نظر من عظمت کاری که مولینارو کرد با عظمت فرود انسان به کره ی ماه برابری می کنه !!! من احساس می کنم نشستن کلودیو رانیری روی نیمکت یوونتوس از همون اولش یه هدف استعماری بوده و امریکای جنایت کار و انگلیس حیله گر در این توطئه دست داشتن !

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3749 ارسال
حالا داشته باشید حرفهای فلسفی و گل و بلبل استاد رانیری رو بعد از بازی

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
خيلي پستت باحال بود قاسم جان!! اگه اين رانيري ميدونست كه اينهمه براي توصيف تيمش ذوق و سليقه و الفاظ ادبي به كار ميبندي 100% سعي ميكرد كه بهتر توي تعويض هاش تصميمگيري كنه :grin:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
عکس العمل منینگر بخصوص رو ضربه آزاد واقعا خیره کننده بود...یه جانشین طلایی برای بوفونه که هر وقت نتونستیم بوفون رو در اختیار داشته باشیم خیالمون راحته که یه جانشین مطمئن براش داریم..بازی هم چیز خاصی نداشت همه چیز رو خودوت دیدین که بازهم به تفکرات غلط رانیری باختیم...بیرون کشیدن سیسوکو،ورود پولسن،رفتن به دفاع مطلق،غفلت از مهاجمینی مثل پاندف و روکی ... عدم حفظ انسجام تیمی بعد از گل. راستی گلمون هم مثل بازی با ناپولی شانسی بود...توپ مارکیونی به سمت بیرون بود که خورد به دفاعی لاتزیو رفت تو گل... بازهم یوونتوس بازی رو در وسط زمین از دست داد و بازی برده رو باخت. هر چند که این باختها رانیری رو سر عقل نمیاره. راستی یکی هم گفت غیبت الکس و کامورانزی تو این بازی به چشم نمیاد که جوابشو در ادامه بازی گرفت.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من فکر می کنم دلیل تعویض سیسوکو کارت زردی بود که گرفت نوع بازی سیسوکو و نوع داوری بازی دیشب احتمال زیادی به اخراج شدن سیسوکو می داد ما توی این بازی یه گل زده بودیم و مطمئنا ً سیسوکو رو واسه بازی برگشت به شدت نیاز داریم اگه این باشه من واسه این تعویض قانع شدم منینگر عالی بود همینطور ندود و کیلینی , مولینارو و تیاگو هم نمایش مثبتی داشتن توپ لو دادن های سیسوکو دیگه داره از حد طبیعی بیشتر میشه توی نقاط حساسی توپ رو به حریف داد دیشب با اضافه شدن بوفون , الکس و کامورانزی در بازی برگشت فکر می کنم صعود کننده ما باشیم ======================================================== راستی بین دو نیمه گزارشگر از مدیران دو تیم درمورد داوری های به سود اینتر می پرسید کسی چیزی می دونه ؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

من فکر می کنم دلیل تعویض سیسوکو کارت زردی بود که گرفت
نوع بازی سیسوکو و نوع داوری بازی دیشب احتمال زیادی به اخراج شدن سیسوکو می داد
ما توی این بازی یه گل زده بودیم و مطمئنا ً سیسوکو رو واسه بازی برگشت به شدت نیاز داریم
اگه این باشه من واسه این تعویض قانع شدم

سیسوکو در بازی فینال که بیشتر به دردمون می خوره!چون بعید می دونم مومو بازی برگشت رو بدون کارت زرد تموم کنه!

---

ولی من واقعا دارم خسته میشم!نمی فهمم طرفدار های میلان چطوری دارن این چند سال آنجلوتی رو تحمل می کنن!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خب از الآن که نمیشه نگران فینال بود فعلا ً باید به این بازی فکر کرد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی