پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2 - کالیاری 3 ( هفته بیست و دوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
60 پاسخ برای این موضوع

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
یووه به دفاع مستحکم برای چتین مواقعی که کیه لینی مصدوم میشه نیاز داره و عدم مجود یک بازیکن خلاق در وسط زمین خیلی حس میشه رانیری با این کاراش داره بزرگی و قدرت یووه رو کم رنگ میکنه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من دیشب اونقدر بعد بازی اعصابم داغون بود که همونجا جلوی تلویزیون خوابیدم و اصلاً حوصله فروم و نت رو نداشتم ! واقعاً بد باختی بود ! هیچی نمیتونم بگم هیچی جز اینکه بگم ای کاش به اینتر و میلان میباختیم ولی تیمهای درجه 2 و ضعیف سری آ رو میبردیم چون مطمئناً تیمهای ضعیفتر تو سری آ بیشترن ! خط دفاع که کاملاً تعطیل بود ! از کناره ها حتی یک حمله هم نتونستیم بکنیم ولی با همه این تفاسیر ملبرگ خیلی بهتر از گریگرا بود . خط دفاع اونقدر کند بازی میکرد که بارها جا موند . این اعتماد بش از حد به آفسایدگیری هم داره بدجوره کار دست یووه میده ! فقط کسی فهمید یاکوئینتا کجای زمین بود ؟! اصلاً از وقتی اومد 10 نفره شدیم ! نه اینکه بد باشه ها ، گیج بود ، نمیدونست باید چیکار کنه ! فقط باید اینتر نبره تا امیدوار باشیم وگرنه امسال هم کالچو بی کالچو !

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
البته مصدومیت بازیکنان همچون کامو بوفون و زیبینا و دیود که بیشتر در بند مصدومیت بودن هم باعث ای مشکلات شده ولی دلیل خوبی نیست

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
به هر حال میشه گفت که رانیری توی این بازی اصلا مقصر نبود . بلکه بازیکن ها مقصر بودن. جدای نیمه اول که به کنار ، چون واقعا یووه عالی بود و اون گل مسخره کالیاری. اما نیمه دوم به نظر من مهاجم ها و هافبک های یووه خوب بودن. اما خط دفاعی و تو هافبک ها (سیسوکو) خیلی بد بودن. بدترین روز برای یووه بود. کالیاری با 5 تا حمله 3 گل زد. که این واقعا شرم آور برای خط دفاعی یه تیمه. امیدوارم دیگه چنین اشتباهاتی تکرار نشه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ببینم کالیاری همونی نبود که اینتر مفت از چنگش در رفت و به زور مساوی گرفت ؟ همونی که نیمه دوم 5 موقعیت 100 درصد رو از دست دادن من اون بازی رو دیدم خیلی تیم تکنیکی بودن مقابل چنین تیم هایی آفسایدگیری کردن خودکشی محضه

j_2006_n

j_2006_n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 78 ارسال

فقط کسی فهمید یاکوئینتا کجای زمین بود ؟! اصلاً از وقتی اومد 10 نفره شدیم ! نه اینکه بد باشه ها ، گیج بود ، نمیدونست باید چیکار کنه !

تو این بازی دو تا تعویض اجباری داشتیم ولی تعویض رانیری هم اصلا مفید نبود
به نظر من ترزگه از انگیزه بیشتری برخوردار بود میتونست به اون میدون بده یا سبا اگه مصدوم یا محروم نبود را به بازی بیاره تا مهاجم هامون رو تغذیه کنه

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال
آقا این مشکل فوروم چیه یک دفعه هنگ میکنه دیشب هرکاری کردم فوروم باز نمیشد ... خوب یووه دوباره مشکل دفاعی پیدا کرد علاوه بر اون من فکر میکنم ما توی گلزنی هم مشکل داریم یعنی موقعیتهای زیادی ایجاد میکنیم اما نمی توانیم از انها استفاده کنیم که این خیلی بده یعنی اگر بازی نگاه کنی می بینی یووه حداقل شش یا هفت شانس بالا برای گلزنی را به سادگی از دست میده که اگر استفاده شده بود حتی با خوردن سه گل هم بازنده زمین رو ترک نمی کرد چیزی که در فصل پیش زیاد دیده شد ... یووه توی مقطع بسیار حساسی از فصل داره امتیازهای مهمی رو از دست میده اون هم با خوردن گلهایی که در حد بازیهای مدارسه امیدوارم دوباره اپیدمی امتیاز از دست دادن جلوی تیمهای متوسط پیدا نشده که بعد جوری رو اعصابه ... دوستان با بازیکنایی مثل گریگرا و مولینارو یا پولسن و چند تا جوان بی تجربه نمیشه قهرمان شد تیم بزرگ بازیکن بزرگ هم می خواهد ...

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
تا زمانی که مانینگر بود خوب بدیم اما با این بوفون ناآماده...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دو تا گل شبیه به هم خوردیم دیگه !!! مدافعین ما حواسشون فقط به دو تا مهاجم اصلی بود ولی مربی اونا هم این نکته رو به خوبی حس کرد و اون دو تا رو طعمه قرار داد تا از بازیکنان کناریش استفاده کنه !!! خدا رو شکر همواه سمت راست یووه اتوبان تورین - تهرانه !!!!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب بازی خیلی خوبی بود .....!!!! :beee:

واقعا خوب بازی کردیم و همینه که برا من ارزش داره !!!!

واقعا مربی کالیاری عالی بود !!!!!

ما هم مربیمون عالی بود ما به خودمان باختیم نه کالیاری .....

در ضمن امید من از همون اول هم به CL بوده . هست و خواهد بود ......

اینتر که حالا حالا ها باید در رویای رسیدن به ما باشه !!!! :secret:

مارکیونی این فصل برا ما خوب بوده ولی در این چند بازی اخیر به دلیل خستگی فراوان کاراییش از %100 به %20 رسیده و این فاجعس ...... :sorry:

در کل ما هنوز هم قدرت مند هستیم :img-weight_lift: و امید وارم در ناامیدی امید وار باشید ........... :friends:

تعویض های مربی کالیاری بینظیر بود ....!!! و تمام یارانی که تعویض کرد موثر بودند ..... ولی ما دو تا تعویض اجباری داشتیم ... :'(

Hope Is A Good Thing Maybe Is The Best Thing

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تا زمانی که مانینگر بود خوب بدیم اما با این بوفون ناآماده...

بوفون روی هیچکدوم از گلها مقصر نبود چون کاری از دستش تو مصاف تک به تک برنمیومد !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب دوستان باختیم باز دوباره این بار خیلی بد یکم فکر کنید مثل بازی با فیورنتینا پارسال گل اول رو خوردیم بعد سیسوکو گل زد بعد هم مائورو بازی 2-1 شد ولی یکدفعه 2 گل پشت هم خوردیم اونم شد 3-2 اون بازی هم به اعتقاد من حق ما باخت نبود.خوب ما از کورس قهرمانی به اینتر بی پدر و مادر عقب افتادیم این خبر زمانی اعلام میشود که اینتر بر تورینو و میلان بر لاتزیو غلبه کند خوب یک بازی اشتباه مربی یک بار بازیکنان خوب باید قبول کرد که مورینیو خیلی خلاق تر است از رانیری.اینتر و خوب داره پیروز میکنه به سادگی حتی با شانس.من اصلا از بوفون دیشب خوشم نیومد چرا هیچ کاری نکرد.چرا جلوی هیچ کدوم از شوت ها و تک به تک ها را نگرفت چرا؟ دیشب من با گریه و اعصاب خوردی خوابیدم و واقعا 2 شب متوالی از سری ا هست که مثل بازی با میلان به شادی نمیخوابم.خوب درست ما امید واقعی داریم برای لیگ قهرمانان ولی خوب این خیلی مهم که همواره در کورس قهرمانی باشیم اونم حداقل با 3 یا 1 امیتاز اختلاف. اینجا باید هنر مربی تیم رو از باخت به برد می اورد و تا آخر بازی پیروز نگر میداشت تیمو درست مثل مارچلو لیپی مربی فوق العاده آتزوریها. دیشب باید هنر بوفون به داد تیممون میرسید بوفون جام جهانی 2006 اونی که در کل جام 2 یا 3 گل بیشتر در جریان بازی نخورد. خوب به هر حال اشتباهات فاحش خط دفاع+نداشتن خلاقیت مربی+بوفون نا آماده دست به دست هم داد که یک شب تلخ و گریان برای تمام یوونتوسیهای دنیا و خود بازیکنان شکل بگیره.فقط امیدوارم اینتر و میلان حداقل مساوی کنن.خداااااااااااااااا کمکمون کن در سری آ.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
درست نیست همه چیز رو تقصیر رانیری انداخت. دوتا تعویض اجباری داشتیم.همه چیزو ریخت بهم. درضمن درست نیست زمان لیپی رو با الان مقایسه کرد.زمان لیپی چه نیمکت و بازیکنایی داشتیم الان چه نیمکت و بازیکنایی داریم. الان حتی 11 نفر توی زمین هم همشون بازیکنای درجه 1 اروپا نیستن چه برسه به نیمکتمون.تیم زمان لیپی نیمکتش هم 1 تیم درجه 1 اروپایی بود.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بوفون رو چیکار دارید ؟! بوفون روی هیچکدوم از گلها تقصیری نداشت.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

بوفون رو چیکار دارید ؟!

بوفون روی هیچکدوم از گلها تقصیری نداشت.

دقیقا من هم با رضا موافقم ........

نمیدونم چرا وقتی بوفون دروازه وایمیسته مدافعان ما سست میشن ولی وقتی منینگر وایمیسته از ترس اینکه منینگر سوتی نده مدافعان مستحکم میشن !!!!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

بوفون رو چیکار دارید ؟!

بوفون روی هیچکدوم از گلها تقصیری نداشت.

من نگفتم که بوفون در گل ها مقصر بود ولی اگه بوفون به خواهد چنین گلهایی بخوره و مثلا کاسیاس هم این گلها را بخوره بین بوفون و کاسیاس چه فرقی است؟

خوب منم بودم این گلها رو میخوردم-بوفون که بهترین دروازه بان جهان هست بیشتر از اینها ازش انتظار میره.

پس باید فرقی بین بوفون و دیگر دروازه بانان جهان باشه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
گل سوم توی موقعیت دو به تک به ثمر رسید! هر دروازبانی این گل ها رو می خوره حالا می خواد بهترین باشه یا بدترین!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
در چهار بازی گذشته ورق برگشت واقعا تیم به مشکل بر خورده

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال
با دو تعویض اجباری هم می شد کالیاری رو برد تازه کیلینی که بعد از گل دوم مصدوم شد. تا رانیری هست : راست یووه اتوبان یکطرفه باقی می مونه تیم جامی بدست نمیاره و... البته بدنسازی تیم هم که شاهکاره با این همه مصدوم.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

با دو تعویض اجباری هم می شد کالیاری رو برد تازه کیلینی که بعد از گل دوم مصدوم شد.
تا رانیری هست :
راست یووه اتوبان یکطرفه باقی می مونه
تیم جامی بدست نمیاره
و...
البته بدنسازی تیم هم که شاهکاره با این همه مصدوم.

ممکنه شما با همین 1 باخت بچگانه ناامید شده باشی ....... BUT NOT ME...............

من با این 1 باخت به هر 3 جام امید وار تر شدم ..........

و مطمئن هستم و به تیمم ایمان دارم .........در هر شرایطی که باشه ........

hope is a good thing maybe the best thing

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی