پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5235 پاسخ برای این موضوع

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

از یه طرف قضیه خیلی خوبه ... از اون طرفِ دیگه (که به عنوان یه انسان مهم تره) شدیدا می لنگه!

ولی با این حال یه روزی برگرد که شدیدا به درد میخوری  :fp:

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تاکید بر تاکتیکش و بر اینکه حتما پافشاری میکنه و محکم برخورد میکنه ....میدونه کار درست چیه ولی خوب برخوردش با السیو جالب نیس ...اصلا  برای بدست اوردن موفقیت تلاش میکنه مشخصه کنته همیشه اینجور بوده و دلیلی بر بی احترامی نیس ....اما استرسی که میده جلوی بازی با ترابوزان اسپور بازیکنا حتی راه نمیتونستن برن ...به هم ریخته بودن .

کنته عالیه اما یه جای کار میلنگه . ...صبر نداره ...صبور نیس اما عشقه هر چی یوونتوسیه واقعا خاص هستن .....از کنته  وزیدان لیپی و سوسا و تراپ و هر چی مربیه که چون فلسفه یووه رو یاد گرفته موفق شده 

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

کنته خوب نیست جزیره ضعیفه  :1: 

امسال قرار بوده جذاب ترین سال لیگ برتر جزیره باشه  :2laugh: 

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کنته خوب نیست جزیره ضعیفه  :1: 

امسال قرار بوده جذاب ترین سال لیگ برتر جزیره باشه  :2laugh: 

کسی که تو ایتالیا و لیگش شناخت داشته باشه میدونه تاکتیک چیه و همش پشت زور و هیکل بازیکنا قایم شدن جواب نمیده ...کنته هم خیلی خوبه ولی الگری خودمونم خیلی خوبه ....کنته جان زیاد اونجا نمون برگرد

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

When I see something that isn't going right, I am capable of murdering anyone!" Antonio Conte

70762556328827394094_thumb.jpg

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

قهرمانی شو پیشاپیش تبریک میگم. کار بزرگی کرد.

منتظر ورژن اروپایی چلسیِ کونته هم هستیم. ببینیم اونجا چیکار میکنه.

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

اگه دیگه امتیاز از دست نده یا حداکثر 4-5 امتیاز دیگه از دست بده می تونه تو همین سال اول رکورد امتیازات جزیره رو بزنه  :1: 

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

بازی سختی ندارن و احتمال برد خیلی زیاده . با توجه به برد لیورپول جلو تاتنهام فردا چلسی ببره اختلاف میشه 12 امتیاز . انصافا خیلیه

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

چه لیگ کسل کننده ایه جزیره  :2laugh:  ....قهرمان مشخص شده .....

ببینین  امسال چلسی فقط در لیگ و حذفی بازی داشت و اصلا استرس لیگ قهرمانانو نداش سال بعد چلسی امتیاز بیشتری ازدست خواهد داد اما کنته سال بعدم قهرمان میشه تو جزیره ...تو اروپا هم جالب خواهد بود بازیشون و....چن سال پیش که هازارد سوسک شده بود جلوی یوونتوس بارزالی خوب گرفه بودتش اماخدایی تنها بازیکنیه که دوس دارم بیاد یووه ... 

کنته ادعاهاش رو ثابت کرده حالا باید دید بعد امسال در فصل بعد با تقویت شدن عرب سیتی و جا افتادن منچستر و شاید ارسنال بدون ونگر چه میشه . 

• alexdelpiero, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

بیشترین چیزی که منو آزار میده اینه که یه آدم با آینده روشن رو ببینم که به هر دلیلی داره لگد به بختش میزنه  .
الان قضیه کونته است . کونته مربی پر تلاشیه و خیلی هم کارنامه موفقی داره تو عرصه مربیگری . ولی از اشتباهاتی که خودش قبول نداشته باشه اصلا درس نمیگیره .

به طور مثال هیچوقت خدا، دست به ترکیبش نمیزنه ، جلوی هر تیمی با همون بازیکنای خاص بازی میکنه . گیریم که تو یووه بازیکن نداشت تو چلسی هم بازیکن نداره ؟؟
الان خودشم میدونه که باید فابرگاس رو جای کانته بیاره تو ، ولی تا دقیقه 88 تعویض نمیکنه .
میدونه که کاستا باید تعویض بشه ولی اجازه میده که موقعیت خراب کنه .
این وسط هوادار زمینو گاز میگیره که چرا تعویض نمیکنی !!خدایی حس خیلی بدی بود و هنوزم حس بدیه !

• mory, alexdelpiero, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

واقعا جای تحسین داره که تونسته تو فصل اولش این نتایجو بگیره و این اختلاف را ایجاد کنه و موجب افتخار ایتالیا بشه  تو انگلیس

امیدوارم همینجور سال های سال به موقینش تو انگلیس ادامه بده و دهه ها اونجا موندگار بشه و این طرف ها نیاد چون تازه داره دوران تلخ حضورش رو نیمکت یووه وحتی ایتالیا  و نتایجش تو اروپا و کوپا و رفتارهاش و خودخواهی هاش فراموش میشه واسه خیلی ها 

دوران تلخ حضورش تو یووه؟  :22:

کونته کاری رو کرد که کمتر کسی میتونست بکنه. یه تیم مریضو گرفت و تو همون فصل اول قهرمان کرد.

اصلا مهم نیست از کو.نته بدمون بیاد یا خوشمون بیاد. کونته هر اخلاقی هم داشته باشه خدمت بزرگی به یووه کرد و تاثیر گذار ترین چهره ی سالهای اخیر یووه ست.

نظر شخصی: من شاید از بعضی از ابعاد شخصیت کونته خوئشم نیاد ولی قطعا از خدامه روئزی دوباره رو نیمکت یووه ببینمش (که احتمالش کم نیست خوشبختانه) چون فوق العاده ست.

پ.ن: و اینکه مشخصه که بعضی نظرات راجع به سیرمربیگریِ تیم از کجا سرچشمه میگره! 

• mory, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تخصص کنته بیمار و تیمار کردن تیم مریضه .....حالا تو یووه تجربش اونقدرام نبوده اما الان خیلیب هتر شده اما هنوز راه داره ....نمیتونه خوب تو دفاع 4 نفره تیمش بازی کنه

• tecra و Escanor از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

باور نمیکنم 

• Georgia , Serie A و toyarema3 از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

اگه رفت دیگه اسطوره یووه نیست ، بره اسطوره چلسی ( عین زولا )  یا اینتر یا هر تیم دیگه ای خواست بشه ،حداقل واسه من یکی نیست . 
الکی فاز این که فوتبال عوض شده و اینا رو ور ندارید کونته یه ستاره درجه دو نیست که بین دو تیم جا بشه . کونته چه تو زمان بازیش چه تو زمان مربی گریش تبدیل شده به یه قسمت از وجود یوونتوس ، اگه این قسمت جدا بشه دیگه نمیتونه وصل بشه .

عین تمام خانواده ها اگه مشکلی توی خانواده ایجا بشه باید توی همون خانواده حل بشه . کونته با هر کی تو یووه مشکل داره باید تو خود یووه حلش کنه .

+یه چیزو شفاف سازی کنم ، قبلا هم گفتم . من زیاد موافق خود کونته نبودم و نیستم ولی دلیل نمیشه دوسش نداشته باشم و جزئی از تاریخ یووه ندونمش .

• mory, alexdelpiero, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

مسی هم با اینتر اتفاقا چند هفته پیش به توافق رسید فقط توافق با بارسا مونده  :24:  :2laugh: 

فرضم خود کنته بخواد چلسی مگه خله  :1: 

اما چیزی که فکته اینه :  :1: 

کنته 3 تا قهرمانی تو اروپا هم بیاره مربی نیست

مثل شایعه اومدن سیمونه به یووست  :1: 

• alexdelpiero, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

مثل شایعه اومدن سیمونه به یووست  :1: 

اصلا هم شبیه نیستند ، اصلا سیمئونه اسطوره اینتر نیست که این اینتریا خودشون رو چسبوندن بهش  ،

کلا 50 تا بازی براشون کرده (!)   دو برابر این تعداد رو برای لاتزیو کرده..

( هیگواین تا همینجای فصل 35 بازی برای ما کرده ، با این حساب تا اخر فصل به 50 تا میرسه و میشه اسطوره ما !

+نیاید بگید که مثلا لیپی هم یه فصل سر مربی اینتر بوده و فلان.. که اون قبل از 2006 بود.

ضمن اینکه با مصاحبه هایی که بعدا کرد ، نشون نداد پیوستنش  حتی اون زمان هم کار اشتباهی بوده.

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

مهم اینه که سیمونه همش داره اینتر اینتر می کنه یعنی اینتر براش عزیزه  :1: همون حالتی که یووه برای کنته داره

از آینده خبر ندارم اما همین چند هفته پیش بود گفت کار من تو یووه تموم نشده حالا زرت با یه شایعه توتو اسپورت جبهه ها شروع شد  :1: 

به توتو اسپورت بود که کنته کل یووه و سری آ رو تابستان برای چلسی می خواست بخره چرا نخرید  :1: 

عزیز من مگه کنته رفته اینتر که من بخوام از رفتنش به اینتر حمایت کنم ؟؟ که می گی نیایید بگید لیپی فلان  :1:

بزار بره اینتر بعد 

شما هنوز نرفته اینتر دارید می گید ما نمی بخشیمیش و فلان  :1:

• mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

@Mauro Camoranesi

لیپی رو اصلا منظورم با تو نبود ، واسه همین با " + " جدا کردم.

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

:troll insane:

:troll insane:  :troll insane:  :troll insane:  :troll insane:  :troll insane:  :troll insane:  :troll insane: 

• tecra, Escanor, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

- من اصلا عجیب نمیدونم شایعه پیوستن به اینتر رو ؛

یادمه ی بار که کونته مربی یوونتوس بود تو کنفرانس مطبوعاتی ازش پرسیدن که ممکنه روزی مربی اینتر بشی و در جواب گفت : در فوتبال هیچ چیزی غیر ممکن نیست! (ی چیزی با همین مضمون)

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی