پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اسیا 2009

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
65 پاسخ برای این موضوع

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

امسال چون استقلال و پرسپولیس در این مسابقات هستند، تاپیکی برای این مسابقات می سازم تا راجع به بازیهای این لیگ که از اواسط اسفند شروع میشه بحث کنیم..
این هفته هم قرعه کشی بازیهای لیگ قهرمانان AFC مشخص شد..

سهمیه ها:
در رقابتهای امسال،از 5 کشور "ایران"، "ژاپن"، "چین"، "کره جنوبی" و "عربستان" هرکدام 4 تیم به طور مستقیم به مرحله گروهی راه پیدا کردند..
کشور "امارات" دارای 3 سهمیه مستقیم و 1 سهمیه در پلی اف هست..
کشورهای "ازبکستان"، "استرالیا" و "قطر" هر کدام 2 سهمیه مستقیم دارند..
و کشور "اندونزی" دارای 1 سهمیه مستقیم و 1 سهمیه پلی اف و 3 کشور "سنگاپور"، "تایلند" و "هند" هم هر کدام 1 سهمیه بازیهای پلی اف رو دارند..

* از بین 5 تیم راه یافته به مرحله پلی اف، 2 تیم به جمع 30 تیم که مستقیما به بازیهای گروهی راه یافته اند اضافه میشوند، که هنوز وضعیت این 2 تیم معلوم نیست..

قرعه کشی و گروه بندی:

*** گروه A ***
الهلال عربستان (قهرمان لیگ قهرمانان عربستان)
افتخارات در لیگ قهرمانان/جام باشگاه های اسیا:
قهرمان: 2 بار
نایب قهرمان: 2 بار

پاختاکور ازبکستان (نایب قهرمان لیگ ازبکستان)
الاهلی امارات (قهرمان جام حذفی امارات)
صبا باطری ایران (تیم سوم لیگ برتر ایران)

*** گروه B ***
پرسپولیس ایران (قهرمان لیگ برتر ایران)
الشباب عربستان (قهرمان جام حذفی عربستان)
نایب قهرمان: 1 بار

الغرافه قطر (قهرمان لیگ قطر)
برنده بازی پلی اف بین نماینده هند و امارات

*** گروه C ***
الجزیره امارات (نایب قهرمان لیگ امارات)
استقلال ایران (قهرمان جام حذفی ایران)
نایب قهرمان: 2 بار

الاتحاد عربستان (نایب قهرمان لیگ برتر عربستان)

ام سلال قطر (قهرمان جام حذفی قطر)

*** گروه D ***
بنیادکار ازبکستان (قهرمان لیگ ازبکستان)
الشباب امارات (قهرمان جام حذفی امارات)
الاتفاق عربستان (تیم چهارم لیگ برتر عربستان)
سپاهان ایران (نایب قهرمان لیگ برتر ایران)
نایب قهرمان: 1 بار

***گروه E ***
اولسان هیوندای کره جنوبی (تیم سوم لیگ کره جنوبی)
نیوکستل جتس استرالیا (قهرمان لیگ استرالیا)
ناگویا گرامپاس ژاپن (تیم سوم لیگ ژاپن)
پکن گوان چین (تیم چهارم لیگ چین)

*** گروه F ***
گامبا اوزاکا ژاپن (قهرمان جام حذفی ژاپن)
قهرمان: 1 بار

سئول کره جنوبی (نایب قهرمان لیگ کره جنوبی)
شندونگ لیونگ چین (قهرمان لیگ چین)
سیریویانا اندونزی (قهرمان لیگ اندونزی)

*** گروه G ***
شانگهای شنهوا چین (نایب قهرمان لیگ چین)
کاشیما انتلرز ژاپن (قهرمان لیگ ژاپن)
سوان بلووینگز کره جنوبی (قهرمان لیگ کره جنوبی)

برنده بازی پلی اف بین نمایندگان تایلند، سنگاپور و اندونزی

*** گروه H ***
سنترال کست مارینرز استرالیا (نایب قهرمان لیگ استرالیا)
تیانجین تدا چین (تیم چهارم لیگ چین)
کاوازاکی فرانتیلز ژاپن (نایب قهرمان لیگ ژاپن)
پوهانگ استیلرز کره جنوبی (قهرمان جام حذفی کره جنوبی)

مرحله 16 تیمی

*** غرب اسیا ***
بازیهای این مرحله 27 می سال 2009 شروع میشه

برنده گروه A --- دوم گروه C
برنده گروه B --- دوم گروه D
برنده گروه C --- دوم گروه B
برنده گروه D --- دوم گروه A

*** شرق اسیا ***
بازیهای این مرحله 24 ژوئن سال 2009 شروع میشه

برنده گروه E --- دوم گروه H
برنده گروه F --- دوم گروه G
برنده گروه G --- دوم گروه F
برنده گروه H --- دوم گروه E

مراحل حذفی:

*** مرحله 1.4 ***
در تاریخ های 23 و 30 سپتامبر انجام میشه

*** مرحله نیمه نهایی ***
در تاریخ 21 و 28 اکتبر انجام میشه

*** فینال ***
در تاریخ 6 نومبر در استادیوم 57000 نفری المپیک توکیو ژاپن انجام میشه.

حمیرد.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به نظر من بهتریم فرعه کشی برای استقلاله و بدترینش برای صباباتری ، یعنی صبا عملا حذف شدست از الهلال و پاختاکور ،یکی 5 تا می خوره بیچاره ولی به ترتیب شانس برای بالا رفتن : استقلال سپاهان پرس صبا

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
به نظر من قرعه استقلال و پرسپولیس در یه سطحه سپاهان آسون ترین و صبا بدترین قرعه رو داشتن که واسه صبا طبیعیه چون تیم سوم لیگ بوده

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
روزنامه گل تیتر زده استقلال در گروه مرگ پیروزی لایه پر قو !!! من که فکر نمی کنم گروه استقلال گروه مرگ باشه حداقل از گروه 1 که الهلال و پاختاکور هستن راحت تره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
گروه استقلال و پرسپولیس نه خیلی سخته و نه خیلی آسون ، به نظر من از جمع 4 تیم ایرانی ، حداقل 3 تیم میتونن صعود کنند ، جالب ترین نکته احتمال بازی پرسپولیس و استقلال در مرحله بعده ! خیلی جالب میشه انصافا !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به نظر من اصلا حال نمیده استقلال پرسپولیس مرحله بعد به هم بخورن به نظرم رویایی ترین لیگ قهرمانان واسه ایرانیا موقعییه که این دو تیم تو فینال به هم بخورن که البته به نظر من حداقل تا 10 سال اینده این امر بعیده

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

به نظر من اصلا حال نمیده استقلال پرسپولیس مرحله بعد به هم بخورن
به نظرم رویایی ترین لیگ قهرمانان واسه ایرانیا موقعییه که این دو تیم تو فینال به هم بخورن
که البته به نظر من حداقل تا 10 سال اینده این امر بعیده

منم چون میدونم اینا حالا حالا ها تو فینال به هم نمیخورن اینو گفتم ;D ;D
حداقل اینجوری یه بازی حساس و جالبو میشه دید !

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
والا من دیگه نمیدونم چه تیمی باید تو گروه استقلال میوفتاد که شما قانع میشدید گروه مرگه استقلال 2بار و الاتحاد هم 2بار قهرمان شدند این از لحاظ اعتبار استقلال صدر جدول ایرانه الاتحاد نمیدونم اوله یا دوم الجزیره هم اوله لیگ اماراته در ضمن بگم تیم الجزیره امسال برای 2-3 بازیکنش حدوده 20 میلیون دلاار پول خرج کرده و کلا دو ساله شدیدا داره مایه میزاره برای تیمش تیم های عربستانی هم که همه میدونند چقدر تامین هستند اونم تیمی مثل الاتحاد که سابقه ی خیلی خوبی هم داره خود سایت afc هم گروه استقلال رو گروه مرگ معرفی کرده. مطمئنا گروه پرسپولیس خیلی خیلی راحت تر از استقلاله

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
برنامه كامل لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد: گروه A: الهلال عربستان،پاختاكور ازبكستان ،الاهلی امارات و صبا قم ▪ سه شنبه ۲۰/۱۲/۸۷ الهلال - صبا قم؛ فهد –ریاض الاهلی - پاختاكور؛ الرشید-دبی ▪ سه شنبه۲۷/۱۲/۸۷ صبا قم - الاهلی؛ یادگار امام-قم پاختاكور - الهلال ؛ پاختاكور-تاشكند ▪ سه شنبه ۱۸/۱/۸۸ صبا قم - پاختاكور؛یادگار امام-قم الهلال - الاهلی؛ فهد –ریاض ▪ چهارشنبه ۲/۲/۸۸ پاختاكور - صبا قم؛ پاختاكور-تاشكند الاهلی - الهلال؛ الرشید –دبی ▪ چهارشنبه:۱۶/۲/۸۸ صبا قم - الهلال؛ یادگار امام-قم پاختاكور - الاهلی؛ پاختاكور -تاشكند ▪ چهارشنبه ۳۰/۲/۸۸ الهلال - پاختاكور؛ فهد الریاض الاهلی - صبا قم؛ الرشید دبی گروه B: پرسپولیس -الشباب عربستان-الغرافه قطر-دمپو هند یا الشارجه امارات ▪ سه شنبه ۲۰/۱۲/۸۷ پرسپولیس - دمپو هند یا الشارجه امارات؛ آزادی-تهران الغرافه قطر - الشباب عربستان؛ الغرافه دوحه ▪ سه شنبه۲۷/۱۲/۸۷ دمپو هند یا الشارجه امارات - الغرافه قطر الشباب عربستان -پرسپولیس؛ الفهد ▪ چهارشنبه ۱۹/۱/۸۸ دمپو هند یا الشارجه امارات؛ الشباب عربستان پرسپولیس - الغرافه؛ آزادی-تهران ▪ سه شنبه ۱/۲/۸۸ الشباب عربستان- دمپو هند یا الشارجه امارات؛ فهد الریاض الغرافه - پرسپولیس ؛الغرافه دوحه ▪ چهارشنبه ۱۶/۲/۸۸ دمپو هند یا الشارجه امارات - پرسپولیس الشباب عربستان - الغرافه قطر؛ فهد الریاض ▪ چهارشنبه ۳۰/۲/۸۸ پرسپولیس - الشباب؛ آزادی-تهران الغرافه- دمپو هند یا الشارجه امارات؛ الغرافه گروه C الجزیره امارات – استقلال ایران – الاتحاد عربستان – ام صلال قطر ▪ چهارشنبه ۲۱ اسفند ۸۷ الجزیره – ام صلال؛ محمدبن زاید ابوظبی الاتحاد – استقلال؛ پرنس عبداله جده ▪ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۸۷ ام صلال – الاتحاد ؛ ام صلال دوحه استقلال – الجزیره؛ آزادی تهران ▪ سه شنبه ۱۸ فروردین ۸۸ ام صلال – استقلال؛ ام صلال دوحه الجزیره – الاتحاد ؛محمدبن زاید ابوظبی ▪ چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۸۸ استقلال – ام صلال؛ آزادی تهران الاتحاد – الجزیره؛ پرنس عبداله جده ▪ سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ام صلال – الجزیره؛ ام صلال دوحه استقلال – الاتحاد؛ آزادی تهران ▪ سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۸۸ الجزیره – استقلال ؛ محمدبن زاید ابوظبی الاتحاد – ام صلال؛ پرنس عبدالله جده گروه D بنیادكار ازبكستان - الشباب امارات – سپاهان ایران – الاتفاق عربستان ▪ چهارشنبه ۲۱ اسفند ۸۷ بنیادكار – الاتفاق؛ جار تاشكند فولاد سپاهان - الشباب؛ نقش جهان اصفهان ▪ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۸۷ الاتفاق – فولاد سپاهان؛ پرنس محمد دمام الشباب امارات - بنیادكار آل مكتوم دوبی ▪ چهارشنبه ۱۹ فروردین ۸۸ الاتفاق – الشباب، پرنس محمد دمام بنیادكار – فولاد سپاهان؛ جار تاشكند ▪ سه شنبه اول اردیبهشت ۸۸ الشباب – الاتفاق؛ آل مكتوم دوبی فولاد سپاهان – بنیاد كار؛ نقش جهان اصفهان ▪ سه شنبه ۱۵ اردیبهشت الاتفاق – بنیادكار؛ پرنس محمد دمام الشباب – فولاد سپاهان؛ آل مكتوم دوبی ▪ سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۸۸ بنیاد كار – الشباب؛ جار تاشكند فولاد سپاهان – اتفاق؛ نقش جهان اصفهان

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
اين جريان نقص داشتن مدارك تيمهاي ايراني جيه؟

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
من چون طرفدار پیروزی هستم خیلی دوست دارم که قهرمان بشه ولی :clap: واسه همه ی تیم های ایرانی آرزوی موفقیتم دارم.آرزوم اینه که بعد از چند سال یه تیمه ایرانی قهرمان بشه/

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
کلا تیم های ایرانی امسال توی لیگ قهرمانان وضعیت خوبی دارند من امیدوارم حد اقل 2 تا تیم ایرانی به 8تای اخر برسند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
من شانس سپاهان رو بیش تر از تیمهای دیگه ایرانی می دونم چندساله به طورمکرر داره شرکت می کنه انصافا اگه حداقل تو چهارتا نیاد ساکت باید با کمربند بذاره دنبالشون

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
پرسپولیس که وضعش وخیمه...نمیدونم چه نتیجه ای خواهیم گرفت... اما بعد 5،6 سال عجب حال و هوایی داره لیگ قهرمانان آسیا...مخصوصا که بازی اول تو آزادی باشه.

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
امیدوارم همه ی تیمهای ایرانی صعود و سرانجام استقلال قهرمان بشه تا پوزه ی این کشورهای شرقی خوابیده شه

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
پرسپولیس زلزله همینه، همینه :rambo: :clap: پرسپولیس 3 - 1 شارجه کریمی-نیکبخت-نوروزی پرسپولیس بازی قشنگ، هجومی و تماشاگرپسندی رو انجام داد. من فقط نیمه اول بازی رو دیدم. کریمی و نیکبخت خوب بازی کردند. فکر میکنم این نوع بازی شایسته پرسپولیس و تماشاگرانش باشه. تبریک میگم به همه :victory:

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
خدايش عمو جواد پرسپوليس بازي قشنگيو انجام داد؟؟؟ به نظر من بايد اينطوري بنويسن كريمي3-واعظي1 اگه علي كريمي بازي نكنه پرسپوليس به فنا ميره!!! واقعا خيلي متكي به كريمي هست تيم!!! واعظي هم كه طبق معمول يه توپ اومد رو دروازه ش و گل شدش!!! توره هم كه خودخواهانه واقعا ديگه داره بازي ميكنه!! نميدونم چرا خليلي رو اينهمه دير مياره تو بازي ها!!!!

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
گفتم که من فقط نیمه اول بازی رو دیدم و به نظرم اون نیمه که دیدم خیلی تهاجمی و قشنگ بود! نیمه دوم چی شده مگه؟! بگو بدونیم عزیز دل برادر! همینایی که گفتی؟!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
منم که اصلا بازی رو ندیدم ولی این بردشون رو به دوستای پرسپولیسی تبریک می گم ببینید فردا ما تو جده چیکار می کنیم

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
خاک بر سر این اس اس،10دقیقه نتونست نتیجه رو نگه داره!اعصاب آدم رو به هم میریزه! البته نتیجه عالی بود اما وقتی همچین موقعیتی گیرش میاد آدم حرصش میگیره.... __________________________________________________________________ این رو دقیقه نود نوشته بودم... خیلی جالب تر شد نتیجه!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی