پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رئال مادرید 0 - یوونتوس 2 (دور برگشت مرحله گروهی جام باشگاهای اورپا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
185 پاسخ برای این موضوع

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
پسر خوب واقعیت هم چیزه خوبیه . همونطور که شانس ما تو زمین خودمون برای برد بالا بود . شانس رئال دو برابر ماست ولی امیدوارم از روزایه بده رئال باشه

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
هر چقدر هم تو چند بازی اخیر خوب بازی کرده باشیم این بازی فرق میکنه فکر کنم تو این بازی خط دفاعی چند برابر بازی قبل تحت فشار باشه و مولینارو و گیریگرا نخواند از اون اشتباهات قشنگشون بکنند رئال برای این بازی خیلی برنامه داره

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
یووه نباید دفاع کنه یووه نباید زیر توپ بزنه یووه نباید به فکر مساوی باشه یووه نباید الکسو تعویض کنه یووه نباید مارکو رو تعویض کنه یووه نباید بزاره پاول خسته بشه یووه نباید به فکر سانت از جناحین باشه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فکر نمی کنم خیلی فرصتی واسه ارسال از جناحین پیش بیاد یعنی اصلا ً عاقلانه نیست چنین کاری به احتمال خیلی زیاد رانیری به فکر اینه که قبل از هر چیز تیم رو واسه خارج شدن و گل نخوردن از فشار اولیه رئال آماده کنه مطمئنا ً رئال با شروع بازی فشار زیادی خواهد آورد من با توجه به فوتبالی که رانیری دوست داره بازی کنه و اگه هافبک های دفاعیمون آماده باشن می تونیم برنامه هایی داشته باشیم من فکر می کنم اگه مدافعین کناری رو عقب نگهداریم و البته به کمک هافبک های کناری یعنی اینکه مولینارو و گریگرا از نفوذ صرف نظر کنن و ندود و هافبک سمت راست هم به این دو کمک کنن همچنین با بودن دو هافبک دفاعی آماده که یکی قطعا ً سیسوکو خواهد بود می تونیم به ارسال های از عمق خط میانی دلخوش کنیم اگه زانتی آماده رو واسه این بازی داشتیم می تونست کمک خیلی بزرگی باشه با توجه به خلاقیت دو مهاجممون یعنی الکس که قطعا ً پشت سر آمائوری مهاجم اول توپ خواهد زد می تونیم از این ارسال ها استفاده کنیم خوشبختانه آمائوری بازیکنیه که اگه توپ مناسب بهش برسه می تونه یکتنه به دروازه حریف برسه این سیستم رو رانیری توی اکثر دیدارهای پیش فصل امتحان کرد و جواب داد نمونه بارزش دیدار با دورتموند اگه اشتباه نکرده باشم **

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
به نظر من باید با این ترکیب بازی کنیم چون رئال توضد حمله فوق العاده شکننده است: مانینگر صالح حمیدزیچ کیه لینی لگروتالیه ملبرگ گریگرا ندود سیسکو تیاگو دلپیرو آمائوری این طوری تمام راههای نفوذ ومی بندیم تو ضد حمله یا ضربات ایستگاهی به گل می رسیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خبر خوب اینه که توی سایت یوونتوس رانیری خیلی تعریف تیاگو رو داده،اگر سیسوکو و تیاگو بازی کنند بار دفاعی یووه خیلی خیلی بالاتر میره. تیاگو اگر بد نباشه توی حملات خلاقیت نداره.ولی توی دفاع کردن عالیه.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
سیستم 5 دفاعی بدرد این بازی و در کل بدرد نمی خوری می شه هافبک ها رو بیشتر کرد اما دفاع 4 کافیه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
90 درصد ترکیب اینه : مولینارو کیه لینی لگروتالیه گریگرا ندود سیسوکو تیاگو کامورانزی دلپیرو آمائوری بین کامورانزی و مارکیونی فقط باید دید. به نظر من یووه 1 نیمه تحمل کنه رئال سراسیمه میشه،بعدش می تونه روی ضد حملات به گل برسه چون اونوقع مدافع های کناریشون میان جلو. برای اینکار بازیکن سرعتی مثل جووینکو لازمه که عمرا فردا بازی کنه !!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
واقعا ً تیاگو کار تخریب طراحی رم رو از زمین خودشون به خوبی انجام می داد واسه این بازی فکر نمی کنم انقدر اجازه جلو رفتن داشته باشه ولی در حال حاضر بهترین گزینه ست

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
ترکیب خوبیه. به قول رضا اگه یه نیمه طاقت بیارن، اوضاع فرق میکنه. فقط وسط میدون یووه یه نمه میلنگه.

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
رئالیها معمولا تو 30 دقیقه اول هر بازی گل زدن تو زمین خودشون... سیستم 5 دفاعم یعنی شکست چون به هر حال یه جا کم میارن استفاده از کامو تو نیمه دوم میتونه کار خوبی باشه چون هم تکنیک داره و هم سرعتو هم سانترهای عالی استفاده از جووینکو بخاطر تجربه کمش چندان عاقلانه نیست اگه میشد از زانتی استفاده کرد خیلی خوب می شد چون برعکس تیاگو پاسهایخوبی میتونه بده

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

یووه نباید زیر توپ بزنه
یووه نباید به فکر مساوی باشه
یووه نباید الکسو تعویض کنه
یووه نباید بزاره پاول خسته بشه

با اینا کاملا موافقم...!

من فکر می کنم که خب، خیلی از بازیکنامون فوق العاده خسته اند... و این مسئله خیـــلی خطرناکه! خیـــلی!
از طرفی، این یووه ای که من می بینم، شدیدا جنگنده است و من مطمئنم که بازیکنا، با تمام وجود بازی میکنن...و این مسئله ی انگیزه و اینا می تونه این امید ــُ به من بده که بازی ــُ مساوی کنیم...
ولـــی رئالم تو برنابئو حسابی ترسناک می شه! مخصا که بازی رفتم باختن و الان مثل یه شیر زخمی می مونه [یوهوهو ! داشتین جمله رو!!؟! ;D ] 
به علاوه، باید به این مسئله هم فکر کنیم که دیگه بازی تو تورین نیس که تماشاگرا کانا رو هو کنن، و اونم اصلا نتونه کاری کنه.....کانا با یه روحیه ی خیلی خوب میاد تو زمین.... استایل ـِـ اینجوری که میاد روی همه رو کم کنه و اینا...
*به نظرم اگه  دفاعمون و منینگر،بتونن  دووم بیارن و گل نخوریم، شاید الکس و آمائوری بتونن تو یه سری موقعیتای کاملا فرصت طلبانه، دروازه رئال ـُ باز کنن...
*اینم که رانیری چه تعویضایی می کنه، خیلی مهمه... شاید خروج ندود وسطای بازی و ورود یه بازیکن جوون و پرانرژی بد نباشه...البته این در صورتیه که ندود واقعا خسته نشون بده!
*البته من هیچ ایده ای برای مهار نیستلروی ندارم واقعا... مدافعا هم  باید شدیدا مواظب محل خطا کردناشون باشن، حتی یه ضربه آزاد هم می تونه خیلی خطرناک باشه..خودِ رافا به تنهایی می تونه کارمونو تموم کنه! پس، امیدوارم سوتی ندن...اصلا کلا فکر می کنم ک تو این بازی خط دفاعمون حسابی محک می خوره...
*یووه نباید با فکر دفاع کردن بره تو زمین... اگه زیاد تحت فشار قرار بگیریم، حالا هر چقدرم که مدافعامون و دروازه بانمون خوب باشن[که نیستن! و واقعا جای بوفون خالیه! ] ، بازم رئال تیمی نیست که نتونه از یه عالمه موقعیتی که واسش ایجاد شده استفاده کنه، و حتما می زنه!
***به امید برد ! ;D

**

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
رئال توي دو موقعيت بازي خيلي خطرناكه 20 دقيقه‌ي اول و 15 دقيقه‌ي آخر.اكثر مواقع توي اين دو تا تايم خوب بازي مي كنن و در بقيه مواقع فقط حمله هاي نصفه و نيمه اي دارن.اكثرا توي اول بازي يا آخر بازي گل زدن و همين يعني اينكه اگه اول بازي رو خوب نگهداريم مي تونيم توي 45 دقيقه‌ي وسط(يعني سي دقيقه‌ي دوم نيمه اول و 15 دقيقه‌ي اول نيمه‌ي دوم ) فشار وارد كرد اما در واقع ديگه بايد نسبتا آروم تر بازي كنيم.از طرفي بايد با توجه به مدل دفاعي رئال(فيزيكي دفاع كردنشون) ازشون خطا بگيريم و حساب كنيم روي جادوي ضرزبات الكس...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم اسامی بازیکنانی که به اسپانیا خواهند رفت کیه لینی - ملبرگ - امائوری - یاکوئنتا - دل پیرو - ندود - کیمنتی - منینگر - کامورانزی - مارکیزیو - جووینکو - سیسوکو - مولینارو - دچلیه - تیاگو - مارکیونی - لگروتالیه - نوکی - کاستلیا - روسی و اریائودو

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه زانتی و نه گریگرا ! وای ! ملبرگ سمت راست بازی خواهد کرد ! حسن هم مصدومه ! کامورانزی اگر بازی کنه و قرار باشه دفاع کنه همون 20 دقیق اول اخراح میشه !!! :D نیمه اول رو باید با مارکیونی شروع کنه رانیری ! فقط باید دعا کرد ملبرگ مثل مولینارو منقلب بشه و خوب بازی کنه،وگرنه با بازی که ملبرگ اخیرا کرده اون سمت به کلی نابوده !

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
به نظر من کامو از اول باشه بهتره. هم فاکتور تجربه رو داره و هم حفظ توپ بهتری داره. تو بازیهای حساس من رو کامو حساب میکنم. بهتره ترکیب اولیه آهنین باشه. نیمه دوم مارکیونی موثرتر میتونه باشه. کامو تو خطا گرفتن تبحر داره و این میتونه بازی رو اروم کنه... به قول خودتون خوراک الکس هم جور میشه!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

کامورانزی اگر بازی کنه و قرار باشه دفاع کنه همون 20 دقیق اول اخراح میشه !!! :D

اين يه تيكه خيلي خوب اومدي اين مائورو اصلا جنبه دفاع كردن رو نداره ;D

من بر خلاف اكثريت بچه ها نظرم اين هستش كه بازي يا مساوي يا به نفع يووه تموم ميشه

رئال توي دو موقعيت بازي خيلي خطرناكه 20 دقيقه‌ي اول و 15 دقيقه‌ي آخر

اين كاملا درسته تو بازي قبلي با يووه هم همين بودش البته تو دقايق اول يوونتوس چون تو زمين خودش بود فشار از جانب رئال كم و بيش احساس شد

رئال مياد كه انتقام بگيره اما يوونتوس تيمي كه با وجود داغون بودن هم جلوي رئال يه تيم برنده هستش

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من حتی ترجیح می دم مارکیونی به عنوان دفاع راست بازی کنه و کامو هافبک راست اما ملبرگ توی زمین نباشه! در صورت حضور ملبرگ در زمین احتمال گل خوردن یووه از اون ناحیه خیلییییی زیاده

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب با تحلیلی که من برا خودم کردم میتونیم برنده بازی باشیم ...........I HOPE

ما باید با روش همیشگی 2_4_4 وارد زمین بشیم ...

بازیکنانمون باید با تمرکز و دقت بالا بازیی کنن .....

در 10 _15 دقیقه اول بازی باید نفس رئال رو بگیریم و نزاریم به دروازمون نزدیک بشه (کاری که با رم در نیمه دوم کردیم ...) و از همون اول بازی باید 2_1 دو حمله کنیم که رئال فکر نکنه برا تساوی اومدیم ....

خط دفاعی باید به مانند تمامی بازی ها با بیشترین دقت افساید گیری کنه ...

نباید تحت تاثیر هوادارای حریف قرار بگیریم ...

نباید خود رو از پیش باخته بدونیم و باید با ایمان به خود وارد زمین بشیم .......

واینم ترکیب ایده ال من هست ...(با توجه به مصدومان)

تبصره : کامورانزی نیز میتواند در این دیدار بازی کند به شرط انکه همان مائوروی گذشته شود
                                    منینگر

مولینارو            کیلینی              لگروتالیه          ملبرگ

ندود            سیسوکو              تیاگو              مارکیونی

دل پیرو            امائوری

در ضمن بازیکنای ما تو بازی پیش فصل با منچستر نشون دادن که تحت تاثیر هوادار های حریف نیستن ......

باید با دقت یار گیری کنیم تا کسی از اون فضاهای ازاد استفاده نکنه ..........

و در اخر به نظر من پیستونهای ما نقش بسیار زیادی در این دیدار خواهند داشت ....................

تبصره 2 : ملبرگ جواب منتقدان را خواهد داد ...........I HOPE

امید چیز خوبی و شاید بهترین چیزها و چیزهای خوب هیچ گاه نخواهند مرد ........شاید منظور حرفام رو متوجه نشید ولی نگران نباشید .....چون در اینده به ان خواهید رسید..................................................................................................

**

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

این هم اسامی بازیکنانی که به اسپانیا خواهند رفت

- مارکیزیو -

!!!!!!

رضا تو تاپیک مصدومها زده مارکیزیو نمیرسه !!!! چجوری بردنش ؟ :-\

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی