پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چلسی 1 - یوونتوس 0 ( بازی رفت مرحله 1/8 لیگ قهرمانان اروپا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
236 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
تجربه بازی بازیکنی مثل تیاگو که قبلا در چلسی هم بازی کرده قطعا به کار میاد.با بازی کردن سیسوکو و تباگو حملات چلسی از میانه زمین تا حد خیلی زیادی کنترل و محار میشه. در کناره های خط دفاع هم فکر می کنم ملبرگ و مولینارو بازی کنند.چون در همین لیگ قهرمانان و مقابل رئال عملکرد دفاعی خیلی خوبی داشتند.ضمن اینکه بعید می دونم تویاین بازی وظیفه حمله به دوش مدافعین کناری گذاشته بشه پس بهتره بازیکن ها با خصوصیات دفاعی بارزتر به بازی گرفته بشن. چلسی رو میشه غافلگیر کرد!همون طور که یوونتوس رئال رو غافلگیر کرد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به نظر می رسه رانیری از زوج الکس - امائوری استفاده کنه و به همین خاطر توی بازی مقابل پالرمو شاید زوج یاکوئنتا - ترزگه بازی کنند

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
منم بعید می دونم که خیلی از ترزگه استفاده کنه! ترزگه شاید بیاد تو زمین تو نیمه دوم! ولی مسلما از ابتدا بازی نخواهد کرد! از اونجایی هم که ترزگه هنوز کامل کامل آماده نیست، بعید می دونم بتونه عااالی باشه و گل بزنه! فکر می کنم که الکس و ندود خیلی می تونن تعیین کننده باشن! الکس همونجوری که رئال رو تو برنابئو تحقیر کرد، می تونه چلسی رم لوله کنه!! پ.ن.: اگه ملبرگ رو ببریم راست، واسه دفاع وسط چی کار می تونیم بکینم؟؟! [مسلا آریائودو که نمی تونه فیکس باشه! می تونه؟ ]؟! آخه گریگرا واقعا فاجعه است! خیلی از اون ناحیه نگرانم!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب لگرو و کیه لینی توی مرکز بازی کنند و ملبرگ - مولینارو در جناحین !!! ترزگه هم توی بازی با پالرمو 100% مهاجم فیکس خواهد بود ولی توی چلسی معلوماتی نداره

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
اوف! انقدر همه مصدوم بودن، اصلا یادم نبود که هم جورجیو آماده است ، هم لگرو! خب، اینجوری که عالیه! می شه به دفاع امیدوار بود!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من ترجیح میدم با سیستم بازی برگشت مقابل رئال به بازی بریم یعنی تیاگو رد وسط کنار محمد باشه و ملبرگ سمت راست. بای این تفاوت که مائورو هم در زمین باشه.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ولی حیف زانتی به این بازی نمی رسه من ارزو به دل موندم این فصل این خط هافبک رو ببینم ندود_سیسوکو_زانتی_کامو

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب زانتی این قصل خیلی مصدوم شد و بدشانسی زیادی آورد ولی خوب ما در این پست بازیکن خوب زیاد داریم و می تونیم مانند بازی با رئال از زوج سیسوکو و تیاگو در میانه میدان بهره ببریم.!!!!!!!!!!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
امروز و پیش از بازی مقابل یووه چلسی موفق شد 1 - 0 استون ویلا رو شکست بده !!! اولین برد هیدینگ با چلسی بود

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نه دومیش در جام حذفی هم واتفورد رو بردن!!!! راستی نکته جالب!!! بازی یوونتوس-چلسی اولین مربی گری هیدینگ در استمفورد بریدج لندن هست.نکته جالبیه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
چه ناكامي بزرگي هم در انتظارشه ، بيچاره چقدر آرزو داره محبوب بشه اما توي همون اولين بازي!!!!!!!!نمي تونه!! پي نوشت: توي همشهري جوان اين هفته فردوسي پور نوشته : هيدينگ احتمالا اين بازي را مي برد، هرچند من دوست ندارم، اما رانيري بايد در اين بازي آ×رين بار روي نيمكت بيانكونري بنشيند ، او مربي فصل قبل بود!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
واقعا فضای استمفورد بریج مرگ آوره اما وقتی ستاره ای مثل الکس ساتیاگو برنابئو رو اون جور آتش می زنه ، پس استمفورد بریج دیگه عددی نیست براش !!!!! اگر 1 مساوی پر گل هم بکنیم رضایت بخشه ،اما یووه می تونه ببره ،مطمئنم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اگر یووه همونطوری که جلوی سامپدوریا و پالرمو بازی کرد جلوی چلسی بازی کنه،من اینطوری خواهم بود : :spiteful:

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال
احتیاط بیش از حد میتونه خطرناک باشه باید سعی کنیم حملات منسجمی هم روی دروازه انها داشته باشیم ... عمق دفاعی چلسی در بازی با استون ویلا شکننده بود که امیدوارم بچه ها و کادر فنی برنامه خوبی براش داشته باشند با یک بازی پرفشار مخصوصا در میانه زمین باید قدرت بازیسازی رو در تیم حریف پایین بیاریم ...

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران
من که بازی یووه و پالرمو رو ندیدم ولی اگه تیاگو و سیسو با هم مچ باشن شک ندارم بازیسازی رو از چلسی میگیرن .تو بازی با ویلا چلسی اسیر پرسشون شده بود با یه بازی فشرده میشه چلسی رو برد.فقط خدا کنه یووه مثل بازی با رئال نترس بازی کنه نخواد بره تو دفاع . از گوشه ها هم باید حمله کنیم اون وقت چپ و راست چلسی و کلا چلسی فلج میشه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یوونتوس چلسی رو میزنته!!! استمفورد بریدج را به جهنم تبدیل خواهیم کرد.

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
شاید بازیه رفت ببازیم :confused2: ولی من اطمینان دارم که در مجموع ما سعود می کنیم شکی نیست :afro: مهم اینه که ما بازیه برگشت میزبانیم :spiteful:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ما در رفت و برگشت چلسی را به زانو در خواهیم آورد همونکاری و میکنیم که با رئال کردیم به گریشون میندازیم!!!!!!!!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازی در استمفورد سخت خواهد بود ولی ما در برابر تیمهای بزرگ خوب بازی میکنیم فکر کنم باید به این بازی خوش بین بود

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
حالا چرا اینقدر کتابی صحبت می کنیدزج! ;D

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی