پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5237 پاسخ برای این موضوع

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

کنته محدودیت ها و رفتار طغیانی دارد.

این سلوک بد با باشگاههای مختلف چیز بدی است.

به علاوه از لحاظ فنی نیز دارای قابلیتهایی می باشد و لیکن محدودیتهای مهمی هم دارد که بارها نشان داده شده

بنابراین نباید به این شخص رجوع کرد

شاید مدیران تیم از روی ناچاری رو به این شخص اوردن

• mory, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

برگشت به کونته داستان همین برگشت الگریه  باید دنبال مربی بهتر و مدرن تری باشیم کونته نهایتش همین سری آ مدعی میشیم که با همین میستر هم هستیم باید به کسی فرصت بدیم که بتونه فوتبال بهتری ارئه بده که بتونیم بالاخره اون کاپ لعنتی رو ببریم غیر از اون کاپ نباید هدف دیگه ای رو ببینیم زیدان رو گزینه بهتری از کونته میبینم  چیزی که ما نیاز داریم یه مربی هجومی که دفاع کردنم تیمش بلد باشه اصلا دوست ندارم سمت سبکی مثل ساری بریم اوردن زیدان به تیم نگاه هارو به سمت یووه میکشونه و با حمایت از ایده هاش و خرج کردن صبر میتونیم بالاخره به سی ال برسیم بر خلاف خیلیا زیدان سابقه قهرمانی داره تو چمپ و این یعنی ذهنیت درستی داره و از همه گزینه های موجود جلوتره حقوقشم بیشتر از کونته الگری نیست فوتبالی که رئال زیدان بازی میکرد رو واقعا میپسندیدم اگر مدیرا جاه طلبی داشته باشن اوردن زیدان شدنیه اگر برگردیم به کونته وارد همین سیکل تکراری الگری میشیم شورو شوغ به بازیا بر میگرده ولی اونچیزی که ما نیاز داریم که ذهنیت قهرمانی اروپاست هیچ مربی ایتالیایی غیر انچلوتی نداره گزینه هایی مثل دی زربی هم از نظر من چیزی به تیم اضافه نمیکنه ما به کسی نیاز داریم که ذهنیت برنده شدن توی اون جام رو داشته باشه امثال دی زربی و مربی هایی از این دست باید سالها تجربه بدست بیارن و نباید مربی هایی که دستاوردی نداشتن رو جذب کنیم میشه مثال ساری که هیچ دستاوردی نداشت غیر یه جام یوفا با چلسی مثلا مورینیو تیم داغون رم رو دوسال پیاپی دوتا فینال اروپایی برد این مربی نشون میده بهمون ذهنیت برنده بودن تو اروپا چجوریه و هر کسی نداره این پارامتر رو

• mory, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
^^^
- سبک زیدان ؟!
میشه درباره فوتبالی که تیم زیدان ارائه میده توضیح بدی ؟!
ممنونم.

لطفا فقط درباره تفکرات تاکتیکی و فوتبالی زیدان صحبت کن، نه شخصیت و یا افتخاراتش.
  • Orphée, pezhman, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

با کنته "قهرمان" سری آ میشم نه تیم نصفه مدعی که الان هستیم! قبلاً هم گفتم اگه کیه زا بصورت بلندمدت مصدوم بشه که احتمالشم کم نیست ، عملاً فصل برای یووه تموم میشه و همینطور برای آلگری! ولی تیم کنته اینطوری نبود ، سبک تیم ، سماجتش ، حرکات ترکیبی و تمرین شدۀ تیمش ، کوبیدن 90 دقیقه ای تیم حریف ، استفادۀ حداکثری از بازیکنان حتی معمولی در اختیارش ، باعث میشد بازم با حذف چند ستاره از تیم ، کل برنامه های باشگاه متلاشی نشه...

زیدان بیاد قطعاً بازیکن و فوق ستاره هم میخواد. بعید میدونم بدون ستاره بتونه توی یووه کاری کنه. یعنی برای آوردن زیدان ، علاوه بر یه حقوق چرب و نرم ، به یک سرمایه گذاری گسترده توی خرید بازیکنا و یه همت بزرگ توی فروش بازیکنای فعلی نیازه! درحالیکه کنته اینطور نیست ، با همون په په و جاکرینی و ماتری هم نهایت تلاشش رو میکنه و نتیجه میگیره. میتونه هویسن و ییلدیز و سوله و ایلینگ رو به لول بعدی ببره...

بعدم بعید میدونم هدف گذاری مدیران الان لیگ قهرمانان باشه. وضعیت اقتصادی باشگاه طوری نیست که این امکانو به ما بده. اونا میخوان دوباره تو ایتالیا جام بیارن. بعد زیدان کجا نشون داده که مربی تیم سازیه و میتونه از صفر یه تیمو بکوبه ببره بالا؟ من نمیگم کنته بهترین مربی جهانه ولی برای شرایط فعلی یوونتوس و بازگشت اون روحیۀ پیروزی طلبانه و رُعب انگیز نزد دشمنای یووه ، بهترین گزینه ست! تو ایتالیا جوابشو پس داده و 2 باشگاه مختلف رو به ریل پیروزی برگردونده و هویت براشون ساخته! ممکنه باز بعد چند وقت قهر کنه و بره. وقتی از این مرحلۀ عدم اطمینان تو بازیهای حتی داخلی گذشتیم و دیگه 4 تا 4 تا از هر ننه قمری نخوردیم ، میتونیم به لول بعدی و اروپا و زیدان و ... فکر کنیم.

• GioVanni Agnelli, alireza.de710, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
- رادیو رادیو ایتالیا : کونته سرمربی فصل بعد یووه خواهد بود و توافقاتی نیز صورت گرفته است.
علت ناراحتی آلگری از مدیران یووه همین مسئله ست.

شخصا همچنان روی موضع سابق خودم هستم، با بازگشت کونته مخالفم.
نه به دلیل اینکه چیزی برای ارائه نداشته باشه، بلکه اعتقاد دارم کونته یک کار ناتمام در یووه داره و باید زمانی برگرده که تیم و مدیریت توانایی برآورده کردن انتظاراتش رو داشته باشند.
  • Orphée, alireza.de710, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

^^^
- سبک زیدان ؟!
میشه درباره فوتبالی که تیم زیدان ارائه میده توضیح بدی ؟!
ممنونم.

لطفا فقط درباره تفکرات تاکتیکی و فوتبالی زیدان صحبت کن، نه شخصیت و یا افتخاراتش.

فوتبالی نه کاملا هجومی نه کاملا دفاعی منظور از سبک استال یه مربیه حتما نباید چیز جدیدی به فوتبال اضافه  کرد فوتبالی مبتنی بر زد حمله که نه از دفاع غافل میشه و نهتوی حمله لاس پاس و فوتبال خیلی هجومی احمقانه مثل مربی های تک بعدی هجومی قرار ارائه میدن من فن رئال نبودم که بازیهای کل فصل رو بشینم ببینم ولی بازیهای مهمی که جلوی مربی های صاحب سبک هستن و خیلیا ارزوشونه رو نیمکت ما باشن دیدم همه رو تقریبا موفق بیرون اومده بطور مثال فینالی که جلوی لیورپول کلوپ داشت و خیلی از بازی های دیگه و جلوی مربی های صاحب نامی مثل گواردیولا و غیره که من گاها دیدم با شانس اقبال هیچ کس نمیتونه موفق باشه کارنامه و افتخارات یه شخص رو حساب نکنیم باید فن اون تیم بود بشه کاملا اونطور که شما انتظار داری توضیح تاکتیکی داد ولی هیچ کس بدون داشتن تفکرات تاکتیکی و فوتبالی نمیتونه چنین موفقیتهایی برسه و 3 سال درو کنه همه رو حالا شما تفکر تاکتیکی و فوتبالی احتمالا ندیدی داخل زیدان میشه توضیح بدی دلیل موفقیت های رئال توی اون سه سال چی بوده؟ تیم پر ستاره؟ ما تیمهای پرستاره تر از این رئال و بقیه تیمها هم دیدیم که نتونستن چنین موفقیتهایی کسب کنن ویه نکته دیگه موضع خودت رو مشخص کن از اومدن کدوم مربی استقبال میکنی تا اونو با زیدان مقایسه کنیم و من معنیه فلسفه فوتبالی و تاکتیکی رو درک کنم ممنون

• mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

با کنته "قهرمان" سری آ میشم نه تیم نصفه مدعی که الان هستیم! قبلاً هم گفتم اگه کیه زا بصورت بلندمدت مصدوم بشه که احتمالشم کم نیست ، عملاً فصل برای یووه تموم میشه و همینطور برای آلگری! ولی تیم کنته اینطوری نبود ، سبک تیم ، سماجتش ، حرکات ترکیبی و تمرین شدۀ تیمش ، کوبیدن 90 دقیقه ای تیم حریف ، استفادۀ حداکثری از بازیکنان حتی معمولی در اختیارش ، باعث میشد بازم با حذف چند ستاره از تیم ، کل برنامه های باشگاه متلاشی نشه...

زیدان بیاد قطعاً بازیکن و فوق ستاره هم میخواد. بعید میدونم بدون ستاره بتونه توی یووه کاری کنه. یعنی برای آوردن زیدان ، علاوه بر یه حقوق چرب و نرم ، به یک سرمایه گذاری گسترده توی خرید بازیکنا و یه همت بزرگ توی فروش بازیکنای فعلی نیازه! درحالیکه کنته اینطور نیست ، با همون په په و جاکرینی و ماتری هم نهایت تلاشش رو میکنه و نتیجه میگیره. میتونه هویسن و ییلدیز و سوله و ایلینگ رو به لول بعدی ببره...

بعدم بعید میدونم هدف گذاری مدیران الان لیگ قهرمانان باشه. وضعیت اقتصادی باشگاه طوری نیست که این امکانو به ما بده. اونا میخوان دوباره تو ایتالیا جام بیارن. بعد زیدان کجا نشون داده که مربی تیم سازیه و میتونه از صفر یه تیمو بکوبه ببره بالا؟ من نمیگم کنته بهترین مربی جهانه ولی برای شرایط فعلی یوونتوس و بازگشت اون روحیۀ پیروزی طلبانه و رُعب انگیز نزد دشمنای یووه ، بهترین گزینه ست! تو ایتالیا جوابشو پس داده و 2 باشگاه مختلف رو به ریل پیروزی برگردونده و هویت براشون ساخته! ممکنه باز بعد چند وقت قهر کنه و بره. وقتی از این مرحلۀ عدم اطمینان تو بازیهای حتی داخلی گذشتیم و دیگه 4 تا 4 تا از هر ننه قمری نخوردیم ، میتونیم به لول بعدی و اروپا و زیدان و ... فکر کنیم.

فراز ما یا حداقل من برگشت الگری رو خیلی خوب میدونستم بعد او بازی هایی که ساری و پیرلو برامون بنمایش گذاشتن منم گفتم با کنته هم به سری آمحدود میشیم اروپا که دیگه شوخیه بخوایم از کنته حرفی بزنیم یووه ثروتمند ترین باشگاه ایتالیاست عدم حضور تو چمپ باعث شده توان مالی نداشته باشیم که با کسب سهمیه میتونیم از فصل اینده بهتر نتیجه بگیریم و اینکه کنته اوایل کریرش با لردا نتیجه میگرفت و از جایی که قهر کرد بخاطر کمبود بازیکن تا اخرین تیمش که تاتنهام بود مربی پر خرجی بحساب میاد و همچینم بدون ابزار و بازیکن نمیتونه به موفقیت برسه و تو مصاحبه اخرشم اشاره کرده دو نفر به تفاهم برسن ممکنه ازدواج مجدد صورت بگیره یعنی اونم قرار نیست بیاد با این اسکواد کار کنه تو اینترم که بود لوکاکو حکیمی سانچز و چنتا با تجربه براش خریدن غیر باستونی و بارلا که من باستونی رو هم مدافع مطمئنی نمیدونم جوونگرایی خاصی ازش ندیدم نه اینتر نه چلسی و نه حتی تاتنهام همه طرفدارای اون تیمها معمولا میگفتن بازیکنای پیر و بنجل بعد کونته رو دستشون مونده تو ایتالیا هم یادتونه از پله فرد یه سری با تجربه استفاده میکرد تا جوونگرایی بخواد کنه البته کارنامه خوبی داره با این حال ولی یوونتوس باید جاه طلب تر از این حرفا باشه چون هم از نظر برندینگ هم ثروت بهترین و مجهز ترین تیم ایتالیاست 

• Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
^^^
- من نگفتم مخالف زیدان هستم ولی توقع داشتم کسی که میگه زیدان، با تفکرات تاکتیکی این مربی آشنایی داشته باشه و بیاد به من توضیح بده.
نه قهرمانی هاش رو زیر سوال بردن و نه هیچ چیز دیگه ای.
این یک مسئله که حقیقتا من رو قانع نکردی و همون‌طور که خودت اذعان داشتی آشنایی کاملی هم به تفکرات زیدان نداری.

موضع من در خصوص مربی بعدی و به صورت کلی. مربی ایده آل خیلی ساده ست، داشتن فلسفه فوتبالی !
چند تا مثال برات میزنم،
همین کونته رو یادت بیار وقتی اومد یووه، سیستم مورد علاقه ش ۴-۲-۴ بود ! اما با توجه به نفرات ۳-۴-۴ و ۳-۵-۲ و ... رو پیاده کرد ولی فلسفه فوتبالی کونته ثابت بود و تنوع تاکتیکی در این تیم عملا بیداد میکرد !

ده زربی، کسی که فوتبال اصولی رو بلده و به تیمش یاد میده. تنوع کارهای تاکتیکی و تیمی. مدل های مختلف دفاع و حمله و وسواس روی یک پارچگی تیم.

گواردیولا (مشخصاً بایرن)، شاید در نگاه اول دوران ناموفقی قلمداد بشه ولی با اصرار بر روی یک سری اصول و فلسفه های فوتبالی خاص خودش، سبک آلمانی ترین تیم آلمان رو تغییر داد و هنوز هم اثراتش هست !

شما از من اسم میخوای، این اشتباهه چون من دنبال «یک شخص خاص» نیستم، من به تفکرات اون مربی نگاه میکنم، چون تفکراتش هستند که در زمین پیاده میشن، نه اسم و یا استایل مربی

بدیهی ست کسی که مربی یووه میشه «باید» تفکرات دفاعی قدرتمند و مشخصی داشته باشه ولی این به این معنی نیست که در حمله عقیم باشه.
  • Orphée, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

اگه مصاحبه های مدیرانی مثه اسکاناوینو (دست راستِ الکان) و آمار و ارقام و اخبار رو کنار هم بذاریم ، همه چیز از این حکایت میکنه که یوونتوس در 2026 بدنبال برابری دخل و خرجشه. یا به اصطلاح ایرانی ترش ، دنبال اینه که دخل و خرجش با هم بخونه.. استخدام جونتولی این امکانو به باشگاه میده که دوباره توازن و عقلانیت رو به صدر برنامه هاش برگردونه. اگه یووه دنبال اینه که دوباره در سطح "داخلی" خودشو ترسناک کنه ، [همونطور که داوود هم موافق بود] ، کنته شانس زیادی برای بازگشت داره. بعضی جاها هم نظرسنجی گذاشتن در مورد بازگشت کنته ، من جمله همین میرکو دی ناتاله و درصدها هم حدوداً 60-40 به نفع بازگشتش هست... تا ببینیم خدا چی میخواد :

capture6761_h35y.jpg

• GioVanni Agnelli, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

^^^
- من نگفتم مخالف زیدان هستم ولی توقع داشتم کسی که میگه زیدان، با تفکرات تاکتیکی این مربی آشنایی داشته باشه و بیاد به من توضیح بده.
نه قهرمانی هاش رو زیر سوال بردن و نه هیچ چیز دیگه ای.
این یک مسئله که حقیقتا من رو قانع نکردی و همون‌طور که خودت اذعان داشتی آشنایی کاملی هم به تفکرات زیدان نداری.

موضع من در خصوص مربی بعدی و به صورت کلی. مربی ایده آل خیلی ساده ست، داشتن فلسفه فوتبالی !
چند تا مثال برات میزنم،
همین کونته رو یادت بیار وقتی اومد یووه، سیستم مورد علاقه ش ۴-۲-۴ بود ! اما با توجه به نفرات ۳-۴-۴ و ۳-۵-۲ و ... رو پیاده کرد ولی فلسفه فوتبالی کونته ثابت بود و تنوع تاکتیکی در این تیم عملا بیداد میکرد !

ده زربی، کسی که فوتبال اصولی رو بلده و به تیمش یاد میده. تنوع کارهای تاکتیکی و تیمی. مدل های مختلف دفاع و حمله و وسواس روی یک پارچگی تیم.

گواردیولا (مشخصاً بایرن)، شاید در نگاه اول دوران ناموفقی قلمداد بشه ولی با اصرار بر روی یک سری اصول و فلسفه های فوتبالی خاص خودش، سبک آلمانی ترین تیم آلمان رو تغییر داد و هنوز هم اثراتش هست !

شما از من اسم میخوای، این اشتباهه چون من دنبال «یک شخص خاص» نیستم، من به تفکرات اون مربی نگاه میکنم، چون تفکراتش هستند که در زمین پیاده میشن، نه اسم و یا استایل مربی

بدیهی ست کسی که مربی یووه میشه «باید» تفکرات دفاعی قدرتمند و مشخصی داشته باشه ولی این به این معنی نیست که در حمله عقیم باشه.

بهمن عزی ساری هم تمام این خصیصه هارو داشت ولی بدجور قافیه رو باختیم شما توی چندین فصل مختلف نگاه به قهرمانا سی ال کنی همشون خودی نشون دادن قبلا یا تو دوره کریرشون که تونستن قهرمان بشن رئال انچلوتی لیورپول کلوپ که قبلا با دورت نشون داده بود تواناییش رو توخل که تو پاریس به فینال رفته بود گواردیولا و نامتعارف ترین انریکه بود که خاک تو سر الگری بشه وقتی یه مربی سه سال پیاپی همه این عزیزان رو سلاخی میکنه و سی ال رو به سخره میگیره باور کن دارای تواناییه ما از زمان برگشت ازسری بی هیچوقت مربی نداشتیم که تجربه درخشش تو سی ال داشته باشه فقط دشام بود که اونم در یه حرکت احمقانه با رانیری جایگزین کردیم من دیگه حوصله مربی ایتالیایی یا جویای نام ندارم یکی بیارن تجربه فتحش رو داشته باشه چه کسی بهتر از زیدان که هم بعنوان بازیکن و هم مربی چندین بار تا مراحل پایانی تورنومنتها رفته و مربی گری رو از امثال انچلوتی و لیپی و خیلی مربی های خوبی الگو گرفته

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

م. دی ناتاله : « علی رغم خبرهایی مبنی بر ملاقات کنته و کالوو (مدیر ورزشی موقت سابق) حین دیدن بعضی از بازی های جوانان یووه تحت هدایت مونترو ، منابعی درون کونتیناسا تکذیبش کردن. کالوو در حوزۀ ورزشی در کار جونتولی دخالت نمیکنه... »

مرکاتووب : « آنتونیو کنته میخواد به یووه برگرده و حتی بارها در طول چند سال اخیر این علاقه رو به زبان آورده و حتی بابت انگشت وسطش به آنیلی چند سال پیش عذرخواهی کرد. او در حال حاضر در تورین زندگی میکنه و تمام پیشنهادات رو رد کرده. او فقط یووه رو میخواد... »

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

کونته یه مورد عجیب داره ، از هر تیمی رفته اون تیم یکی دو فصل بعد نتیجه قابل قبولی در سطح بین المللی گرفته .
از یووه رفت بعدش یووه دو فصل به فینال چمپونز لیگ رسید .
از ایتالیا رفت ، ایتالیا قهرمان یورو شد .
از چلسی رفت ، چلسی قهرمان چمپونز لیگ شد .
از اینتر رفت ، اینتر به فینال لیگ قهرمانان رسید .

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

به شخصه گذشت از بعضی از رفتار ها برام غیر ممکن هست. رفتار های کونته بعد از رفتنش از یوونتوس و پیوستنش به اینتر و مصاحبه هایی که انجام و ... نشون داد که هیچ تعلق خاطری نداره. فقط منفعت گرا برای خودش هست. مثل دختری که برای اینکه از دست دوست پسرش عصبانی هست که دلیلش هم این هست که چرا دوست پسرش اون را رستوران گران قیمت نمی بره، با دشمن دوست پسرش برود توی یک تخت و بعد هی تعریف کنه که چقدر خوش گذشت.  این دقیقا کاری هست که آقای کونته انجام داد.

حالا اگر باشگاه اینقدر ذلیل شده که کونته را دوباره بپذیره، که دیگر هیچ. ولی اگر اندکی، فقط اندکی وقار و شخصیت توی مدیریت باشگاه مونده باشه جواب تلفن کونته را هم نمی دند. 

• mory, pezhman, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
^^^
- فکر میکنم اگه بخوای به غرور و شخصیت باشگاه توجه کنی، موارد جالب تر و مهم تری رو میشه دید !

در کل من احساس میکنم بازگشت کونته به یووه یک جو رسانه ای هست و عواملی مثل زندگی در تورین و البته بیکار بودنش باعث این اخبار شدند.
اخبار استعفا و یا کناره گیری توافقی آلگری هم کذب هستند. همه این لاشخور رو میشناسند ...
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

نیکلاس بنتنر :

« در فصل 2012-13 ، خارج از فُرم بدنی به تمرینات رسیدم و 3 ماه بود بازی نکرده بودم. کنته مجبورم کرد که وارد یک چالش 30 کُرنره با کیه لینی بشم... و قانونش این بود که حتی اگه کیه لینی رو در یک دوئل شکست دادم ، مجبور باشم بعدش بوفون رو در چهارچوب دروازه مغلوب کنم! نیازی به گفتن نیست که یه گل هم نزدم! هیچوقت کسی مثه کیه لینی رو تو زندگی ندیدم ، بازیکنی در بالاترین سطح کیفی و حتی یک انسان بسیار بهتر. تو عمرم ندیده بودم یکی مثه اون اینقدر پنیر پارمسان بخوره! »

• GioVanni Agnelli, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

سیمونه په په به گاتزتا :

gdkrz7cwwaazl7k1_yv1j.jpg

« اولین اسکودتو؟ تابستون برا پیش فصل رفتیم آمریکا و یادم میاد که جلسات تمرینی طاقت فرسائی رو تو تابستون گرم آمریکایی داشتیم. کنته سعی داشت بهمون توضیح بده که یوونتوس یعنی فرهنگ کار... او میگفت 'هرکسی که قبلِ ما اومد ، قهرمانی آورد ، هر کسیم که بعدِ ما بیاد قهرمانی میاره. بنابراین ما باید ببریم!' و ما اون سال قهرمان شدیم چون مدتی بود که این اتفاق در باشگاه نیوفتاده بود. اون قهرمانی ، اسکودتوی انتقام و رستاخیز بود! و بشدت زیبا...

قبل شروع فصل ، کنته گوخان اینلر رو میخواست که داشت در اودینزه بازی میکرد ولی باشگاه پیرلو رو انتخاب کرد که از میلان آزاد شده بود. اونا میگفتن پیرلو نیمه خرابه ولی همه ش دروغ بود. آندره آ اومد و روش بازیمونو تغییر داد... در غروب تریسته ، پیرلو به کنته گفت 'تو اینلر رو میخواستی ولی در کمال احترام ، این من بودم که اومدم و باعث شدم در اولین تلاش قهرمان بشی..' او بضاعتشو داشت چون یک پدیده بود... »

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
- فصل بعد کونته یا سرمربی یووه خواهد بود یا میلان.
هیچ علاقه ای به حضور در ناپولی نداره، در صورتی که پیشنهاد + قدرت بی اندازه ای در باشگاه بهش ارائه شده.
  • mory, eⁿzº, alireza.de710 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

چرا تو اخبار اینقدر جایگاه آلگری رو متزلزل نشون میدن؟

به نظرم این دو فصل با توجه بحران های که اتفاق افتاد، ( آنیلی، پوگبا و ...)  تیم رو خوب هدایت کرده

• El rey leon, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

رپوبلیکا : « کنته اولویت میلان برای فصل بعده و زلاتان رهبری مذاکرات با او رو بر عهده داره و مذاکرات هم در سطح پیشرفته ست... »

=> امیدوارم تو میلان گند بزنه و همین اسکودتو هم برای بزرگترین باشگاه ایتالیا آرزو نشه...

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

این بنده خدارو با اون انگشت وسطش و رفتنش به اینترودر استانه فصلم تیم رو ول کرد و رفت من دیگه یوونتوسی نمیدونم بره همون میلان و بقیه تیم ها خودنمایی کنه امیدوارم دیگه هیچوقت رو نیمکت یوونتوس نبینمش 

• mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی