پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چلسی 1 - یوونتوس 0 ( بازی رفت مرحله 1/8 لیگ قهرمانان اروپا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
236 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
هیچی جز سکوت نمیتوان گفت هیچی جز نگاه نمیتوان گفت تنها چیزی که میتوان گفت اینه که چرا باید فقط 10 دقیقه به ترزگه که تو همون چند دقیقه داشت گل میزد بازی داده بشه؟

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3776 ارسال
مصدومیت کامو همه چیزو خراب کرد و گرنه حتما ترزگه از دقیقه 70 به بعد میامد توی زمین ... کسی رو نداشتیم که مهاجمان رو تغذیه کنه ...

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
والا دعا کنیم که یووه تو بازی برگشت بزنه بترکونه و یکی از بهترین بازی هاشو نشون بده مثل بازی با میلان

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3776 ارسال
الان بازی با تاخیر رو دیدم ... یووه هیچی کم نداشت تازه فرصتهای خوبی هم بدست اورد ... اگر کامو نرسید باید با سه مهاجم بازی کنیم الکس آما و ترزگه این چلسی که من دیدم رو میشه شکست داد ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
این هم امار بازی شوت : یووه 17 چلسی 14 دروت دروازه : یووه 4 چلسی 3 کرنر : یووه 9 چلسی 5 مالکیت : یوونتوس 49% چلسی 51% دویدن بازیکنان : یووه 114 کیلومتر چلسی 110 کیلومتر پاس صحیح : یووه 350 چلسی 373

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
رانیری هیچکاری نمیتونست بکنه در مورد تره زگه ! نمیشد که تو بازی رفت ریسک کنه و از دقیقه 70 سه مهاجمه بازی کنه ! آمائوری داشت خوب بازی میکرد و الکس هم باید 90 دقیقه بازی کنه چون حتی اگر تو روز خوبش هم نباشه باز هم یه وزنه موثر هستش . بیرون کشیدن سیسوکو در دقیقه 70 و وارد کردن تره زگه خودکشی بود ! ولی رانیری کار مناسبی کرد . به هرحال مهم اینه که یووه پتانسیل جبران بازیهای بدتر از این رو هم داره . همین چلسی از رم 3 گل خورد ، یووه قطعاً تو بازی برگشت میبره .

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
واقعا خیلی بد شد که باختیم! توانایی حداقل یه گل رو داشتیم! مشکل اینجا بود که بازیکنامون اشتباهات فردی زیاد داشتن! دیگه روان من یکی که پاک شد انقدر پاس اشتباه دیدم! مولی بیچاره اونقدرام بد نبود! ولی نمی دونم چرا هر وقت می خواد یه حرکت بزرگی انجام بده، آخرشو خراب می کنه! یه بار خیلی خوب از چپ نفوز کرد تا محوطه ی چلسی، ولی پاس آخرش افتزاااح بود! افتزاح! ندود با وجود اینکه زیاد دوید ولی انچنان پر فروغ نبود!! سر اون شوت دقیقه 93ش یه دادی زدم که .... حیف! واقعا حیف! سیسوکو نمی دونم چرا خودش نبود! پر اشتباه! نه اونقدرا مطمئن! من انتظاری که از مومو داشتم خیلی بیشتر از این حرفا بود، مخصا که فکر می کردم تجربه اش هم حسابی به کمکمون می اد! مارکیونی که اومد تو بازی، جناح راستمون خیلی قوی شد! مسئله این نیست که کامو خوب نبود، کامو زیاد متمایل به وسط بازی می کرد! خیلی جاشو عوض می کرد! به نظرم خیلی جالب نبود! چون دفاع چپ چلسی جای نفوذ داشت که خب، نشد!! آمائوری، کار خاصی نکرد! هرچندکه بیچاره تقصیر خودش نبود! خیلی توپ بهش نرسید، ولی به هر حال ، من موافق بودم که ترزگه زودتر باید تو بازی! شاید خلاقیت و تجربه اش تو بازیای بزرگ خیلی بیشتر موثر واقع می شد! شاید بهتر می بود جای آمائوری رو از دقیقه 75 اینطورا می گرفت!! الکس با اون مدل موی جدیدش، حسابی خوب بود! البته حسابی که نه! ولی خوب بود! ملبرگ خیلی مسلط بازی می کرد! جورجو به معنای واقعی عاااالی بود! هرچند که دو سه تایی خطای وحشتناک کرد ، در حدی که رسما قلبمو تو دهنم احساس کردم!!! تیاگو چرا اینجوری بود؟! واقعا ناراحت شدم! کاش حداقل از اول به مارکیزیو بازی می داد که از خلاقیت و دقتش استفاده کنه! واقعا افتزاح بود! نه تو کارای دفاعی قوی عمل کرد، نه تو پست خودش! مارکیزیو اگه زودتر می اومد تو زمین، شاید موقعیت های بیشتری واسه آمائوری خلق می شد! چلسی دیشب، شکست ناپذیر نبود! حتی خوب هم نبود! واقعا بد شد که نتونستیم بزنیم! جبرانش خیلی سخته! خیلی! **

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
کامو مصدوم شد؟

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
با سلام خدمت تمام دوستان من بعد از یه مدت خیلی طولانی برگشتم  خب از بازی دیشب بگم اصلا انتظار باخت رو نداشتم  دیشب با یه عالمه امید و آرزو پیراهن دوم یووه ( همین طلاییه ) رو پوشیده بودم و داشتم جلو خواهرم پز می دادم که یووه چلسی را میترکونه ! اما واقعا حیف شد یووه حقش باخت نبود 1- روند بازی : به نظر من جز 15 دقیقه اول که بازی از دست یووه خارج بود و گل رو خوردیم در بقیه بازی . بازی اکثرا دست یووه بود - گل : اگه یکی از دوستان عکس زمانی که کالو پاس میده رو بزاره اگه دقت کرده باشین یه دفعه یه فضا زیاد بین مدافع خالی میشه و توپ را همونجا پاس میده  و دروگبا کار رو تموم میکنه -رانیری : عملکرد رانیری متوسط بود ؛ در مورد تعویض ها هم به نظر من باید ترزگه رو 10 دقیقه زودتر تو زمین می فرستاد ؛ تیاگو باید تعویض میشد  ؛ بازیکنان ::::::: - بوفون : بوفون دیشب نمایش قابل قبولی داشت روی گل هم اصلا تقصیری نداشت - کیه لینی و  نیکولا و ملبرگ : واقعا بهترین های زمین بودند  به نظر من عالی بازی کردند البته نیکولا یکم از جورجو و الاف پایین تر بود - مولینارو : وای اگه دیشب اونجا بودم میدونستم چه کارش کنم ؛ 15 دقیقه اول خیلی بد بازی کرد اما کم کم بهتر شد ؛ کاشکی یووه به جای مولینارو یه مدافع مستحکم داشت !!! ای کاش .......... -مومو و تیاگو و کامو : هر سه دیشب نتوستن اونطوری که ازشون انتظار داشتیم بازی کنن البته بازم مومو از بقیه بهتر بود - ندود : دیشب خیلی خوب نبود خیلی هم بد نبود اون شوت اخرش هم قلبم رو اورد تو دهنم ** داور واقعا باید یه تست بینایی بده چرا اون توپ رو کرنر نگرفت  ؟ ** - آلکس و امائوری : واقعا هافبک ها نتونستند اونا رو تغذیه کنن ؛ اما امائوری اون یه تیکه بود که 3 نفر رو دریبل کرد می تونست خیلی بهتر پاس بده - آلکس هم در اون ضربه آزاد به نظر من خیلی خودخواهانه عمل کرد و می خواست مستقیم بزنه که توپ رفت به کرنر . ( الکس واقعا دیشب خوشکل شده بود ) - ترزگه - مارکیزو - مارکیونی : هرسه واقعا خوب بازی کردند مخصوصا مارکیونی وقتی اومد واقعا یووه رو راه انداخت شوتش هم خیلی خوب بود اگه  1 متر پایین تر بود گل بود - اما ترزگه یه موقعیت عالی بدست اورد که خیلی بد توپ رو زد بیرون ***** صعود به مرحله بعد : راستش من وقتی یاد بازی با لیورپول میفتم که یووه 1 گل میخواست تا بره بالا و بازی 0 -0 شد واقعا نا امید میشم اما واقعا کار سختی پیش  رو داریم اما من شانس یووه رو 60 درصد میدونم امیدوارم که صعود کنیم **

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
وقتي بازيو با تاخير نگاه كردم تو نيمه ي دوم كرنر و ضربات ايستگاهي زيادي بدست اومد اگه ترزگه رو زودتر از اينا مي آوردش تو حداقل مي تونست روي اين ضربات ايستگاهي يا كرنرها يه تاثيري روي توپ بزاره يا نه!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راجب کیه لینی به نظرم یه مشکل اساسی داشت دیشب،اونم ارسالهای بلندش برای مهاجم ها بود که فکر نکنم حتی 10 درصدش هم سالم بود ! این خیلی بده،خیلی برای یه مدافع درجه 1 بده که نتونه یه پاس یا ارسال سالم داشته باشه.حتی پاسای کوتاهش همگی اشتباه بودند. قبلا اینطوری نبود،قبلا خیلی بهتر ارسال می کرد ولی امروز واقعا از نظر بازی سازی افتضاح بود. راجب کامو،سیسوکو،تیاگو، هرچند عقیده دارم بد نبودند ولی منم شخصا انتظار بیشتری (با توجه به بازی قبل) ازشون داشتم که البته نباید خرده گرفت.کامو که در اوج حملات یووه نبودش،بیشتر موقع دفاع یووه بودش و خوب نمیشه خیلی قضاوت کرد،مارکیونی که خوب هم بازی کرد وقتی اومد که یووه در حال فشار آوردن بود. من به رانیری خرده نمی گیریم،2 تعویض اجباری داشت و تعویض سوم هممم عاقلانه بود،برای یووه 1-0 هم نتیجه خوبی بود،یووه دنبال نتیجه ی "بهتر" بود.و نباید به خاطر نتیجه بهتر اشتباه می کرد و 2-0 عقب می افتادیم.مهم اینه که ما هم در زمین خودمون جبران کنیم.

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
یه چیز مهم که یادم رفت بگم این بود که : در کرنر ها چرا اینقدر افتضاح کرنر میزدن فکر نکنم یکیش به سر بازیکنان یووه خورد !! *** کسی امار کلی بازی دیشب رو نداره ؟؟؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
سلام دوستان من بازی رو ندیدم حالا امیدی هست بازی برگشت و ببریم.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

این هم امار بازی

شوت : یووه 17 چلسی 14
دروت دروازه : یووه 4 چلسی 3

کرنر : یووه 9 چلسی 5
مالکیت : یوونتوس 49% چلسی 51%

دویدن بازیکنان : یووه 114 کیلومتر چلسی 110 کیلومتر
پاس صحیح : یووه 350 چلسی 373

پس چرا می گن لیگ انگلیس سریع تر و دونده تر از لیگهای دیگست.؟؟؟؟؟؟
تو همین بازی دیشب که یووه 4 کیلومتر بیشتر دویده!!!!!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

یه چیز مهم که یادم رفت بگم این بود که : در کرنر ها چرا اینقدر افتضاح کرنر میزدن فکر نکنم یکیش به سر بازیکنان یووه خورد !!

آره واقعا دیشب رو کرنر ها ضغیف بودیم.
به نظرم تمام کرنر ها رو باید الکس بزنه .
بهتر از بقیه سانتر میکشه.

سلام دوستان من بازی رو ندیدم حالا امیدی هست بازی برگشت و ببریم.

اگه مثل دیشب بازی کنه و چون تو خونه خودش امکان برد زیاده.
ولی حتی می تونه با 3 مهاجم شروع کنه بازی رو.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
به نظر من ابعاد زمین هم تو بازی دیشب تاثیر گذار بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آمار کامل یوونتوس :

17 شوت به سمت دروازه.
8 شوت بیرون.
4 شوت در چهارچوب
5 شوت بلوکه شده.

9 کرنر و 114 کیلومتر دوندگی.

پاسکاری :

کل پاس ها 512 پاس.
کل پاس های صحیح 350 پاس ( 68 درصد)

پاس های کوتاه یوونتوس، 5 نفر برتر :

مولینارو : 14 پاس و 12 پاس صحیح.
کامورانزی : 11 پاس و 9 پاس صحیح.
دلپیرو : 15 پاس و 9 پاس صحیح.
کیه لینی : 11 پاس و 9 پاس صحیح.
ندود : 13 پاس و 9 پاس صحیح.

پاس زمینی بلند:

لگروتالیه : 39 پاس 37 پاس صحیح
کیه لینی : 43 پاس،31 پاس صحیح !
سیسوکو 38 پاس، 31 پاس صحیح.
تیاگو 31 پاس،22 پاس صحیح.
ملبرگ 28 پاس،20 پاس صحیح.

پاس های بلند(ارسال های بلند) :

بوفون : 19 پاس 8 پاس صحیح.
کیه لینی 16 پاس،8 پاس صحیح !!
مولینارو 9 پاس،3 پاس صحیح.
سیسوکو 5 پاس 3 پاس صحیح.
ندود 4 پاس، 2 پاس صحیح.

دودندگی در یوونتوس :

ندود 12 کیلومتر !
ملبرگ،مولینارو،سیسوکو،کیه لینی و... 10 کیلومتر.

**

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
اگه امار چلسی رو هم دارید لطفا لطف کنید

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
باشه ولی بزار سر فرصت میزام آخه یکم وقت گیره، تیتر روزنامه ها باحال بود : تیتر گازتا : یوونتوس سرت رو بالا بگیر. کوریره : یوونتوس اینگونه صعود خواهی کرد. توتو : یوونتوس باور کن !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
واقعا کلید این بازی توی اون 15 - 20 دقیقه ی اول کار بود که چلسی موفق شد توی همون دقایق گل رو بزنه و بعد از اون یووه میدان دار زمین شد ولی نتونست کاری انجام بده !!!! یووه خوب بازی کرد اما نتونست موقعیت گل خلق کنه یکی فقط شوت مارکیونی بود که خیلی خطرناک بود - بعد از اون ضربه ای که دل پیرو زد و چک گرفت و در نهایت هم شوت خطرناک ندود !!! همین سه تا بود که دوتاش فقط شوت بوده پوه باید فکری برای بازی برگشت بکنه چون تنها کنترل بازی کافی نیست ! چون حملات یووه اصلا نظم نداشتند و در اکثر قبل از اینکه توپ به محوطه ی جریمه ی چلسی برسه از دست می رفت این هم نمراتی که از دید خودم به بازیکنان می دم : بوفون 6 – ملبرگ 5/6 – کیه لینی 6.5 – مولینارو 5.5 – کامورانزی 5.5 ( مارکیونی 6 ) – تیاگو 6 ( مارکیزیو 6 ) – سیسوکو 5.5 – ندود 6 – دل پیرو 6 – امائوری 5/6

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی