پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5237 پاسخ برای این موضوع

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

این بنده خدارو با اون انگشت وسطش و رفتنش به اینترودر استانه فصلم تیم رو ول کرد و رفت من دیگه یوونتوسی نمیدونم بره همون میلان و بقیه تیم ها خودنمایی کنه امیدوارم دیگه هیچوقت رو نیمکت یوونتوس نبینمش 

دقیقا موافقم،‌کنته واقعا منفور شده در یووه،‌ جدا از این حرفا هیچوقتم در اروپا با هیچ تیمی موفق نبوده

• tecra, drughi1990 و vahid.juv از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
نظر دوستان خیلی محترم هااا، ولی من نمیدونم چرا هنپز بحث کنته برای نیمکت یوو مطرحه؟ آقا اینتر رفته، تیم رو ول کرده، بعدم خصوصیات بد ماشالله کم نداره، چمپ که تعطیله، اخلاق که نداره، تعهد که نداره، نرکیب مورد علاقشم که ٣.۵.٢، غیر یوو چه رزومه شاخ دیگه ای داره؟ با چلسی که به فصل دوم نکشید، با اینتر هم که یه سال قهرمان شد در نبود یوو، چمپ هم که از همون سال قهرمانی از گروهش صعود نکرد. تاتنهامم که تر زد توش، الان چی این مربی خوبه؟ فقط چون ٢ تا فاکتور خوب داره مربی عالی میشه، اومد یوونتوس رو ٣ سال قهرمان کرد دستش درد نکنه، لیگ اروپایی که باید میگرفت حذف شد. بعدم سر مسائلی ول مرد تیم رو رفت بعدم پرو پرو شد سرمربی اینتر.
  • Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

۸۸۸ کلا چون مدیرا فتیش عقب گرد و مربی ایتالیایی دارن ایشون مطرح میشه همیشه اسمش وگرنه هیچ استدلالی نداره پشتش که همش میچسبوننش رسانه ها به یووه اخه من موندم چرا حتما باید ایتالیایی باشه مربی یه بار حداقل فرصت بدین به یه غیرایتالیایی گند زد برگردین به حالت دیفالت

• mory, tecra, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

تراپاتونی و لیپی که بزرگترین مربی های یوونتوس بودن جفتشون اینتر رفتن ، تفاوتشون با کونته یه انگشت وسط بوده فقط ، اونم اگه بیاد قهرمانی بیاره کسی یادش نمیمونه !

لیگ قهرمانان هم هیچوقت برای یوونتوس اولویت نبوده که ضعیف یا قوی بودنش تو اون ترنمنت خیلی امتیاز خاصی به حساب بیاد خصوصا الان که تیم های ایتالیایی چند لول از فوتبال روز دنیا عقب افتادن !

• GioVanni Agnelli, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
خب فقط کنته اس میتونه قهرمانی بیاره؟ با همین الکری هم قهرمان لیگ ایتالیا میشیم. چه کاریه. با اسپالتی هم قهرمان لیگ ایتالیا میشیم. در مورد یوو داریم حرف میزنیم ها ۴٠ تا قهرمانی داره، بازم قهرمان میشه. بخوایم اینجوری حساب کنیم که خب آلگری هست دیگه ایتالیا قهرمانی میاره، چمپ هم یه سروگردن از کنته بهتره. انگشت هم نشون نداده که بخواد با قهرمانی بشوره ببره. سبکش منسوخه باشه، ما که عقبیم، اروپا هم که مهم نیست.

این که نمیشه استدلال، خب رو یه مربی دیگه سرمایه گذاری کنیم نمیمیریم که، به عنوان مثال تیاگو موتا بلونیا بسیار مربی با استعدادی نشون داده، اینتری هم هست فکر کنم. چرا این نیاد رو نیمکت یوو بشینه.
  • mory, tecra, Serie A و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan
۸۸۸ لیپی تراپاتونی کاپیتان یوونتوس نبودن و جز تاریخ و پنجاه ستاره تاثیر گزار تاریخمون نبودن ستاره ای هم به اسمشون تو بخش اساطیر یووه بعنوان بازیکن ثبت نشده کونته بیشتر از چندین سال بازیکن یوونتوس بوده و کاپیتانمون اصلا قابل قباس نیست و با امسال کیلینی دلپیرو مارکیزیو در یه رده قرار میگیره ابا بنظرت اینا اگر مربی میبودن میرفتن اینتر من که فکر نمیکنم حتی زبدانم که ایتالیایی نیست من شرط میبندم پیشنهاد اینارو قبول نمیکنه .فهرمانی به هر شکلی خوشایند نیست و خیلیا میتونن غیر کونته سرب آ رو با توجه به قدرت و ذهنیت بووه یه طرفه کنن
  • tecra, Serie A و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
- لیپی و تراپ بزرگ جز بازیکن های اسطوره ای تاریخ یووه نبودند و نیستند، ولی تنها مربی های تاریخ یووه هستند که یووه رو قهرمان اروپا کردند و نسل فوق العاده ای رو ساختند. بخصوص تراپ بزرگ که اسطوره یووه نیست، بلکه افسانه ست !
لطفا در خصوص این دو مربی، بخصوص تراپ بزرگ با اطلاعات کامل حرف بزنید، ایشون اسطوره یووه نیست ؟!؟؟؟؟

الان قهرمانی کونته رو با قهرمانی امثال آلگری و ساری یکی میدونید ؟!
کونته «فقط» قهرمانی نمیاره، بلکه نسل سازی می‌کنه، نسلی که بعدش مفت خورهایی نظیر آلگری و اینزاگی نون خوردند ! البته باز اینزاگی زرنگ تر بوده تا حدودی، چون حداقل تیمش فوتبال بازی می‌کنه.

کونته از نظر اخلاقی کاملا شایسته بدترین نقدهاست ولی از نظر فنی میشه ساعت ها درباره ش حرف زد.
  • Orphée, فرهاد, Principino و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

من تا صبح بگم آنیلی که کنته بهش انگشت وسط نشون داد ، "یوونتوس" نیست ، آلگری "یوونتوس" نیست بلکه دل پیرو + بوفون + ندود + ترزگه + کامورانزی یوونتوس هستن ، گوش طرف مقابل بدهکاره؟

تا صبح بگم آلگری اینتر نرفته ولی بزرگترین شکست تاریخ یوونتوس در لیگ قهرمانان پس از ۶۰ سال (۴-۰ مقابل چلسی) رو رقم زده ، اولین شکست با ۵ گل پس از ۳۰ سال در سری آ رو رقم زده ، ۸ گل در دو بازی متوالی تو سری آ بعدِ ۳۵ سال خورده ، اولین فصل بدون جام در ۱۰ سال اخیر رو رقم زده ، بدترین فصل در دهۀ اخیر یوونتوس رو داشته (۷۰ امتیاز) ، برای اولین بار با بیش از دو گل در هیچ بازی از فصل در ۵۰ سال اخیر پیروز نشده ،  تنها بعد از ۵ بازی لیگ قهرمانان و کسب ۳ امتیاز برای اولین بار در تاریخ یووه اوت شده ، یووه باهاش در ۳ بازی متوالی لیگ قهرمانان برای اولین بار در تاریخ باخته ، طرف مقابل زیر بار میره یا باز میگن تقصیر آنیلی و فدراسیونه؟ تا صبح بگم آلگری تیم رو ول نکرده ولی ۴ تا از امپولی خورده ، مقابل مونتزا رفت و برگشت شده ، از مکابیِ اسرائیلِ عُظما ۵ تا خورده و رفت و برگشت شده ، از ویارئال ۴ تا خورد رفت و برگشت شده ، از بنفیکا ۶ تا خورد و رفت و برگشت شده و... ، طرف مقابل گوشش بدهکار هست؟

تا صبح بگم کدوم گند زدنای پیاپی؟ قهرمان کردن اینتر در لیگ بعد ۱۱ سال رو میگی در حالیکه فصل قبلش بزور چهارم شده بودن؟ قهرمان کردن چلسی وقتی قبلش دهم شده بودن رو میگی؟ بردن تاتنهام به سی ال رو میگی وقتی فصل قبلش هفتم شده بودن؟ قهرمان کردن یووه بعد ۶ سال رو میگی و پس از دو فصل هفتمی؟ شکوندن رکورد امتیاز تاریخ ۱۰ لیگ معتبر اروپایی رو میگی؟ حذف اسپانیا در یورو ۲۰۱۶ رو میگی با اون تیمی که مهاجمش ادر و پله بودن؟ صعود بعنوان صدرنشین از گروه بلژیک و ایرلند و سوئد رو میگی با اون تیم داغون؟ همۀ اینا به کنار ، تا صبح بگم مگه رزومۀ یووه ش به خودی خود چیز کوچیکیه ، مگه طرف مقابل زیر بار میره یا میگه اگه کنته نبود ، اینزاگی هم همۀ اینکارا رو میکرد؟

تا صبح بگم من (میگم من چون فقط دارم از جانب درونِ خودم صحبت میکنم) برای بازگشت یووه به ریل پیروزی و زدن تو سر تیمهای ایتالیایی حاضرم یووه با شیطان هم معامله کنه ، چه برسه به اینکه کنته رو با تموم اون هیستوریش برگردونه ، مگه طرف مقابل گوشش بدهکار هست؟

پس وقتی اختلاف نظرهای دو طرف اینقدر نجومی هست ؛ یکی میگه ماست سیاهه ، اونیکی میگه سفیده ، و همه ش هم داریم حرفای کلیشه ای رو بهم پاس میدیم ، لطف کنید به پُستهای اینچنینی من اشاره هم نکنید ، نظرات خودمون رو با احترام پیش خودمون نگه داریم و بیشتر از این وقت هم رو نگیریم... ممنون :53:

• GioVanni Agnelli, فرهاد, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
بهمن جان نسل رو ٢ فصله نمیشه ساخت، این موفقیت های اینتر در ایتالیا فقط و فقط ٢ تا دلیل داره که کنته تو هیچ کدومش جا نمیگیره، یکیش ضعف ماست، یکیش هم مدیریت ماروتاست، از تیم کنته اگر اشتباه نکنم نصف بیشتر تیم رفتن از اینتر.
از نظر من قهرمانی در ایتالیا هیچ فرقی نداره با چه مربی ای باشه. چون در شرایط فعلی ایتالیا ما در بدمون باز با اختلاف بهترین تیم ایتالیاییم، اگر نبودیم که اینهمه داستان برامون نمیتراشیدن که غیر فوتبالی باهامون رقابت کنن بتونن جلو پیشرفت تیم رو بگیرن. آنیلی اشتباه زیاد داشت ولی یه چیزی رو خوب گفت رونالدو رو بدون کرونا در نظر بگیرید. کف دستش رو بو نکرده بود که کرونا ٢ سال درامد باشگاه رو به زیر نصف میرسونه. من کار به رونالدو ندارم، ما به حدی رسیده بودیم که توانایی خرید رونالدو داشتیم، کرونا نمیشد اینقدر داغون نمیشدیم. ایتالیایی ها رو هم نمیتونستن رونالدو رو جذب کنن.

صحبت من الگری رو ساری نیست، اینا که لوزرن، کنته اما مربی بهتری از اینا هست ولی دیگه برای ما از نظر من کمه، شرایط کلیش رو در نظر بگیریم بنظرم دیگه ترزش سرمایه‌گذاری نداره، ما به یه تفکر نو و بلند مدت نیاز داریم که کنته مرد این کار نیست.
  • GioVanni Agnelli, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
یکی از بدی های نوشتن اینه که شاید خیلیا نتونن منظورشون رو کامل به قلم بیارن، برای خودم بارها پیش اومده که نظری نوشتم اما جوابی گرفتم که با نظرم متفاوت بوده، افزاد کمی وجود دارن که نویسنده خوبی باشن،
اما ماهیت فروم همینه دیگه، میایم تبادل نظر میکنیم با دوستای هم سنگر خودمون، اختلاف نظر وجود داره، همیشه بوده، یکسری ها در مورد الگری نظر مثبت دارند، یکسری ها در مورد کنته، یکی از ساری هم نقل قول میکنه، یکی مثل من هم هیچکدومشون رو قبول نداره، هرکی آزاده در چهارچوب نظرش رو بیان کنه، هرکی دوست داشت جوابی مینویسه، هر کی دوست داشت لایک میکنه، هرکی هم کلا حال و حوصله نداره رد میشه.
بنظر من از دل این حرفا چیز های خوبی هم در میاد، من که کیف میکنم میبینم یه مطلبی صحبت میشه در موردش. هر فردی از وقتش میزاره میاد تایپ میکنه اینجا. این یعنی هنوز دوستایی داریم که میتونیم دغدغه هامون رو به اشتراک بزاریم. آمار بخونیم، تحلیل بخونیم.
  • Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

- لیپی و تراپ بزرگ جز بازیکن های اسطوره ای تاریخ یووه نبودند و نیستند، ولی تنها مربی های تاریخ یووه هستند که یووه رو قهرمان اروپا کردند و نسل فوق العاده ای رو ساختند. بخصوص تراپ بزرگ که اسطوره یووه نیست، بلکه افسانه ست !
لطفا در خصوص این دو مربی، بخصوص تراپ بزرگ با اطلاعات کامل حرف بزنید، ایشون اسطوره یووه نیست ؟!؟؟؟؟

الان قهرمانی کونته رو با قهرمانی امثال آلگری و ساری یکی میدونید ؟!
کونته «فقط» قهرمانی نمیاره، بلکه نسل سازی می‌کنه، نسلی که بعدش مفت خورهایی نظیر آلگری و اینزاگی نون خوردند ! البته باز اینزاگی زرنگ تر بوده تا حدودی، چون حداقل تیمش فوتبال بازی می‌کنه.

کونته از نظر اخلاقی کاملا شایسته بدترین نقدهاست ولی از نظر فنی میشه ساعت ها درباره ش حرف زد.

سطر اول جوابت بهمن عزیز را جع به موضوع بحث بود انتظاری که از بازیکن و کاپیتان یه تیم میره از لحاظ ارق به یوونتوس کاملا متفاوت با مربیه. در بخش مربی گری اون دو بزرگوار نه میشه بحث کرد نه حرف خاصی برای گفتنه حدود نیمی از تاریخ مدیون این دو مربیشه باشگاه یوونتوس و اینو اگر کسی که طرفدار یووه ست ندونه احتمالا طرفدار تیم دیگه ایه. بحث اصلا الگری نبود بحث بازگشت کونته بود.تاریخ دشمنی با اینترم به دو بخش تقسیم میشه بعد کالچوپولی و قبلش اینتر قبل کالچوپولی رو تا این اندازه جدی گرفته نمیشد و تا این حد وسواس مثل امروزه وجود نداشت اغاز  بحث من ورود کنته بود اسمی از الگری وسط نبود در مورد بحث فنی هم معتقدم مربی های بسیار بهتر از کونته و الگری وجود دارن برای یوونتوس اگر دست به جیب بشه تیم و کاملا مربی جدید مورد حمایت قرار بگیره من حس میکنم ایشون یه بار دیگه بر میگرده به یوو طی کریرش با شناختی ک از تاریخ یوونتوس داریم و گذر زمان میتونه کمک کنه این اتفاق بیوفته و نشون بده که کونته مربی خوب میتونه باشه ولی چیزیک ما فکر میکنیم از تو ذهن داریم نیست

• mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

سخن پایانی هم در رابطه با این بحث اینه که انسان در اکثر مواقع از کسایی متنفره که روزی عاشقشون بوده و کلا حساب ویژهای روشون باز میکرده من دوتا برادر بزرگتر از خودم دارم یکیشون میلانیه و یکیشون اینتریه تیره کونته خیلی باعث سر خوردگیه من شد با رفتنش به اینتر و بشدت مورد تمسخر قرار گرفتم از طرف این دو از راه برگشته بخصوص اون اینتریه نفله :2:  :fp:  :21:  اب من با این تو یه جوب نمیره و در ضمن عاشق چشم ابروی الگری هم نیستم ولی به هر حال دوره اولش قابل احترامه برای من بعنوان هواداره یوونتوس چون خاطرات و نتایج خوبی برای تیم رقم زده دوره دوم حضورش دیگه برای هیچکس جای دفاع نداره. در هر صورت به کونته هم بر گردیم دلیل نمیشه بیام اینجا ترورش کنم ولی جایگاه اون کونته قبل اینتر رو برام نداره سخن من از اولش همین بود توی شروع بحسم نسبت به احساساتم از برگشتش حرف زدم و اینکه نباید همش عقبگرد کرد مثل الگری که برگشت و تیم به این روز افتاد

• eⁿzº, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
- ۲ تا نکته :
۱- کسی نگفت از کونته بهتر دیگه نیست و فقط کونته باید برگرده، بسیاری از جمله من مخالف بازگشت کونته هستند و هستیم ولی کتمان کردن حقیقت هیچ وقت کار درستی نبوده و نیست. کونته با یووه، اینتر و چلسی قهرمان شده، با اقتدار و قدرت هم قهرمان شده و اگه فوتبال این ۳ تیم رو فراموش کردید، بهتره دوباره برگردید به عقب و ببینید که «فوتبالی» تیمش قهرمان شد.
پایه و اساس تیم رو خودش چید و برد بالا و از دکل کسی نرفت بالا !

۲- مربی تیم ساز، یعنی کسی که علاوه بر بازیکن، فوندانسیون یک تیم رو پایه ریزی می‌کنه. در واقع روح برتری طلبی و مفاهیم تاکتیکی رو در تیم پی ریزی می‌کنه و حالا بعداً شاید فقط مهره ها جا به جا بشن، ولی تیم اصولی ساخته شده.
مثال ۱ : اولین سال آلگری و اولین مسابقه ش و اولین گلی که یووه به ثمر رسوند. اگه توی اون گل و تیم، آثار کونته رو نمی‌بینید پس تفاوت دیدگاه زیادی داریم و بهتره دیگه بحث نکنیم.
مثال ۲ : اولین سال اینزاگی، روحیه پیروزی طلبی بازیکن ها و کارهای تاکتیکی که در زمین انجام میشد.
  • Orphée, Principino, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

به نظرم نوع نگرش هر کسی به مقوله فوتبال متفاوته ...شخصا هوادار هیچ بازیکن/ مربی خاصی هم نیستم حتی قبل از اومدن دل پیرو از پادووا به یوونتوس ، یووه فن بودم، صرفا فقط موفقیت باشگاه برام مهمه و تو این مسیر اگه امثال تیاگو موتا رو نیمکت یووه ببینم اصلا واسم اهمیتی نداره ، اتفاقا از ورود هر مربی که بتونه یووه رو از این بحران خود ساخته چندسال اخیر خارج کنه استقبال میکنم!حتی اگه اون شخص تیاگو موتا باشه :nish:

درباره کونته : من طرفدار کونته نیستم درباره اون واکنشش جلوی آنیلی و میدل فینگر و اینا هم نظری ندارم ولی تقریبا شک ندارم در صورتی که عهده دار هدایت باشگاه میلان بشه ، به نظرم تو یک پروسه 3 ساله میلان (مث دوران حضورش تو اینتر) به یکی از مدعیان ثابت قهرمانی تو ایتالیا و کاندیدای حضور در جمع تیمای برتر اروپا تبدیل میکنه و من واقعا دلم نمیخواد کونته یکی دیگه از رقبای همیشگی یوونتوس رو احیا کنه!  یعنی کاشکی بره منچستر و یونایتد  رو از بحران خارج کنه ولی میلان با حضور این مربی به اون تیم مدعی و ترسناک گذشته تبدیل نشه!

شاید به لحاظ آماری کونته مربی موفقی تو لیگ قهرمانان نباشه ولی واسه کسب موفقیت تو لیگ (لیگ برتر یا سری آ و...) یکی از بهترین مربیای دنیاست ؛ شاید هم بهترین! و تو تیمای تحت هدایتش هم به کرات این موضوع رو ثابت کرده

اما در مورد یوونتوس الگری،  فقط همینو بگم که تو سری آ اندرخم یک کوچه است چه برسه به موفقیت تو سی ال وآخرین ناکامیش تو اروپا هم یادمون نرفته باخت جلوی مکابی وحذف تو مرحله گروهی و..

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

کالچومرکاتو : « کنته برای بازگشت به یوونتوس مایله که پیشنهادات گران قیمت تر رو رد کنه و حتی بخشی از حقوق بالاش رو به یوونتوس ببخشه. قبل از وقف خودش به یک پروژۀ جدید ، او میخواد مطمئن بشه که هیچ شانسی برای برگشتش به یووه وجود نداره... »

=> بنظرم برای خودش که به چالش علاقه داره ، منچستریونایتد خیلی مناسب تره. عشق لگسی هم که داره ، میتونه بعد موفقیت ، مطمئن باشه که تو تاریخ مینویسن این همه مربی بعدِ فرگوسن اومدن و همه شکست خوردن ، الا کنته!

• GioVanni Agnelli, mory, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
- گازتا هیچ شانسی برای کونته قائل نیست و معتقد هست در صورت خروج آلگری، یووه چشم به مربی جوان خواهد داشت به ۲ دلیل :
۱- حقوق پایین و نهایتا ۳ الی ۳/۵ میلیون یورویی.
۲- ثبات !

چیزایی که در کونته نیست ...
  • Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
- آنتونیو کونته : بعد از فصل اول حضورم در چلسی من به دنبال فن‌دایک و لوکاکو بودم . ما با آن دو میتوانستیم تسلط بر لیگ را ادامه دهیم اما این اتفاق (از سوی مدیران) رخ نداد
برای من جشن قهرمانی بخاطر حضور در رده چهارم و کسب سهمیه لیگ قهرمانان عجیب است . در دیدار آخر لیگ‌ با نورویچ به بازیکنان و کار فنی‌ام گفتم بخاطر کسب سهمیه در کنار زمین جشن قهرمانی نگیرید
بزرگترین رویای من بالا بردن جام لیگ قهرمانان است تا آن را به پدرم هدیه بدم
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

بوفون : « در طول دوران بازیگریم ، 2 بار به رُم نزدیک بودم. یه بار در 2001 قبل از پیوستن به یوونتوس که در منزلم با مدیر ورزشی وقت رُم یعنی بالدینی صحبت کردم و از چشم انداز بازی در کنار توتی که دوست دوران بچگیم بود خوشم میومد...

بار دوم در 2011 ... ولی همزمان کنته مربیمون شد و برای باقی موندنم فشار آورد! بدون پیوستن او به یووه و بالاترین از اون وِتوی او ، انتقال من به رُم قطعاً یک احتمال قوی بود... »

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
این یوونتوس انقدر مریضه که الان برام مهم نیست کنته رفته اینتر یا به کی انگشت وسط نشون داده یا چه غلطایی کرده
کنته مربی ای هست که میتونه این تیمو نجات بده و یه جورایی محتمل ترین و در دسترس ترین گزینست
انتظار نداشته باشید پپ و کلوپ بیان این لاشه ای که از یووه مونده رو دست بگیرن! اگر اومدن من اصلا” اولین نفر خودم میام اینجا کنته رو به فحش می کشم.
الان چی از یووه مونده واقعا”؟ هرکسی بیاد این تیمو به همون یوونتوسی که من یه زمانی عاشقش شدم تبدیل کنه من طرفدارش می شم
اصلا” الان کنته که هیچ، مارکو ماتراتزی بیاد یووه رو نجات بده از این وضعیت و یه تیم قدر در حد اسم واقعی یووه بسازه به خدا من دستشم می بوسم
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
- بیلد آلمان : بایرن مونیخ مذاکره جدی با کونته داشته، دو طرف سر مسایل مهم باهم تفاهم دارند !
پیشنهاد و پروژه میلان برای کونته جذاب نبود. تنها تیم ایتالیا که برای کونته جذابیت داره یوونتوس هست و بقیه تیم ها شانسی ندارند.
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی