پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 2 - یوونتوس 1 ( بازی رفت مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
97 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویرتصویر

بیانکوچلستی . بیانکونری

بازی رفت مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا
سه شنبه 3 مارچ ساعت 23 به وقت ایران
استادیوم المپیکو رم

بازی برگشت 22 آپریل در استادیوم المپیکو تورین خواهد بود

دیگر بازی مرحله نیمه نهایی
سامپدوریا - اینتر
چهارشنبه 4 مارچ در ورزشگاه لوئیجی فراریس

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
فکر کنم پرگل باشه یووه4-2لاتزیو

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
juve 2 lazio 0

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
دوستان اینجا جای پیشبینی نتایج نیست .... اینجا جای بحث و گفتگو هست .... ;)

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بنظر میرسه اینبار ایتالیایی ها کوپا رو جدی تر گرفتن ! لاتزیو که شرایط حساسی رو در جدول سری آ داره به چند بازیکن ثابتش در بازی دیروز برابر بولونیا استراحت داد . یووه هم که به ندود ، آمائوری و تیاگو و سیسوکو استراحت داد . کلاً پیش بینی یه بازی فوق العاده حساس و مهیج رو میشه کرد . بنظرم یووه با این ترکیب بازی کنه بهتره : منینگر . کیلینی . ملبرگ ( آریائودو ) . گریگرا . مولینارو . صالی آمیجیچ . سیسوکو . مارکیزیو ( تیاگو ) . ندود . یاکوئینتا . آمائوری .

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
جووینکو امشب خیلی خوب بود , اگر اون توپ رو گل میکرد عالی میشد. به نظرم اگر ترکیب اصلی رو سه شنبه تجربه کنه خیلی بهتره , هر چند نشون داده تعویضی هم کارایی خوبی داره. آمائوری هم از اون دسته مهاجمها نیست که هر وقت ازش استفاده کنی جواب بده , حتما باید تو ترکیب اصلی باشه تا آخرای بازی جواب بده , به نظرم خط حمله به شکلی که بابی گفت مناسبه. از حضور آریائودو هم به شدت استقبال میکنم , معتقدم با بازی دادن بیشتر به آریائودو باعث ادامه روند پیشرفت رو به جلوی این جوون میشیم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بعید میدونم رانیری از ابتدا به آریائودو بازی بده ولی با توجه به مصدومیت لگروتالیه 100% روی نیمکت خواهد بود . البته آریائودو تو بازی رفت سری آ در همین المپیکو بازی بسیار خوبی برابر لاتزیو انجام داد ولی مشکلی که هست چون کاملاً مثل کیلینی چپ پا هستش باید در سمت چپ خط دفاع بازی کنه که هم پست کیلینی میشه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لازمه یادآوری کنم این بازی سه شنبه برگزار میشه نه چهارشنبه،از دست ندید بازی رو یوقت :دی:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فکر کنم یووه تو این بازی به قصد مساوی بره... چون بازیهای بعدی سخت تر و فشرده تره این بازی رو زیاد به تیم فشار نمیاره و برای یک مساوی به زمین میره تا در بازی برگشت تو تورین کار رو تموم کنه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ترکیب مورد علاقم برای این بازی اینه :

منینگر

صالی آمیجیچ کیلینی آریائودو ملبرگ

ندود تیاگو سیسوکو جووینکو

آمائوری یاکوئینتا

خیلی دوست دارم حسن از ابتدا بازی کنه . بنظرم خیلی خوب میشه که در یکی از دو جناح خط دفاع قرار بگیره و چه بهتر بجای مولینارو بازی کنه تا یزره کریستین استراحت کنه . بازی کردن سبا هم از ابتدا خیلی میتونه مفید واقع بشه . بنظرم بهتره به مارکیزیو از ابتدا بازی نده چون دو بازی سخت و حساس پیش رو داریم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
^^ به امید پیروزی یووه و بازی نکردن با این ترکیب ! :دی:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21140 ارسال
به نظر من یووه با این تركیب بازی كنه بهتره :                                                   منینگر         مولینارو                كیه لینی          ملبرگ              گریگرا                 ندود              تیاگو              سیسوكو            ماركیونی                                     الكس          آمائوری گرفتن یك نتیجه خوب در این دیدار خیلی مهمه , نباید به امید بازی برگشت در تورین به بازی بریم . یك تساوی پر گل یا حتی برد یووه رو خیلی راحت ب مرحله بعد میبره . ماركیونی در دیدار مقابل ناپولی بهتر از بازی های قبلیش بود و به نظر من نیاز میشه در این دیدار . البته با برگشتن حسن , اونم میتونه بازی كنه . خیلی منتظر حسن بودم ! وقتی آماده هست خیلی به تیم كمك میكنه . به نظر من اگر لاتزیو وسط زمینش تعطیل بود حضور پولسن هم خیلی به كار میاد تا بتونه با پاس هاش هم توپ رو در دست تیم نگه داره و هم موقعیت گل ایجاد كنه . زاراته این هفته 2 تا گل زیبا زد ! باید مواظب این بازیكن بود ضمن اینكنه روكی و پاندف هم واقعا مهاجم های خوبی هستند . اصولا لاتزیو همواره خط حمله خوبی داشته . اما اگر خط دفاعی ما خوب كار كنه بعید میدونم كاری از دست مهاجمان لاتزیو بر بیاد مگر روی سانتر ! **

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

^^
به امید پیروزی یووه و بازی نکردن با این ترکیب ! :دی:

من فقط ترکیب مورد علاقم رو گفتم و نگفتم که حتماً اینجوری بازی کنه :blum: ولی بنظرم ترکیب خوبی هستش بخصوص حسن که فکر کنم بتونه خوب بازی کنه . حالا چرا مگی نه رو خودت بگو تا حالت رو بگیرم :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ولی این پولسن تنها کسیه که می تونه توی یووه پاس های خیلی بلند بفرسته ! اگر توجه کرده باشید سیسوکو از هر 40 پاس بلندش یکیش سالمه،و مارکیزیو از هر 20 پاس بلندش ! (هرچند مارکیزیو واقعا عالی پیدا می کنه بازیکن ها رو) تیاگو هم خیلی زمینی بازی می کنه.ولی پولسن وقتی بلند جناح عوض می کنه یا برای وینگر ها توپ می فرسته خیلی دقیق می فرسته.منها ایرادش اینه که خیلی تنبله ! اصلا تحرک ندار تو زمین،یخ بازی می کنه ! شبیه آدم آهنی می مونه ! برای بازی هایی که وسط زمین تحرک نیاز داره خوب نیست،ولی بازی هایی که وسط زمین فشار کمتری هست می تونه مفید باشه. من ترجیح میدم ترزگه-یاکوینتا بازی کنند و پولسن براشون توپ بفرسته.و البته سبا باید حتما بازی کنه. سمت راست هم حمیدزیچ رو ترجیح میدم چون باید کم کم اماده بشه و البته زبینا هم بهتره تست بشه. در کل این ترکیب رو ترجیح میدم :                         منینگر مولینارو        آریائودو        ملبرگ        زبینا سبا              پولسن    سیسوکو       حسن                  ترزگه       یاکوینتا **

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بنظرم رانیری مساوات رو رعایت میکنه ! خیلی بعیده که به پولسنی که 90 دقیقه در برابر ناپولی بازی کرد دوباره بازی بده و تیاگو رو روی نیمکت بذاره . در مورد زبینا هم با اینکه بی صبرانه منتظر بازی کردنش هستم ولی قطعاً از ابتدا بازی نخواهد کرد ، اصلاً البته معلوم نیست که جزو نفرات نهایی باشه یا نه ! ولی بیشتر از همه دوست دارم حسن در سمت چپ خط دفاع باشه تا توانایی هاش مشخص بشه ، حداقل خوبی که داره سانترهای خوبی داره و تو رفت و برگشت ها عالیه . شاید بتونه حسن امیدوارمون کنه !

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
به نظر من ترکیب دوتا ترکیب رضا و بابی جالب و پربار تره !

ترکیب بابی :

منینگر

صالی آمیجیچ کیلینی آریائودو ملبرگ

ندود تیاگو سیسوکو جووینکو

آمائوری یاکوئینتا

خط حمله فوق العاده سرعتی هست.

خط دفاع یه جورایی به نظرم امکان پذیر نباشه ولی جالبه !

ترکیب رضا :

منینگر

مولینارو آریائودو ملبرگ زبینا

سبا پولسن سیسوکو حسن

ترزگه یاکوینتا

خط حمله زهردار تر شده , ولی کمی از سرعتش گرفته شده , که به نظرم زهردار بودن و نتیجه پایانی مهم تره.

خط هافبک عالی شده , ولی به جای پولسن باید تیاگو باشه ( به همون دلیلی که بابی گفت )

خط دفاع هم خیلی خوبه ولی با حضور زبینا به صورت یکدفعه در ترکیب اصلی زیاد موافق نیستم.

ترکیب به نظر من ( با کپی برداری ) :

منینگر

مولینارو آریائودو کیه لینی زبینا

سبا تیاگو سیسوکو حسن

ترزگه یاکوینتا

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آخه یه چیزی هم هستش یوفس :دی: هم آریائودو هم کیلینی از اون چپ پاهای 6 سیلندرن ! فکر کنم هر کدومشون که متمایل به راست وایسن اول باید توپ بیاد روی پای چپشون بعد دورش کنن که یزره اینکار ریسک پذیره بخصوص جلوی زاراته و پاندف که سریع نزدیک میشن . البته هنوز لیست نفرات بازی اعلام نشده ولی احتمال اینکه ملبرگ و آریائودو مرکز خط دفاع باشن زیاده . مولینارو و گریگرا هم در کناره ها چون کیلینی نباید زیاد روش فشار بیاد چون دو بازی حساس دیگه داریم . ولی تیاگو و حسن و البته سبا باید بازی کنن . اگر یاکوئینتا هم بازی نکنه خون رانیری حلاله :دی:

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
با توجه به اینکه بازی رفت هست و اونا میزبانن گل زدن خیلی مهمه , پس خط حمله و خط هافبک باید یه چیز تو همون مایه هایی باشه که گفتیم. ولی من فکر کنم نبود کیلینی یه مقدار به ضرر تیم هست , هر چند لگروتالیه هم نیست ولی وجود یک با تجربه به اسم ملبرگ در کنار یک جوون با سرعت تقریبا رضایت بخشه. در مورد یاکی هم حق با توئه , اگه بازی نده بابی رو با سپاه پکیدش میفرستیم برای قتل رانی :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
قانونا لیست باید عصری اعلام بشه چون فردا بازیه،ولی زبینا حداقل دقایقی باید بازی کنه! من واقعا امسال این جام رو می خوام !! رم نیست و ستاره ی نقره ای باید مال ما بشه، تازه حذف اینتر تو فینال هم می تونه جالب باشه ! بازی اگر اشتباه نکنم تو المپیک رمه پس به نفع ماست چون رمی ها به شدت از اینتری ها تنفر دارند این سال ها !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خدا به دادتون برسه من تو یوونتوز هم پیش بینی برد یووه رو کردم :lol: :دی:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی