پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2 - کالیاری 3 ( هفته بیست و دوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
60 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

یوونتوس . کالیاری

شنبه 31 ژانویه مصادف با 12 بهمن . ساعت 23 به وقت ایران
ورزشگاه المپیکو تورین
نتیجه بازی رفت : 1 بر صفر به سود یووه با گل آمائوری .

سایر بازیهای هفته بیست و دوم
شنبه

ناپولی - اودینزه
یکشنبه

سیه نا - لچه
آتالانتا - کاتانیا
اینتر - تورینو
رجینا - رم
بولونیا - فیورنتینا
جنوا - پالرمو
کیه وو - سامپدوریا
لاتزیو - میلان

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
تو نظر سنجی های برد و باخت مثل بالا باید یه گزینه حذف بشه. چون هیچ کس نمی زنه باخت یووه ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کالیاری تیم خوبیه ، این رو جلوی اینتر هم دیدیم . تو بازیهای اخیرش هم 2 گل به اودینزه زده و یکشنبه هم 4 گل به لاتزیو زد . دیشب هم با تک گل آکوآفرسکا سیه نا رو برد . کلاً روند رو به رشدی داره و میتونه تیم خیلی خطرناکی باشه . الآن هم به رده دهم جدول صعود کردن با 28 امتیاز .

تو این بازی لگروتالیه بخاطر دریافت کارت زرد در بازی دیشب محروم هستش . من ترکیب پیشنهادیم برای بازی اینطوریه :

بوفون

مولینارو کیلینی آریائودو ملبرگ

دچلیه مارکیزیو سیسوکو جووینکو ( یاکوئینتا )

دل پیرو تره زگه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فکر نمی کنم لگروتالیه محروم باشه از این دیدار !!! یعنی مطمئن هستم و لگرو - کیه لینی مرکز رو تشکیل می دن

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من با بازی کردن نود دقیقه ای ترزگه موافق نیستم! دوست دارم ترزگه رو توی شرایط آرمانی و مثل همیشه آماده برای گلزنی ببینم به همین خاطر فکر می کنم بهتر باشه دو-۲سه بازی دیگه رو به صورت جانشین به میدان بیاد تا کاملا آماده بشه. بازی توی المپیکو هست و الکس و زانتی هم به بازی می رسن پس باید ببریم!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فکر توی این بازی بتونیم همه ی بازیکنانمون رو توی زمین و روی نیمکت داشته باشیم !!! فقط رانیری باید ترکیب رو جوری بچینه که واسه دیدار روز چهارشنبه مقابل ناپولی توی جام حدفی مشکل ساز نشه !!! واقعا برنامه فشرده هست ولی خوب از اون طرف هم دست رانیری باز تر شده برای انتخاب مهره های خودش !!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
راستی این کالیاری جدا از 3 بازی اخیرش 9 امتیاز گرفته!!!! خیلی تیم خطرناکی هست؟امیدوارم ببریم. خدا کنه باز دوباره رانیری بچه بازی در نیاره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بله اوتا دو تا به اودنیزه زدند !!! 4 تا به لاتزیو و یکی هم به سیه نا !!! الان هم خودشون رو به ده تیم برتر جدول رسوندند

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
دل پیرو می رسه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی پست های بالا به این نکته اشاره شد !!! بله الکس هیچ مشکلی برای این بازی نخواهد داشت

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

فکر نمی کنم لگروتالیه محروم باشه از این دیدار !!! یعنی مطمئن هستم و لگرو - کیه لینی مرکز رو تشکیل می دن

لگروتالیه با دریافت کارت زرد دیشبش 4 اخطاره شده و از بازی شنبه شب محروم شد .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم با این محرومیتها و مصدومیتها ملبرگ چند بازی هست که فیکس شده ها.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
حداقل توي بازي با اودينزه نسبت به بقي مدافعا بهتر بازي كرد و كمتر باگ داشت.خوبه كه؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

لگروتالیه با دریافت کارت زرد دیشبش 4 اخطاره شده و از بازی شنبه شب محروم شد .

4 اخطاره یا 3 اخطاره؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تو ایتالیا هر 4 کارت زرد یک بازی محروم هستش .

-------------------------------------------------

آقا من اشتباه کردم ! نیکولا 5 کارته هستش و میتونه بازی کنه . منبع خبرم آپدیت نکرده بود :biggrin: پس نیکولا هم شنبه شب خواهد بود :friends:

الآن کامورانزی 3 کارته هستش و آمائوری 2 کارته که باید مراقب باشند :rtfm:

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
من الان دقیقا نمیدونم گریگرا مصدومه یا نه ولی اگه باشه این ترکیب کارایش به نظرم بهتر میتونه باشه:

بوفون
مولینارو کیه لینی ملبرگ گریگرا

دچلیه مارکیوزو مومو جووینکو
الکس امائوری

من با بازی کردن نود دقیقه ای ترزگه موافق نیستم!

کاملا موافقم،همونطور با فیکس بودن زانتی هم خیلی موافق نیستم چون هم مارکیوزو خوب امتحان پس داده و هم زانتی بعید میرسه برا 90 دقیقه اماده باشه

آقا من اشتباه کردم ! نیکولا 5 کارته هستش و میتونه بازی کنه . منبع خبرم آپدیت نکرده بود پس نیکولا هم شنبه شب خواهد بود

پس همون

مولینارو کیه لینی لگرو ملبرگ :biggrin:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

تو ایتالیا هر 4 کارت زرد یک بازی محروم هستش .

-------------------------------------------------

آقا من اشتباه کردم ! نیکولا 5 کارته هستش و میتونه بازی کنه . منبع خبرم آپدیت نکرده بود  :biggrin: پس نیکولا هم شنبه شب خواهد بود  :friends:

الآن کامورانزی 3 کارته هستش و آمائوری 2 کارته که باید مراقب باشند  :rtfm:

اِ تو ایتالیا اگه 3 کارته باشن و تو یه بازی 2 تا کارت زرد بگیرن (5 کارته شن) محروم نمیشن ؟  :focus:  :shok:  :pleaseantry:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
چیستان طرح میکنی :biggrin: خب اگر 3 کارته باشه و تو یه بازی دو کارت زرد بگیره و اخراج بشه که بازی بعدی محرومه ولی 3 کارت زردش پابرجاست . اگر یک کارت زرد بگیره و 4 کارته بشه و تو همون بازی مستقیم هم قرمز بگیره تو 2 بازی پشت سرهم محروم هستش .

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
آفرین چه جواب دندون شکنی :121fs725372: این کاپ برای تو :juventus: یه انتقا هم بکنم : بابا چقد ما بی جنبه ایم :ghelioon: تا حسین این :focus: شکلک ها رو گذاشت :focus: ما هم ندید پدید :drinks: هی :drill: شکلک میذاریم :love01: از نوشته هامون هم :friends: بیشتر شده. :shok: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
آخی نازی کالیاریه بیچاره بازم باید ببازه آخی... :victory:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی