پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5235 پاسخ برای این موضوع

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
خیلی بده پایین تر از تیمی باشیم که از تیم ذال بارسلون باخت.
  • mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

از مدیریت میخوام این 23 نفری ک در نظر سنجی ب برگشتن کنته رای داده بودن رو نشون بدن و ما بشناسیم ..... باید امسال یووه تلاش کنه ک قهرمان شه ب نظر من اینتر امسال تو سری آ سوم میشه روند باختشون شروع خواهد شد

• tecra, Donnie, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اینتر بازی فردا رو واگذار کنه اوضاعش خیلی بد میشه

کونته با رسانه ها درگیر شده و امیدوارم با توجه به شناختی که ازش داریم این استرس به تیمش کشیده بشه و تیمش از هم بپاشه

• mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال
در اعتراض به کوریره دلو اسپورت کونته نشست خبری اینتر-فیورنتینا را تحریم کرد  

به گزارش "ورزش سه"، به دنبال انتشار یک مطلب انتقادآمیز درباره آنتونیو کونته در روزنامه کوریره دلواسپورت ایتالیا، سرمربی تیم فوتبال اینتر به نشانه اعتراض از شرکت در نشست خبری پیش از بازی فردای تیمش مقابل فیورنتینا در هفته شانزدهم سری آ خودداری کرد.

باشگاه اینتر برای اعلام تصمیم کونته بیانیه‌ای منتشر کرده که در آن یادداشت نشریه کوریره دلواسپورت، اهانت‌آمیز توصیف شده است. 

در بیانیه باشگاه اینتر آمده است: روز گذشته نشریه کوریره‌دلواسپورت یادداشتی اهانت‌‌آمیز در مورد سرمربی تیم ما منتشر و در آن سعی در توجیه لحن تندش در قبال او داشت. از این رو و در راستای انتقال این پیام به تمام رسانه‌هایی که موظف به تضمین حفظ احترام افراد جامعه هستند، ما امروز نشست خبری برگزار نمی‌کنیم.

اعتراض کونته و باشگاه اینتر به انتشار یک پیام است که در ستون «صدای خوانندگان» نشریه کوریره دلو‌اسپورت منتشر شده، پیامی که گویا از سوی یک هوادار تیم فوتبال بولونیا ارسال شده است. در این پیام که باخت اخیر اینتر به بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا «لذت‌بخش» توصیف شده، آمده است:

«باخت اینتر به بارسلونای B (طعنه به حضور بارسلونا در سن‌سیرو با تعدادی از بازیکنان تیم دومش) به مربی توخالی این تیم نشان داد که چطور باید فوتبال بازی کرد.

من به کونته اعتقادی ندارم، کسی که در دوران مربیگری خود با وجود پیروزی‌هایش هرگز فوتبالی زیبا را به نمایش نگذاشته است».

در همین حال دبیر ویراستار ستون صدای خوانندگان نشریه کوریره دلواسپورت هم این‌گونه به پیام طرفدار بولونیا پاسخ داده است:

«اینتر با قرض دادن مائورو ایکاردی به پاری‌سن‌ژرمن لیگ قهرمانان را دور انداخت».

..........................................

شایداینجورمطالبو تو ی سایتها خونده باشید،اماباید در تاریخ فروم ثبت بشه  :1: 

یه بچه هم میفهمه کونته چیکارس

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

خوب یووه وظیفه خودشو انجام داد  :nish: 

والان نوبت کونته است 

امشب از اون شباست که من دوباره دیوونه میشم؟!!

• mory, tecra, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
قلعه نوعی نسخه ایتالیایی!!
  • mory, Pinturicchio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
کونته جان، ولاهوویچ میشناسی؟!
  • mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

خدا وکیلی، به اندازه 1/3 یووه بازیکن با کیفیت داره

• mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

@اِل کاپیتانو

تعریف شما از بازیکن با کیفیت چیه ؟

آیا در حال حاضر خدیرا - متوئیدی - امره جان - بنتانکور - دی شیلیو - دلیخت - روگانی - برنادسکی و رمزی  و رابیو جزو بازیکنان با کیفیت قرار می گیرند ؟

• Aminvo, AliReZaZa, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

کیفیت یه چیز نِسبیه.

در مقابل کسایی که امشب برای اینتر داشتن بازی میکردن ( والرو، بیراگی ، وسینو، اگومه ، بروزویچ و ... ) اره با کیفیت حساب میشن.

ضمن اینکه ممکنه یک بازیکن با کیفیت باشه، اما فُرم خوبی قرار نداشته باشه.

من البته نمیخوام در جایگاه دفاع از کونته باشم، منم از مساوی امشب ش خوشحال شدم.

ولی نباید خودمون گول بزنیم، این یه  نبرد برابر نیست.

همونطور که ایتالیا کونته ستاره ـش  امثال ِ جاکرینی ، پِلِه و پارولو بودند.

• Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

به نظر من کیفیت خط دفاعی اینتر از یوونتوسِ بدون کلینی بهتره ، هندانوویچ گودین و دیفرای و اشکرینیار از شزنی و دلیخت و بونوچی یه لول بالاترند .
خط حمله هم از لحاظ فرم توی نیم فصل از خط حمله  ما بهتر بوده .
یه خط هافبکه که واسه هر دو طرف تقریبا تعطیله ولی واسه یووه یکم اسم و رسم دار تر تعطیله :1:

از لحاظ اسمی و و کلاس بازیکنی ما دو سه لول از اینتر بالاتریم ولی کیفیتی فعلا زیاد تفاوتی نداریم .

• Orphée, mory, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

کنته بازیکن حرف گوش کن داشته باشه براش کافی هست...

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
اصلا صحبتش نیست ...بهانه هایی خواهد اورد اگر ببازه .....خودشم مقصر نمیدونع ‌...دیشب فیوره ریبری رو نداش ک هیچ اصلا برنامه نداشت اما اینتر قشنگ توپو داد ب فیوره ......هنوز مونده بازیای سخت تر

بعد بازی مونتلا اومد سمتش دست بده اما کنته اصلا نبود ..
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

@اِل کاپیتانو

تعریف شما از بازیکن با کیفیت چیه ؟

آیا در حال حاضر خدیرا - متوئیدی - امره جان - بنتانکور - دی شیلیو - دلیخت - روگانی - برنادسکی و رمزی  و رابیو جزو بازیکنان با کیفیت قرار می گیرند ؟

همه بازیکنایی که گفتی آرزوی عمده تیمای اروپاییه

مثلا یونایتد بنظرت تو هافبکش یه بازیکن در حد 4 نفر اولی که گفتی داره؟  (البته بغیر از دوران اوج پوگبا)

یه مدافع ذخیره خوب داره که دی شیلیو و روگانی رو زیر سوال می بری؟ 

آرسنال و چلسی از انگلیس، اتلتیکو از اسپانیا و میلان و اینتراز ایتالیا رو که دیگه نگم برات. یه نگاه به 11 تا اصلی و نیمکتشون بنداز. نمی گم ترکیب تیم کامله و نقصی نداریم ولی حداقلش یکی از کاملترین و بهترین اسکوادهای اروپا رو داریم و حداقل (تکرار می کنم حداقل  :1: ) جزو 5 تیم برتر اروپاییم

مرتضی جان امیدوار ناراحت نشی ولی همه ما ایرانیا (حتی خودم که دارم این ایرادو میگیرم) اون چیزی که خودمون داریم رو کوچیک و بی ارزش میکنیم و ازون ور خارجیا (یا پسر فلان همکار یا وضع زندگی همسایه ها) رو میبریم به عرش اعلی

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

علیرضا جان وقتت بخیر

علیرضا به نظرت الان یونایتد تیمی در قد و قواره ی یوونتوس فعلی هست ؟...

معتقدم برای پیشرفت باید تیمهای بالای سر خودمون رو ببینیم و تلاش کنیم تا خودمون رو به اون حد برسونیم .

علیرضا توی این چند فصل اخیر چند تا سوتی و اشتباه مرگبار از دیشیلیو و روگانی دیدیم ...چرا روگانی حتی به عنوان نفر سوم در مرکز خط دفاعی در زمان الگری و امروز در زمان ساری به بازی گرفته نمیشه ؟...

علیرضا این حرف شما که داشته های خودمون رو بی ارزش جلوه ندیم رو قبول دارم و صد در صد هم همینطوره ...

ولی خدیرا و رمزی و کاستا دائم المصدومین تیم هستند و باری از روی دوش یووه برنداشتند ...امره جان نه در زمان الگری و نه در زمان ساری به عنوان بازیکن اصلی در نظر گرفته نشده و در فصل آخرش در لیورپول هم یک خط در میون بازی داده می شد .

بنتانکور بعد از سه فصل هنوز خودش رو پیدا نکرده ...دلیخت تا اینجای کار در یووه یک فاجعه بوده ...برای خرید برنادسکی رقیب جدی ای نداشتیم و برای فروشش هم خبر جدی ای و پیشنهاد مهمی وجود نداره و در مورد بازیش هم نظرات دوستان کاملا گویاست ...

معتقدم در حال حاضر این نفرات نتونستن اون متوسطی رو که از یک بازیکن در خط میانی یا دفاعی در ویژگی های اون خطوط انتظار میره ارائه بدهند .

به همین خاطر سینای عزیز رو مورد سوال قرار دادم که ما هم چندان در خط دفاع و هافبک با کیفیت نیستیم .

البته با سینا هم عقیده هستم که نفرات بهتری نسبت به اینتر داریم ولی همونطور که نوید عزیز اشاره کرد در بعضی موارد این موضوع تحت الشعاع اسم بازیکن ما قرار گرفته و رسم بهتری از نفر خودمون ندیدیم .

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

علیرضا جان وقتت بخیر

علیرضا به نظرت الان یونایتد تیمی در قد و قواره ی یوونتوس فعلی هست ؟...

معتقدم برای پیشرفت باید تیمهای بالای سر خودمون رو ببینیم و تلاش کنیم تا خودمون رو به اون حد برسونیم .

علیرضا توی این چند فصل اخیر چند تا سوتی و اشتباه مرگبار از دیشیلیو و روگانی دیدیم ...چرا روگانی حتی به عنوان نفر سوم در مرکز خط دفاعی در زمان الگری و امروز در زمان ساری به بازی گرفته نمیشه ؟...

علیرضا این حرف شما که داشته های خودمون رو بی ارزش جلوه ندیم رو قبول دارم و صد در صد هم همینطوره ...

ولی خدیرا و رمزی و کاستا دائم المصدومین تیم هستند و باری از روی دوش یووه برنداشتند ...امره جان نه در زمان الگری و نه در زمان ساری به عنوان بازیکن اصلی در نظر گرفته نشده و در فصل آخرش در لیورپول هم یک خط در میون بازی داده می شد .

بنتانکور بعد از سه فصل هنوز خودش رو پیدا نکرده ...دلیخت تا اینجای کار در یووه یک فاجعه بوده ...برای خرید برنادسکی رقیب جدی ای نداشتیم و برای فروشش هم خبر جدی ای و پیشنهاد مهمی وجود نداره و در مورد بازیش هم نظرات دوستان کاملا گویاست ...

معتقدم در حال حاضر این نفرات نتونستن اون متوسطی رو که از یک بازیکن در خط میانی یا دفاعی در ویژگی های اون خطوط انتظار میره ارائه بدهند .

به همین خاطر سینای عزیز رو مورد سوال قرار دادم که ما هم چندان در خط دفاع و هافبک با کیفیت نیستیم .

البته با سینا هم عقیده هستم که نفرات بهتری نسبت به اینتر داریم ولی همونطور که نوید عزیز اشاره کرد در بعضی موارد این موضوع تحت الشعاع اسم بازیکن ما قرار گرفته و رسم بهتری از نفر خودمون ندیدیم .

نه قطعا تیمی در حد یووه نیست اما با وجودی که از لحاظ مالی از یووه قوی تره نتیجه گیریش فاجعه بوده! 

خرج نکرده؟ چرا کرده! الکسیس و پوگبا جزو بیشترین حقوق های لیگ برترن. بازیکن اسم و رسم دار ندارن؟ چرا دارن

خروجیشون؟ خیلی کمتر از برنا و خدیرایی که ما هوادارای ناشکر :1: خوشمون نمیاد ارشون

وقتی الکسیس اومد منچستر اسم و رسمش ده برابر برنا و کاستا و ... نبود؟ پوگبا بیشتر از خدیرا و چان و بقیه نبود؟

خروجیشون چی شده؟

خیلی به اسم نچسب مرتضی. شاید دی بروینه و از اون بزرگتر تو این تیم اندازه متویدی جواب نده

خیلی هم مطمئن نباش که اگه مثلا مسی و هازارد و کروس تو یووه بازی می کردن چی میشد؟ شاید همون بازی اول تو رختکن دعواشون میشد و تیم می ریخت بهم و آخر فصل سهمیه لیگ اروپا می گرفتیم!

حتی اگه یازده تا بازیکن منتخب یوفا هم تو یووه بازی نکنن این یووه ست که میرسه به حداقل یک چهارم اروپا 

پس فرزندم   :1: گوش گیر این پند را :1: 

ما زبان را ننگریم و قال را (ینی ما کار به تیم منتخب یوفا و قیمت بازیکنا و ... نداریم!)             ما روان را بنگریم و حال را (ینی جام رو آخر فصل میدیم یووه :21: )

کلام خیلی آخر :1: هم اینکه فعلا که همه چی خوبه و آینده تیم هم روشنه

این مدیریت با فکره. فقط به فکر این فصل و این جام نبودن. نتایج موقتی نیستن و کیفیت کارشون رو این تیم نشون دادن و مطمئنم که تیم به سرنوشت منچستر و آرسنال و میلان دچار نمیشه.

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کونته دوباره یه تیم کوچولو رو(جنوا) برد و در صدر جای گرفت و نطق کرد

گفته با 42 امتیاز میریم از کریسمس لذت ببریم

...................................................

مربی اونه که توی زمین خودش به بارسلونای بی نبازه و از لیگ قهرمانان بیرون پرت نشه

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

به رغم داشتن پاره ای نقایص جدی مثل عدم توفیق در اروپا ولی از جوانب زیادی یک مربی موفق هست در میان مربیان امروزه

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6368 ارسال
  • LocationRasht

- بنر هوادارای لچه در لچه 1-1 اینتر ؛ « کنته تو یه آدم بی شخصیت هستی، تو ... شهر مایی! » کنته با اینکه 6 سال بازیکن لچه بود، خیانت کرد (از نظر لچه ایها) و رفت مربی باشگاه هم استانی یعنی باری شد و اونا رو قهرمان سری بی کرد...

- « اینتر بلحاظ آماری بهترین دفاع لیگه ولی وقتی که بخواد از اندوخته اش دفاع کنه، نمیتونه! اینه فرق بین اونها و یوونتوس. بنظرم مشکل اصلی در هافبکشونه؛ هیچ یک از بین سنسی-بروزوویچ-بارلا برای توپ گیری و حضور فیزیکی ساخته نشدن. وقتی هر سه سرحالن، اینتر مالکیت داره و دیکته میکنه خودشو ولی بمحض جا به جا شدن بازی یا خستگی، برای مدت طولانی کنترل بازی رو از دست میدن. بنظرم بیشتر از اریکسن، به یه ویدال نیاز دارن... »

• saeed-nedved, mory, GG.B1 و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
همون طور که انتظار میرفت خائن بزرگ دچار مشکل شده همین طور چپو راست داره امتیاز از دست میده
به امید شکست های بیشتر این چهره منفور
  • Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی