پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5237 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

عماد من گفتم اگه بره دیگه آدم حسابش نمیکنم .
توتو کلا شایعه زیاد درست میکنه .
ولی
به طور مثال الان خبر بیاد بوفون با اینتر به توافق رسیده بره تو کادر فنیشون چه احساسی بهت دست میده ؟؟

• mory, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

بله اگه بره برای من هم غیر قابل هضمه  :22: 

اما به توتو اعتمادی نیست  :1: 

• mory, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ب شدت این شایعه ها رو جدی بگیرین معاوضه کنته با الگریاومد و اخر فصل دیدیم چی شد!!!!!!!!!!!!!!!!!! و اینکه اینتر با اومدن چی نی ها وضعش بهتر میشه میشه گفت کنته رو برای احتمالا دو فصل دیگه در نظر دارن اما اما کنته امسال گفته کارم با یووه تمام نشده و بازخواهم گشت ......

اینتر رو هم میتونه مثل یووه سر پا کنه و تیمارش کنه ولی خوب بهتره ک شایعه باشه

• tecra از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بله منم یادمه ک کونته چن فصل قبل رفتن ب اینتر رو رد نکرد! همین سوال رو از استراماچونی (سرمربی وقت اینتر) پرسیدن ک اون جواب داد هیچوقت سرمربی یووه نمیشه...

فوتبال ورزش حرفه ای هستش ولی دیگه آدما بعضی جاها هم باید مراعات ی چیزایی رو بکنن...

درست نیس ک ما زود قضاوت بکنیم. هرچی فک میکنم کونته آدمی نیست ک ب یووه پشت کنه
  • alexdelpiero, tecra, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ببین کانته چقدر خوبه که باز هم بهترین بازیکن فصل تا اینجا شد و کونته هم همه رو تو شوک برد و شد بهترین مربی 

• eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

به غیر از ماجرای الکس پیر دل ، لجاجت در بازی ندادن به کراسیچ و الیا و لجاجت و اصرار به ترکیب خاص... یه دلیل دیگه برای نفرت از کونته هم پیدا شده پس،احتمال رفتن به اینتر :nish:

ولی جدا از شوخی برای خود من کونته دوست با رفتن به اینتر تموم میشه 

حالا که نمیتونه برگرده یووه تو همون خارج ایتالیا ماجراجویی هاشو ادامه بده  :45:

• Pinturicchio, tecra, Senmorta و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

اینتر به دنبال پپ گورادیولا  :2laugh:  :24: 

احتمالا می خوان دستیار کنته کننش  :2laugh: 

لینک

• alexdelpiero, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال

- هرگز نگو هرگز ولی مطمئنم که کونته به اینتر نخواهد رفت.

احتمال مربیگری رو توی همه تیم های سری آ به کونته میدم به جز اینتر، چون خودش بهتر از همه می دونه که با این کارش جایگاهش رو در بین هواداران یووه از دست میده.

• mory, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

- هرگز نگو هرگز ولی مطمئنم که کونته به اینتر نخواهد رفت.

احتمال مربیگری رو توی همه تیم های سری آ به کونته میدم به جز اینتر، چون خودش بهتر از همه می دونه که با این کارش جایگاهش رو در بین هواداران یووه از دست میده.

البته بهمن خان مشترک مورد نظر با رفتارش تا همین الان هم جایگاهش رو در بین  «حداقل» نیمی از هواداران یووه از دست داده!

بعید می دونم به اینتر بره اما نه به اون دلیلی که تو بش قائل بودی!

• alexdelpiero, tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال

- حداقل نیمی از هواداران یووه ؟!

و دقیقا بخاطر چه رفتارهایی ؟!

لطفا بعد از جواب دادن به این دو سوال، واضح برام روشن کن که طبق چه معیارها و آمارهایی میگی "حداقل" نیمی از هواداران یووه.

ممنون

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

البته بهمن خان مشترک مورد نظر با رفتارش تا همین الان هم جایگاهش رو در بین  «حداقل» نیمی از هواداران یووه از دست داده!

بعید می دونم به اینتر بره اما نه به اون دلیلی که تو بش قائل بودی!

به نظرم اگر رفتار رو مبنا قرار بدیم، "حداقل" و همینطور "نیمی" اغراقه. به لحاظ رفتاری به خاطره بازی ندادن به دل پیرو توی فصل آخرش، یا رفتارش با امثال کراسیچ و یاکوئینتا، هستن کسایی که مقصر بدوننش و یا ازش ناراحت باشن یا به خاطر تکرار روزی سه وعده "دو فصل هفتمی" بخوان حداقل یه مشت بهش بزنن یا به لحاظ عملکرد به خاطر نتایج ضعیفش توی فصل دوم و عملکرد فاجعمون جلوی بایرن ازش متنفر باشن ولی این تعداد افراد به نظرم " "حداقل" نیمی" " نیستن. اگر این طور بخوایم حساب کنیم بین من، عماد و بهمن، عماد و حداقل نصف من از کونته متنفریم. در حالی که اینطور نیست :1: جدا از شوخی به نظرم درصد کمی از هوادارا ازش متنفرن و درصدی هم ازش دلخور که واقعا زیاد نیستن. کونته به خاطر زحماتی که کشید، کفه ی ترازوی محبوبیتش به سمت محبوب بودن خیلی سنگین تره البته شاید در این مورد من دارم اشتباه میکنم و این چیزیه که من فکر میکنم ولی یه چیزی رو مطمئنم که این حداقل نیمی هم اشتباه و به شدت اغراق آمیزه.

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

به نظرم اگر رفتار رو مبنا قرار بدیم، "حداقل" و همینطور "نیمی" اغراقه. به لحاظ رفتاری به خاطره بازی ندادن به دل پیرو توی فصل آخرش، یا رفتارش با امثال کراسیچ و یاکوئینتا، هستن کسایی که مقصر بدوننش و یا ازش ناراحت باشن یا به خاطر تکرار روزی سه وعده "دو فصل هفتمی" بخوان حداقل یه مشت بهش بزنن یا به لحاظ عملکرد به خاطر نتایج ضعیفش توی فصل دوم و عملکرد فاجعمون جلوی بایرن ازش متنفر باشن ولی این تعداد افراد به نظرم " "حداقل" نیمی" " نیستن. اگر این طور بخوایم حساب کنیم بین من، عماد و بهمن، عماد و حداقل نصف من از کونته متنفریم. در حالی که اینطور نیست :1: جدا از شوخی به نظرم درصد کمی از هوادارا ازش متنفرن و درصدی هم ازش دلخور که واقعا زیاد نیستن. کونته به خاطر زحماتی که کشید، کفه ی ترازوی محبوبیتش به سمت محبوب بودن خیلی سنگین تره البته شاید در این مورد من دارم اشتباه میکنم و این چیزیه که من فکر میکنم ولی یه چیزی رو مطمئنم که این حداقل نیمی هم اشتباه و به شدت اغراق آمیزه.

- حداقل نیمی از هواداران یووه ؟!

و دقیقا بخاطر چه رفتارهایی ؟!

لطفا بعد از جواب دادن به این دو سوال، واضح برام روشن کن که طبق چه معیارها و آمارهایی میگی "حداقل" نیمی از هواداران یووه.

ممنون

بحثی که کردم راجع به جایگاهش در بین هوادارا هست... به عنوان یه اسطوره! چیزی که خود بنده هم بش اعتقاد داشتم!

بحثم ابداً تنفر نیست و یا حتی زدن مشت! 

البته توی دیدگاه خیلیا هم لایق تنفر و البته اون مشت هست! :1:  اما درسته! با قاطعیت نمیشه گفت تعدادشون حداقل نیمی از هوادارا باشه!

در مورد مثالی که راجع به خودت و دوستان زدی علی! اونایی که از فروم با ناراحتی رفتن بیشتر از حداقل نیمی هستن!  :1:  مثال نقض زیاده! :1:

و در آخر معیار عشق واقعی برای یوونتوسیا زنده و مجسم هست! 

A True Gentleman Never Leaves His Lady!

:worship:  :worship:  :worship:

• alexdelpiero و tecra از این پست تشکر کرده است

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال

- امیرعباس عزیز، حقیقتا من اصلا جوابم رو نگرفتم، یعنی نه توضیح دادی که چرا گفتی "حداقل" نیمی از هواداران و نه آمار و یا مستنداتی ارائه دادی.

منم اصلا حرفی از تنفر و ... نزدم، فقط میخواستم بدونم از دست دادن جایگاه رو چطوری اینجوری "مطمئن" درباره ش حرف زدی.

و نه حتی "رفتارهای" کونته رو که دلیل از دست دادن جایگاهش میشه رو توضیح دادی ...

اول اینکه یک چیز رو مد نظر قرار بده "حداقل" درباره من اونم اینکه من "کونته فن"، "آلگری فن"، "الکس فن" و ... نیستم و هیچ وقت نبودم، خدا رو شکر عمر یوونتوسی بودنم هم اونقدر هست که روزهای عالی یووه رو دیده باشم و حالا بخاطر قهرمانی های کونته و یا آلگری طرفدار حزب خاصی نباشم.

دوم اینکه تعداد زیادی از دوستانی که از فروم رفتند دقیقا بخاطر رفتارهای زشت و زننده برخی دیگر از دوستان "ضد کونته" بود که طبق دسته بندی های شما، این دوستان از فروم رفته درگروه "کونته فن" قرار میگیرند ! پس اگه بخوای رفته ها رو مد نظر قرار بدی باز کفه ترازو به نفع "کونته فن" هاست !!

مسئله سوم هم میتونه این باشه که اگه با "کونته فن" ها صحبت کنی، می بینی که اونها هم از کم بازی کردن الکس در فصل آخر اصلا راضی نیستند و دلخوری دارند ولی دلیلی بر تنفر و یا از دست رفتن جایگاه کونته نداره، در واقع این دو مسئله کاملا از هم مجزا هستند.

و مسئله چهارم هم این هست که این آخرین باری ـه که از لغات سخیف و منزجر کننده ای مثل "کونته فن"، "آلگری فن" و ... استفاده می کنم و تنها دلیل استفاده ام سهولت رسوندن منظورم به شما بود، چون این دسته از لغات واقعا برای لحظاتی حتی فروم رو هم برام منفور می کنند ...

• mory, tecra, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
بحثی که کردم راجع به جایگاهش در بین هوادارا هست... به عنوان یه اسطوره! چیزی که خود بنده هم بش اعتقاد داشتم!

بحثم ابداً تنفر نیست و یا حتی زدن مشت! 

البته توی دیدگاه خیلیا هم لایق تنفر و البته اون مشت هست! :1:  اما درسته! با قاطعیت نمیشه گفت تعدادشون حداقل نیمی از هوادارا باشه!

توی اکثر موارد کسی که عاشق کس دیگه ایه، زمانی که به خاطر یک کار اون فرد عشقش رو از دست میده، ازش متنفر میشه. معتقدم یک اسطوره هم چنین وضعیتی داره. به نظرم چون طرفداری کردن هم اساسش احساسات شدیده، برای اکثر افراد نزول جایگاه یک اسطوره، از اسطوره به یک فرد عادی نیست، نزول به یک "عوضیه". می تونم براتون دی لیویو رو مثال بزنم. این هم تاپیکش.واکنشای دوستان توی همین جا رو میتونید بخونید.

بحثِ از دست رفتن جایگاه یک اسطوره اساسا در مورد تنفره و مشت زدنه. لازمه ذکر کنم دلخوری از یک اسطوره باعث از دست رفتن جایگاهش نمیشه.

در مورد مثالی که راجع به خودت و دوستان زدی علی! اونایی که از فروم با ناراحتی رفتن بیشتر از حداقل نیمی هستن!  :1:  مثال نقض زیاده! :1:

یه نکته بگم.من با اون "حداقل نیمی" شوخی کردم و اصلا قصد دیگه ای نداشتم. سعی نکردم باهاش چیزی به بحث اضافه کنم. سعی نکردم تحقیر کنم. با توجه به جوابی که دادید احساس میکنم ناراحت شدید و اگر شدید عذر میخوام. قصد ناراحت کردنتون رو نداشتم. شخصا ناراحت نمیشدم حتی اگر فحشم میدادید. بیشتر توی ذوقم خورد. توقع داشتم شوخی بی نمک من رو درک کنید و یه چواب با نمک بدید. اون دو تا " :1: " هم کمکی به جملاتتون نکردش به نظرم.

در مورد کسایی که از فروم رفتن اول از همه من ربطش رو به صحبتای خودم و حتی بهمن نقهمیدم. دوم این که دلیلی که برای رفتن افراد گفتید به نظرم درست نیست. با این حال اگر کسی از  فروم به خاطر اینکه از کونته متنفره رفته یا اگر تنفرش رو ابراز کرده و جواب شنیده و رفته، اگر دیدیدش بکشیدش کنار و آروم در گوشش بگید علی گفت: "شما برنده ی جایزه ی منطق طلایی شدید. تبریک میگم".

بله مثال نقض زیاده و من هم با این که از عقب موندگی ذهنیم لذت میبرم، درک میکنم که جامعه ای که برای مثال انتخاب کردم جامعه ی درستی نیست چون عمدا کسایی که موافق کونته بودن رو برای شوخی انتخاب کردم.

و در آخر معیار عشق واقعی برای یوونتوسیا زنده و مجسم هست! 

A True Gentleman Never Leaves His Lady!

:worship:  :worship:  :worship:

خیر امیرعباس عزیز. این جمله همه جا کاربرد نداره. یه وقتایی بهتره که جنتلمن واقعی باشید و بانوتون رو رها کنید. کاری که یاکوئینتا نکرد و مثل یک جنتلمن واقعی خون بانوش رو خورد. کونته شاید کمی، تاکید میکنم شاید کمی دیر استعفا داد. با این حال استعفا دادنش کار درستی بود. یووه با کونته توی اروپا به بیشتر از اون نمیرسید و به بن بست خورده بود. موندنش هم به ضرر خودش بود هم به ضرر ما. به تغییر نیاز داشتیم و نتیجش هم دیدیدم که چی شد.

باید بگم من این جمله رو توی اون زمانی که الکس استفاده کرد به شدت درست میبینم ولی همه جا کاربرد نداره.

امیدوارم ناراحت نشده باشید :53:

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

اون شعارها و کاغذهایی که طرفدارا بازی آخر دستشون گرفته بودن که نوشته بود con - te  یعنی با ما بمان. این نشون می ده که کنته واقعا از اون میزان محبوبیت بین هوادارای یووه برخوردار نبوده  :1: 

به نظرم نه تنها طرفداراش کم نشده بلکه با اون کاری که با ایتالیا کرد محبوبیت عمومیش هم بیشتر شد الان اینتریا و میلانیا هم عاشقشن  :1: 

اینا مهم نیست مهم اینه که

کنته 3 تا قهرمانی تو اروپا هم بیاره مربی نیست  :1: 

• GioVanni Agnelli, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

واکنش کونته بعد از ازدست دادن توپ توسط فابرگاس خیلی خوب بود . دقیقا همین واکنش رو بازی یووه با رئال هم داشت .
زد تو سرش نشست زمین . :1:

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

سرهنگ علیفر دیشب ترکوند با گزارشش  :2laugh: 

سرهنگ علیفر: عااای کونته رو میبینیم خوشگل و خوشتیپ و با روحیه  :2laugh: 

عای کنته شطرنج باز قهاری هم هست  :1: 

و در آخر کنته تونست از سرهنگ نمره ی 19 رو کسب کنه که اون یه نمره هم یه خاطر این ازش کم کرده که زیاد کنار زمین با بازیکنا حرف میزنه

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

پیرلو: 

کنته 3 تا قهرمانی تو اروپا هم بیاره مربی نیست  :1: 

برای من کونته بدترین مربی جهان است  :1: 

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

56662452239332390976_thumb.jpg

• GioVanni Agnelli, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

اسم اشتباه داوری و داور میاد دیگه حالم بد میشه .  رئال بارسا که کلا شده داور ، سری آ هم شده داور داور ، چمپیونز لیگم همیشه داور .
کلا این داور بهونه خیلی خوبیه . یه بار محض رضای خدا باختتون رو قبول کنید ، قبول کنید بد تر بودید !!!

• mory, alexdelpiero, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی