پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 2 - یوونتوس 1 ( بازی رفت مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
97 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

راستی بین دو نیمه گزارشگر از مدیران دو تیم درمورد داوری های به سود اینتر می پرسید
کسی چیزی می دونه ؟

یه چیزای تو تاپیک سری آ نوشتم !
راجب داوری این بازی هم رانیری گفته امروز داور خیلی راحت کارت می داد و فکر کنم یه گل ما هم قبول نکرد.ولی بهتره بگذریم من هیچوقت راجبی داوری حرف نمی زنم چون چیزیه که ثبت شده و قابل تغییر نیست.

فکر کنم این نظر کمی به ترس از اخراج سیسوکو کمک کنه.

از نظر من بیشتر از اینکه تعویض سیسوکو اشتباه باشه،بازی ندادن سبا اشتباه بود،
وقتی تیمی موفق نیشه برای مهاجماش موقعیت خلق کنه،تعویض ترزگه با آمائوری هیچ فایده ای نداره ! وقتی توپی به اون جلو نمیره دیگه فرق نمی کنه کی اون جلو باشه.

ولی سبا می تونست تحرک خیلی بیشتری به بازی یووه بده.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یه جورایی میشه مطمئن شد رانیری اعتقاد خاصی به بازی سبا نداره!توی این فصل موقعیت ها و شرایط خیلی زیادی وجود داشت که همه انتظار داشتن سبا بازی کنه و فکر می کردن می تونه موثر باشه اما رانیری بهش فرصت نداد. دیشب ندود فوق العاده بود اما به هر حال خسته میشه و نیاز به استراحت داره.مگه الکس جلوی ناپولی بد بود؟!اما تعویض شد!دیشب هم اگر ندود بیرون میومد هیچ کس خرده نمی گرفت چون می تونست دلیل منطقی داشته باشه.دو بازی بعدی یوونتوس خیلی حساسه.واقعا ندود می تونه توی جفتشون بهترین عملکردش رو داشته باشه؟!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
این از اون دسته باختهایی بود که زیاد آدم رو پکر نمیکنه ! قطعاً همین یک گل باعث میشه تو بازی برگشت شرایط مساعدتری داشته باشیم ضمن اونکه تا 50 روز دیگه و بازی برگشت تقریباً تکلیف سری آ و وضعیت قهرمانیمون مشخص میشه و همینطور وضعیتمون تو لیگ قهرمانان و میتونیم با یه برنامه ریزی بهتر به بازی فکر کنیم چون قطعاً اگر نتونیم از سد چلسی بگذریم یا تو سری آ موفق عمل نکنیم ، همه تلاشمون برای کوپا میمونه . بازی که برابر بود ولی جو استادیوم کاملاً بر علیه یووه بود و تو اون شرایط نتیجه خوبی گرفتیم . البته شاید عادلانه اش تساوی بود ولی به هر حال نباید خیلی هم ناراضی باشیم . منم متوجه نشدم چرا سبا بازی نکرد ! فکر کنم خیلی رانیری دوست داره به اونایی بازی بده که بیشتر شاید تو چشم باشن و سر و صدا کنن اگر بازی نکنن ! یکیشون بدون شک پولسن هستش که اصلاً معلوم نیست چیکار کرد تو زمین و اون یکی هم تره زگه که وقتی هافبک بازیساز نداریم و البته نمیتونیم یه سانتر مناسب براش بکنیم فایده ای نداره . قطعاً سبا حتی اگر 10 دقیقه هم بازی میکرد میتونست عملکرد بهتری به نسبت پولسن و تره زگه داشته باشه . در کل شکست خوبی خوردیم چون میتونیم با یه پیروزی 1 بر صفر در بازی برگشت صعود کنیم . البته قطعاً لاتزیو در بازی برگشت تیم قدرتمندتری خواهد بود .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
واسه بازی برگشت مهم ترین مساله اینه که گل نخوریم چون حتی با خوردن یه گل کار خیلی سخت میشه ما به هر حال توی المپیکو تورین یکی دو گل می تونیم به لاتزیو بزنیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری راجب بازی تو سایت یووه گفته : بله من عصبانی هستم،نباید در بازی که 1 ساعت کاملا برتر بودیم شکست می خوردیم.ولی 2 گل خوردیم که هزینه متمرکز نبودن و فشرده بازی نکردن بود.درسته ما خسته بودیم و اخیرا هفته ای 2 بازی کردیم ولی نباید در بازی که برنده بودیم اینطور سرد می شدیم.ولی مطمئنم ما در تورین قادر به گل زنی به لاتزیو هستیم.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
درسته که یه گل زدیم و اختلاف هم فقط یه گل اما آخه دو نیمه متفاوت با مثل بازی با ناپولی>؟؟؟!!!! این بار هم رانیری نمی خواست که فشار روی بازیکناش بیاره؟؟؟ من که کاملا مات مونده بودم. آخه به این میگن دفاع. کیلینی که واقعا اشتباه زیادی داشت چرا یه بازیکن 25 ساله نباید سرعت یه بازیکن 33 ، 34 ساله رو بگیره؟؟؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این رانیری هم معلوم نیست چشه!!! اگه باختیم مقصر تو هستی؟ اگه میبریم هم همینطور!!! جلوی لیپی باختیم!!! خیلی افتضاح کردیم نیمه دوم اصلا من با بازی نیمه اول انتظار مساوی هم نداشتم چه برسه باخت اشتباه فاحش خط دفاع و جورجو کیلینی هم بود بهتر نبود به جای کیلینی یا ملبرگ از آریائودو جوان استفاده میکرد!!! ولی خوب در تورین با تمام قوا میبریم لاتزیو که دیگه چلسی نیست در زمین خودش نیمه اول پکیده بود ولی با یک ضربه ایستگاهی میریم فینال

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
دقت کردین: یه لحظه گوشه تصویر نزدیک نقطه کرنر دیدم رو تابلوهای تبلیغاتی دور زمین نوشته : Playboy selection کنارش هم یه اسم دیگه نوشته بود که تصویر عوض شد نتونستم بخونمش!!!!!!!! تماشاگرهای لاتزیو هم عجب هیاهویی راه انداخته بودن... خیلی صحنه قشنگی رو با پرچمهاشون ایجاد کرده بودن

ایکا

ایکا

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 16 ارسال

تعویض های مومو و آموئوری اشتباه محض بود. :2mo5pow:
من واقعا نمیدونم دلیل از هم پاشیدگی یووه تو نیمه دوم چی بود !!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
توی بازی دیشب یاکی نشون داد که از آمائوری خیلی سر تره! به نظر من رانیری دیگه باید به یاکی میدون بده نه آمائوری

sialmo

sialmo

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
من نمی فهمم 1-یه تیمی که 60 دقیقه جلو بوده بعد یه گل میخوره باید سعی کنه که گل بزنه نه اینکه یه هاف بک دفاعی بیاره تو 2-همون تیم به جای اینکه گل بزنه دوباره گل میخوره هر مربی در این موقعیت یه دفاع یا یه هاف بک رو بیرون میاره وبه جای اون یه مهاجم میاره تو حالا رانیری میاد بهترین گلزن یووه رو میاره بیرون و به جای اون یه بازیکنی که چند ماه مصدوم بوده رو میاره تو اگه شما فلسفه ی این رانیری رو فهمیدید به من هم بگید

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
آقا ما خوب بازی کردیم روی غفلت گل خوردیم بازی برگشت 100% می بریم :scarflong:

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
من که اصلا نفهمیدم چی شد؟ من گفتم با این بازی 2-3تا گل میزنیم عجب روز نحسی بود 2تا باخت 2-1 در یک روز وقتی جلو افتادی و خوب بازی می کردی. من هنوزم گیجم ولی امسال هر سه جام مال ماست.

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
آقا یوسف من گفتم ما 3 تا جام داریم حداقل 2 تا جام رو به راحتی میگیریم!!! :Juveflag: :Juveflag: :Juveflag: :Juveflag:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
رانیری اشتباه بزرگی در تعویض اول بازی انجام داد در حالی که در خانه حریف 1 بر 0 جلو بودیم یه هافبک دفاعی را بیرون کشید و یه هافبک جوان و تهاجمی به بازی اورد رانیری واقعا اشتباه بزرگی انجام داد به نظر من سیسوکو حتی اگر تعویض نمیشود و اخراج میشود بازم حداقل اخر بازی شکست خورده نبودیم

sialmo

sialmo

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
امسال یووه باید بازیکن های زیادی رو بخره دیدیم که تو بازی با ناپولی ندود نبود و دیدیم که تیم چقدر ناهماهنگ بود و وقتی هم دل پیرو تعویض شد دیگه یووه حتی نتونست یه حمله بکنه و تو این بازی هم دیدیم که وقتی دل پیرو نباشه تیم چقدر ناهماهنگه و اگه سکو نخواد که چند تا بازیکن برای جانشینی ندود و دل پیرو و ... بخره باید منتظر نتایج خیلی بدتر از این هم باشیم . . . و امان از این اشتباهات داوری که همیشه به نفع اینتر لعنتی و به ضرر یووه بوده

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
کی یووه به دوران اوجش بر میگرده؟ هرچند که شاید در آخر فصل هیچی برام مهم نباشه ولی دوست دارم یووه همیشه تیمی که نام اسطوره های زیادی رو به یدک میکشه همیشه در اوج باشه همیشه تیم های دیگر با این مساله که (با یوونتوس بازی داریم) دست و پنجه نرم کنن. زمانی تیم های خیلی بزرگ از این که با یووه بازی داشتن میترسیدن ولی امروزه تیم های کوچیک هم دیگه ترسی ندارن...

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
مارکیزیو اصلا کار خاصی انجام نداد در این بازی و من منینگر رو بهترین بازیکن یووه در این بازی دیدم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی