پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اسیا 2009

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
65 پاسخ برای این موضوع

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
مرحله 16 تیمی لیگ اسیا تک بازیه؟

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
رفت و برگشتیه. دقیقا عین اروپا

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
آنالیز بازی تیمهای صبا باتری ایران-پاختاکور ازبکستان در چارچوب بازی های لیگ قهرمانان آسیا(هفته ی سوم):
نیمه ی اول:
صبا باتری:
صبا در دقایق ابتدایی کاملا بی هدف بازی میکرد و برنامه ی خاصی حتی برای حفظ توپ نداشت.پس از سپری شدن 10 دقیقه از جریان بازی گویا تازه بازیکنان صبا با جو بازی آشنا شدند ولی حتی این امر هم موثر نبود و هافبک های این تیم تا دقیقه ی 15 توپ های زیادی را در مرکز زمین لو میدادند.
پس از این بازیکنان صبا بازی را کمی بهتر دنبال کردند و نشان دادند برای رسیدن به دروازه ی پاختاکور برنامه دارند.صبایی ها قصد داشتند از مرکز دفاع پاختاکور(متمایل به سمت چپ صبا) و با استفاده از حرکات و سرعت خیری به دروازه ی آنها نزدیک شوند که ناموفق بودند.
دفاع صبا نیز هنگام حملات تیم ازبک سردرگم نشان میداد و بارها به گیرنیخ و آندریف اجازه ی نفوذ و زدن ضربه داد.به خصوص که این نفوذها از جناحی که اسدی در آن نقطه بازی میکند رخ میداد.همچنین این دفاع دو ضعف عمده ی دیگر نیز داشت:1-پاسکاری بی مورد و بیش از حد با تولیا 2-ناتوانی در زدن ضربه ی اول هنگامی که توپ به صورت کرنر یا ارسال هوایی به دروازه ی صبا میرسید. در کل دفاع صبا کاملا بی نظم عمل کرد.
صبا در این نیمه اصرار زیادی به حرکات خیری از چپ داشت که این بازیکن نیز همچون سایر هافبک های صبا با تکروی بیش از حد نا کام بود.هافبک های صبا مانند آدم های نا بینا بازی میکردند و در کل صبا برنامه ی ویژه و خاصی از خود نشان نداد.
پاختاکور:
این تیم نیز مانند صبا در دقایق ابتدایی کاملا بی هدف و سر در گم نشان میداد اما پس از دقیقه ی 15 که صبا دو حمله ی ناقص به سمت دروازه ی آنها داشت بازی را در دست گرفت و با استفاده از پاس های متعدد خط هافبک صبا را خسته کرد که این امر منجر به اخراج یوسفی از بازی شد.
ازبک ها به راحتی و با چند پاس ساده به محوطه ی جریمه ی صبا نزدیک میشدند که عمده ی حرکت آنها از سمت چپ و توسط آندریف بود.ضمنا فراموش نکنیم که سویونوف نیز در سمت چپ خیلی خوب آندریف را یاری میکرد و به نظر من نفوذهای خوب آندریف ناشی از اعتمادی بود که او به پشت سر خود داشت.
هافبک های این تیم به سادگی پشت سر اسدی نا آماده را نشانه میگرفتند و پاس های خود را به آندریف میرساندند.ضمن این که هافبک های این تیم با دوندگی و پرسینگ بی امان خود اجازه ی هر گونه حرکت و بازی سازی را از هافبک های صبا سلب کرده بودند.

نیمه ی دوم:
صبا باتری:
خط هافبک صبا که با اخراج یوسفی همان توان کم نیمه ی اول خود را نیز از دست داده بود دراین نیمه نیز حرفی برای گفتن نداشت.تکروی های دیوانه کننده ی خیری، پاس های بد نوری و فاصله ی زیاد بین بازیکنان خط هافبک و نیز فاصله ی زیاد آنان با مهاجمین از علل نا کامی صبا در حمله بود.همچینین تعویض عادل کلاه کج کاملا به ضرر صبا شد و این تیم با خروج این بازیکن عملا میانه ی میدان را از دست داد.
دفاع صبا هم که روز کابوس واری را پشت سر گذاشت و بارها و بارها اجازه نفوذ از مرکز و جناحین زا به ازبکها و به خصوص گیرنیخ داد.دفاع صبا و به خصوص اسدی گویی آمده بودند که بازی را از نزدیک نظاره گر باشند.ترجیح میدهم بیش از این در مورد دفاع صبا صحبت نکنم چون بازی،خود گویای همه چیز بود.
و این تیم پس از خوردن گل دوم دیگر هیچ چیز برای گفتن نداشت.
پاختاکور:
این تیم همانند نیمه ی اول در نیمه ی دوم نیز به بازی خوب خود ادامه داد.هافبک های این تیم کاملا بازی را در اختیار داشتند و انگار در مرکز زمین قصدداشتند قدرت خود را نشان دهند.
این تیم با یک ضد حمله ی طوفانی که دروازه بان آنها آغاز کننده ی آن بود و حرکت خوب گیرنیخ و پاس جالب توجه او با سینه برای تاجیف و فرار فوق العاده ی این بازیکن راه گلزنی به صبا را به همگان نشان دادند.
فقط و فقط در این بازی باید از بازی بی نقص هافبک های این تیم تجلیل کرد که بازی را در اختیار خود داشتند.آنها با تعویض منطقه ی بازی،پاس های پر شمار،حفظ توپ و پرسینگ بازی را در اختیار داشتند و با نفوذ های خوب خود به راحتی به دروازه ی صبا میرسیدند و خطر ایجاد میکردند.انصاف حکم میکند از بازی خوب گیرنیخ نیز تقدیر شود که بارها خود و سایر بازیکنان پاختاکور را در موقعیت گلزنی قرار داد.این بازیکن در این بازی همه کار کرد و فقط صبایی ها با خطا وی را متوقف کردند.
بازیکنان پاختاکور بدون این که مدافعانشان نفوذ کنند به هدف خود یا حتی چیزی بیش از آن رسیدند و تمرین خوبی برای روشهای تهاجمی خود انجام دادند و در نهایت با دست پر از قم به ازبکستان بازگشتند.

نتیجه نهایی: صبا باتری ایران 0-2 پاختاکور ازبکستان

توضیحات:حقیقتا آنالیز بازی همزمان با تماشای زنده ی مسابقه سخته و آنالیز کامل و واقعی نیاز به تمرکز کامل و دیدن چند باره ی فیلم بازی داره که من اصلا امکان و وقت این کار رو ندارم.اگر این آنالیزا مشکلی داره(که قطعا داره)به بزرگی خودتون ببخشید.
ضمنا دوستان،اگه کسی مایل به کمک به من هست،من شدیدا به یه همکار احتیاج دارم،لطفا اگه کسی میتونه دریغ نکنه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
با این بازی اسفناکی که امروز صبا از خودش نشون داد مشخص کرد که تیمای ایرانی حاضر تو این دوره هنوز شخصیت آسیایی ندارن به نظر من واسه این که ایرانی ها قهرمانی تو این لیگو تجربه کنن هرسال باید سه تیم پرسپولیس،استقلال و سپاهان تو این لیگ حاضر باشن تا بیش از پیش تو این مسابقات تجربه کسب کنن به دلیل این که هم منابع مالی مناسب دارن نسبت به تیمای دیگه هم تماشاگر زیاد،امروز حاضرین تو ورزشگاه یادگار امام به 4000 نفر هم نمیرسید چند تیم دیگه ی لیگ هم دنبال سهمیه ی چهارم باشن الان وضعیت لیگ ایران اصلا مناسب نیست.مطمئن باشین فصل آینده ی این رقابت ها ذوب آهن بد تر از صبا گند میزنه فقط خدا کنه دیگه مس سهمیه نگیره که آبروی فوتبال ایران به طور کل میره

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
استقلال هم تو آسیا به جایی نمیرسه این تیم واسه آسیا نیست واسه لیگ ایرانه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
استقلال هم که دیگه عملا حذفه. چی فکر می کردیم چی شد...................

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال

استقلال هم که دیگه عملا حذفه. چی فکر می کردیم چی شد...................

پرسپولیس میره بالا !!!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
به پرسپولیس چیکار دارم من؟ پرسپولیس واسم مهم نیست می خواد بره می خواد نره مفت چنگ طرفداراش

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حالا دو تا باخت که دیگه اینجوری حرف زدنو نداره...

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
از 4 تیم ایرانی کلا 1 تیم (یا پرسپولیس یا سپاهان ) می ره بالا که اونم مرحله بعدش حذف می شه و والسلام بعد از روشدن درخشش علی آبادی در المپیک و بعد تیم ملی حالا نوبت اینه که همه بفهمند تو آسیا علی آبادی چقدر کار کرده !

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
امروز روز انتقام فوتبال ايرانه بعد از باخت استقلال به تيم ششم قطر حالاپرسپوليس بايد آبرو داري كنه و صداي مبروك مبروك عربها رو ببره سپاهان هم مي تونه با بردش تو ازبكستان فوتبال ايران وزنده كنه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
قرمز آسیایی

پرسپولیس زلزله،همینه،همینه

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

ما كه رفتيم آسيا :2mo5pow: لنگيا!

:دی: :دی: :دی:

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
سپاهان خیلی خوب بازی کرد واقعا لایق گرفتن امتیاز بود ! چون بنیاد کار خیلی قویه ! پرسپولیس هم با کریمی زمین تا آسمون بی کریمی فرق می کنه درست مثل اینکه اگر کریمی در تیم ملی بود ایران می برد این پاس های عالی کریمی دستاورد بازی در بایرنه !

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال

ما كه رفتيم آسيا :2mo5pow: لنگيا!

:دی: :دی: :دی:

بی کریمی تیم ملی از امارات هم می بازه

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
اگه راستشو بخواین من فکر می کنم سپاهان تا حالا بهترین نماینده ایران بوده بنیادکار رو تو خونه با اون همه ستاره متوقف کردن انصافا سخته بازی قبلیش هم اگه بنگر دقیقه 15 اخراج نمی شد سپاهان می بردش پرسپولیس هم با این که گروهش گروه خیلی اسونیه ولی انصافا خوب کار کرد

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

بی کریمی تیم ملی از امارات هم می بازه

استقلالي هستما
فكر كج نكني !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
احمدرضا من از تو انتظار نداشتم!!! مصاحبه قلعه نویی تو فرودگاه خیلی خنده دار بود.خواب خواب بود. میگفت سه تا بازی مونده دوتاش تهرانه،9امتیاز میگیریم میریم بالا!!!!!!!!!! ولی من انصافا از بازی ازبکا و نوع سرمایه گذاریشون تو فوتبال لذت میبرم...بازیکنای خارجی ای که خریدن خیلی با کلاس و خوبن این راموس که امروز بود تو تیم،سری قبل هم یه مهاجم شیلیایی داشتن به اسم ویلا نوئه وا، خیلی قشنگ بازی میکرد اصلا انگار همه چیشون حرفه ای شده،جو ورزشگاه هاشون،تیماشون،فیلمبرداریشون. تو این 4 تا بازی که تو این دو روز نشون داد،فیلمبرداری قم که هیچی، تعطیل.فیلمبرداری قطر هم ضایع بود ولی انصافا فیلمبرداری آزادی عالیه ازبکا هم خوب بودن البته این تقصیر AFCئه که استاندارد نمیذاره واسه فیلمبرداری هاش

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

احمدرضا من از تو انتظار نداشتم!!!

لابد انتظار داشتي بيام لنگ در و پنجره ماشين بشم ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
الغرافه دقیقه ی 93 یکی خورد و با این حساب پرسپولیس حتما می ره بالا و اگه بتونه توی ازادی الشباب رو ببره به عنوان صدرنشین می ره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی