پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5237 پاسخ برای این موضوع

ex_juventini

ex_juventini

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 4 ارسال

من ثانیه به ثانیه ی بازیهای اون فصل رو دیدم، همچین اتفاقی هرگز رخ نداده و اصولا این کار از الکس هم کاملا غیرممکنه، شما هم وقتی حافظه تون یاری نمیکنه لطف کنید قضاوت نکنید.

به آرشیوم مراجعه میکنم اگر داشته باشم براتون میزارم .

در اینکه اون اکانت یکی از اعضای کاملا باسابقه ی این فرومه شکی نیست و در این مسئله هم که بهتر بود با همون اکانت خودش نظرش رو بفرماید تا بقیه بتونن تشخیص بدن هدفش چیه هم شکی نیست . خود شما یا بقیه ی عزیزان دلیلی می بینید که یکی از اعضای اینجا با اکانت خودش نظرش رو نگه ؟؟؟ اگر هدفش یک بحث مفید و سالم هست که اصلا لازم نیست همچین کاری بکنه.

می ماند اینکه بین این همه مدیرو کسایی که دارن این بحث رو پیگیری میکنن  چرا فقط شما باید به این مسئله گیر بدین ؟؟ احتمالاتی که از سخنتون میشه برداشت کرد رو به صاحبان امر واگذار میکنم و با نهایت احترام عرض می کنم که اجباری در عرایضم نبود و با اگر جای دوستان بودم شروع میشد. ولی در کل معذرت می خوام اگر شما رو هم در زمره ی دوستان قرار دادم و در اینکه چکار بکنید یا نکنید دخالت کردم . شرمنده :53: :53: :53:

دوست عزیز مدیر بودن یک نفر نشونه ی عادل بودن اون فرد نیست و من از اون دوستمون ممنونم ولی من میتونم از خودم دفاع کنم اگر به پست شما و دیگر دوستان که ادبیات مناسبی هم ندارند واکنش نشون ندادم به خاطر اینکه نتیجه این سبک حرف زدن و این نوع ادبیات مشخصه ! دوست گرامی در کشورهای توسعه یافته یک آزمون وجود داره به نام Social Experiment که با انجام آزمایش مختلف مثل کتک زدن کودک در ملا عام یا تلاش برای Kidnapping یا Bullying یا Sexual Harassment  یا ... سعی میکنند ببینند مردم واکنششون به این مسائل چیه و آیا برای چیزی که درسته ایستادگی میکنند و مانع ظلم میشند یا نه  !

لطف کنید از قضاوت در مورد من اجتناب کنید و در مورد فوتبال صحبت کنید اگر نمیتونید این هجمه از ادبیات زیرکانه که درش کلی تیکه هست تمام کنید .

• mory, tecra و Alex2003 از این پست تشکر کرده است

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

مافياست ؟

• GioVanni Agnelli, Delle Alpi, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

@Massimiliano Allegri

در اینکه اون اکانت یکی از اعضای کاملا باسابقه ی این فرومه شکی نیست و در این مسئله هم که بهتر بود با همون اکانت خودش نظرش رو بفرماید تا بقیه بتونن تشخیص بدن هدفش چیه هم شکی نیست . خود شما یا بقیه ی عزیزان دلیلی می بینید که یکی از اعضای اینجا با اکانت خودش نظرش رو نگه ؟؟؟ اگر هدفش یک بحث مفید و سالم هست که اصلا لازم نیست همچین کاری بکنه.
می ماند اینکه بین این همه مدیرو کسایی که دارن این بحث رو پیگیری میکنن چرا فقط شما باید به این مسئله گیر بدین ؟؟ احتمالاتی که از سخنتون میشه برداشت کرد رو به صاحبان امر واگذار میکنم و با نهایت احترام عرض می کنم که اجباری در عرایضم نبود و با اگر جای دوستان بودم شروع میشد. ولی در کل معذرت می خوام اگر شما رو هم در زمره ی دوستان قرار دادم و در اینکه چکار بکنید یا نکنید دخالت کردم . شرمنده :53: :53: :53:

در راستای ارایزتان عارظم که همانطور که شما فرمودید دوستی بین من و شما قطعا نیست ، فروم جای بخث و تبادل نظره و دلیلی نمی بینم اگه کسی حرفی زد که شما خوشتون نیومد بری بالا منبر بیانیه بدی ، مشکلی بود گزارش میتونی بزنی مدیر زیاد داره اینجا

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

درباره این بحث حرفامو قبلا زدم .
ولی یه سوال دارم ازتون ، چه فرقی داره چه کسی میگه ؟؟ اگه خود حرف اهمیت داشته باشه و احترام طرفین حفظ بشه چه تفاوتی داره ؟؟

• mory, Delle Alpi, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

اقا من موندم والا مگه این بنده خدا چی گفت ؟ چرا اینجور جبهه گرفتید ! اصلا مگه توهینی چیزی کرد ؟چندتا مطلب با احترام فعلا گفت با توجیه خودش حالا درست یا غلط

یعنی به گناه نکرده حکم صادر کردید رفت ؟ من نمی گم قصدش بده یا خوبه ولی یعنی چون یک روزی یکی فش داد با یه اکانت دیگه حالا باید جواب هیچکس را ندادو....فوقش فش داد که این همه مدیر فوری حذف می کنند

از کجا میدونید من یا یقیه با سابقه ها بعد این بحث فش ندیم ؟ :1:

کار بر قدمی باشه یا نباشه مهم حرفیه که زده

چجور به این نتیجه رسیدید یوونتوسی بوده والان دیگه نیست ؟ ادعا داشتن نسبت به بعضی مسائل بده ؟

مافياست ؟

:24: :24: :24: دمت گرم مردم از خنده

• Massimiliano Allegri, Alex2003 و ex_juventini از این پست تشکر کرده است

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

@ex_juventini

توسعه یافتگی یک کشور به کاربرد کلمات انگلیسی در متون غیر انگلیسی شون نیست ، این روزها کلمات انگلیسی زیادی این ور و اون ور میبینیم و حفظ میکنیم ، همینطور که توسعه یافتگیشون به ناشناسانه وارد شدن به بحث هم نیست . در مورد لحن ادبیات هم همه چیز روشن و جلوی دید همه ست و توهینی صورت نگرفته . خوبه که همه لطف کنیم طوری رفتار کنیم که باعث بوجود آمدن بعضی مسائل نشه .

یک نکته ی جالب دیگه هم اینه که هر2 عزیزمون با هم اومدن جواب بنده رو دادند و در نوع خودش بی نظیر بود. :thank:

@ Massimiliano Allegri : طبق گفته ی خودت اینجا مدیر داره و اگر پست من مشکلی داشت مطلع میشدم. جلو وضعیت اشتراک هردومون نوشته اعضا .

> در جواب دیگر دوستان : چه دلیلی داره که با اکانت خودش در بحثی که کاملا سالمه شرکت نکرده ؟ همین کارای نالازم و عجیب رو انجام می دن که الان تاپیکی با عنوان "چقدر جاش خالیه" داریم و حسرت حضور خیلی ها رو می خوریم.

> این که قبلا یوونتوسی بوده و نیست هم از اسم آیدیش مشخصه : EX پیشوندی هست به معنی قبلی (حالتی که قبلا اون مسئله بوده باشه و الان دیگه نیست.)

.

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz

به نظر من اگه ی نفر با چند تا اکانت هم بیاد صحبت کنه موردی نداره

شاید از 2-3 دیدگاه میخواد نظر بده

......................................

بعد در مورد اینکه یه نفر طرفدار سابق تیمه یا اصلا طرفدار یووه نباشه کسی خق نداره بگه بیاد اینجا یا نیاد.

• mory, Massimiliano Allegri, juvenilia-xs و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

کسی که 2 3 دیدگاه داره بهتره اول تکلیفش رو با خودش مشخص کنه بعد راجع به همچین مسائل مهمی نظر بده . اگر دقت کنید شرایط بحرانی یوونتوس کم کم با همون جریانات شروع شد و سیاست باشگاه یه جورایی تغییر کرده و خیلی ها ، چه در این فوروم ، چه خارج از اینجا از این وضع گله کردن. مسائل ورزشی هست و بر خلاف هیچ قانون و مقرراتی نیست که کسی بترسه از لو رفتن بخاطر حرف و نظرش.

من و شما اگر احترام رو رعایت می کنیم و هدف سوئی نداریم و باقی موارد ، چرا نباید با اکانت شناخته شده مون حرفمون رو بزنیم ؟ این فرهنگ رو نهادینه می کنن و اگر قرار باشه چندین نفر چندین آیدی کاملا ناشناخته داشته باشیم و بیایم جبهه گیریهای متفاوت (یا حتی موافق) کنیم ، در اون صورت اسم این کار و این محل رو باید چی گذاشت ؟؟؟  زیاد بوده ازین موارد و نتیجه ش مشخصه .

ban.png

من عرضی ندارم ، بفرمایند بحثشون رو ادامه بدن . معذرت از همه  :53:

.

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
اول بحثم بگم .
تمنا دارم بحث رو حاشیه ای نکنید . اینکه کی داره میگه مهم نیست . مهم اینه که چی داره میگه .

و اینکه من الکس برام از کل فوتبال دنیا مهمتره اما عاشق یوونتوسم .
به شدت هم به کونته علاقه مندم.
حرفایی هم که میخوام اینجا بگم سعیم اینه منطقی باشه . سعیم اینه . شاید نباشه .

رفتن دل پیرو "تو اون شرایط" بهترین گزینه بود. نمی دونم چرا اصرار داشتید تو یووه بمونه واقعن؟!
خوب یا بد، مربی اعتقاد زیادی بهش نداشت و هر 3 تا بازی یه ربع بهش فرصت میداد...

:22:
اولین باره همچین چیزی میشنوم از یه طرفدار یووه .
نظر شماست و محترم اینکه میگین بهترین گزینه رفتن الکس بود !
ولی داستان الکس و کونته اصلا از بحث اعتقاد فنی نبود .
ببینید ما بازیکنان خوبی مث کراسیچ و جووینکو رو داشتیم و کونته اعتقاد فنی نداشت و با اینکه از نظر فنی خوب بودند ولی از دستشون دادیم . کراسیچ و جووینکو بارها توی زمین اومدن ولی هیچوقت نتونستند خودشونو اثبات کنند . از طرفی سال های بعد جایگزیناشون بهتر عمل کردند .
اما درمورد الکس ! هیچ بازی نبود که الکس بیاد تو زمین و نمایش ضعیفی داشته باشه که هیچ بازی هم برامون در آورده . بازی با رم تو حذفی و بازی با لاتزیو و اون گل معروف قهرمانی !
از طرفی جانشینایی که براش أوردن کاملا مضحک بود . بنتنر و آنلکا !!!
از طرفی برخورد های کونته بعد از تعویض های الکس و حتی بعد گل های الکس کاملا متفاوت بود . کونته رو همه می دونیم چه شور و هیجانی داره موقع گل زدن تیمش اما به جز اون گلی که به لاتزیو زد ....
الکس به هر حال یک روزی باید از یووه می رفت یا از فوتبال خداحافظی می کرد اما نحوه رفتن و زمان رفتن الکس خیلیدناراحت کننده و زجرآور بود . هنوز الکس موثر بود !

کونته دستش و دراز کرد و الکس باهاش دست نداد .

امیر باید باشی احتمالا .
اکثر حرفاتو قبول دارم جز این .
من اصلا همچین صحنه ای ندیدم .
الکس همچین آدمی نیست . حتی اگر همچین اتفاقی هم افتاده من قول میدم الکس متوجه نبوده که کونته دستشو دراز کرده .

اصولا برای برخی از دوستان اگه شما یوونتوسی باشید و طرفدار افراطی الکس نباشید، یوونتوسی نیستید !
در واقع اول باید طرفدار الکس باشید و سپس یوونتوس، خب، با چنین افرادی بحث فایده نداره.

بهمن چرا یه طرف قضیه رو فقط می بینی .
من معذرت میخوام از محمد موها ولی کسانی هستند مث محمد که کونته رو شدیدا دوست دارند و شاید ؛ میگم شاید تعصبی نظر میدن !
@moha684

عماد بعضی حرفات برام سنگین بود در مورد الکس . :22:
@Mauro Camoranesi

مقصر اصلی اتفاقات . چیزی حدود 80 درصد اتفاقات برمیگرده به اون مصاحبه کذایی آنیلی .
کونته تو رفتن الکس مقصر نبود اما رفتارش با الکس سنگین بود .
  • mory, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

:22:
اولین باره همچین چیزی میشنوم از یه طرفدار یووه .
نظر شماست و محترم اینکه میگین بهترین گزینه رفتن الکس بود !
ولی داستان الکس و کونته اصلا از بحث اعتقاد فنی نبود .
ببینید ما بازیکنان خوبی مث کراسیچ و جووینکو رو داشتیم و کونته اعتقاد فنی نداشت و با اینکه از نظر فنی خوب بودند ولی از دستشون دادیم . کراسیچ و جووینکو بارها توی زمین اومدن ولی هیچوقت نتونستند خودشونو اثبات کنند . از طرفی سال های بعد جایگزیناشون بهتر عمل کردند .
اما درمورد الکس ! هیچ بازی نبود که الکس بیاد تو زمین و نمایش ضعیفی داشته باشه که هیچ بازی هم برامون در آورده . بازی با رم تو حذفی و بازی با لاتزیو و اون گل معروف قهرمانی !
از طرفی جانشینایی که براش أوردن کاملا مضحک بود . بنتنر و آنلکا !!!
از طرفی برخورد های کونته بعد از تعویض های الکس و حتی بعد گل های الکس کاملا متفاوت بود . کونته رو همه می دونیم چه شور و هیجانی داره موقع گل زدن تیمش اما به جز اون گلی که به لاتزیو زد ....
الکس به هر حال یک روزی باید از یووه می رفت یا از فوتبال خداحافظی می کرد اما نحوه رفتن و زمان رفتن الکس خیلیدناراحت کننده و زجرآور بود . هنوز الکس موثر بود !

:53:

بازم میگم که "تو اون شرایط" بهترین گزینه رفتن الکس بود.. اون شرایط هم برمیگرده به عدم اعتقاد مربی به بازیکن..

اصلن شما بگو الکس بهترین بازیکن، خب وقتی مربی بهش اعتقاد نداره میخوای چکارش کنی؟ 

کاپلو (2005-2006) هم به دل پیرو اعتقاد نداشت و با اینکه آمار خیلی بهتری نسبت به زلاتان داشت اغلب رو نیمکت بود. اون موقع دل پیرو واقعن ستاره بود و برعکس، زلاتان تو موقعیت خراب کردن در حد احمد مومن زاده..

بنظرم ایده آل این بود که مثل ندود خداحافظی می کرد، ولی نخواست.. ظاهرن برای خودش ایده آل چیز دیگه ای بود..

-------------------

• mory, alexdelpiero, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
@alexdelpiero
مهدی جان ممنون میشم مواردی که تعصبی نظر دادم رو برم پ خ کنی، شاید واقعا اینطور باشم و خودم خبر ندارم.

این بحث هم بارها تکرار شده و بی نتیجه رها شده، کونته به هیچ وجه مقصر جدایی الکس نیست چون تصمیم ها از بالاتر و قبل از حضور کونته گرفته شده بود. کونته ای که بعد از دو فصل قهرمانی حتی اختیار حفظ جاکرینی توی تیمش رو هم نداشت چطور میتونسته توی اولین ماه از اولین فصل حضورش توی یووه مدیران تیم رو مجاب کنه به جدایی الکس؟ یادتون که هست اون کنفرانس مطبوعاتی آنیلی تو چه برهه ای بوده؟

اینکه رابطه ی کونته و الکس چندان دوستانه نبوده چیزی نیست که قابل انکار باشه اما نوع موضع گیریها در مورد کونته با امثال کاپلو که الکس رو توی بهترین فرم اش بازی نمیدادن یکیه؟ من نمیتونم خودم رو قانع کنم که دلیل نفرت بعضی از دوستان از کونته صرفا همین مورد بوده باشه
  • GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

@alexdelpiero
مهدی جان ممنون میشم مواردی که تعصبی نظر دادم رو برم پ خ کنی، شاید واقعا اینطور باشم و خودم خبر ندارم.

این بحث هم بارها تکرار شده و بی نتیجه رها شده، کونته به هیچ وجه مقصر جدایی الکس نیست چون تصمیم ها از بالاتر و قبل از حضور کونته گرفته شده بود. کونته ای که بعد از دو فصل قهرمانی حتی اختیار حفظ جاکرینی توی تیمش رو هم نداشت چطور میتونسته توی اولین ماه از اولین فصل حضورش توی یووه مدیران تیم رو مجاب کنه به جدایی الکس؟ یادتون که هست اون کنفرانس مطبوعاتی آنیلی تو چه برهه ای بوده؟

اینکه رابطه ی کونته و الکس چندان دوستانه نبوده چیزی نیست که قابل انکار باشه اما نوع موضع گیریها در مورد کونته با امثال کاپلو که الکس رو توی بهترین فرم اش بازی نمیدادن یکیه؟ من نمیتونم خودم رو قانع کنم که دلیل نفرت بعضی از دوستان از کونته صرفا همین مورد بوده باشه

نفرت نیست محمد ..
دلخوری و بغضه !
مقصر اول رفتن الکس رو هم ، همه میدونن کیه ..
تنها کسی که توی تاریخ فوتبالی عمر من [ حدود ۱۲ سال ] به مثال دلپیرو باهاش بد رفتار شد ، ایکر کاسیاس بزرگ بود
مورد دیگه ای پیدا نمیکنم ..
بشخصه هنوزم اعصابم خورد میشه ازین بابت ، الکس توی ۵۰۰ دقیقه حضورش ۴ گل و ۳ پاس گل داشت فصل آخر
آماری بهتر از تمام بازیکنان همین فصل یوونتوس !
دیگه دوست ندارم بهش فکر کنم ، مثل یک طنابی میمونه که دور سرم پیچ میخوره و پیچ میخوره و پیچ میخوره ..
اتمام این بحث از طرف من

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

منم دلم هنوز صاف نشده از کونته سر قضیه الکس. حالا مقصر بوده یا نه رو نمیدونم. جدایی الکس از یووه زمان مربی گری کونته بوده اینم شاید خیلی مهم نباشه هر چند تو حافظم مونده . بازی ندادن به الکس رو نمیتونم درک کنم چون بازیکن بهتری هم نبود برای ترکیب ثابت 

ولی دلخور بودن یا تنفر من از کونته اصلا دلیل نمیشه بخوام منکر توانایی های کونته تو زمینه مربیگری بشم . عملکردش تو سری آ که فوق العاده بوده . تو اروپا هم به نظرم خیلی خوب بود . آتزوری رو که واقعا گل کاشت و چلسی هم تا اینجا کاملا مشخصه 

کسی که واقعا میخوام دوباره برگرده به نیمکت یووه . حالا از شخصیتش خوشم نمیاد مهم نیست . مگه از دلنری و زاکرونی و کاپلو و ... خوشم میومد ؟ 

از آرژانتینی جماعت همیشه گفتم خوشم نمیاد و تا حدود زیادی متنفرم ازشون . ولی مگه میشه منکر فوق العاده بودن مسی شد ؟ میشه اگه یووه خواست بخرش ایراد گرفت و نخواستش ؟ 

چطوری چشمتون رو روی همه چی می بندید که مثلا آتزوری بدون کونته بهتر نتیجه میگرفت یا حریف های آتزوری رو تو یورو ضعیف دونست ؟ یا گذاشت به حساب اینکه همیشه ایتالیا جلوی آلمان خوب بوده ؟ 

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
عباس بحث اصلا رو کیفیت فنی کونته نیست، یعنی داشتیم در مورد عملکرد فنی اش تو چلسی پست میدادیم که یهو نمیدونم کی پرید بحث رو برد به حاشیه و کلا بحث شد مسائل غیر فنی

فکر نمیکنم دیگه اصن بحثی هم رو کیفیت فنی فوق العاده اش باشه، ضمناینکه تو یکی دو تا پست در مورد سبک اش تو چلسی دیدم که دوستان میگن بر اساس ضد حمله ست و اینا، دقیقا برعکس اینه اتفاقا و همون سبک بازی مالکانه ای که فصل اولش با یووه داشت رو الان بصورت پویاتری داره تو چلسی به نمایش میزاره، بازی با سیتی از معدود بازیهایی بود که ناگزیر به استفاده از تاکتیک دفاع و ضد حمله شد.
  • alexdelpiero, Prince Claudio, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

:53:
بنظرم ایده آل این بود که مثل ندود خداحافظی می کرد، ولی نخواست.. ظاهرن برای خودش ایده آل چیز دیگه ای بود..
-------------------

به نظرم ایده آل رو من وشما تشخیص نمیدیم .
دو تا بحثه الان !
الکس از نظر فنی به درد تیم میخورد ! یا نه ؟
یا بعضی ها جایگاهی که الکس داشت رو مانعی برای منافع خودشون می دیدن .
اگر بخش اول باشه که مشخص رد میشه با این همه دلیل موجه و منطقی که آورده شد .
اما اگر دلیل دوم باشه دلایل رفتار تبعیضی کونته چیه ؟

@alexdelpiero

محمد جان تعصب تو حرفای من کجاست ؟
من تمام خصوصیاتی که بهمن گفت رو دارم ولی تعصبی نظر ندادم . هرچ ند تعصب دارم !
من هیچ نفرتی از کونته ندارم و قبلا گفتم به کونته علاقه هم دارم اما واقعا از رفتاری که با الکس داشت دلخورم . هیچوقت هم کاپلو و کونته رو تو این مورد خاص مقایسه نمی کنم . چون واقعا شرایط متفاوت بود .
من کونته رو مقصر اصلی نمی دونم تو رفتن الکس اما رفتاری که با الکس داشت تو اون فصل خیلی شک و شبهه داشت توش .

منم دلم هنوز صاف نشده از کونته سر قضیه الکس. حالا مقصر بوده یا نه رو نمیدونم. جدایی الکس از یووه زمان مربی گری کونته بوده اینم شاید خیلی مهم نباشه هر چند تو حافظم مونده . بازی ندادن به الکس رو نمیتونم درک کنم چون بازیکن بهتری هم نبود برای ترکیب ثابت 

:8:
  • mory, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^
منظورم رو متوجه نشدی مهدی، میگم اگر من جایی تعصبی نظر دادم بهم بگو، سعی میکنم اگر اشکالی توی کارم هست اصلاح کنم
  • alexdelpiero, Georgia و Gin از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

سه  برد، يک تساوي، دو شکست و 10 امتياز چلسي در رده هشتم جدول. اين آمار براي تيمي که 115 ميليون پوند در تابستان خرج کرده

با یک تغییر سیستم و باز هم اوردن و تکیه کردن به 3 دفاع  میشه 37 امتیاز بهترینرکورد چلسی اونم تو این لیگ 

البت چلسی کلی بازیکن داره و کنته بازهم وابسته ب سیستم 3 دفاعست 

• alexdelpiero, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

گواردیولا درباره تفاوت لیگ برتر با سایر لیگ ها و مشکلاتی که برای انطباق پیدا کردن با این لیگ داشته (منبع  :1:):

"خیلی وقتا توب بیشتر رو هواست تا رو زمین و من باید با این قضیه کنار بیام. مونیخ که بودم با ژابی آلونسو صحبت می کردم و اون می گفت: تو باید انطباق پیدا کنی، توپ دوم! توپ دوم!

اما در واقعیت باید با توپ دوم، توپ سوم، و توپ چهارم انطباق پیدا کرد. من هیچوقت قبلن رو این قضیه تمرکز نکردم؛ چون در بارسا یا اسپانیا، کمتر یا بیشتر بازیکنا سعی می کنن فوتبالو طبق فرهنگشون بازی کنن (درست ترجمه کردم؟ جمله ش اینه: I never before was focused on that, because in Barcelona or in Spain, more or less the players try to play for the culture.) بخاطر همینه که اونا جام جهانی، یورو، باشگاه های اروپا، یورو لیگ و ... رو در این سال ها بردن.

در آلمان بازی بیشتر فیزیکی بود اما نه مثل اینجا (فکر کنم غیر مستقیم میخواد بگه اینجا بازیکنا کلن وحش هستن :1:). اینجا، همه تیم ها -شاید بجز چلسی چون تیم آنتونیو {کنته} واقعن خوب فوتبال بازی می کنه و بازیسازی با توپ داره (اسمی از ونگر، مورینیو، و کلوپ نبرده!)- بقیه تیم ها بلند قد تر، قوی تر، و فیزیکی تر هستن و باید با این قضیه انطباق پیدا کنیم."

-------

این متن هم که پیشنهاد میکنم کونته فن ها بخونن، این قسمتش باحال بود (هرچند بیشتر در وصف مونترو هست تا کنته):

حدودای 2000، کنته تبدیل به یه جانور شدیدن رقابتی شد.رختکن تیم تحت هدایت لیپی و آنجلوتی بازیکنایی مثل مونترو، ادگار داویدز، دیدیه دشام و چیرو فرارا رو داشت که در اون: بردن همه چیز بود؛ هدف وسیله رو توجیه می کرد. آنجلوتی[نقل به مضمون:] "اون رختکن خفنی بود، سخت میشد گفت که بازیکن خشن تیم کیه. یه رشته از بازیکنای بد (Bad boys) اونجا بودن." بخصوص مونترو :8: که رکورد 16 کارت قرمز در سری آ رو داشت که هنوزکه هنوزه پابرجاست..

فکر کنم تاکیناردی :8:  رو یادش رفت..اونم یه پا وحشی بود برا خودش..

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

بهترین شروع یک مربی در تاریخ لیگ برتر برای کونته  :worship:  :77: 

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
خعلی خوبه شاید حتی بهترین در سطح دنیا ...
واقعا هم مربی به ذهنم نمیرسه که بهتر از کونته باشه
  • alexdelpiero, tecra, Huceyn و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی