پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2 - کالیاری 3 ( هفته بیست و دوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
60 پاسخ برای این موضوع

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من ایمان دارم که این بازی میتونه 1 نقطه عطفی باشه برای بازگشت تیم به شرایط عادی .... :help:

توی این بازی رانیری باید حواسش باشه که بازیکن های خسته بازی نده ..... :cowboy:

این ترکیب احتمالی هست .... :pleaseantry:

تصویر

خبر خوب هم بازگشت دیوید و جورجو هست .....

به نظر من ما باید این بازی رو پر گل ببریم تا تیم به همون روزها برگرده .... :N_aggressive (3):

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اماده سازی تیم به فاصله 2 روز از شکست برابر ادینزه کار خیلی سختیه که فکر نکنم رانیری قادر به انجام اون باشه... درسته که بازی تو تورینه و احتمالا ترکیب هم کامله اما به هبچ عنوان بازی ساده ای نیست... بخصوص اینکه الان کالیاری وضعیت عالی داره و امتاز کامل رو از بازیهای اخیر گرفته. فکر کنم دوباره تیم وارد بحران جدیدی شده...چیزی که پیش بینی کرده بودم و انتظارش رو هم داشتم... اما ای کاش تیم با بردن کالیاری از این بحران جدید فرار کنه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کالیاری خیلی پیشرفت خوبی داشته تو هفته های اخیر . تو 5 بازی آخر 3 برد و 2 تساوی داشتند . البته تو 12 بازی آخرشون فقط 2 بازی باختند و نکته جالب اینکه در برابر تیمهای خوب سری آ فقط در دور رفت به رم 3-2 باختند و با اینتر و میلان مساوی کردند و تو بازی رفت با اینکه به لاتزیو باختند اما یکشنبه پیش 4 گل به لاتزیو در رم زدند . البته پالرمو ، فیورنتینا و سامپدوریا رو هم با 1 گل بردند . کلاً تیم خیلی خطرناکی هستش و اصلاً بازی باهاش ساده نیست . آبی و قرمزها ساردینا خیلی تیم خشنی هستند . دانیله کونتی 9 بار کارت زرد گرفته و کوسو 8 بار و داویده بیوندینی هم 7 بار کارت گرفتند . بهترین گلزنشون روبرت آکوآفرسکا هستش که 9 گل زده . تو 15 دقیقه شروع نیمه دوم با زدن 6 گل از مجموع 27 گلشون بهترین عملکرد رو داشتند . نکته جالب اینه که اونا بیشترین گل خورده رو تو مابین دقایق 76 تا 90 دارند که 8 گل خوردند . در کل اصلاً تیم دست و پا بسته ای نیستند ...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
پس با این حرفایی که شما اساتید میزنید بازی فوق العاده سختی خواهد بود!!!!!!!!!!!!!!!! امیدوارم بازم رانیری گند نزنه!!!!!!!!!!!

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
یه سوال تکراری کامو به این بازی میرسه؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اسامی بازی فرداشب اعلام شد :

بوفون
ملبرگ
کیلینی
زانتی
آمائوری
یاکوئینتا
دل پیرو
ندود
کیمنتی
تره زگه
پولسن
مارکیزیو
گریگرا
سیسوکو
مولینارو
دچلیه
مارکیونی
لگروتالیه
پینسولیو

ترکیب احتمالی :

بوفون . کیلینی . لگروتالیه . ملبرگ . مولینارو . سیسوکو . مارکیزیو . مارکیونی . ندود . دل پیرو . آمائوری .

مارکتی . پیسانو . لوپز . بیانکو . آگوستینی . فینی . کونتی . بیوندینی . کوسو . جدا . آکوآفرسکا .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من ترجیح می دم زبینا ی مصدوم جای مارکیونی بازی کنه! مارکیونی بدون شک بدترین بازیکن یووه توی ۴-۵ بازی اخیر و یکی از بدترین بازیکن های سری آ بوده!بار ها با پاس ها و سانتر های غلط و تصمیم های اشتباه موقعیت ها رو از دست داده و عملا آمائوری رو خنثی کرده!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یکی از کامل ترین ترکیب های یوونتوس در این فصل !! فقط کامورانزی کمه.بقیه هستند.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

من ترجیح می دم زبینا ی مصدوم جای مارکیونی بازی کنه!
مارکیونی بدون شک بدترین بازیکن یووه توی ۴-۵ بازی اخیر و یکی از بدترین بازیکن های سری آ بوده!بار ها با پاس ها و سانتر های غلط و تصمیم های اشتباه موقعیت ها رو از دست داده و عملا آمائوری رو خنثی کرده!

من نمیدونم چرا رانیری از یاکوئینتا در سمت راست و بجای کامورانزی استفاده نمیکنه ! یاکوئینتا بارها تو تیم ملی و حتی در اودینزه در این پست بازی کرده البته معمولا سیستم 4-2-3-1 بوده مثل بازی با آلمان در جام جهانی 2006 ولی در کل تو کناره ها هم جواب میده . البته تو کارهای تدافعی مطمئناً ضعیف خواهد بود ولی فکر نکنم فرق چندانی با مارکیونی بکنه !

در ضمن یه احتمال دیگه هم وجود داره و اونم اینه که رانیری با 3 مهاجم بازی کنه و الکس رو یه مقدار عقب تر بیاره و بذاره پشت سر مهاجمین . تو نیمه دوم بازی با اودینزه هم جووینکو رفت پشت سر آمائوری و یاکوئینتا و سیستم به 4-3-1-2 تغییر کرد . فکر کنم این سیستم خیلی برای بازی فردا جواب بده هرچند کالیاری ضدحملات خیلی خوبی داره .

من ترجیح میدم یووه فرداشب اینجوری بازی کنه :
بوفون . کیلینی . لگروتالیه . ملبرگ . مولینارو . سیسوکو . مارکیزیو . زانتی . دل پیرو . آمائوری . یاکوئینتا .
تره زگه هم چون تازه برگشته از ابتدا بازی نکنه بهتره .

ندود هم باید استراحت کنه . به خدا اینجوری به بازی با چلسی هم نمیرسه چه برسه آخر فصل !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یووه برای اینکه دوباره نیفته توی بحران نیاز شدید داره این بازی رو عالی بازی کنه و خوب ببره و من فکر می کنم رانیری برای اینکه دوباره تا مدت ها فحش نشونوه برای این بازی یه کارهایی می کنه و ما این بازی رو می بریم !!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
در تایید صحبتهای بابک باید بگم ارزو میکنم ندود آخرای این بازی یه حرکت غیر ورزشی انجام بده و یکی دو بازی محروم بشه تا تجدید قوا کنه...چون اینجوری که به نظر میرسه رانیری تا جونشو نگیره نه تعویضش میکنه نه بهش استراحت میده.

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
دوستان اگه امکان داره در باره ی این بازیکن کمی توضیح بدین پینسولیو

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب این بازی خیلی مشکلی هست برد در این بازی یعنی ماندن در کورس قهرمانی با اینتر و میلان که امیدوارم بمونیم ولی در صورت مساوی احتمال قهرمانی کم میشه و همینطور در صورت باخت که دیگه باید سری ا را برای سهمیه لیگ قهرمانان ادامه بدیم.

mohsen alex nedved

mohsen alex nedved

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 39 ارسال
ولي يووه مي بره 2-1

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری تو کنفراس قبل از بازی گفته وقتی الکس تو بازی باشه با آرامش بیشتری بازی رو دنبال می کنم.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

رانیری تو کنفراس قبل از بازی گفته وقتی الکس تو بازی باشه با آرامش بیشتری بازی رو دنبال می کنم.

واقعیت چیزی جز این نیست :N_aggressive (3):

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فروم خراب بود کسی چیزی نگفت. نیمه اول : نیمه اول یوونتوس عالی بازی کرد.خیلی خوب بود.خیلی حمله کردیم و خیلی هم موقعیت داشتیم. اونا 1 حمله کردند نمی دونم چطوری گل زدند ! همینطوری اومدند و رفتند تو گل ! آمائوری بی نظیر بود ! بدشانس بود وگرنه باید 2-3 پاس گل می داد. دلپیرو حرکات عالی داشت.یه پاس دقیقه 6 داد من کف کردم. ندود با اینکه مشخصه خسته است ولی مفید بازی می کنه.گل قشنگی هم زد. گل که زد حرکتش خیلی قشنگ بود،آروم یووه رو گرفته بود روی لباسش و می دوید به سمت تماشاگرا. سیسوکو هم دوباره به روزای خوبش برگشته و عالی بازی می کنه.چندین تکل به موقع و توپ گیری خوب داشت/ زانتی متاسفانه فکر کنم بدجوری مصدوم شد ولی مارکیزیو فوق العاده بازی کرد به جاش ! واقعا مارکیزیو قشنگ بازی کرد.دریبل می زد، خوب یک دو می کرد .(و همچنان پاس اشتباهش زیاد بود! ) خط دفاع یووه مثل سابق خوب نیست.و پراشتباه عمل می کنه. و مثل اینکه رانیری هم این چند بازی از گریگرا راضی نبوده و ملبرگ رو سمت راست بازی داده. نیمه دوم : یکی از دردناک ترین باختهای بود که تجربه کردم. حق یوونتوس باخت نبود،واقعا خوب بازی کردیم.به خاطر 2-3 تا اشتباه بچگانههههههههههههههه و مبتدیانهههههههه بازی رو باختیم. سر هر گلی که خوردیم یکی اشتباه کرد... واقعا باخت دردناکی بود...واقعا باخت بیخودی بود... از دست رانیری هم کاری برنمیومد دیگه،واقعا مشکل تاکتیکی نبود،مشکل انفرادی بود.نمی دونم چی میشه که یدفه سیسوکو اینطور توپ رو لو میده به حریف !!!! اونم تو اون منطقه... 2 بازیکن هم مصدوم شدند و 2 تعویض اجباری داشتیم 1 تعویض هم انجام شده بود مارکیونی با اون بازی افتضاحش رفته بود بیرون.کاری نمی تونست کنه رانیری. هفته ی قبل که به اودینزه باختیم حقمون بود،بد بازی کردیم،باختیم. ولی این بار واقعا زورم میاد ! واقعا فقط به خاطر اشتباهات انفرادی و بچگانه باختیم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گریگرا و ملبرگ امشب واقعا سهم بزرگی در این شکست داشتند ! کیه لینی که مصدوم شد گریگرا اومد توی زمین. خودشو ملبرگ سرشون رو می نداختن پایین دنبال بازیکن حریف می دویدند کاری نداشتند جلوی دروازه رو خالی شده نشده ! گل دوم و سوم دقیقا اینطوری بود.دو نفری رفتن برای 1 بازیکن اون یکی پاس داد و تک به تک شدند با بوفون. دقیقا 2 بار اینطوری شد.2 گل خوردیم. سر گل اول هم جایی بود که ملبرگ باید پوشش میداد،نمی دونم ملبرگ کجا بود که مارکیونی با اون قدش اومد پوشش بده. اصلا وضعیت دفاع اسفناک بود امشب ! بعد از 2-3 تا پاس که می دادند هرکدوم از 4 نفر خط دفاع یه گوشه زمین رفته بود ! لگرو روی گل سوم رفته بود یار گرفته بود،یارو پس داد برگشت نگاه کرد دید هیچکس نیست ! اول یه داد زد به سمت ملبرگ و مولینارو بعد هم روشو کرد اونور دستشو تو هوا تکون داد. هرچی فکر می کنم نمی تونم این باخت رو هضم کنم !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دلپیرو راجب بازی گفته : بازی عجیبی بود ! ما می خواستیم خوب بازی کنیم و از همان ابتدا موفق شدیم.توانستیم موقعیت های بسیاری خلق کنیم ولی ایراد از جای دیگری بود.باید روی کارهای دفاعی بیشتر تمرین کنیم.خیلی کار خواهیم داشت و باید به سرعت خود را ترمیم کنیم. دکتر تیم : جورجیو مشکلی نداشت.ولی احساس فشردگی ماهیچه در بازی داشت و تصمیم گرفت بازی نکند تا دچار گرفتگی عضله و مصدومیت بلند مدت نشود.فکر نمی کنم مشکلی داشته باشد و بیشتر یک تعویض پیشگیرانه بود. اما شرایط زانتی خوب به نظر نمی رسد.درد شدیدی در پای خود احساس می کرد و فردا تست پزشکی خواهد داد تا مشخص شود.ولی به نظر نمی رسد اخبار خوبی از وضعیت او داشته باشد. رانیری از بازی راضی نیست و گفته ما تا الان بهترین دفاع لیگ رو داشتیم ولی مثل اینکه یادمون رفته بود در این بازی.باید بررسی کنیم که چرا اینقدر راحت و اینقدر زیاد گل خوردیم.راه قهرمانی هنوز خیلی طولانی است و ما امیدمون رو از دست نمیدیم.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
واقعا به جز دو-سه بازیکن همه عالی بودن! سیسوکو اگر اون پاس اشتباه رو نمی داد می تونست از بهترین بازیکن های زمین باشه اما توی یه لحظه همه چیز رو خراب کرد. بازیکن هایی مثل آمائوری و الکس و مارکیزیو و حتی ندود آمادگی بالای خودشون رو نشون دادن و بار ها و بار ها موقعیت به وجود آوردن اما اشتباهات خط دفاع همه زحمات رو هدر داد. من شک دارم که حتی یکی از بازیکن های کالیاری بالای شش کیلومتر توی این بازی دویده باشه! فقط باید امیدوار باشیم که اینتر و میلان بازی هاشون رو نبرن چون در غیر این صورت کسب اسکودتو دوباره تبدیل میشه به رویا!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی