Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

چلسی 1 - یوونتوس 0 ( بازی رفت مرحله 1/8 لیگ قهرمانان اروپا )

- - - - -

• Please log in to reply
236 replies to this topic

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
به نظر من بازی یوونتوس قشنگ نبود!یووه صرفا صاحب توپ بود اما هیچ استفاده ای نتونست بکنه.توی کل بازی پیتر چک چند بار مجبور شد عکس العمل نشون بده؟! توپ تا پشت محوطه چلسی خوب جلو میومد اما یا با پاس های اشتباه توپ لو می رفت یا پاس رو به عقب داده میشد و توپ بین بوفون و مدافعین می چرخید!واقعا به جز شوت ندود من هیچ صحنه دیگه ای رو تو نیمه دوم به یاد نمیارم که چک شیرجه رفته باشه!! تو پست قبلی هم گفتم که با مصدوم شدن کامورانزی حملات یووه دیگه منظم نبود و به همین خاطر یوونتوس فقط مالک توپ بود و هیچ استفاده ای نتونست بکنه. بازی برگشت واقعا کار سختی داریم!احتمالا تا اون زمان دکو و کاروالیو هم شرایط بازی کردن رو به دست میارن. فقط امیدوارم یوه توی این دو هفته بازی های سری آ رو ببره و مصدوم هم نده تا با تمام قدرت و انگیزه کامل به مصاف چلسی بره.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts

البته سوتی خوبی داد نیمه دوم.
پارسال هم 2 سوتی عظیم داشت فکر کنم مقابل چلسی و لیورپول.

چه ربطی داره؟! مگه بوفون اشتباه نمی کنه؟!
باید قبول کنیم که زدن دو گل توی یک بازی به این دروازبان و خط دفاع کار ساده ای نیست!
البته به هیچ وجه محال و نشدنی هم نیست چون کاسیاس هم توی دو تا بازی چهار گل از یوونتوس خورد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
من چه کار دارم ؟ کلا میگم پیتر چک اونقدر ها هم دروازن خدایی نیست.در بازی های بزرگ خیلی اشتباه می کنه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
ترزگه خيلي دير به بازي اومد مي تونستيم حداقل يك گل بزنيم شايد اگه امشب شب سيسوكو بود نتيجه بهتري به دست ميومد خيلي توپ لو داد امشب يه پاس خيلي خوب هم مولينارو به ماركيزيو داد كه يه خورده عجله كرد كيليني هم عليرغم بازي خوبش در خط دفاع خيلي از توپ هايي كه مي تونست تبديل به موقعيت واسه يوونتوس بشه رو با دخالت بي مورد به هدر داد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts
باخت خوبی بود . ما زمان لیپی و کاپلو هم اینجوری بازی رفت رو از دست دادیم و در بازی برگشت بردیم و صعود کردیم ، نمونه هاش هم رئال ، بارسا و وردربرمن بودن . حتی در پایان بازی هم یوونتوسی های حاضر در استادیوم تیم رو تشویق میکردن و بازیکنان هم چندان ناراضی نبودن . به هرحال با توجه به بازی فشرده چلسی و پرسهای خوبشون نتیجه خوبی بدست آوردیم .

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 posts
اما چه ضد حالی. من خیلی امیدوار بودم. اما الان با تجربه ی تلخ بازی با تیم های انگلیسی . کاش بازی برگشت این موقع حال بهتری داشته باشیم. --- Forza JUVENTUS

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 posts
حالا باختیم و بازی تموم شد من که به این مربی امیدی ندارم حتی بازی برگشت بلکه خوده بازیکنان یکاری کنند خدا کنه تو بازی برگشت بزنیم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
البته این رو هم بگم که کامورانزی هم خوب نبود!اما حضورش و جاگیری هاش نظم بیشتری به یووه می داد و حملات با برنامه تر دنبال می شد. یوونتوس سه تا مهاجم داره و فوق العاده آماده و با انگیزه هستن و می تونن از کوچک ترین موقعیت ها گل بسازن.اگر بازیکن هایی مثل کامو و سیسوکو در اوج باشن و بتونن موقعیت خلق کنن یووه به راحتی به پیروزی می رسه اما اگر این طور نباشه میشه مثل امشب و خیلی از بازی های دیگه یووه در این دو سال ...

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,057 posts
من نمیدونم درست احساس کردم یا نه.ولی ما با زمینم مشکل داشتیم. 1جوری بود. البته اینطوری حس کردم نمیدونم. الکس هم در حد و اندازه ی خودش نبود البته درست تغذیه نمیشد

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,778 posts
نتیجه خوبی نگرفتیم ... کی میتونیم کامو رو حداقل برای 3 یا 4 تا بازی داشته باشیم ... من موندم این مصدومیتها به این شکل عجیب و غریبش چه معنایی می تونه داشته باشه ... اگر کامو توی زمین می موند بی شک با ورود ترزگه از دقیقه 70 به بعد ما شانس بسیار بالایی برای گلزنی پیدا میکردیم ... مشکل یووه نداشتن مهره کارامدی در اندازه های کامو در زمان حمله بود که بتونه انسجام و برندگی لازم رو به تیم ببخشه ... البته یووه بازی بسیار شرافتمندانه و نترسی رو بر خلاف اینتر و رم انجام داد که باعث سربلندی ماست ... توی بازی برگشت باید یک بازی حماسی و بی نقص رو به نمایش بزاریم و سعی کنیم توی نیم ساعت اول به گل برسیم ... خدایا کامورانزی رو سالم و سرحال برای حداقل نود دقیقه به ما برسون ... :confused2: :confused2: :confused2:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
به نظر من اومدن مارکیونی نتیجه مثبت داد.سمت راستمون رو خیلی فعال کرد.جایی که الکس هم دیده میشد. شب شبه سیسوکو نبود. ندود هم تو نیمه دوم بیشتر رو به عقب بازی میکرد . دقیقاً جایی که گفتم حملات چلسی از اون ناحیه بود(سمت چپ) راستی یک چیزی!یک جورایی داور هوامونو داشت. تو اون صحنه تنه ای که کیه لینی زد و بازیکن حریف رو سرنگون کرد شاید هر داور دیگه ای می بود اون صحنه رو پنالت می گرفت. درسته که تنه قانونیه ولی شدت تنه کیه لینی خیلی زیاد بود.از این ابت به نظرم شانس اوردیم

j_2006_n

j_2006_n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 78 posts
سلام دوستان گلی که خوردیم روی اشتباه افساید گیری بازیکنامون بود همه رو خط بودن به جز......... ترزگه اگه زودتر میومد و سه مهاجمه بازی میکردیم 100% به گل میرسیدیم ببینیم بازی برگشت چی میشه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts

خدایا کامورانزی رو سالم و سرحال برای حداقل نود دقیقه به ما برسون ... :confused2: :confused2: :confused2:

آمین یا رب العالمین :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
صحبت های بازیکنا و مربیا : بوفون : من بارها به انگلیس اومد،با یوونتوس قوی تر از این یوونتوس هم به انگلیس اومدم ولی با شکست برگشتم،پیروزی در انگلستان به این سادگی نیست.درسته که شکست خوردیم ولی خیلی خوب بازی کردیم.ما همه کار کردیم و فقط موفق نشدیم گلی بزنم.من فکر می کنم اعتماد به نفسی که ازین بازی گرفتیم در دور برگشت خیلی به کمک ما خواهد آمد. مقابل پالرمو هم همینطوری بود ولی اونجا موفق شدیم فشار دقایق اولی رو تحمل کنیم که این بار نشد و هزینه اش رو هم پرداخت کردیم.من فکر می کنم ما صعود می کنیم،کافیه در دور برگشت دقت کنیم و گلی نخوریم.برای من همین کافی بود امشب که ما نشون دادیم هیچ چیزی کم نداریم. رانیری : بازی سختی خواهد بود ولی ما تسلیم نخواهید شد.ما می خوایم براش تلاش کنیم و صعود کنیم.قرار بود که اشتباه مقابل پالرمو رو تکرار نکنیم و از ابتدا چند حمله کنیم تا چلسی محتطاط و منطقی تر بازی کنه و وارد فشار دقایق اولیه نشیم،نمی دونم چرا موفق نشدیم،شاید به دلیل استرس ورزشگاه.چلسی با تعداد زیادی بازیکن در وسط بازی کرد ولی ما ازین بابت مشکلی پیدا نکردیم و بازی رو به چلسی ندادیم.در رختکن همه ناراحت بودند ازینکه حداقل باید یک گل می زدیم ولی بهرحال چیزی تمام نشده و در بازی برگشت دوباره تمام تلاشمون رو خواهیم کرد. مولینارو : بابت خطای بدی که کردم روی میکل فکر کردم که اخراج خواهم شد،عمدی نبود و برای توپ رفتم ولی خیلی بد روی پای میکل رفتم.من ازش معذرت می خوام و هیچوقت به قصد صدمه زدن کسی رو نمی زنم.به خاطر اینکه چلسی میزبان بود و استرس زیادی برای ما بود نتونستیم از ابتدا سرعت بازی خودمون رو پیدا کنیم و خیلی بد شد که تنها موقعیت واقعی اونها تبدیل به گل شد.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
راستی! میبینم که تنها رای من توی این تاپیک درست از آب در اومده!! ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
بوفون 6 – ملبرگ 5/6 – کیه لینی 7 – مولینارو 5 – کامورانزی 5 ( مارکیونی 5/6 ) – تیاگو 5/5 ( مارکیزیو 5/6 ) – سیسوکو 6 – ندود 6 – دل پیرو 6 – امائوری 5/6

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,185 posts
راستی مائورو چش شد ؟ خیلی اعصابم خراب شد تا دیدم مصدوم شد !!!!!!!!!! اگر تو زمین بود کار چلسی سخت تر میشد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
لمپارد : یوونتوس حریف قدرتمندی بود ولی خیلی مهم بود که گلی نخوریم و خوشحالیم که همینطور شد.درسته عملکرده خیلی خوبی نداشتیم ولی مهم نتیجه بود که فکر میکنم نتیجه ی خوبی گرفتیم.ما باید برای بازگشت در خیلی جاها پیشرفت کنیم ولی خوشبختانه بازیکن هایی داریم که می تونند نتیجه رو تعیین کنند.درسته در 20 دقیقه اول خیلی خوب بودیم و خیلی فشار آوردیم،ولی بزارید منصف باشیم،در اواخر بازی واقعا تحت فشار بودیم.( let's be honest, in the last period of the game we suffered a lot) به نظر من ما باید کنترل بیشتری روی بازیهای سخت مثل این داشته باشیم تا بتونیم موفق بشیم.

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 posts
از وفتی که کامورانزی آمد دیگه کامورانزی قبلی نیست آخه چرااااااااااااااا به خودش نمیاد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
شما یکی دو بازی قبل یووه رو ندیدی ؟ اونجا که عالی بود.پاس گلهاش رو ندیدی مگه ؟ بازی فشرده و سختی بود.نمیشه که انتظار داشت مثل پالرمو همه رو دریبل بزنه که ! بهرحال،زمانی که یوونتوس بازی رو گرفت در بازی نبود،اونموقعی در بازی بود که چلسی حمله می کرد،اگر در اوج حملات یووه کامورانزی بودش شاید خیلی قضیه فرق میکرد براش.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users