پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چلسی 1 - یوونتوس 0 ( بازی رفت مرحله 1/8 لیگ قهرمانان اروپا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
236 پاسخ برای این موضوع

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
chelsea 1-2 juventus chelsea 2-1 juve penalty : chelsea 4 -5 juventus

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
چرا شبكه‌ي3 بازي به اين مهمي رو نشون نميده و انوقت بازي ليورپول -- رئال رو نوشن ميده :nugget: :offtopic: :offtopic:

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
are rast migi taze mikhan ba takhir neshoon bedan ke natigasham nemigan :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :focus:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
داشتم فکر میکردم اگر چلسی اینطوری بازی کنه :

Cech

Bosingwa - Carvalho - Terry - A. Cole

Mikel

Ballak - Lampard

Kalou- Anelka - Drogba

برای یووه خوب میشه ! بازی یووه از کنارها بیشتر جون میگیره و این 4-3-3 خیلی به یووه فضا میده !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اینجوری وظیفه ی سیسوکو و تیاگو خیلی زیاد می شه و اونجا است که هر کسی مرکز میدان رو برد برنده ی بازی می شه !!!! امیدوارم کامورانزی و ندود توی روز خوب خودشون باشند و مولینارو و گریگرا نفوذ الکی نکنند

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
یه بنده خدایی می گفت هیدینگ مربی خوب و باهوشیه اما درصد موفقیتش جلوی مربیان باتجربه پایین میاد ! مثالشم اسپانیای آراگونس بود که 7تا گل تو دو تا بازی به روسیه ی هیدینگ زد ! اونم بازیای فشرده و حساسی مثل یورو ! بدون شک استفاده از فضاهایی که بازیکنای چلسی (با توجه به سبک فوتبال جزیره) به صورت نا خود آگاه در اختیار ما قرار میدن میتونه سرنوشت بازی رو تعیین کنه ! ضمنن امیدوارم گریگرا هم یار دوازدهم حریف نباشه !

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
زبینا هنوز مصدومه ؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من بعید میدونم رانیری از گریگرا استفاده کنه . یعنی قاعدتاً و بطور عقلانی نباید استفاده کنه و باید ملبرگ در سمت راست باشه چون 100% مطمئن تر و بهتر از گریگرا هستش و هم اینکه در جو فوتبال انگلستان سالها بوده و بارها در برابر چلسی در استمفورد بریج بازی کرده .
شانس بازی تیاگو هم مسلماً بیشتره و مارکیزیو بازی رو از روی نیمکت احتمالاً آغاز میکنه .

بنظرم یووه با این ترکیب بازی میکنه :

بوفون

مولینارو کیلینی لگروتالیه ملبرگ

ندود تیاگو سیسوکو کامورانزی

دل پیرو آمائوری

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
من عاشق سبك مربي گري گاس هيدينگ هستم هميشه هم تو قسمت كدوم مربي گفتم گاس هيدينگ.اميدوارم هنوز نتونسته باشه افكارش و در تيم پياده كرده باشه واقعا براي من عذاب آوره كه يه تيم مثه چلسي به راحتي اين مربي رو (هر چند موقت)روي نيمكت مي شونه اما تيم ما هنوز بايد با ترس ودلهره از افكار مربيش مقابل حريفانش صف ارايي كنه.بازي يووه برابر تيمهاي انگليسي هميشه حساس بوده و اين بار يووه بايد برابر تيمي بازي كنه كه قبلا مربي تيمش روي نيمكت اون تيم قرار گرفته ودر جواب خبر نگارها درباره بازي مي گه:يووه نحوه خاصى بازى مى كند و مرا به ياد چلسى خودم مى اندازد. احساس مى كنم اين تيم آماده چنين رقابتى است و من مشكلى در يووه نمى بينم.اين جمله رانيري بيشتر طرفدارها رو مي ترسونه چون روزهايي كه اون از مربي گري چلسي اخراج شد هيچ كس اظهار ناراحتي نكرد!!!و حتي كسي رو به خاطر ندارم كه از سبك بازي چلسي در زمان رانيري تعريف كنه!!!هر چند شخصيت تيمي مثه يووه خود به خود مقابل حريفانش دلهره آوره اما نبايد فراموش كنيم آدمي مثه رانيري روي نيمكت تيممون هست كه هيچوقت يك تموم كننده خوب نبوده!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

داشتم فکر میکردم اگر چلسی اینطوری بازی کنه :

Cech

Bosingwa - Carvalho - Terry - A. Cole

Mikel

Ballak - Lampard

Kalou- Anelka - Drogba

برای یووه خوب میشه ! بازی یووه از کنارها بیشتر جون میگیره و این 4-3-3 خیلی به یووه فضا میده !

البته یه مسئله ای که هستش اینه که کالو و دروگبا خیلی به کناره ها میرن . البته گهگاهی جای آنلکا و دروگبا تغییر میکنه ولی چون دروگبا پا به توپ تر هستش و قدرت پاس دهی بالایی داره معمولاً اون هستش که تو 1/3 دفاعی حریف مدام تغییر جا میده و برای آنلکا خلق موقعیت میکنه . یه مسئله دیگه هم اینه که کلاً مدافعان کناری چلسی خیلی محکم و خوب هستند و کمتر اشتباه میکنن ، یعنی به هر نحوی شده بخصوص با خطا جلوی پیشروی حریف رو میگیرن .

فقط کافیه کامورانزی تو روز اوجش باشه چون اشلی بارها ثابت کرده که در برابر بازیکنان تکنیکی که زیاد سر به سرش بذارن از کوره در میره و سریع مرتکب خطا میشه مثل کریس رونالدو که بارها کول رو به مرز دیوانگی برده !
اونطرف هم دل پیرو همین وضعیت رو داره . البته آمائوری هم به هر دو کمک میکنه ولی معمولاً آمائوری متمایل به سمت راست هستش پس میشه قدرت تکنیکی و حفظ توپ و بازیسازی سمت راست رو بطور محسوسی بیشتر دونست .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
آره خوب بهترین ترکیب برای بازی با چلسی همون که Forza Azzurri گذاشته ولی نمی دونم رانیری چیکار میکنه!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
هرچی به زمان برگزاری بازی نزدیک میشیم بیشتر هیجان زده میشم . یه حس نوستالوژیکی دارم ! یه جورایی همون حسی رو دارم که تو سال 2003 داشتیم و تا فینال رفتیم . نمیدونم چرا ولی در عین حال که پر از هیجان هستم ولی یه حسی بهم میگه همون جهنمی که برای رم ، میلان و رئال درست کردیم رو برای چلسی هم تدارک میبینیم . یووه و یوونتوسی تشنه بازگشت به قدرت هستش . قدرتی که 3 سال ازمون گرفتن ولی حالا میخوایم جبران کنیم . مطمئناً ارزش لیگ قهرمانان برای بازگشت به دوران اوج بیشتر از سری آ هستش . موفقیت در اروپا دوباره به تیم یه جهش تازه میده . این بازی فوق العاده برای یووه ، رانیری و البته ندود کبیر مهم هستش ... ... خیلی سخته که برای رسیدن به هدفت بدونی فقط و فقط 630 دقیقه فاصله داری و سخت تر از اون بدونی که این آخرین 630 دقیقه ای هستش که میتونی بهش امید داشته باشی . هنوز هم وقتی تاکیناردی و داویدز بهش دلداری میدادن رو فراموش نمیکنم ، منظورم بازی برگشت با رئال در دل آلپی هستش که ندود با یه خطای بی مورد بازی فینال رو از دست داد و گریه کنان زمین رو ترک کرد . اما یووه بدون ندود نتونست جام رو ببره ... ولی حالا خود پاول هم هستش . اون میخواد جبران کنه و این آخرین فرصتش هستش . قطعاً یووه چلسی رو هم مثل رئال به آتیش میکشه . جام فقط به تورین میاد و بس ...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نام 21 بازیکن دقایقی پیش برای بازی اعلام شد که صالی آمیجیچ هم در لیست هستش :

بوفون
کیلینی
ملبرگ
صالی آمیجیچ
آمائوری
یاکوئینتا
دل پیرو
ندود
کیمنتی
منینگر
کامورانزی
تره زگه
پولسن
مارکیزیو
جووینکو
گریگرا
سیسوکو
مولینارو
تیاگو
مارکیونی
لگروتالیه

تیم امشب به لندن سفر میکنه .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ندود پر از انگیزست!این رو به خوبی در بازی با پالرمو نشون داد!بعد از مدت ها شوت هایی می زد و دریبل هایی می کرد که فقط اون ها رو از ندود ۲۰۰۳ به یاد داریم!
مطمئن باشید تک تک بازیکن های یووه طوری بازی می کنن که انگار آخرین بازیشون هست!این رو توی مرحله قبل هم دیدیم.

Noi Siamo La Juve

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

هرچی به زمان برگزاری بازی نزدیک میشیم بیشتر هیجان زده میشم . یه حس نوستالوژیکی دارم ! یه جورایی همون حسی رو دارم که تو سال 2003 داشتیم و تا فینال رفتیم . نمیدونم چرا ولی در عین حال که پر از هیجان هستم ولی یه حسی بهم میگه همون جهنمی که برای رم ، میلان و رئال درست کردیم رو برای چلسی هم تدارک میبینیم .

یووه و یوونتوسی تشنه بازگشت به قدرت هستش . قدرتی که 3 سال ازمون گرفتن ولی حالا میخوایم جبران کنیم . مطمئناً ارزش لیگ قهرمانان برای بازگشت به دوران اوج بیشتر از سری آ هستش . موفقیت در اروپا دوباره به تیم یه جهش تازه میده . این بازی فوق العاده برای یووه ، رانیری و البته ندود کبیر مهم هستش ...

... خیلی سخته که برای رسیدن به هدفت بدونی فقط و فقط 630 دقیقه فاصله داری و سخت تر از اون بدونی که این آخرین 630 دقیقه ای هستش که میتونی بهش امید داشته باشی . هنوز هم وقتی تاکیناردی و داویدز بهش دلداری میدادن رو فراموش نمیکنم ، منظورم بازی برگشت با رئال در دل آلپی هستش که ندود با یه خطای بی مورد بازی فینال رو از دست داد و گریه کنان زمین رو ترک کرد .
اما یووه بدون ندود نتونست جام رو ببره ...

ولی حالا خود پاول هم هستش . اون میخواد جبران کنه و این آخرین فرصتش هستش . قطعاً یووه چلسی رو هم مثل رئال به آتیش میکشه . جام فقط به تورین میاد و بس ...

بابک جون دمت گرم :goog: یه حس خاصی بهم دادی :pleaseantry:

به امید قهرمانی :juventus:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب شرایط خط دفاع چه طوره نیکولا و جورجو آماده هستند گریگرا هست یا ملبرگ اون مولینارو چی مشکلی که ندارن!!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
وای امروز خواب دیدم این بازی رو 3 بر 0 باختیم نمی دونید چقدر عذاب کشیدم تو خواب هنوزم عواقب این کابوس تو چهرم معلوم هستش :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مولینارو درسته بعضی وقتها اسگول بازی درمیاره و تو کارهای هجومی کاملاً تعطیله ولی تو کارهای دفاعی مدافع خوبی هستش پس قطعاً میشه اونو بهتر از گریگرا بدونیم . من نظرم اینه که ملبرگ در سمت راست باشه چون به مراتب از گریگرا بهتره . ملبرگ قطعاً میتونه یک برگ برنده در کارهای دفاعی باشه ، بعید میدونم رانیری بیرون بذارتش .

---------------------------------------------------------------------

یه سوال که میخواستم بذارمش نظرسنجی ولی گفتم نظم نظرسنجی رو بهم نزنیم و همینجا مطرح کنم :
شما ترجیح میدید تیاگو زوج سیسوکو در مرکز زمین باشه یا مارکیزیو ؟ لطفاً با دلیل هم سعی کنید بگید .

من خودم به شخصه تجربه تیاگو رو ترجیح میدم . اما نمیتونم از قدرت بازیسازی مارکیزیو صرف نظر کنم . هر دو شوتزنهای خوبی هستند اما تفاوت کلودیو اینه که با هر دو پا شوتهای مناسبی میزنه . تیاگو قطعاً بازیکن درگیرتر با قدرت بدنی بالاتری هستش . قدرت جوانی و استعداد مارکیزیو خیلی بالاست اما تجربه تیاگو رو نداره .
خیلی فاکتورها هستش ولی من ترجیح میدم به خاطر تجربه و شناخت تیاگو از حضور در چلسی اون زوج مومو باشه .

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
تو بازی قبلی مقابل پالرمو که به نظرم هماهنگ بودن با هم. ( تیاگو - مومو ) اما مارکیزیو آنچنان که باید فیکس بازی نکرده تا بشه در موردش اظهار نظر کرد. به نظر من که توی این بازی مهم و حساس نباید ریسک کرد. چون تیاگو هافبک با تجربه ایه و میشه روش تو بازی های بزرگ حساب کرد.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
تیاگو چون : تجربه بازی در لیگ انگلیس رو داره ( با شرایط ورزشگاه چلسی کاملا آشنا هست ) - تجربه بالاتری داره . مارکیزیو چون : جوان و پرتلاش برای اثبات خودش و تواناییهاش - دیر خسته شدن - اضافه شدن بر تجربه های بازیهاش برای یووه . نتیجه : چون بازی مهمی هست و جای شانس و امتحان و تجربه کسب کردن ( به اون شکل ) نیست , ترجیح میدم تیاگو از ابتدا بازی کنه , در دقیقه 75 هم مارکیزیو جای تیاگو رو بگیره , که با توجه به کاهش استامینای تیم چلسی تزریق یک بازیکن تازه نفس اون هم تو پست مورد نظر خودش یک شکه کامله.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی