پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5235 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
خوب مصاحبه هم نکرده براش لوکاکو سانچز گودین خریدن میگه بازیکن نگرفتم ترکیب رئالو ک نخریدن برام لامصب تو رئالم بودی سه پنج دو میچیدی ...
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من همه اینارو از چشم انیلی میبینم، اگر انیلی میذاشت کونته برگرده به یووه،  الان اینتر وسط جدول داشت برای سهمیه لیگ اروپا میجنگید

• Orphée, mory, AliReZaZa و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

گل دوم اینتر اصن آفساید نبود، بخصوص اگه خطشو با دست بکشی! :nish:

+ مدافعی که لوکاکو رو سرش گل چهارمو زد کیائر بود که اونم مثه اریکسن دانمارکیه و اونم مثه اریکسن #24 میپوشه... #مافیا

++ فکر کنم کنته بین دو نیمۀ اینتر 4-2 میلان به بازیکناش فقط اینو گفت : داریم با "میلان" بازی میکنیم! :nish:

• mory, El rey leon, Prince Claudio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3436 ارسال
شانس آورد تماشاگرا نیستن !!!!کرونا جونش رو خرید !!!!
  • Orphée, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

بگذریم از دبل شدن توسط یووه، باخت به دورتموند و لاتزیو و تساوی با رم و آتالانتا...

تیمش از لیگ قهرمانان حذف شد...

از کوپا ایتالیا حذف شد...

و 9 امتیاز با یووه فاصله داره...

آیا حقشه که با 11 میلیون یورو، پردرآمدترین مربی تاریخ ایتالیا باشه؟ بنظر میرسه ماروتا و کنته تموم زورشونو زدن تا تجربۀ یووه رو تکرار و همون سال اول قهرمان بشن، غافل از اینکه اون یووه ست و این تویی... :4:

• saeed-nedved, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1476 ارسال

از باخت ایشون خوشحال شدم. باخت در بازی‌های فینال/حذفی داره براش تبدیل به برند می‌شه. همیشه بازنده باشی مربی اینتر!

• saeed-nedved, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
کونته فصل اولش تو یووه = قهرمانی لیگ + فینال حذفی

کونته فصل اولش تو چلسی = قهرمانی لیگ + فینال حذفی

تو اینتر احتمال قهرمان شدنش تو لیگ نهایتا ده درصده! کوپا رو هم قبل از فینال از دست داد... کونته همیشه فصل اولش قویتر بوده با این اوصاف فصول بعدش تو اینتر قراره چقدر خراب کنه! تنها راه نجاتش گرفتن لیگ اروپاست ک اونم قبلا نشون داده توانشو نداره!

نکته خاک بر سریش واسه اینتر این نیس ک داره 11 میلیون حقوقشو میده بلکه اینه ک علاوه بر اون داره همزمان حقوق اسپالتی رو هم میده! اگه حقوق اسپالتی رو 3 برابر میکردن احتمالا نتیجه بهتر بود چون اسپالتی هم نتایجش همین بود دیگه با بازیکنای تاپ کمتر! ایکاردی رو هم ردش کرد و ی هیگواین سیاه پوست خرید! بعدا همین لوکاکو سربارشون خواهد شد! در ضمن یکی دو سال بعد با خفت بیرونش میکنن و بعد فقط ایشون میمونه و چند یورو بیشتر...
  • Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

بدجور خودش رو خراب کرد ...

به هیچ عنوان هم نمیتونه خودش رو پشت نداشتن بازیکن قایم کنه .

• saeed-nedved, Orphée, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
نکته انحرافی :
تو قرن بیست و یکم همچنان اون مربی ای که تو اولین فصلش با دو تیم بزرگ ایتالیا اسکودتو گرفت، آقای ...

بیخیال خودتون میدونین کیو میگم :1:
  • mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

واکنش « اون مربی » بعد از خوندن پست امیرحسین... :1:

اینترش که خیلی از یووۀ 2011 قویتره ولی مسئله اینجاست که سطح فعلی سری آ هم خیلی بالاتر از 2011 هست!

اما بوفون گفته من کنته رو خوب میشناسم و میدونم که تا آخر هفتۀ 38 برای اسکودتو مبارزه میکنه...

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

کونته فصل اولش تو یووه = قهرمانی لیگ + فینال حذفی

کونته فصل اولش تو چلسی = قهرمانی لیگ + فینال حذفی

تو اینتر احتمال قهرمان شدنش تو لیگ نهایتا ده درصده! کوپا رو هم قبل از فینال از دست داد... کونته همیشه فصل اولش قویتر بوده با این اوصاف فصول بعدش تو اینتر قراره چقدر خراب کنه! تنها راه نجاتش گرفتن لیگ اروپاست ک اونم قبلا نشون داده توانشو نداره!

نکته خاک بر سریش واسه اینتر این نیس ک داره 11 میلیون حقوقشو میده بلکه اینه ک علاوه بر اون داره همزمان حقوق اسپالتی رو هم میده! اگه حقوق اسپالتی رو 3 برابر میکردن احتمالا نتیجه بهتر بود چون اسپالتی هم نتایجش همین بود دیگه با بازیکنای تاپ کمتر! ایکاردی رو هم ردش کرد و ی هیگواین سیاه پوست خرید! بعدا همین لوکاکو سربارشون خواهد شد! در ضمن یکی دو سال بعد با خفت بیرونش میکنن و بعد فقط ایشون میمونه و چند یورو بیشتر...

یووه فصل دوم و سوم کونته از فصل اولش ضعیف تر بود ؟!! 

تو چلسی هم که فصل دومش ضعیف تر شد چون درگیر اروپا شدن و نیمکت قوی نداشت . 

رفتن ایکاردی و ناینگولان هم ربطی به کونته نداشت . 

هر چند امیدوارم اینتر هیچی نگیره امسال . اروپا هم زود حذف شه تا اخراجش کنن . چقدر عالی میشه

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
آره از نظر نتایج بخوایم بگیم فصل اولش اسکودتو گرفت و تا فینال کوپا بالا رفت فصل دوم و سوم با اینکه ب مراتب مهره های بهتری داشت فقط اسکودتو گرفت تو کوپا زودهنگام حذف شد و لیگ اروپا و چمپیونزلیگ هم ک...

چون نیمکت قوی نداشت باید پنجم ششم میشد؟ تو اروپا ک همون دور اول حذفی کنار رفت درگیر چی بود... خودش کاستا رو فروخت و موراتا رو آورد و نتیجش شد اون!

من اسمی از ناینگولان نیاوردم پس این هیچی اما ایکاردی قطعا اگه کونته میخواستش مدیریت اینتر ی جوری کنار میومد. ی جور دیگه هم میشه گفت کونته مصرانه خواستار حضور لوکاکو بود پس چاره ای جز رد کردن ایکاردی نبود... پریسیچ رو هم الکی رد... بازیکن خوباشو میفرسته این تیم اون تیم بعد ی مشت بنجل مثل یانگ و موزس میاره تا بگن مهره نداره!
  • Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

اینتر واقعا از نظر بازیکن تیم خوبی هست .

ترکیب 11 نفره ی داخل زمینشون هم بازیکن ضعیفی نداره ...

سال قبل هم اسپالتی سهمیه ی لیگ قهرمانان رو برای این تیم به دست آورد .

پس کونته نمیتونه پشت مقام هفتمی سال قبل تیمش قایم بشه و با هوچی گری ضعف مفرط تیمش در نتیجه گیری رو پنهان کنه .

• Orphée, Aminvo, Prince Claudio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 369 ارسال
  • Locationتهران

^
آره از نظر نتایج بخوایم بگیم فصل اولش اسکودتو گرفت و تا فینال کوپا بالا رفت فصل دوم و سوم با اینکه ب مراتب مهره های بهتری داشت فقط اسکودتو گرفت تو کوپا زودهنگام حذف شد و لیگ اروپا و چمپیونزلیگ هم ک...

چون نیمکت قوی نداشت باید پنجم ششم میشد؟ تو اروپا ک همون دور اول حذفی کنار رفت درگیر چی بود... خودش کاستا رو فروخت و موراتا رو آورد و نتیجش شد اون!

من اسمی از ناینگولان نیاوردم پس این هیچی اما ایکاردی قطعا اگه کونته میخواستش مدیریت اینتر ی جوری کنار میومد. ی جور دیگه هم میشه گفت کونته مصرانه خواستار حضور لوکاکو بود پس چاره ای جز رد کردن ایکاردی نبود... پریسیچ رو هم الکی رد... بازیکن خوباشو میفرسته این تیم اون تیم بعد ی مشت بنجل مثل یانگ و موزس میاره تا بگن مهره نداره!

کونته دوست داره دهه های گذشته رو زنده کنه ، از دفاع یا وینگر میخواد وینگ بک بسازه  :1:

من شخصا اعتقادی به سیستم سه دفاعه ندارم ، قبلا لیبرو ( مدافع آزاد ) وجود داشت که با قانون 

آفساید عملا وجود یک مدافع آزاد پشت سه مدافع به خصوص در سیستم های ایتالیایی نه تنها امنیت

نبود بلکه خطر هم محسوب میشد  :1:  بعد ها هم این پست به عنوان سوئیپر تکامل پیدا کرد ، الان تو

مارکت سوئیپر درست و درمونی هست ؟ عموما تیم ها نه این پست ها رو دارند و نه بازیکنان و برای چنین

پست هایی تربیت میکنند . هر ننه قمری و بندازی پست های حساس همین میشه . با این وجود اگر مربی

با سیستم سه مدافع در یک تورنمنت مهم قهرمان بشه من قبول میکنم که سیستم سه دفاعه هنوز زنده است .

من خیلی دوست دارم پافشاری ساری ، آلگری و کونته رو به داشتن رجیستا بدونم .

یووه بعد از پیرلو عملا سایه ای هم از یک رجیستا نداشته و همه افرادی که در اون پست

استفاده شدند عملا شوخی بودند . کونته در اینتر هم همین اصرار و داره و از بروزویچ میخواد پیرلو بسازه .

به نظرم وقتی بازیساز عقب زمین نداری ، میتونی خلاقیت و حرکات ترکیبی تیم و به خط جلوتر ببری . 

با توجه به استفاده بیش از حد تیم ها از سیستم های وینگر محور و به خصوص inverted wingers استفاده

دائمی از سیستم های سه دفاعه راهی به جز شکست نداره . در این دو دهه گذشته بارها تیم های قدرتمند توسط

سیستم های چهار دفاعه زمین گیر شدند ، اینکه کونته ول کن سیستم سه دفاعه نیست برام واقعا جای سواله .

در هر صورت خود کونته هم دیگر مهم نیست  :nish:

• mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

امشب به بلونیا باخت 15.4.99

شنیدم مدیرای فروم قصد دارن تاپیکشو به بخش آرشیو بازیکنان منتقل بکنن

من از این اقدام استقبال میکنم 

حتی میتونیم یوونتوسی بودنش رو هم تکذیب بکنیم  :1: 

کونته به محض اینکه اخراج بشه میتونه یوونتوس بی رو مدتی هدایت بکنه

کونته تو برام از زانتی هم .....

690.jpg

مثل گذشته های دور کاشکی دوستت نداشتم

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

تموم این حس نفرتی که الان بهش دارین، نشون میده که خیلی زیاد دوستش داشتید.  :1:

• Orphée, Aminvo, Prince Claudio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
من کونته رو همچنان یکی از بزرگترین مربی های فعلی فوتبال میدونم اما حقیقتا از نیم فصل دوم قافله رو باخته و نتونسته تیم رو جمع کنه.

هر چی بیشتر گذشت و کونته به عنوان یه مربی بزرگ بیشتر تثبیت شد؛ کونته به حالت یه مربی خشک و بی انعطاف تر نزدیک شد. حتی دیگه کونته رو نمیشه مربی ای مثه مارچلو لیپی دونست؛ کونته رو ایده هایی پافشاری میکنه که اگرچه ده سال پیش ایده های نو و‌ رادیکالی محسوب میشدن و کونته از مربیایی بود که اونا رو از منسوخ بودن بیرون اورد، اما الان که دیگه حناش رنگی نداره همچنان بر استفاده از همون ایده ها پافشاری میکنه و نتایج فعلی تیمش هم تا حدودی نتیجه همونه.
کونته به حدی خشک و متعصب شده که نمیتونه بازیکنی مثه اریکسن رو توی ایده هاش جا بده؛ اونم وقتی که میدونه سنسی رو دیگه در اختیار نداره.

حالا سوالی که پیش میاد اینه که با وجود شکست سنگینی که ایده های کونته تو این فصل خوردن، فصل بعد هم دوباره روی همین ایده ها پافشاری میکنه یا خودشو با شرایط جدید وفق میده ؟ کونته هیچ دستاورد تازه ای نسبت به تیم اسپالتی نداشته، در حالی که ترکیب نسبتا بهتری از اون چیزی که اسپالتی داشت در اختیار داره.

من فکر میکردم کونته در مقایسه با مربیایی مثه ساری آدم منعطف تری باشه و همین برگ برنده اش در برابر یووه باشه؛ اما چیزی که دیدیم کاملا برخلاف این بود و با دیدن این شرایط، بنظرم انتخاب ساری بجای کونته انتخاب فوق العاده هوشمندانه ای بود! ما یه باخت تو فینال کوپا اوردیم و ساری به سرعت تیمو جمع کرد و به مسیرش برگردوند، بنظر میرسه کونته چنین توانایی نداره. ایده های کونته به شدت نیاز به تجدید نظر دارن وگرنه آخر این راه بن بسته ...
  • Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

میگن بعد باخت 2-1 به بولونیا، یک ساعت تیم رو تو رختکن حبس کرده و ماروتا هم حاضر بوده! کنته دومین مربی پردرآمد جهانه (با احتساب حقوق فیکس + قراردادهای اسپانسرینگ 30 میلیون میگیره و سیمئونه 40.5 تا، ساری 13 هست با 10.3 میلیون یورو...) ، تو پنجرۀ نقل و انتقالاتی 200 میلیون خرج کرده و 3 بازیکنش بین 5 بازیکن گرونقیمت حال حاضر ایتالیا هستن و فقط موفق شده اینترو از مقام سوم 2019 به مقام سوم 2020 برسونه... :29:

• mory, Pinturicchio, GG.B1 و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

توی cooling break بازی ورنا 2-2 اینتر، کاملاً منفصل و غیر دیعلاقه از تیمش دیده شد... چه کردی با خودت. آدم همیشه فکر میکنه بدتر از این دیگه نمیشه ولی اگه آلگری پیشنهاد اینترو بخاطر یووه رد کنه چی؟

qif_eclx62kwkaisje__thumb.jpg  i2v2_eclx7hpx0au48ul_thumb.jpg  osnq_eclx7ebxgaa0xtm_thumb.jpg  pfw5_eclx7x6x0aaccpd_thumb.jpg

• saeed-nedved, mory, GG.B1 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بنویسیم که توی تاپیکش ثبت بشه 

بعد بازی 2.2 با رم مصاحبش واقعا جای تامل داره

کونته فقط میتونم بگم برات متاسفم

کونته از سری آ به دلیل برنامه مسابقات اینتر به شدت گلایه کرده و داوران این بازی را به اشتباه بزرگ متهم کرد.

از همه می‌خواهم به فهرست بازی‌های اینتر نگاه کنند. برنامه بازی‌های ما وحشتناک است و برای ما مشکل درست می‌کند. ما همیشه دیروقت شب بازی داریم و تیمهای مقابل ما در مقایسه با ما همیشه روزهای بیشتری استراحت کرده‌اند. اینها واقعیت است".

" این واقعا ناهنجاری است. اگر صادق هستید به اتفاقی که در دور قبلی افتاد نگاه کنید. به نظر می‌رسد وقتی برنامه بازی‌ها طراحی می‌شده هیچ نماینده‌ای از اینتر حضور نداشته چون تقویم بازی‌های ما وحشتناک است. بعضی تیمها پنج روز استراحت دارند. ما در بازی خارج از خانه دیروقت شب به میدان می‌رویم و وقتی به خانه می‌رسیم ساعت 4 صبح است. همه باید از خودگذشتگی کنند ولی همیشه اینتر است که قربانی می‌شود. همیشه. واقعا خنده‌دار است. هر وقت لازم است کسی سیلی بخورد‌، اینتر انتخاب می‌شود".

• saeed-nedved, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی