پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جوانگرايي

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
158 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کریشتیو که این فصل امار بازی بالایی خواهد داشت و وچرینو هم یک تهدید جدی و اساسی هست برای کسی مثل چیلینی و این موارد هست که ادم رو به یوونتوس چند سال بعد امیدوار می کنه در ضمن خیلی از بازیکنان جوانان و خوب ما برای کسب تجربه به تیم های دیگه رفتند و تا یکی دو سال دیگه به خانه خود باز می گردند

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من الان ليست بازيكناني كه قرضي از يووه رفتند رو خوندم و ديدم 6 تا شون زير 23 ساله هستن و يعني اگه برگردن به يووه ستاره هايي با جاي پيشرفت بالا مي شن.اين عاليه...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اين پست رو دوست عزيزم K1 توي تاپيك هاي يوونتوز فروم داده و ترجمه‌ش رو هم براي من فرستاده اما من فقط يه گوشه شو مي ذارم چون احتياج به ويرايش داره: پائولو بنه‌تي كمك مربي يووه و اسكوت‌من مخصوص رانيري در يووه براي ساهتن تيم جوان براي يووه تا بحال چندين بازيكن را به رانيري معرفي نموده است.نوچرينو و مولينارو سرشناس ترين بازيكنان مد نظر وي بوده اند و نومبر و فن استراتان نيز پس از رد شدن از صافي مورد نظر پائولو بنه‌تي و جورجو پليتزارو به يووه راه پيدا كردند.اما اين راه براي يووه ادامه دارد.يووه چندين جوان را نيز در تيم هاي ديگر براي خود دارد.ماركيزيو ، لانتزافامي ، جيووينكو ، د چليه ، بيانكو و لوچي بهمراه مانيه‌رو از اين قبيل ياران هستند.همچنين جوانان زيادي نيز در يووه و بصورت غير رسمي بازي مي كنند.دانته و اسپوزيتو از نامهاي شناخته‌شدهِ اين ليست هستند. اما يووه كماكان به فكر آينده سازي است و به تازگي دست به روي بازيكن جوان لوكوموتيو مسكو يعني براتيسلاو ايوانوويچ گذاشته است تا او را در كنار كريشيتو بعنوان زوج جوان خط دفاعي بشناساند.پرداخت مبلغي در حدود 9 ميليون يورو براي اين بازيكن جوان نشان دهنده‌ي علاقه‌ي يووه به كار هاي پايه ايست و يووه براي جوانگرايي دست به چنين اقدااتي مي زند پس بايد به آينده‌ي اين تيم بيش از هر چيز اميد داشت.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
خدا رو شکر ; از فصل پیش که رفتیم سری ب و با مربیگری دشام , فرصتی دست داد تا جوونهایی مثل مارچیسو - پارو - دی چیگلیه یا پالادینو معرفی بشن و رانیری هم دنباله روی همین قضیه به بازیکنایی نظیر مولینارو - کریشیتو و نوسرینو میدون داد و خدایی خیلی خوب جواب اعتمادش رو دادن . کلا در یووه خیلی کم سابقه بود که به جوونها میدون بدن و همیشه ستاره سالاری بود ولی الان ما مزد صبرمون رو داریم میبینیم ...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ولي خب چه فايده.ما جوونايي كه داشتيم رو همه رو قرضي داديم رفتن و الان كه مدافع مي خوايم نه كريشيتو هست و نه هيچي...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من فکر کنم تو این دو فصل به اندازه کافی در تیم جوانگرایی شد ، یعنی اگر قرار بود جوانگرایی بشه دیگه شده و نمیشه در فصل آینده خیلی واضح این کار رو کرد . معرفی بازیکنای زیاد در این دو فصل از امتیازات سقوط به سری ب بود و دیگه باید در فصل آینده منتظر درخشش جوانهایی مثل کریشیتو و جووینکو در تیم باشیم .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
سلام دوستان من کریشیتو و جووینکو از ستاره های آینده ایتالیا خواهند بود . امیدوارم هر دوشون سال بعد بیان یوونتوس و در پیراهن یووه بدرخشند . به طرز عحیبی کریشیتو و جووینکو رو میپرستم ! وقتی که کریشیتو رفت همه ارزشش رو درک کردیم ! باتشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ولي تا اونجائيكه من يادمه با رفتن كريشيتو اتفاق خاصي نيفتاد كاري ندارم كه آينده دار هست يا نيست ولي وقتي مشكلي پيش نيومد فقط يه مورد بود كه كمبود بازيكن داشتيم كه ربطي به كريشيتو نداشت اتفاقا ً از وقتي رفت لگروتاليه شكوفاتر شد مي خوام بگم با رفتن كريشيتو اتفاق خاصي واسه يووه نيفتاد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
سلام مانی جان کریشیتو خیییییلی جوونه ، بازی های خوبش رو در جنوا نمیشه نادیده گرفت . این هفته هم توی تیم هفته قرار گرفت . در بین این همه مدافع بزرگ در سری آ !!! بازیکنی هست که میشه روش حساب کرد . وقتی که کریشیتو بود با آندراده بازی میکرد اما بعدش کلا ساختار دفاع عوض شد و کیه لینی و لگروتالیه وسط بازی کردند . به نظر شما اگر از اول آندراده و کریشتو با هم هماهنگ بودند ، به همین راحتی میشد از کریشیتو گذشت ؟! یا اگر کیه لینی و کریشیتو با هم بودند چی ؟ عوامل زیادی دست به دست هم داد ، در ضمن ، بعد از یک مدتی که نیمکت نشین شد ، در تک بازی هایی که میکرد نمایش رضایت بخشی رو داشت کریشیتو . باتشکر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اینی که میگم رو هرکسی که بازی های یوهه توی این فصل رو دیده باشه تایید میکنه.خط دفاعی که لگروتالیه و کیلینی ساختن خیلی قوی تر و مستحکم تز خط دفاع تا بازی با رم و مصدومیت آندراده بود!حتی اگر بری و صفحات قبلب تاپیک لگروتالیه رو ببینی یادت میاد که اون موقع همه از اینکه میتونه ثابت باشه و اینقدر خوب کار کنه ابراز خوشحالی میکردن و حتی خیلی ها این نتیجه گیری رو کردن که دفاع ایتالیایی خیلی بهتر هست و .......در کل میخوام بگم ترکیب کریشیتو و اندراده هیچ کاری خاصی نکرد. شاید بگی اگر کریشیتو میموند و با لگروتالیه هماهنگ میشد و ....... اما این اتفاقات نیفتاد و به هیچ مشکلی هم برنخوردیم.هیچ کدوم از این حرف هام به معنی بد بودن کریشیتو نیست اما همون طور که مانی هم گفت با رفتن کریشیتو اتفاق خاصی برای یووه نیفتاد

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
ما به کریشیتو نیاز داریم برای فصل بعد اگه کریشیتو توی دفاع وسط جا بیوفته و با لگروتالیه وسط رو محکم کنند کیلینی هم میاد چپ و خیلی کارایی بالاتری نسبت به مولینارو خواهد داشت

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من واقعا ایتالیا برخلاف چند سال اخیر ، امسال خیلی بازیکنان جوان و پدیده به خودش دیده و من خیلی به جام جهانی 2010 امیدوارم چون واقعا جوونهایی هستند که اکثر در مالکیت یووه هستند که من خیلی میترسم با خریت این مدیران از دستشون بدیم ، همه این جوانان توسط موجی در نوجوانی خریداری شدند و حالا مدیران نون  آماده رو دارن میریزن دور واقعا یعنی میشه اون شرکت روسی یووه رو بخره و ما از دست این مدیران راحت بشیم راستی من خیلی به جیووینکو ، مونتولیوو ، روزینا و کریشیتو امیدوارم ، فکر میکنم اینها ایتالیا رو بیمه میکنند با تشکر

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
عجب بازیکنی هست این جووینکو من تا حالا بازیش رو ندیده بودم دیروز وقتی رای موقعیت های خطر ناک امپولی رو نشون داد همش برای جووینکو بود سرعتش هم خوبه خدا کنه فصل بعدی تو یووه بازی کنه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
البته دیروز پنالتی که خودش گرفته بود رو خراب کرد ولی در کل مثل همیشه خوب بود .

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
خدا کنه مدیرا ندنش و این آماوری رو بگیرن.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
من میگم که حالا وضعیتمون تو جدول تغییری نمی کنه ..... باید به جوانان میدون بدین ( خود رانیری گفته بود که در بازی های آخر فصل به جوانان میدان میدهم) ... نمونش همین اکدال که میگن زلاتان دوم هست...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یوونتوس داره توی جوانان خیلی خوب عمل می کنه ! پرورش بازیکن یووه خیلی عالی شده. الان بازیکن های تاثیر گذار تیم ملی جوانان ایتالیا یا یوونتوسی اند یا محصول باشگاه یوونتوس هستند.توی خود یوونتوس هم چندین بازیکن مثل جووینکو و دی چلیه کشف و پرورش یافته ی خود باشگاه هستند. این بازیکن های جوون به هیچ دردی که نخورند با قیمت های خوبی فروخته می شوند، مثل نوچرینو و احتمالا پالادینو.و بقیه بازیکن هایی که یووه فروخت.حداقل 2-3 میلیونی قیمتشون میشه. یا مورد های بزرگ تر هم گرون تر می شوند،مورد های بزرگتر هم به تیم اصلی راه پیدا می کنند. سیستم پرورش بازیکن یوونتوس جالب شده.از این یه مورد راضی ام !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من این فصل خیلی بازیکن جوون خریدیم و امید میره همشون بدرخشند خوشحالم که یووه خیلی به جوونها اعتماد میکنه با تشکر

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
خوب ديگه يوونتوس موندش با چندتا جوون كه بايد به اونا دل بست اميدوارم كه بتونن يوونتوس رو به جايگاه قبليش برگردونن

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
سلام دوستان من به نظر من یووه به معنای واقعی جوانگرایی نکرده ! جوانگرایی این نیست که بازیکن مستعد باشگاه رو به تیم های دیگه بدیم و بعد از چند سال بفروشیم ! جوانگرایی اینه که از استعداد های جوان تیم استفاده کنیم ! در قالب تیم ! امسال دچلیه ، مارکیزیو و جووینکو جز 25 نفر یووه هستند ، اما تا وقتی که ازشون استفاده نشه نمیشه از واژه جوانگرایی استفاده کرد ! با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی