پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جوانگرايي

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
158 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من
به نظر من الان که يووه به سري بي سقوط کرده
جدا از اينکه الان يووه نبايد اينجا باشه
بهرحال به نظر من يک فرصت براي يووه است که به بازيکنان جوان ميدان بده و با چندين پديده و چهره به سري آ باز گردد تا وقتي به سري آ آمد نخواد کلي خرج خريد بازيکنان تاپ کند
لطفا در اين تاپيک بحث جدي بکنيد و از شوخي خودداري کنيد
با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من خودم با جوونگرایی 100% موافقم...از رفتن امرسون کانا زامبی و تورام خوشحالم شدم تازه دوست داشتم کامو هم بره ولی از رفتن زلات ناراحت شدم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

من خودم با جوونگرایی 100% موافقم...از رفتن امرسون کانا زامبی و تورام خوشحالم شدم تازه دوست داشتم کامو هم بره
ولی از رفتن زلات ناراحت شدم

سلام امير جان
خوشحالم که مثل من فکر ميکنيد
الان که دشام اومده و علاقه اي که به جوانان داره فکر کنم بتونيم چندين پديده رو معرفي کنيم
ولي الان جوانترين بازيکني که بازي داده 22 سالشه من دوست دارم به 20 ساله ها هم ميدون بده
با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من در کل به جوان گرایی عتقاد دارم اما به نظر من الان شرایط مناسبی واسه جوانگرایی نیست یووه نمیتونه ریسکی رو بپذیره توی این شرایط

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

من در کل به جوان گرایی عتقاد دارم اما به نظر من الان شرایط مناسبی واسه جوانگرایی نیست
یووه نمیتونه ریسکی رو بپذیره توی این شرایط

سلام نويد جان
خوب الان اينکارو نکنه
توي سري آ هم حتما اينکارو نميکنه
اونوقت هيچي به هيچي ميشه
با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
جوانگرایی صرف به درد نمی خوره تجربه ثابت کرده جوانگرایی به همراه با تجربه ها توی همین یوونتوس اگه ترزگه و ندود و بوفوون و الکس نبودند به مشکل بر می خوردیم

10_pinturicchio

10_pinturicchio

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال
دشام اعتقاد فوق العاده ای به این کار داره و اگه این کار به قول آقا حسین همراه با تجربه ها باشه آینده خوبی در انتظاره!کاری که الان تو منچستر و بخصوص آرسنال داره میشه و میبینید که جواب داده!آرسنال پارسال یادتون هست؟ یووه نیاز به این خونه تکونی داشت.چیزی که الان یقه تیمهایی مثل رئال و میلان رو گرفته همین پیریه!این 2 تا مظهر پیری هستن.مثلا امرسون و تورام با 34 سال و کانا با 32 سال و ویرا و..... بالاخره تا کی میتونست دل به اینا ببنده؟! به نظرم با این کار علاوه بر اینکه پدیده های جدید معرفی میشن و فوتبال از دست پیرها در میاد ، تاریخ کار تیم هم بالا میره.یعنی اگه تیم قبلی 2 سال دوام میاورد، این تیم 6 سال حداقل جا داره! اگه بخوان به عنوان جوانگرایی یا کودک گرایی منم میرم ها!قول میدم پدیده شم!هوای منو داشته باشیدا!بیاین ورزشگاه بگید: Forza Ho3n !!!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
حالا تو بورو تشویق تو هم بروی چشم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به نظر من الان دشام داره عالي کار ميکنه ولي به نظر من وقتي ما چهار تا به مودنا زده بوديم اينجا بايد ديگه از بازيکنان بيست ساله استفاده بشه که بتونند در همون دقايق خودشون رو نشون بدند از کجا معلوم اين دسگليه خاصيتي مثل رونالدينهو نداشته باشه با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به نظر من تو این تاپیک در مورد جونای مورد علاقمونم بحث کنیم من مسی و کیلینی رو دوست دارم

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
باید جوونای معروف بخره

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

باید جوونای معروف بخره

اصلا این حرفت رو قبول ندارم مگه موقعی که زامبی اومد معروف بود؟
جوونگرایی موقعی خوبه که اولا:تیم خوب کار کنه
ثانیا:بازیکن رو خود باشگاه درست کنه تا دنیای فوتبال تیم رو بازیکن ساز بشناسه

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
ولی باید بازیکن خوبم خرید

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام مصي جان براي خريد بازيکن جوان و خوب ، لازم به خرج ميليونها دلار پول بي زبونه ولي وقتي از بدنه خود باشگاه بازيکن ساخته بشه و بياد بالا بسيار کم خرج تر است با تشکر

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
و صد البته متعصب تر

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

و صد البته متعصب تر

بله حق با قاسمه
يک بازيکني که از اول توي يووه بوده و توي اين تيم بزرگ شده چقدر متعصب تر ميشه اونطوري خودش رو مديون يووه ميدونه
کاملا قاسم به نکته درستي اشاره کرد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حرف شما درست ولی مگه زامبی تو شرایط بحرانی با ما موند؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

حرف شما درست ولی مگه زامبی تو شرایط بحرانی با ما موند؟

سلام امير جان
لطفا بحث اين تاپيک رو به اون بازيکنان نکشون
در ثاني زامبروتا از تيم ناپولي به خدمت گرفته شد
يک يووه اي اصيل نبود
بحث تاپيک رو لطفا به اين بازيکنان نکشونيد
با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
در هر صورت 7 سال تو یووه بود من میدونم اگه الکس و پاول بازنشست شن کیلینی کاپیتان خوبیه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کمال جان یوونتوس زامبروتا را از باری خرید نه از ناپولی بعدش هم جوانان یوونتوس دیشب قهرمان ایتالیا شدند توی این تیم دو تا بازیکن به نام های Marchisio-De Ceglie سابقه بازی توی تیم اصلی رو دارند دل پیرو هم گفته امید زیادی به این جوانان دارم باید از همین بازیکنان واسه سالهای بعد استفاده بشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی