پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چلسی 1 - یوونتوس 0 ( بازی رفت مرحله 1/8 لیگ قهرمانان اروپا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
236 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مارکیزیو خیلی خطا می کنه.یعنی من پرسینگ تیاگو رو بیشتر از مارکیزیو قبول دارم.تیاگو خیلی هافبکا رو اذیت می کنه و هدفش فقط گرفتن توپ نیست.سعی می کنه تحت فشار بزار و برگرده عقب.مارکیزیو بیشتر میره توپ بگیره و وقتی ناموفق میشه خطا می کنه.این خطاها می تونه خیلی خطرناک بشه ! تیاگو شاید خلاقیت مارکیزیو و دید گسترده اش رو نداشته باشه،ولی پاس های سالم خیلی بیشتری میده.راندمان پاس صحیح مارکیزیو هنوز در حد یه هافبک فوق العاده نیست و پر اشتباه بازی می کنه در حالی که تیاگو پاس صحیحش بالاست. هردو شوت زن هستند. تیاگو تجربه ی بیشتر و بهتری داره با جو فوتبال انگلیس هم آشناست.از لحاظ روحی تیاگو خیلی پرانگیزه تر از مارکیزیو خواهد بود،مارکیزیو ممکنه تحت تاثیر جو خیلی نتونه خودش باشه،ولی تیاگو می خواد ثابت کنه بازیکن بزرگیه و در حد یوونتوس هست. شخصا تیاگو رو ترجیح می دم.از عملکرد این دو مقابل پالرمو هم به شدت رضایت دارم !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
موافقم كه تياگو توي وسط الان بهتر از ماركيزيو هستش . با توجه به اينكه بايد مقابل ابي ميكل هم قرار بيره به نظر من بهتره از تياگو كه با تجربه تره استفاده بشه تا ماركيزيو چون ميكل خيلي باهوش بازي مي كنه و خوراكش اينه كه مقابلش يه بازيكن باتجربه باشه نه يه جوون.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من تیاگو رو در وهله اول بخاطر تجربه بالاش انتخاب میکنم . تجربه بودن در بازیهای بزرگ و البته سابقه بازی در چلسی خیلی خیلی به تیاگو و یووه کمک میکنه . یجورایی تیاگو تشنه اینه که دوباره به روزهای خوبش برگرده که کم کم هم داره برمیگرده . اون میخواد سیاهه فصل 2007-2008 رو که در ذهن تیفوسی های بیانکونری ازش به جا مونده رو پاک کنه ، اون میخواد خودش رو ثابت کنه . تیاگو خیلی برای این بازی انگیزه داره و بخصوص اینکه به تیم ملی هم دعوت میشه و خلاصه همه چیز بر وفق مرادش هستش و میتونه به یک جایگاه ویژه برسه . خدا رو چه دیدین شاید اونقدر تیاگو خوب بود تا در کنار مومو و کلودیو دیگه کسی به فکر خرید دیگو و یا هافبک میانی دیگر نباشه ! البته من ترجیح میدم اگر یووه بازی رو جلو بود یا مساوی بودیم مارکیزیو بجای یکی از مهاجمین به زمین بیاد . البته تعویض ها بستگی به شرایط بازی داره و قابل پیش بینی نیست ولی قطعاً کلودیو هم میتونه تو روند بازی مثبت باشه .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مهمترین عاملی که باعث میشه من تیاگو رو به مارکیزیو ترجیح بدم اینه که تیاگو سابقه بازی در چلسی و استمفورد بریج رو داره. مارکیزیو با وجود اینکه جوان هست اما در بازی های بزرگ خیلی خوب کار کرده.نمونش بازی رفت در برابر رئال.شوت زن خیلی خوبی هم هست و خیلی خوب درگیر میشه اما ر همچین بازی ای که تک تک تصمیمات می تونن نتیجه رو تغییر بدن بهتره که تیاگو بازی کنه.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
منم تیاگو رو ترجیه می دم! دلایل رو هم که دوستان گفتند!!! شرایط خیلی حساسه! مارکیزیو بعضی وقتا اشتباهای بدی می کنه! البته اینجوری هم نیست که تیاگو اشتباه نداشته باشه، ولی تو این بازی خیلی خاص، چون داره جلوی چلسی بازی می کنه ، خیلی بیشتر حواسش جمعه! تجربه ی بازی تو استمفورد هم که جای خود داره!! ... سر بازی استون-چلسی، داشتم به این فکر می کردم که فورواردای چلسی از نظر فیزیکی خیلی قوی هستند! آنلکا، کالو!! خیلی می تونن تو نبردای تک به تک، خط دفاعمونو اذیت کنن! جورجو که خودش یه پا دیوار چینه، فیزیکشم که توپ! حرف نداره! لگرو، نه چندان! مولی می تونه اذیت شه! ملبرگ هم که مسلما کم نمیاره!! از طرفی با توجه به اینکه قدرت بدنیشون خداست، دفاعمون باید مواضب باشن که خطا هم نکنن روشون!!! چون ضربه آزادای پشت هیجده رو بالاک و لمپارد عاااالی می زنن!! عاالی! باید مراقب نفوذای لمپارد بود! خیلی تند و تیز حرکت می کنه و پاسای قشنگی هم میده انصافا! ضریب اشتباهشم خیلی پایینه! با توجه به شدیدا فرصت طلب بودن دروگبا و آنلکا، این روندشون می تونه خیلی خطری باشه!! کالو هم بعضی وقتا شوتای سنگین و قدرتی خوبی می زنه!!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
یوونتوس احتمالا با همون سبک بازی رئال (برگشت) بازی میکنه فشرده , پرس میکنه و متوسل میشه به ضد حملات طوفانی الکس به نظرم این بازی رو ما میبریم ترکیب هم همون ترکیب رئال خواهد بود فقط فکر کنم تو اون بازی مارکیونی بازی کرد که این دفعه فکر کنم کامورانزی باشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بدون شک بازی سختی در پیش داریم ما !!! شما دفت کنید الان چلسی 15 بازی خانگی خود در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بدون شکست پشت سر گذاشته و ما هم همیشه مقابل تیم های انگلیسی مشکل داشتیم و توی انگلیس بازنده بودیم !!! یووه باید توی این دیدار حتما گل بزنه حتما !!! به نظر من باخت 2 - 1 توی لندن خیلی بهتر از تساوی 0 - 0 هست ! یووه باید حواسش به گل زدن باشه ! یه گل زده توی خونه ی حریف یعنی 2 تا گل !!! من ترکیب مورد علاقم برای این بازی اینجوری هست بوفون مولینارو کیه لینی لگروتالیه گریگرا تیاگو ندود کامورانزی سیسوکو دل پیرو ترزگه دفاع یووه نباید اصلا توی این بازی نفوذ کنه به خصوص دو تا مدافع کناری ما و ندود و کامو وقتی حمله می کنند باید حواسشون به پشت سرشون باشه چون چلسی توی نیمه ی یووه حداقل 4 تا بازیکن سرعتی داره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من خيلي اميدوارم به اين كه روي ضد جملات و با درخشش الكس و ديويد بتونيم خوب بازي كنيم اما از بين بازيكناي چلسي از دو نفر خيلي مي ترسم ، يكي مياندار زمين شون ابي ميكل كه واقعا خوب بازي مي كنه و يكي ديگه هم چك كه اگه خوب باشه نمي شه هيچ كاريش كرد(اما اگه بد باشه مي شه مثل يورو و گل به خودي هم مي زنه) براي همين يه كم ترس دارم كه به در بسته بخوريم و قانون مسخره‌ي (تيمي كه گل نزنه بايد گل بخوره) رو مون اجرا بشه!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
من میکل رو یکی از مسخره ترین بازیکنان چلسی میدونم و خدا رو شکر که اسین نیست ! بیشتر از لمپارد میترسم ! به عقیده من سیسوکو و تیاگو باید یکی از سخت ترین آزمایش های خودشون رو پس بدن . با حضور کامورانزی به نظر من اگر تره زگه فیکس نبود باید در نیمه دوم به بازی بیاد . حفط مهره هایی مثل کامورانزی و الکس تا پایان بازی واجبه ! به خصوص کامو که هفته بعد در سری آ محرومه و بازی نمیکنه . به درخشش ندود خوشبینم همینطور کیه لینی و بوفون . خیلی دوست دارم که بوفون برای صدمین بار ثابت کنه که الکی بهترین دروازه بان جهان نیست ! امیدوارم بازی رو ببریم !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مصاحبه با لمپارد با AFP توسط یان وینرو که قسمت هاییش مربوط به این بازی بوده : لمپارد معتقده رانیری نقش کلیدی در احیای چلسی داشته و گفته : باید احترام گذاشت به رانیری.رانیری قبل از اومدن آبرامویچ سنگ بنای ساختن چلسی رو گذاشت و خیلی بازیکن های خوبی به این تیم معرفی کرد مثل جان تری که بعد ها از بهترین های پست خودش شد.باید به رانیری احترام گذاشت که چلسی رو از یک تیم ششم-هفتم جدول تبدیل کرد به یکی از Big four انگلستان.رانیری معمار اصلی چلسی بود.کسی که این تیم رو احیا کرد و نقش بسزاری در موفقیت های مربیان بعدی داشت. شاید من هم الان اینجا نمی نشستم تا با شما حرف بزنم اگر رانیری نبود.اون برای من 11 میلیون داد و به من اعتماد کرد.اون زمان این پول خیلی زیادی برای من بود.من در وست هام یه فوتبالیست معمولی بودم ولی رانیری چشم من رو به خیلی چیز ها باز کرد.و خیلی چیزا ها به من یاد داد. از لمپارد پرسیده شده آیا عقیده داره که رانیری می خواد از آبرامویچ انتقام بگیره چون با وجود موفقیت در چلسی اخراجش کرد ؟ گفته : نه،رانیری جز یه مربی خوب،یک انسان خوب هم هست و من از لحظه ی اول این رو حس کردم.و البته رانیری نیاز نداره چیزی رو اثبات کنه.رانیری روزهای خوبی در چلسی داشت و در حال حاضر هم فقط به صعود کردن فکر می کنه،مثل ما.اون اینجا احترام زیادی برخورداره پیش هوادارا،ما همه به خاطر زحماتش برای چلسی ازش ممنونیم.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال

بدون شک بازی سختی در پیش داریم ما !!! شما دفت کنید الان چلسی 15 بازی خانگی خود در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بدون شکست پشت سر گذاشته و ما هم همیشه مقابل تیم های انگلیسی مشکل داشتیم و توی انگلیس بازنده بودیم !!! یووه باید توی این دیدار حتما گل بزنه حتما !!! به نظر من باخت 2 - 1 توی لندن خیلی بهتر از تساوی 0 - 0 هست ! یووه باید حواسش به گل زدن باشه ! یه گل زده توی خونه ی حریف یعنی 2 تا گل !!!

admin عزیز حرف دل منو زدی نباید خیلی محتاط باشیم تا انها براحتی حمله بزنند اگر به یاد دوستان باشه در دو بازی رفت و برگشت با مادریدی ها هم ما 20 تا 30 دقیقه اول رو سوار بر بازی بودیم و علاوه بر گلهایی که به ثمر رسوندیم تا انتهای بازی تمرکز انها را بر هم زدیم ...

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
راستي دكو نميرسه

http://msn.foxsports...0813162&ATT=185

http://www.goal.com/...-juventus-clash

http://www.guardian....helsea-juventus

http://www.soccerway...t-of-juve-clash

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
منم تیاگو رو ترجیح میدم چون اولا تجربه ی بازی تو چلسی رو داره، ثانیا تو بازی با رئال فوق العاده بازی کرد. به نظرم بعد الکس مهم ترین بازیکن بود. مارکیزیو هم خیلی بازیکن خوبیه. اون گل خفنی که به فیورنتینا زد هنوز یادمه. در کل من تیاگو رو ترجیح میدم. فقط یه چیزی: چرا همه تون از اون مولینارو بدبخت انقد بد میگین؟ من خیلی باهاش حال می کنم! بهتون قول میذم تا 3-4 سال دیگه بشه بهترین دفاع چپ دنیا.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

:Juveflag: یوونتوس حمله الکس باید گل بزنه یوونتوس حمله چلسی رو آتیش بزنه یوونتوس حمله الکس باید گل بزنه یوونتوس حمله :Juveflag:

[img width=480 height=268]http://i41.tinypic.com/330zpch.jpg[/img]

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

تصویر :juvefan:تصویر :juvefan:تصویر

یوونتوس حمله الکس باید گل بزنه یوونتوس حمله چلسی رو آتیش بزنه یوونتوس حمله الکس باید گل بزنه یوونتوس حمله

تصویر

یوونتوس حمله ترزگل باید گل بزنه یوونتوس حمله لندن رو آتیش بزنه یوونتوس حمله ترزگل باید گل بزنه یوونتوس حمله

:ultra: :scarflong: :ultra:

یوونتوس حمله آمائوری باید گل بزنه یوونتوس حمله بریج رو آتیش بزنه یوونتوس حمله آمائوری باید گل بزنه یوونتوس حمله

یوونتوس حمله مائور باید پاس گل بده یوونتوس حمله بریتیش رو آتیش بزنه یوونتوس حمله مائورو باید پاس گل بده یوونتوس حمله

یوونتوس حمله بوفون باید گل بزنه یوونتوس حمله لندن رو آتیش بزنه یوونتوس حمله بوفون باید گل بزنه یوونتوس حمله

تصویرتصویرتصویر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
البته دوستان بايد منتظر كسب هر نتيجه اي باشيم ! حتي باخت ! چون واقعا هم تيم ما و هم چلسي قابل پيش بيني نيستند ! بازي در زمين چلسي هم هست و اصلا بازي ساده اي نيست . من هيچ وقت بازي رفت برام مهم نبوده و نيست و بازي برگشت همه چيز رو مشخص ميكنه . اما سابقه يووه جلو انگليسي ها در اين چند ساله اخير جالب نيست و جاي نگراني داره !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر :juvefan:تصویر :juvefan:تصویر

یوونتوس حمله الکس باید گل بزنه یوونتوس حمله چلسی رو آتیش بزنه یوونتوس حمله الکس باید گل بزنه یوونتوس حمله

تصویر

یوونتوس حمله ترزگل باید گل بزنه یوونتوس حمله لندن رو آتیش بزنه یوونتوس حمله ترزگل باید گل بزنه یوونتوس حمله

:ultra: :scarflong: :ultra:

یوونتوس حمله آمائوری باید گل بزنه یوونتوس حمله بریج رو آتیش بزنه یوونتوس حمله آمائوری باید گل بزنه یوونتوس حمله

یوونتوس حمله مائور باید پاس گل بده یوونتوس حمله بریتیش رو آتیش بزنه یوونتوس حمله مائورو باید پاس گل بده یوونتوس حمله

یوونتوس حمله بوفون باید گل بزنه یوونتوس حمله لندن رو آتیش بزنه یوونتوس حمله بوفون باید گل بزنه یوونتوس حمله

تصویرتصویرتصویر

خب دیگه تو هم جوگیر نشو :دی: بوفون دیگه چه صیغه ای بود که خوندی :juvefan:
ولی دیشب خودمونیما لشگرت گند زد و نتونست چرخ توپخانه رو بیاره :دی: نیروهات رو جمع کن بیا دم در استمفورد بریج منتظرم . سوسیس ترسو رو هم بکن تو گونی بیار با خودت :دی:

بیانکونری

بیانکونری

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 16 ارسال
بازی سختی خواه بود----------------فقط امیدوارم الکس یه کاری بکنه------اجبارا یه کاشته بزنه-------------- کسی امار بازیهای یووه تو انگلیس رونداره---------------

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
یه حسی داره بهم می گه کیلینی یه پنالتی به حریف می ده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستی من الان متوجه شدم الان تقریبا 3 ساله که یووه فقط 1 بار با اختلاف بیش از 1 گل باخته ! به ناپولی با اون پنالتی های نامردی. درسته ؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی