پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5222 پاسخ برای این موضوع

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

واقعا شرم اوره انتظامات  وست فالن درتمند توی جیبش اینو پیدا کرده

اونم اعتراف کرده که به این ماده معتاده

کونته در واکن مویوم !!!

Cigarette-Oshno-Vije.jpg

• saeed-nedved, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کونته با کوریره مصاحبه کرده گفته که دیبالا وقتی ضربه ازاد رو میزد توی آفساید بود و گل کاملا به اشتباه ثبت شده

و شکست مستحق دوست اینتری من سیمئونه نبود

یه قلبم براش فرستاده 

0GAEU3QT-202-kQE-U220882523542LEH-350x62

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

هدفم از پست قبلی

توی جامعه به افرادی برمیخوریم که استدلالشون مثل پست قبلی من هستش 

بی معنی پرت و غیرقابل فهم

ولی همین استدلال خریدار داره و بهش گوش میدن و طرفدار داره!!!

هنگم

• saeed-nedved, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

بهترین شروع تاریخِ اینتر.  :speechless: 

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کونته همونه که انتظار میرفت

حذف از اروپا 

و بازی تا سر حد مرگ در لیگ

اگر کونته هم یووه می بود چیزی نصیب ما نمیشد 

یووه و فوتبال ایتالیا به فکر جدید نیاز داره

سردرگمی اولین خصوصیت مربیهای ایتالیا شده

• saeed-nedved, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال
کلی مصدوم هم داره تیمش ولی تک تک بازیکن هاش با تمام وجود بازی میکنن ، البته یه مقدار برنامه ریزی بازی ها به نفعش بوده ولی با این پتانسیل تیمش در مقایسه با یوونتوس فوق العاده کار کرده ، اگه لیگ رو بگیره جا داره آنیلی بازخواست بشه واقعا ...
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

کونته همونه که انتظار میرفت

حذف از اروپا 

از کجا معلوم با یووه هم اروپا حذف میشُد؟

یووه، چلسی و اینتری که کونته تحویل گرفته ، همه تیم های فلاکت زده و بدبختی بودند و تبدیل شون کرد به یک تیم جنگنده و تهدید آمیز.

هیچ وقت از اول یک تیم آماده و کامل در اختیار نداشته که بخواد اونارو به قهرمانی اروپا برسونه.

کاری که کونته با اینتر کرده واقعا شگفت انگیزه.

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال

هیچ وقت از اول یک تیم آماده و کامل در اختیار نداشته که بخواد اونارو به قهرمانی اروپا برسونه.

منم در جواب میگم که اگه لجبازیش رو کنار گذاشته بود شاید با تیم کاملی که خودش آجر به آجرش رو گذاشته بود میتونست قهرمانی اروپا رو تجربه کنه؛ البته اگه این فرض رو قبول کنیم که توانایی این رو داشت که مثل الگری تیم رو تا فینال برسونه.

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

از اونجا که با هر تیمی توی اروپا باخته بدم باخته

• mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

از کجا معلوم با یووه هم اروپا حذف میشُد؟

یووه، چلسی و اینتری که کونته تحویل گرفته ، همه تیم های فلاکت زده و بدبختی بودند و تبدیل شون کرد به یک تیم جنگنده و تهدید آمیز..

حذف توسط تیم درپیت گالاتاسرای که هر سال ۵ تا از تیمای مختلف میخوره از افتخارات کنته ست
تیمی که بوفون رو اوج، bbc در دفاع، ویدال، پوگبا، پیرلو در هافبک و توز در حمله رو داره بنظرت فلاکت زده بود که توسط شخص کنته اونطور تو اروپا تحقیر شد؟
حالا یه دوست قشنگی اونور تمام موفقیتای یووه رو به اسم کنته نوشته و تمام زحمتای آنیلی و ماروتا و ندود رو بخاطر یه فصل هفتمی نادیده گرفته بماند ولی بهرحال اینقدر کونته شیفتگی یکم غریبه برای من. شاید برا شما منطقیه
شاید کنته رفته ویدالو از لورکوزن خریده، توزو با ۹ میلیون از جیب خودش آورده تو تیم، نهایتا خودش هم یووه رو از لحاظ مالی به جایی رسوند که ۱۰۰ میلیون پول بازیکن بده :/

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مربی قابلیه واقعا این بحث ها الکیه مربیه ک تیمو میسازه و تا حد خوبی نگهش میداره مثل سیمئونه اما خوب الان بدرد یووه نمیخورد و واقعا میتونس میلا ن و رم رو انتخاب کنه و رفت اینتر ک شخصیتشو نشون داد ولی بازم نمیشه کارای فنیشو کتمان کرد ....ولی اونقدر ها انعطاف نداره ....دوس دارم اینتر ب من سیتی بخوره و صعود کنه نبرد مربیاش خوب میشه .....اینجوری تو لیگ هم کم میارن هرچند صعودم نکنه لیگ اروپام براشون سخت میکنه کار تو سری آ رو 

• Aminvo, tecra, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
حذف جلوی تیم سوم بارسا ...چرا؟؟؟چون اقا نمیخواد هجومی بازی کنه تمام تیم هایی ک مالکیت دارن ب راحتی اینتر رو میبرند نه کنته رو میبرند خوشحالم انیلی انتخاب خوبی کرد و کنته رو انتخاب نکرد ......
  • mory, El rey leon, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

در کل توی این 12 سالی که داره مربی گری حرفه ای میکنه عملکردش توی تورنومنت های حذفی قابل دفاع نیست .
 در مجموع یه دونه اف ای کاپ گرفته ،  اونم تو انگلیسی که دوسه  تا تورنومنت حذفی داره .

ولی خب از اون ور توی لیگ ها عملکرد های بسیار خوبی داره . کارنامه و موفقیت هاشم توی لیگ ها واضحه . هر وقت لیگ قهرمانان رو به صورت لیگی کردند بیاریدش مربی یووه اش کنید :1:

• mory, Aminvo, AliReZaZa و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
نوید کونته 2 بار تو مرحله گروهی حذف شده یعنی تقریبا میشه گفت تو ی لیگ 4 تیمی سوم شده! پس اگه لیگ قهرمانان کلا ب صورت لیگ هم برگزار بشه ایشون بازم هیچی نمیشه! کلا تو بازیهای اروپایی ضعف شدیدی داره ...

تو همه بازیهایی ک نبردن ب نظرم کونته مقصر اصلی بود ترس آشکاری داره همینم کار دستش داد
  • mory, Aminvo, AliReZaZa و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

آنتونیو کونته :1:

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

تا موقعی که پیشکسوت و مربی سابق یووه بود فقط به کیفیتش تو لیگ قهرمانان اعتراض داشتم ولی از وقتی مربی انتر شده لذت میبرم از له شدنش، از تحقیر شدن و سرافکندگیش .. (گیلتی پلژر!)

تصمیم داشتم یکم تو فروم مراعات کنم ولی خداییش چه جوری می تونید هنو طرفدار این بشر باشید؟ :2laugh: 

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

در زمینه کونته نباید مراعات کرد :2laugh: 

من که یادم نمی یاد کاپتانی بنام کونته داشته باشیم :nish: 

یوونتوس شخصیتی بنام کونته نداشته 

باجو ویالی بودن بعدم اله  :1:  

• saeed-nedved, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

به نظرم به هیچ شکلی نمیشه از عملکرد تیمهاش در رقابتهای اروپایی دفاع کرد و این موضوع یک نقطه ی سیاه در کارنامه ی مربیگریش بوده ...

نمیگم تیمش با بارسا مقایسه بشه ولی واقعا دربرابر دورتموند از نظر نفرات اگر بالاتر نباشند کمتر نیستند .

البته معتقدم آوردگاه لیگ قهرمانان قتلگاه تیمها و مربیان محتاط هست ...تیمها و مربیانی که پیش و بیش از اونیکه به دنبال گلزنی باشند در پی گل نخوردن هستند .

• GioVanni Agnelli, El rey leon, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

به نظرم به هیچ شکلی نمیشه از عملکرد تیمهاش در رقابتهای اروپایی دفاع کرد و این موضوع یک نقطه ی سیاه در کارنامه ی مربیگریش بوده ...

نمیگم تیمش با بارسا مقایسه بشه ولی واقعا دربرابر دورتموند از نظر نفرات اگر بالاتر نباشند کمتر نیستند .

البته معتقدم آوردگاه لیگ قهرمانان قتلگاه تیمها و مربیان محتاط هست ...تیمها و مربیانی که پیش و بیش از اونیکه به دنبال گلزنی باشند در پی گل نخوردن هستند .

اتفاقا به نظرم مشکل اصلی سر همین بازی با بارسا بود .  وقتی تیمت توی نیوکمپ جلوی تیم یک بارسا دو هیچ جلو میفته و این برتری تا دقایق پایانی بازی حفظ میشه . از اون ور انتظار میره توی زمین خودت جلوی تیم دوم بارسا کار راحت تری داشته باشی ، نه این که دو تا بخوری و دو تا دیگه هم نخوری .

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

نوید جان منظورم این بود که چرا نباید از گروهش بالا بره و به جاش دورتموند بره مرحله ی بعد ...در صورتی که دورتموند از نظر نفرات کیفیت بالاتری از انتر نداره .

• Orphée, El rey leon, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی