پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اسیا 2009

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
65 پاسخ برای این موضوع

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
روی هردو گل مجیدی مقصر بود.. قلعه نوعی هم هروقت اکبرپور رو میکشه بیرون یه اتفاق بد میافته.. همیشه 1 اتفاق بد میافتاد این دفعه دوبار افتاد.. ولی مساله خاصی نبود.. حیف شد که برد رو با باخت عوض کرد ولی این سخت ترین بازیش بود.

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
100% مقصر باخت قلعه نوعی بود ترسو هست

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اونم بالاخره مقصر تنها نبود.. هرکسی توی اون موقعیت تیمش جلو باشه توی خونه حریف دقایق اخر مدافع میاره توی زمین..

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
با اينكه يه پرسپوليسي هستم اما براي عربا اين برد خيلي زياد بودش خيلي دوست داشتم استقلال ببره نميدونم چرا قلعه نوعي اين همه ترسو شده؟؟ يعني چي كه اكبرپور و ميبره بيرون كوشكي و مياره تو يا جانواريو رو ميبره بيرون!!! تا وقتي كه اينا تو زمين بودن بازي دست الاتحاد بودش ديگه ميشد حدس زد با بردن اينا چه اتفاقي مي افتاد!! واقعا ديگه وسط زمين رو علنا دادش به عربا!!!‌ دو گل هم از سمت راست استقلال زده شدش كه توي هر دو گل هم خسرو حيدري حضور داشتش و كار خاصي نكرد !!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ من از پرسپوليس ميترسم با اين مربي ترسوش كه همينطوريش تيم رو دفاعي ميچينه واي به حال اينكه با عربا تو خونه‌ي خودشون بازي داشته باشيم!!! خدا به داد پرسپوليس برسه! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- به نظرم صبا خيلي خوب بازي كردش !! حداقلش اين بود كه موقعيت هاي گل خوبي رو هم ايجاد كرد كه از شانس بدشون بخت باهاشون يار نبود

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
اه اه چه شانسی داریم ما ولی داوری هم خیلی مزخرف بود چقدر من از این عربا متنفرم

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
استقلال فقط به داوری باخت تو آزادی باید این تیم رو شکست بدند

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
کی میگه قلعه نوعی مقصره؟ توپ از 30 متری میاد میره تو گل کجاش قلعه نوعی مقصره؟ در ضمن توی اون جو وحشتناک ورزشگاه اصلا اگه همه تیم هم محاجم بودند بازم تحت فشار الاتحاد میموندند نمیشه گفت کی مقصره این 2تا گل الاتحاد رو 10 بار دیگه هم که بزنند تو گل نمیره ولی شانس ما هر دوتاش اومد صاف رفت اونجایی که نمیشد کاریش کرد من بازیه استقلال را حساب شده میبینم ولی اتفاقات فوتبال به ضرر استقلال تمام شد در ضمن گل دوم هم روی برهانی خطا شد که داور نگرفت ولی خوب بازم نمیشه انداخت گردن داور اما خداییش حیف شد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
این الجزیره که امروز با استقلال بازی داره ، یه مهاجم داره به اسم رافائل سوبیس که تو بتیس بازی میکرد و با 10 میلیون دلار به الجزیره اومده . کلاً چیزی بیش از 20 میلیون دلار هزینه کرده برای امسال که خرید سوبیس که البته در تیم ملی برزیل هم سابقه بازی داره بزرگترین حرکتشون بوده . بالاخره بازیکنی که تنها 23 سالشه و تو ترکیب ثابت بتیس در لالیگا بازی کرده رو خریدن کار بزرگیه که فقط از عهده جیب عربها برمیاد !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خیلی متاسفم واسه فوتبال این مملکت اون از استقلال و شاهکار برهانی
اونم از سپاهان
این دو تا برد خیلی تو روحیه عربا واسه 8 فروردین اثر گذاره
البته سپاهان 10 نفره بود و خوب بازی کرد فقط نمیدونم روی گل دوم چرا احمدی به خودش هیچ تکونی نداد
اس اس هم خوب بازی کرد ولی وقتی برهانی پنالتی زن تیم باشه وضع معلومه
اخه دیگه هر بچه ای هم میدونه که با اون وضعیت عصبی که بعد از پنالتی اول واسه برهانی ایجاد شد نباید پنالتی دوم رو هم خودش میزد
تا این جای لیگ اسیا پرسپولیس بهترین عملکرد رو داشته. :victory:
به خصوص این که دیشب با یه بازی کاملا منطقی و حساب شده و یه خط دفاع عالی یه امتیاز خیلی خیلی با ارزش از عربستان اورد و اگه الغرافه رو تو تهران شکست بده به جرئت 70% مسیر صعود به مرحله ی بعد رو طی کرده :clap:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خیلی استقلال بد شانس بود این علیزاده رو اگه ببینم می کشمش به خدا اگه بابا بزرگ من هم بود اون دروازه خالی رو گل می کرد . این برهانی هم با این پنالتی زدنش قلعه نویی هم که با این تعویض هاش دیگه شورش رو دراورده بازم مرسی خسرو حیدری به جونه خودم اگه یووه بخرتش هم از گریگرا بهتره هم از زبینا.ولی کلا اس اس به خودش باخت

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
قلعه نوعی فقط به درد مربی گری تو فوتبال ایران میخوره که 50% موفقیتش رو با داد و بیداد و تحریک داور و تاکتیکهای کهنه به دست میاره! تو آسیا حرفی برای گفتن نداره. خود گزارشگر بازی به این اشاره کرد که قلعه نوعی با تاکتیکهایی که تو ایران اجرا میکنه و میبره نمیتونه تو آسیا موفق باشه. بازی تو تهران رو نتونست ببره!

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
این دو بازی قلعه نویی اشتباه کرد ولی اینام تجربه خیلی خوبی بود واسش من مطمئنم استقلال تو فینال بازی میکنه . حالا ببینید ...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من که اینو بارها گفتم که قلعه نوعی مربی لیگه داخلی هستش و تو آسیا هیچ حرفی واسه گفتن نداره ! اون فکر میکنه با 3-5-2 علی اصغری میتونه جلوی تیمهای بزرگ آسیا وایسه . حالا اینا که غرب آسیایی هستند ، اگر زمانی بخوره به شرق آسیا باید شاهد گریه کردنش باشیم چون جلوی سرعت و تکنیک اونا همون بلایی سرش میاد که سپاسی سرش آورد !

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
کجای بازی استقلال علی اصغریه ؟ فک کنم استقلال این فصل قشنگ ترین بازی هارو انجام داده نه ؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

این دو بازی قلعه نویی اشتباه کرد

البته فکر نمیکنم لیگ آسیا جای اشتباه باشه و از دست دادن این 5 امتیاز واسه استقلال گرون تموم میشه
اما کلا به عنوان یه ایرانی امیدوارم اس اس بتونه بیاد بالا

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اصلا با حرفهاتون موافق نیستم قلعه نوعی مربیه خوبیه حالا تو اسیا نتیجه نگرفته بی انصافیه بخواهیم الان بکوبیمش چطوری نتیجه نگرفت بازیه اول 2تا توپی اومد رفت تو گل استقلال که اولیش اشتباه بازیکنا بیشتر مجیدی بود و یه جور حادثه برگردون اون عربه به پاش نگرفت دفاع به هوای برگردون صبر کرد توپ افتاد جلوی پای بازکن اتحاد اونم به سبکی توپ رو زد که 10 بار دیگه هم بزنه نمیتونه اینجوری گلش کنه گل دوم هم یه ضربه بترکون بود دیگه بازیه دوم هم خدا این برهانی و علیزاده رو ادم کنه تازه کلی تیرک دروازه کلی تک به تک خراب شد کلا بازی دست استقلال بود ابنا عمرا ضعف تاکتیکی یا مربی گریه استقلال نیست اینا ضعف شخصیتیه کل فوتبال ایرانه در ضمن تو کل غرب اسیا تیم تر از الاتحاد از عربستان و الجزیره از امارات نداریم بازیه اول رو شاید بشه گفت کم تجربگیه قلعه نوعی بود(که باز من میگم نبود) ولی بازی دوم به هیچ عنوان کار قلعه نوعی ایراد نداشت

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
قلعه نوعی بهترین مربی اسیایه فقط یه کم دیگه تجربه میخواد

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
استقلال توی بازی دوم دیگه باید چیکار می کرد؟ وقتی پنالتی گل نشه و دروازه خالی رو بزنه بیرون علیزاده تقصیر قلعه نوعی نیست... بازی اول هم که دو تا گل روی اشتباهات مجیدی خورد.. بالاخره هر طوری بود جلوی قوی ترین تیم غرب اسیا تا اخر بازی جلو بود.. اگه اشتباهات بازیکنا نبود الان همه می گفتن سیستم قلعه نوعی خوبه.. اول همین فصل همه بعد باخت ها می گفتند سیستم قلعه نوعی قدیمی هست... بعد که به همه 4 تا 5 تا 6 تا می زد می گفتن اخر مربیه.. اگه سیستم علی اصغری این هست که این فصل استقلال داشت من امیدوارام همه تیم های محبوبم علی اصغری بازی کنن که اینطوری بازی کنن.. چه قهرمان بشه امسال چه نشه بهترین بازی هارو امسال انجام داد..

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال

استقلال توی بازی دوم دیگه باید چیکار می کرد؟ وقتی پنالتی گل نشه و دروازه خالی رو بزنه بیرون علیزاده تقصیر قلعه نوعی نیست...
بازی اول هم که دو تا گل روی اشتباهات مجیدی خورد.. بالاخره هر طوری بود جلوی قوی ترین تیم غرب اسیا تا اخر بازی جلو بود.. اگه اشتباهات بازیکنا نبود الان همه می گفتن سیستم قلعه نوعی خوبه..
اول همین فصل همه بعد باخت ها می گفتند سیستم قلعه نوعی قدیمی هست... بعد که به همه 4 تا 5 تا 6 تا می زد می گفتن اخر مربیه..
اگه سیستم علی اصغری این هست که این فصل استقلال داشت من امیدوارام همه تیم های محبوبم علی اصغری بازی کنن که اینطوری بازی کنن.. چه قهرمان بشه امسال چه نشه بهترین بازی هارو امسال انجام داد..

حمیدرضا مثل علی دایی حرف میزنی...::" وقتی پنالتی گل نشه و دروازه خالی رو بزنه بیرون علیزاده تقصیر قلعه نوعی نیست..."

برای همه تیمها این مسائل هست... هیچ تیمی همه فرصتهاشو به گل تبدیل نمیکنه... به ندرت این اتفاق میوفته که یه تیم همه فرصتهاشو گل کنه

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
ا... خب دروغه مگه؟ وقتی نخواد گل بشه نمیشه دیگه.. شما می گید که استقلال نبرد چون قلعه نوعی مربی نیست.. ولی نبردن استقلال بیشتر بر میگرده به اشتباهات بازیکنا و بدشانسی..

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی