پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5237 پاسخ برای این موضوع

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1390 ارسال
  • Locationقزوین
اگه از لیگ کنفرانس هم محروممون کنن اومدنش برای یک سال قابل تحمله.
ولی اگه محروم نشیم کونته انقدر تو رقابت های اروپایی داغونه که حتی لیگ کنفرانس رو هم از دست می دیم و مضحکه خاص و عام می شیم.
هر چند از آلگری در هر صورت بهتره. یعنی یه تیکه سنگ هم از آلگری بهتره.
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6422 ارسال
  • LocationRasht

- حضور کالوو در کادر مدیریتی

- اختلاف نظر بر سر مصالحه

- استعفاء آنیلی از هیئت مدیرۀ اکسور و مهمتر از اون ، پذیرش این استعفاء!

- انصراف از سوپرلیگ

با راه های متفاوتی که مدیریت سابق با مدیریت فعلی پیش گرفتن ، نباید از بازگشت کنته تعجب کرد. به شخصه فقط با حضور پپ ارضاء میشم ولی شرایط فعلی (اتمسفر انفعالی حاکم بر باشگاه ، کمبود میل به پیروزی ، کمبود فونداسیون محکم) میتونه منتهی به گزینه ای بشه که یکبار تحت شرایط مشابه در 2011 ، تغییر معناداری ایجاد کرد. پلن یووه در 2011 این بود که بعدِ 3 سال اسکودتو رو ببره و بعدِ 5 سال یه تیم رقابتی در اروپا درست کنه. اما بُردن اسکودتو در همون گام اول ، همه چی رو تغییر داد. وقتی آنیلی ـی دیگه وجود نداره ، میشه اینطور تصور کرد که یوونتوس جزو معدود باشگاه هاییه که کنته حاضره بدون حضور در لیگ قهرمانان هم بهش بپیونده (اگه نگیم تنها باشگاه!) ...

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21212 ارسال
- خبری که درباره کونته هست اینه که در صورتی که بیاد یووه، کلودیو مارکیزیو یکی از گزینه هاش هست برای کادر فنی !
  • Orphée, Principino, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6056 ارسال
  • LocationKhorram Abad
مشکل اینجاست کسی یک درصد هم ب این فکر نمیکنه ک اگه کونته نتونه این تیمو درست کنه تو چ هچلی گرفتار میشیم! انتخاب دوباره آلگری هم اولش انتخابی با ریسک پایین محسوب میشد اما حالا دهنمون سرویس شده. کونته با حقوقی ک میگیره اگه ب هر دلیلی نتونه موفق بشه رسما میخی هست بر تابوت یووه!

راستی چرا تو گزینه‌های ناپولی اسم کونته دیده نمیشه؟! مگه اینکه اونا نخوانش خودش ک با کله میره حتما..!
  • حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال

مشکل اینجاست کسی یک درصد هم ب این فکر نمیکنه ک اگه کونته نتونه این تیمو درست کنه تو چ هچلی گرفتار میشیم! انتخاب دوباره آلگری هم اولش انتخابی با ریسک پایین محسوب میشد اما حالا دهنمون سرویس شده. کونته با حقوقی ک میگیره اگه ب هر دلیلی نتونه موفق بشه رسما میخی هست بر تابوت یووه!

راستی چرا تو گزینه‌های ناپولی اسم کونته دیده نمیشه؟! مگه اینکه اونا نخوانش خودش ک با کله میره حتما..!

ریسک جواب ندادن در مورد هر مربی ای وجود داره؛ حتی به فرض محال در مورد پپ گواردیولا یا کلوپ.
شما رو نمیدونم ولی من از وقتی کونته رو روی نیمکت اینتر دیدم دیگه از نظرم یه یوونتوسی محسوب نمیشه.
  • Orphée, mory, Prince Claudio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21212 ارسال
^^^^
- از دید شما، آلگری یه یوونتوسیه ؟!
  • Orphée, mory, Prince Claudio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال

^^^^
- از دید شما، آلگری یه یوونتوسیه ؟!

مچ گیری میکنیا ...
از دید من الگری یه گاو بی شعوره.
  • Orphée, mory, Prince Claudio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21212 ارسال

- دقیقا چرا انتخاب آلگری یک انتخاب کم ریسک بود ؟!ً

از دید کی ؟!

این آقا رو که اکثرا معتقدند 2 سال هم دیر اخراجش کردند، بعد اومدنش کم ریسک بوده؟!!

از کی تا حالا کلا مربی اخراجی شده کم ریسک آرش جان  ؟!

مچ گیری میکنیا ...
از دید من الگری یه گاو بی شعوره.

- مچ گیری نمیکنم برادر،

این یک سوال بی ربط به یک جواب بی ربط بود !

شما گفتی کونته یه یوونتوسی نیست، این حرف شاعبه ای رو توی ذهن من به وجود اورد که ظاهرا برای شما مهم هست مربی که روی نیمکت میشینه، یوونتوسی باشه ! برای همین این سوال رو پرسیدم.

چون مثلا مورینیو رمی نیست یا حتی سیمونه اینزاگی هم اینتری نیست، سابق بر این مربی هایی هم داشتیم نظیر زاکه رونی و دلنری که یوونتوسی نبودند.

• Orphée, eⁿzº, Prince Claudio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

^^^^

جدا از اون تراپ و لیپی هم رو نیمکت اینتر نشستن ولی ملاک بر یوونتوسی نبودنشون نبوده این قضیه ، گرچه درد رفتن کونته به اینتر از اون دو نفر بیشتر بود ولی خب چیزی نیست که نشه باهاش کنار اومد !

از طرف دیگه فکر میکنم بحثمون پایه و اساس نداره ، خیلی بعیده که الگری رفتنی باشه ، آلکان تبر گرفته دستش داره ریشه تیم رو میزنه ! اگر قرار به اخراج الگری بود تا الان انجام شده بود ! 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
اصلی ترین موضوعی که باعث میشه کونته رو همیشه به عنوان یه گزینه حساب کنیم یوونتوسی بودنشه. من میگم این یوونتوسی بودنه آنچنان هم محکم نیست و شاهد هم اینکه رفت اینتر، قهرمان شد، گفت افتخار میکنم که به سلطه یوونتوس پایان دادم. بماند که به مدیر وقتمون هم فاک نشون داد.

من چیزی که تو ذهنم بود و اینجا از روی گزیده گویی بیانش نکردم اینه که چه قبول کنیم چه نکنیم کونته یه مربی کوتاه مدته و زمان موندنش تو هر تیم خیلی بعیده که به دو فصل یا بیشتر برسه. بنابراین ترجیحم اینه به جای یه مربی کوتاه مدت که یک فصل بعدش قراره دوباره بزنیم تو سر خودمون که آی زیدان بیاد دشان بیاد مربی فلان تیم سری آ که امسال خوب کار کرد بیاد یا نمیدونم کلوپ بیاد، که مضافا تعصبش رو یوونتوس هم به شدت زیر سوال رفته به سمت یه تغییر نسل تدریجی و تثبیت دوران جدید پیش بریم.

سلیقه است دیگه. هر چقدر هم منطقی بحث کنیم نهایتش این سلیقمون هست که به جای ما حرف میزنه.
دل من یکی از 3-5-2 گرفت ...
  • حامد, mory, Prince Claudio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21212 ارسال
^^^
- اصلی ترین دلیلی که باعث میشه کونته رو جز گزینه ها حساب «کنیم» یوونتوسی بودنش هست ؟!
اول اینکه چرا جمع می‌بندی ؟!
دوم اینکه یعنی اگه الان مثلا فرارا تصمیم بگیره برگرده به مربیگری، «ما» هم باید جز گزینه هامون حسابش کنیم ؟!
یعنی فکر نمیکنی یک درصد هم کارنامه مربی تاثیر داره ؟!

الان اتفاقا بحث سلیقه نیست، بحث منطقی هست که توی حرف هاست،
چون به شخصه مخالف ۱۰۰٪ بازگشت کونته هستم حتی برای ۶ ماه !
  • Orphée, eⁿzº, Prince Claudio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال

^^^
- اصلی ترین دلیلی که باعث میشه کونته رو جز گزینه ها حساب «کنیم» یوونتوسی بودنش هست ؟!
اول اینکه چرا جمع می‌بندی ؟!
دوم اینکه یعنی اگه الان مثلا فرارا تصمیم بگیره برگرده به مربیگری، «ما» هم باید جز گزینه هامون حسابش کنیم ؟!
یعنی فکر نمیکنی یک درصد هم کارنامه مربی تاثیر داره ؟!

الان اتفاقا بحث سلیقه نیست، بحث منطقی هست که توی حرف هاست،
چون به شخصه مخالف ۱۰۰٪ بازگشت کونته هستم حتی برای ۶ ماه !

جمع حالا منظورم ما چهار پنج نفری که اینجا هستیم که نیست، بطور کلی دارم میگم. مثلا کونته مربی تاتنهام بود و هیچ نشونه ای از جداییش نبود ولی هنوز جز گزینه های یووه مطرح میشد. فرارا رو از عمد مثال زدی :1: ایگور تودور چطوره؟

خود من همینجا وقتی کارنامه کونته بخاطر تاتنهام زیر سوال میرفت از عملکردش دفاع کردم؛ تاتنهام! باقی کارنامه اش که دیگه بماند.

من مخالف 100 درصد اش نیستم ولی خب مخالفت 50 درصدی اعمال میکنم. چیزی معادل نظری که در مورد الگری هم دارم.

اسامی ای که مطرح میشن نشونه نسبتا کاملی از رویکرد باشگاه هم هست.
  • mory, eⁿzº, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6422 ارسال
  • LocationRasht

@Jack Sparrow

خودتم داری میگی به مدیرمون فاک نشون داد. به یوونتوس نشون نداد. اسپالتی هم اون حرکتو دست دادنو رو آلگری پیاده کرد نه یووه! از نظر من آنیلی و آلگری و... ، یوونتوس نیستن...

@فرهاد

اینترِ قبل کالچوپولی با اینترِ بعد کالچوپولی دو مقولۀ متفاوته. بنابراین رفتن تراپ و لیپی به اینتر با رفتن کنته به اینتر هم قابل قیاس نیستن. وقتی همچین واقعه ای (موراتوپولی) اتفاق میوفته ، باید از خودمون بپرسیم کیا سود میبرن؟ غیر از اینه که اینتر و میلان بطور اخص و بقیۀ تیمهای ایتالیایی بطور اعم ، منتفع شدن؟ اگرم منِ نوعی موافق اومدن کنته هستم ، بخاطر اینه که کار تحویل میده ، نه هیچ چیز دیگه ای...

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
قبول دارم
گرچه همیشه دشمنی بوده فقط غلظتش فرق میکرده

ولی رفتن کونته به اینتر یه جور انتقام از آنیلی بود نه یوونتوس، کونته قبل از رفتنش به اینتر حداقل برای من هم وزن بوفون و اله بود ولی الان دیگه اون وزن رو نداره الانم مثل خودت فکر میکنم میتونه یوونتوس رو دوباره برگردونه به شرایط ارمانی حتی شاید تونست با کمی شانس کار نیمه تمومش رو تموم کنه

مشتاقم دوره دومش رو ببینم تو یوونتوس واقعا ...
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

قبول دارم
گرچه همیشه دشمنی بوده فقط غلظتش فرق میکرده

ولی رفتن کونته به اینتر یه جور انتقام از آنیلی بود نه یوونتوس، کونته قبل از رفتنش به اینتر حداقل برای من هم وزن بوفون و اله بود ولی الان دیگه اون وزن رو نداره الانم مثل خودت فکر میکنم میتونه یوونتوس رو دوباره برگردونه به شرایط ارمانی حتی شاید تونست با کمی شانس کار نیمه تمومش رو تموم کنه

مشتاقم دوره دومش رو ببینم تو یوونتوس واقعا ...

تقریبا اکثر هواداران یوونتوس این مدلی فکر می کنند اقا فرهاد و پیام هایی که از یوونتوسی ها میاد و می خونم، اکثریت این تفکر را دارن ! ولی انگاری با واقعیتش خیلی فاصله داریم

• GioVanni Agnelli, mory, فرهاد و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 611 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

من در بحث خودمو شرکت بدم :nish:

کنته از وقتی که رفت اینتر دیگه واقعا نباید به چشم یک اسطوره بهش نگاه کرد، یک مبحثی هست به اسم حرفه ای بودن، و خیلی ها اون زمان گفتن کنته حرفه ایه ایراد نداره رفته اینتر، درست حرفه ایه، پس برای من یوونتوسی هم کنته یه بازیکن بوده پولشو گرفته بازی کرده، یک مربی بوده پولشو گرفته مربیگری کرده و هر دستاوردی هم که داشته وظیفش بوده و پولش رو بهش پرداخت کردیم. اگر بحث غیر حرفه ای باشه رفتن به اینتر هیچ توجیهی برای یک اسطوره یوونتوس نداره چه در سطح بازیکن چه مربی. همه از دشمنی اینتر و یوونتوس اگاه هستند. پس یک اسطوره از یوونتوس نباید بره اینتر. تمام.

حالا برسیم به مربی تیم ما، بنده هم با مخالفین کنته هم سو هستم، اول اینکه کنته اصلا اروپا کارنامه خوبی نداره، دوم اینکه کنته بیش از یک فصل غیر یوو کارنامه خوبی نداره، سوم اینکه مربی ای با تفکرات قدیمیه تا حدودی. 

ولی بحث اینجاست الان در بین گزینه های مربی گری یوونتوس از لحاظ تجربه، کارنامه، و تیم های بزرگ تحت هدایت قطعا با اختلاف بهترینه و از لحاظ سطح فنی و بازی گرفتن از بازیکن هم دیگه بخوایم خیلی ارفاق کنیم به بقیه گزینه ها تهش بهتره بازم، والا اینم با اختلاف بهترینه.

و اما نظر من در مورد انتخاب مربی، ببینید دوستان بنظر من مربی تیم باید گزینه ای باشه که اول بتونه بازیکن هاش رو بشناسه دوم بتونه با مدیریت تیم بهترین برنامه رو اجرا کنه. 

ما اگر بخوایم تیم رو به روش این چندسال مدیریت کنیم که هیچ بهتره دیگه هممون بریم تو همون یوونتوس خیالی دور هم باشیم حرف بزنیم یاد خاطرات کنیم عین بازنشسته ها تو پارک :fp: یوونتوسی دیگه نخواهد موند. اما اگر مدیریت درست بشه زیاد ددر بند اسم و رسم و کارنامه الان نباید باشیم، فیلیک چه کارنامه ای داشت؟ زیدان چه کارنامه ای داشت.

بهتره مربی بر اساس برنامه و تفکر و اهداف از بین گزینه ها بهترین انتخاب بشه تا برسیم به سطح اول حالا یا مربی با سطح تیم رشد میکنه و در بهترین سطح هم میتونه بهترین نتیجه رو بگیره، یا اینکه دیگه نیاز هست که از یک مربی بهتر استفاده کنیم.

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, mory و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6422 ارسال
  • LocationRasht

^^^

بعید میدونم کنته بعد یووه ، فقط یه فصل خوب کار کرده باشه داداش...

قهرمان کردن اینتر در لیگ بعد 11 سال ، در حالیکه فصل قبلش بزور چهارم شده بودن؟ قهرمان کردن چلسی وقتی قبلش دهم شده بودن؟ بردن تاتنهام به سی ال وقتی فصل قبلش هفتم شده بودن؟ حذف اسپانیا در یورو 2016 با اون تیمی که مهاجمش ادر و پله بودن؟ صعود بعنوان صدرنشین از گروه بلژیک و ایرلند و سوئد با اون تیم داغون؟ شد حداقل 4 فصل خوب!

رفتنش به اینتر دلیل نمیشه چشممون رو به همۀ این مسائل ببندیم... بعدم ما دوباره باید از صفر شروع کنیم. حتی همون آنیلی در 2011 هم هدفش این بود که بعدِ 5 سال تازه تیمش تو اروپا حرفی برای گفتن داشته باشه. ما فعلاً تو همین ایتالیاش هم موندیم و هدف اینه که دوباره تیم بتونه تازه تو ایتالیا حرفی برای گفتن داشته باشه.

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
کنته قطعا” دیگه برای من اون شخصیت یوونتوسی متعصب سابق رو نداره
ولی هنوز هم از برگشتنش به یووه به شدت استقبال می کنم. و دروغ چرا هنوز هم دوسش دارم ولی نه به اون شدت سابق
کنته میتونه ما رو از این وضعیت نجات بده
و اگر تو این شرایط حاضر بشه برگرده یووه به نظرم صرفا” به خاطر علاقش به یووه هست و بس چون این یووه رو هر کسی حاضر نیست دست بگیره
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 611 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

^^^

بعید میدونم کنته بعد یووه ، فقط یه فصل خوب کار کرده باشه داداش...

قهرمان کردن اینتر در لیگ بعد 11 سال ، در حالیکه فصل قبلش بزور چهارم شده بودن؟ قهرمان کردن چلسی وقتی قبلش دهم شده بودن؟ بردن تاتنهام به سی ال وقتی فصل قبلش هفتم شده بودن؟ حذف اسپانیا در یورو 2016 با اون تیمی که مهاجمش ادر و پله بودن؟ صعود بعنوان صدرنشین از گروه بلژیک و ایرلند و سوئد با اون تیم داغون؟ شد حداقل 4 فصل خوب!

رفتنش به اینتر دلیل نمیشه چشممون رو به همۀ این مسائل ببندیم... بعدم ما دوباره باید از صفر شروع کنیم. حتی همون آنیلی در 2011 هم هدفش این بود که بعدِ 5 سال تازه تیمش تو اروپا حرفی برای گفتن داشته باشه. ما فعلاً تو همین ایتالیاش هم موندیم و هدف اینه که دوباره تیم بتونه تازه تو ایتالیا حرفی برای گفتن داشته باشه.

منظورم بیش از یک فصل، در یک تیم بوده، نه کارنامه کلیش، هر تیمی رفته فصل اول یه قهرمانی داخلی آورده و دیگر هیچ، فقط تو یوو بود که ۳ فصل قهرمانی داشت.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6422 ارسال
  • LocationRasht

^^^

من بخاطر برداشت اشتباهم از شما عذرخواهی میکنم داداش :53:

fzo5p3hamaejhg41_n4bk.jpg

+ کیه زا ، کنته رو توی اینستاگرام فالو کرده... :39:

• حامد, GioVanni Agnelli, alireza.de710 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند