پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جوانگرايي

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
158 پاسخ برای این موضوع

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
جوان گرایی یعنی خراب شدن تیم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام مجتبي جان متاسفم از اين طرز فکر به نظرم الان آرسنال که افراط داره ميکنه توي جوانگرايي داره ضرر ميکنه ولي شما رئال رو ببينيد ، در نقل و انتقالات زمستاني سه پديده 20 ساله رو خريد ديگه رئال درس گرفته از اون سالي که فقط ستاره ميخريدند و قهرماني هاي زود گذر داشتند ديگه رئال الان به فکر آينده افتاده به نظرم يوونتوس نبايد بزاره اول توي دردسر بيوفته و بعد جوانگرايي کنه راستي مجتبي جان شما ميدونستي آلکس حاصل همين جوانگرايي هاست ؟ با تشکر

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اره زماني كه الكس امد فقط 19 سال داشت

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
تو تیمی مثل یوونتوس نباید انتظار داشت که تو بازیهای مهم به جوونا میدون داده بشه البته الان که تیم تو سری B هست قضیه فرق میکنه ولی در کل وقتی که تیم بخواد تو سری A و اروپا بازی کنه نمیشه جام حذفی جای مناسبیه که خودشونو نشون بدن

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
منم با جوان گرایی در چنین شرایطی 100 % موافقم .
میبینید که پارو . کسی به این شکل کنونی میشناختش ؟
اما الان یکی از بهتری  هافبک های یوونتوسه /
خیلی ها .
پس یووه از اینکه در سری ب بازی میکنه باید استفاده کنه و جوان گرایی کنه

جوان گرایی یعنی خراب شدن تیم

صد در صد با این نوع طرز تفکر مخالفم . ( با عرض شرمندگی )

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
دشام خودش جوونه و خیلی هم به جوونا اعتقاد داره میبینید که پالادینو برامون گل میزنه . میبینید که پارو رو بازی میده بعد میاد با مارچسیو تعویض می کنه یووه داره جوون میشه جوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
من فکر کنم روندی که دشام در پیش گرفته وبه یواش یواش تیم داره جون می شه هر چند دیدن یووه بدون یاررای قدیمیش هم سخت هم عجیبه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من همونطوري که نبودن زيدان و پلاتيني ها توي ترکيب يووه عادت کرديم به نبود خائنان هم عادت ميکنيم ، راستي جوونگرايي ترين نکته خريد بيانکي هست ، تو رو خدا بخريد با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
خب شنا تیکه آخر حرفای کمال رو جدی نگیرید ========================== الان بازیکن جوون زیاده برای خریدن و یوونتوس هم روی اونا تمرکز کرده . فصل بعد یووه جوان خواهد بود در میان با تجربگان

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
به نظر من تيم يوونتوس بايد سه بازيكن باتجربه مثل الكس بوفون ندود رو تو زمين داشته باشه با 8 بازيكن جوان ديگه براي سال آينده

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من حضور بازيکناني مثل گومز و بيانکي يعني جوانگرايي ، البته جديدا از مهاجم سمپدوريا هم خوشم اومده ها با تشکر

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
به نظر من بازیکن جونم زیاد خوب نیست تا بخواد با تیم اخت شه تا بخواد جای خودش رو تو تیم پیدا کنه یه 6 7 تا بازی میگزره حالا ممکهنه اتفاقی نیوفته ممکنم هست همین فرد کار تیم رو خراب کنه . نظر شما چیه؟!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
الان یووه باید دنبال بازیکن باشه نه به فکر جوون گرایی فعلا جوونگرایی به درد عمش می خوره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
بازیکن جوون در کنار بازیکن با تجربه من خودم از زوج الکس و پالادینو خوشم میاد یکی با تجربه و دیگری جوون . در تمام خطوط میشه این کارو کرد یکی از بچه ها گفت الکس و ندود و بوفون باشن بقیه جوون . این که نمیشه . باید بازم بازیکن با تجربه باشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تیو خط دفاع زیاد نمیشه جوانگرایی کرد چون جای حساسیه.باید چند دفاع با تجربه و باهوش داشته باشیم کنارشون یه جونم باشه.اما هافک و حمله میشه از جوون ها استفاده کرد.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

تیو خط دفاع زیاد نمیشه جوانگرایی کرد چون جای حساسیه.باید چند دفاع با تجربه و باهوش داشته باشیم کنارشون یه جونم باشه.اما هافک و حمله میشه از جوون ها استفاده کرد.

تو دفاع مي شه براي سمت راست(چون توي چپ كيه‌ل رو داريم)دنبال بازيكن جوون گشت.مركز رو بايد داد به باتجربه ها ولي دو طرف براي كار جوناست...

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
تو سمت راست هم بالزارتی رو دارم که فقط یک سال از کیلینی بزرگتره و بازیکن خوبیه و شاید بهتر از کیلینی!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من
اولا که اينجا تاپيک جوانگرايي هست و در مورد ترکيب نبايد بحرفيد ، فقط در مورد بازيکنان جوون و نظرتون در موردش ميگيد

دوما جواب اين دوست عزيزمون رو بايد بدم

تو سمت راست هم بالزارتی رو دارم که فقط یک سال از کیلینی بزرگتره و بازیکن خوبیه و شاید بهتر از کیلینی!

ببخشيد شما از کدوم منبعي ميگي بالزارتي يک سال از کيه ليني بزرگتره ؟
1980 با 1984 چند سال اختلاف هست ؟ يک سال ؟
نه عزيزم چهارسال کيه ليني از بالزارتي جوون تر هست
با تشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يه يار ديگه براي جوونگرايي: رافائل سوبيس... چپ پاي جوان و قوي برزيلي...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
هر کسی جوون بود نمیشه بگیم بیاد چون جوونه . یوونتوس باید بازیکنان تیم امدش رو هم بازی بده . درضمن این رو باید تو انجمن ترانسفر میگفتتی علی جان البته به نظر من . اگه میشه یه اطلاعاتی هم بهش بده . ما که نمی دونیم کیه تازه مگه یوونتوس میخوادش ؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی