پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چلسی 1 - یوونتوس 0 ( بازی رفت مرحله 1/8 لیگ قهرمانان اروپا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
236 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دوستان میگم نکنه یک وقت بازی برگشت ببازیم و صعود نکنیم نکنه مقابل چلسی متوقف بشیم من خیلی میترسم از حذف شدن..........

anny_nedved

anny_nedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 20 ارسال
فشار روی بازیکنا تو بازی برگشت خیلییی بیشتره ولی فراموش نکنین ما یوونتوسیم

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
من که مطمئنم بازی برگشت می بریم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اگر تا بازی برگشت توی سری آ نتیجه های خوبی به دست بیاد و بازیکن مصدومی هم نداشته باشیم بدون شک می تونیم صعود کنیم. کامورانزی و ترزگه با روز های خوبشون فاصله دارن و توی این دو هفته می تونن به اوج برگرن و اگر این اتفاق بیفته اوضاع خیلی فرق می کنه. ضمن اینکه در صورت گره خوردن بازی بازیکنانی مثل مارکیزیو و جووینکو حضور دارن که می تونن چلسی رو غافلگیر کنن!مسلما بازی این دو بازیکن به اندازه بقیه تحلیل و بررسی نشده.مخصوصا جووینکو و سرعت بالاش که می تونه خیلی به کمک تیم بیاد.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
من که میگم حذف میشیم.بازی برگشت هم مساوی میکنیم.تیم ضعف داره. دفاع یووه اصلا دیشب خوب نبود.به غیر کیلینی بقیه دفاع ها بدرد ثابت نمیخورن. بازیسازی هم تعریفی نداشت.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دیگه کمتر از رم که نیستیم! اونا تو المپیکو 3 تا بهشون زدن. درسته مربیمون رانیریه!! ولی دلم روشنه که صعود می کنیم

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
از رم کمتر نیستیم.ولی اون یه بازی بود.دلیل نمیشه چون رم اونو 3 تا زد ما هم بیام 3 تا بزنیم.الان هم مربیشون عوض شده.تاکتیکاشون هم عوض شده.شرایط تغییر کرده. مربی رانیری هست.بازیکن نداریم.اینا همه دلیل میشه که من امید چندانی واسه صعود نداشته باشم.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
ممکنه بازی رو ببریم ولی 2-1 می بریم و حذف می شیم

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
توی بازی با رم که چلسی ای ها تفریحی اومده بودن رم و مربیشون هم اسکولازی بود نه هیدینگ بزرگ !!! ************* دیشب نشستم گل رو دیدم ،واقعا الکی الکی بود خیلی پاس قشنگ و غافل گیر کننده ای داد !!! ولی ایراد از دفع ناقص مدافعین بود که فکر کنم مولینارو بود ، شایدم نبود !!!! ولی کلا 1 لحظه از هم گسیختگی دفاع باعث شد که گل رو بخوریم

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
فکر می کنید این تغییرات اساسی چلسی فقط با امدن گاس بوده ؟

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
شرايط بدي شد اگه بازي برگشت 2-0 جلو باشيم 1 گل بخوريم حذف ميشيم . اميدوارم بدشانس نباشيم و توپ هامون گل بشن. :rolleyes: اگه اول گل بخوريم كه %100 كارمون تمومه :'( خدا نكنه ولي در كل يووه ديشب مي تونست خيلي بهتر باشه. :2mo5pow:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
a complete U2 including Bono and The Edge visited the dressing rooms to say hello to the bianconeri گروه U2 که بازی رو از نزدیک دیدند بعد از بازی با تمام اعضا شامل بونو و Edge به رختکن یوونتوس رفتند و سلام احوال پرسی کردند !

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
اینها کی هستند؟ البته فکر می کنم اسم edge رو قبلا شنیدم

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
فكر كنم گروه موسيقي باشن . و اين edge با اوني كه توي كشتي كج هست فرق فوكوله.

navidno1

navidno1

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
دیشب ایراد یووه فقط ارنج اولیه اش بود.دیدید که نیمه دوم بازی کاملا با ما بود،اونم به خاطر تعویض خوب رانیری بود.اگه مارکیزیو از اول بزاره اصلا تیم سرعت میگیره،جون میگیره.ندود هم اگه 90 دقیقه بازی نده کاره خوبی کرده،می تونست جووینکو جاش بیاد تو زمین.ولی در کل با ترکیب خوب بازیه برگشت مال ماست.

ایکا

ایکا

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 16 ارسال
ما شیرهای لندن را در خانه برای صعود ذبح خواهیم کرد. :Juveflag:

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

:ultra: تصاویری منتخب از بازی دیشب * کلیک کنید * :ultra:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اولا چرا دیشب با لباس دوم بازی کردن مگه لباس اولش چیش بود!!!!!!!! دوما از سیستم هیدینگ میشد فهمید که برای برد اومده بودند 3-3-4 . سوما ما در بازی برگشت باید با 3 مهاجم حمله کنیم اگر پیروزی و میخوهیم. خیلی بازی برگشت سخت شد من گفتم بازی آسانی خواهد بود. ولی باید قبول کرد که چلسی هیدینگ خیلی بهتر ما بود. ولی اگه حذف بشیم...........................................

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب بازی با چلسی هم در دور رفت به پایان رسید... :yes:

نتیجه به دست امده نتیجه مناسبی هست که در دور برگشت کا رو تمام کنیم .... :yes:

1 _ این تیم چلسی توی خونه خودش این جوری بازی کرد ..... در خانه ما تک تک بازیکنان حریف جوی رو تجربه خواهند کرد که در زندگی خود پیش بینی نکردند ....

2_چون مربی شون عوض شد من امیدم برای صعود 2 چندان شد .... چون بازی رفت رو باختیم امیدم برای صعود به 3 چندان تبدیل شد ....چون دروگبا بعد از گل اون حرکت رو کرد امیدم 4 چندان شد .......چون بازی در خانه حریف بود امیدم 5 چندان شد و .....چون چک خوب دروازبانی کر امیدم 6 چندان شد و .....

تبصره مهم : بازی برگشت در ایتالیا خواهد بود ....

من به جرعت میتونم بگم که چلسی حرفی برای گفتن نداشت .... من به همه شما منتقدین ثابت میکنم که چلسی در بازی برگشت ان چنان به زمین خواهد خورد که هیچ هواداری فکر نمیکنه این قدر اونها ناتوان باشن .....

تبصره 2 : برادرانم ان ترسی را که شما در دل دارید من نیز در دل دارم ..... ولی این روز ان روز نیست ...شاید روزی اید که نام و نشانی از ما باقی نمانده باشد ولی این روز ان روز نیست ..... شاید فکر کنید که ما ممکنه حذف بشیم ولی این روز ان روز نیست ...............امروز روز جنگ است ...

FOR PAVEL ....................................................................

'گاس هیدینگ هر چند میخواهی بزرگ باش ولی به تو ثابت میکنم که هیچ نیرویی بر عشق پاک غلبه نخواهد کرد .... :treaten:

Alexi

Alexi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 16 ارسال
السلام علیکم و رحمه الله و برکاه :Juveflag: :flag3: :juvefan2: :juvefan: scarf: :scarflong: :ultra: چه می شه کرد دیگه عقده ای شدیم عجب باختی خوردیم دیشب جون تو. دست بردعا بردارید.اونا که مسیحین داعا معا حالیشون نمی شه ما طرفدارایه مسلمونشون باید کمکشون کنیم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی