پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رئال مادرید 0 - یوونتوس 2 (دور برگشت مرحله گروهی جام باشگاهای اورپا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
185 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

صالی هم مصدومه ! گیجی ها ;D

بابا اونقدر مصدوم میدیم دیوانه شدم ! شیرین هفته ای 2-3 تا مصدوم رو میدیم !

خدا کنه فردا مولینارو و ملبرگ گند نزنن ! پاشنه آشیل تیم بدون شک این دوتا هستند .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
داور بازی وینک شد که سابقه اشتباهات معروف داره! پارسال بازی لیورپول و آرسنال قضاوت خوبی نداشت و یه پنالتی 100 درصد برای آرسنال نگرفت. مسئله اینه که این بابا هلندیه ! و وقتی به رئال نگاه می کنیم (فن نیستل روِی،روبن،اشنایدر،فندرفارت،درنته...) آدم حس می کنه وینک برای تیم ملی کشورش سوت خواهد زد :D

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
منتظرم اینبار الکسی از روی ضربه آزاد دروازه کاسیاس رو باز کنه! وای وای وای!اگه اینجور بشه خدا رو هم بنده نیستم! خونه رو منفجر میکنم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ولی من بیشتر دوست دارم کاناوارو رو چند باری ضایع کنه ! (ول کن یقه رو بابک ;D )

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

ولی من بیشتر دوست دارم کاناوارو رو چند باری ضایع کنه !

(ول کن یقه رو بابک ;D )

نه بابا الکس و فابیو رفیق فابریکن همدیگر رو ضایع نمیکنن ;D

اصلاً بتوچه ! ایشاا... فردا الجزیره تغییر فرکانس بده و شبکه 3 هم برات برفک بشه تو کف بازی بمونی ;D

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من دوست دارم ملبرگ یه گل کاناوارویی با سر بزنه :P (دفاع رو جمع کنه هم ازش راضیم)

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
رانیری : " رئال قدرتمند است , ولی یوونتوس آماده "

[img width=480 height=315]http://d.imagehost.org/0658/1_29.jpg[/img]

تصویر

تصویر

تصویر

+

تمرینات آماده سازی یوونتوس در برنابئو :

آمائوری: " برای پیروزی به میدان میریم "

[img width=480 height=319]http://d.imagehost.org/0487/5_2.jpg[/img]

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

**

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
امروز روز موعود است امیدوارم یووه بدون استرس وبایک بازی منتقی رئال واز پیش رو برداره .به نظر من امروز دفاع نقش پررنگی وتو بازی ایفا می کنه ضد حمله وضربات ایستگاهی راههائی که یووه می تونه ازاون بیشترین بهره رو ببره گرفتن سرعت بازی -از کار انداختن هافبکهای حریف وبستن راههای نفوذمهاجمان همچنین حمایت از یار نزدیک به خود باعث موفقیت تواین بازی مهمه .امیدوارم فردا باهم جشن پیروزی بگیریم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مثل اینکه په په نمی رسه و فن نیستلروی قطعا می رسه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس اگر 90 دقیقه مثل نیمه اول بازی مقابل رم بازی کنه حتما می بره! من خیلی خوشبینم که امشب نتیجه خیلی خوبی به دست میاد.با توجه به آمادگی بازیکن هایی مثل الکس و کامو و ندود خیلی دور از ذهن هم نیست

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
من بیشتر از جو سنتیاگو و منینگر میترسم...به نظرم با توجه به اینکه رئال برا حفظ ابرو و انتقام میاد خیلی امشب گرفتن تساویم سخت باشه ولی از یه طرفم اکثرا یووه از رئال بد حال گیری میکنه! ;D

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
امشب بر خلاف تمام بازی های بزرگ یووه که استرس داشتم احساس راحتی دارم شاید به خاطر این باشه که فکر می کنم کی مثل الکس هست که تو یک لحظه همه چیزو درست می کنه به امید پیروزی یا کمش مساوی سگ خورد!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کالدرون گفته حس می کنه این بازی یه بازی تاریخی خواهد بود !

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال

کالدرون گفته حس می کنه این بازی یه بازی تاریخی خواهد بود !

و شب بد بختی و نگون بختیشون

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
الان که چند تا بازیه یووه داره میبره اینطوری شدین! اونوقت که هنوز رو غلطک نیفتاده بود شما احساس بدی میکردین من خودمو خفه میکردم که بابا صبر داشته باشین. حالا که چند تا برده حس پیروزی دارین! ;D اما من میخوام مقابلتون وایسم و بگم: ما این بازی رو نمی بریم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يووه برگشته به حالت روتين خودش.يعني همون تيمي كه پارسال سوم شد.(نه قهرمان ادوار گذشته‌ي سي ال و سري آ)ازش انتظار برد نمي ره اما مساوي رو مي تونه كسب كنه.هرچند كه اگه دروازه بان مطمئن تر و دفاع مسحكم تري داشت غير از برد ازش انتظاري نبود..

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
رئال نیاز به پیروزی داره و این کار را خیلی سخت میکنه

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
متشكريم "الكس" !

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
سكوت فروم رو فرا گرفته اما گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل ايول كاپيتان ايول

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
وااااااااااااااای مرسی الکسییییییییییییییی !! من بدجووووووووووووووووووری استرس دارم !!! دارم می لرزمو بازیو می بینیم :D وقتی گل رو زدن با اینکه انگشت پام اینقدر درد بود که نمی تونستم راه برم بلند شد چند قدم لنگیدم و دیدم کاری از دستم بر نمیاد دوباره نشستم :D:D دفاع تیم هم عالی بود ! خیلی خوب بودند،کیه لینی که رائول رو قورت داده :D فن نیستلروی هم تا الان محو بوده. ملبرگ ! باورم نمیشه ملبرگ اینقدر عالی بازی می کنه. خیلی خوبه ! عالیه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی