پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رئال مادرید 0 - یوونتوس 2 (دور برگشت مرحله گروهی جام باشگاهای اورپا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
185 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
چهارشنبه 15 ابان (ساعت 23 به وقت تهران)
بازی چهارم مرحله گروهی جام باشگاهی اروپا
رئال مادرید-یوونتوس(سنتیگو برنابئو)
جدول گروه H
1 یوونتوس 7
2 رئال 6
3 باته 2
4 زنیت 1

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
خوب اما بازی رئال - یوونتوس : از این کانال ها: C+ Sport (France) CT2 ORF 1 Premiere Sport Portal RAI Due SF 2 Sky Sports Interactive Sport 5 Telekanal Sport TSR 2 که باز هم اضافه خواهد شد. جزئیات بیشتر در تاپیک پخش زنده.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
با برد امشب خیلی روحیه تیم و طرفدارا بالا رفته و همه امیدوار هستیم تو مادرید نتیجه مناسبی بگیریم . یجورایی الان سطح توقعات از یووه دوباره بالا رفته ولی باید توجه کرد رئالی که چهارشنبه شب جلوی یووه بازی میکنه دیگه اون تیم دو هفته پیش نیست و مطمئناً تو سانتیاگو برنابئو به دنبال هر 3 امتیاز هستش و کلاً بازی خیلی خیلی سختی هستش و فقط با صبر و حوصله میشه از مادرید نتیجه گرفت . البته تو سالهای اخیر همیشه دو تیم برنده بازیهایی بودن که میزبان بودن و اگر اینطور باشه باید منتظر برد رئال بود ! ولی یووه اگر همین تیم سرحال 10 روز اخیر باشه بدون شک میتونه رئال رو اذیت کنه و با دست پر از مادرید برگرده .

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

با برد امشب خیلی روحیه تیم و طرفدارا بالا رفته و همه امیدوار هستیم تو مادرید نتیجه مناسبی بگیریم . یجورایی الان سطح توقعات از یووه دوباره بالا رفته ولی باید توجه کرد رئالی که چهارشنبه شب جلوی یووه بازی میکنه دیگه اون تیم دو هفته پیش نیست و مطمئناً تو سانتیاگو برنابئو به دنبال هر 3 امتیاز هستش و کلاً بازی خیلی خیلی سختی هستش و فقط با صبر و حوصله میشه از مادرید نتیجه گرفت .

البته تو سالهای اخیر همیشه دو تیم برنده بازیهایی بودن که میزبان بودن و اگر اینطور باشه باید منتظر برد رئال بود ! ولی یووه اگر همین تیم سرحال 10 روز اخیر باشه بدون شک میتونه رئال رو اذیت کنه و با دست پر از مادرید برگرده .

نه نه نه نه نه نه اشتباه نکن بابک جان !!!!!

این بار فرق داره من دوست دارم ببریم و %100 امید وار هستم و اگه بخواهیم فکرمون رو مشغول گذشته کنیم .............!!!!

پس تو هم امید وار باش ..... :D

تازه عشقتم احتمالا با رئال میرسه خوشحال باش و البته امید وار !!!!!!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
رئال به احتمال خیلی زیاد بازی رو می بره.. چون یونتوس باید زیر فشار باشه و معلوم نیست که بتونه جواب بده زیر این فشار خط دفاعی و دروازه بان یا نه؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
اگه بوفون بود که عالی می شد. منینگر تو بازی فراز و نشیب هایی داره که خطر آفرینه. مثل اوائل نیمه دوم بازی با رم که دفاع توپ رو رو به عقب فرستاد تا منینگر توپ رو بگیره اما انگار که فکرش جای دیگه بود و گریگرا رسید و توپ رو به کرنر زد.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من اصلاً نتیجه رو پیش بینی نمیکنم و حتی احتمال برد یووه رو به اندازه رئال میدونم ولی حرفم اینه که یکی از سخترین بازیهای فصل رو پیش رو داریم و رئال مطمئناً دیگه رم و بولونیا نیست و با همه قوا میاد تا نتیجه بازی رفت رو جبران کنه و خطر زنیت رو از خودش دور کنه و به صد جدول برگرده . بنظرم باید رانیری راهکاری رو برای مهار فن نیستروی و شوت های راه دور اسنیدر و فن درفارت داشته باشه و البته راهی برای عدم نفوذ راموس و مارسلو یا هاینزه از دو جناح طراحی کنه . بنظرم تو این بازی با توجه به ضعف در دو سمت خط دفاعی خیلی مورد هجوم رئالی ها قرار میگیریم و عمده حملات اونها از این دو جناح خواهد بود .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
امیدوارم اگه قراره این بازی رو ببازیم طوری نبازیم که روحیه تازه تزریق شده به تیم از بین بره

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
حتی مساوی توی سنتیگو برنابئو نتیجه عالی هست

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

حتی مساوی توی سنتیگو برنابئو نتیجه عالی هست

مساوی تو سانتیاگو برنابئو برای هر تیم تو دنیا حکم برد داره

مخصوصا وقتی تو خونه برده باشیش!

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
بردن یا مساوی تو برنابئو خیلی سخته با این همه مصدوم یووه 2-0 یا 3-1 میبازه.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

بردن یا مساوی تو برنابئو خیلی سخته با این همه مصدوم یووه
2-0 یا 3-1 میبازه.

شما وقتی این طوری حرف میزنی من امید وارتر میشم و امیدم بیشتر میشه ..............

پس لطفا تعداد گل های رئال رو بالاتر پیش بینی کن که من امیدوار تر شم .....

ممنون

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

اگه بوفون بود که عالی می شد. منینگر تو بازی فراز و نشیب هایی داره که خطر آفرینه.
مثل اوائل نیمه دوم بازی با رم که دفاع توپ رو رو به عقب فرستاد تا منینگر توپ رو بگیره اما انگار که فکرش جای دیگه بود و گریگرا رسید و توپ رو به کرنر زد.

اتفاقا من کاملا نظرم با شما فرق داره!!!!!!!!!!!

من عاشم جیجی هستم !!!! :-* ولی .... :o

باید بگم که باتوجه به مدافعان ما باید یکی مثل منینگر باشه که مدافعان خیلی حواسشون رو بیشتر جمع کنن و فکر نکنن که چون جیجی پشتشون هست بیخیال بازی کنن !!!!!

هر چند که من هم دوست دارم زودتر برگرده ولی تا روز برگشتش دلیل خوبی ...!! ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
رئال جلوی بازیکنان سرعتی و کلاً تیمهایی که سریع بازی کنن ضعف داره و بخصوص دفاعش خیلی راحت باز میشه . بازی با آلمریا رو هرکی امشب دیده باشه به صراحت دیده که چقدر دفاع رئال جلوی بازیکنان سرعتی کم میاره و باز میشه . بنظرم مارکیونی خیلی بدرد یووه تو این بازی میخوره و حتی میشه از جووینکو هم برای دقایق پایانی که رئال خسته هم هستش استفاده کرد .

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
بازی رو میبازیم چون برد زیاد هم مهم نیست

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
ولی من هنوز هم امید وارم ...............!!!! چون هیچ وقت دوست ندارم از قبل بازنده باشم ............... ما از هیچ تیمی حراسی نداریم !!! >:(

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اینم ترجمه ی مطلب یوفا (به دلایلی سعی میکنم مطلب رسمی بنویسم ;D ) یوونتوس بعد از پیروزی سخت در تورین حالا توانسته است صدر جدول گروه H را بدست بگیرد.تا در دور بازگشت بازی ها نبرد سخت برای صدرنشینی ادامه پیدا کنید.چون با تساوی بوریسف و زنیت تقریبا 2 سهمیه صعود به 2 قهرمان سابق لیگ قهرمانان خواهد رسید و حالا رقابت برای صدر جدول است. گل های زود هنگام دلپیرو و آمائوری در ابتدای هر نیمه رئال را دست خالی در سفر به ایتالیا نگه داشت.گل دقیقه 66 رود فن نیستلروی عقب ماندگی را کمی جبران کرد،ولی یوونتوس به سختی در زمین خودی به دفاع مشغول شد.و این باعث شد کهکشانی ها با 6 امتیاز و یک امتیاز کمتر از بانوی پیر در مکان دوم جدول قرار بگیرند. به استثنای باخت 2-1 به رم در مرحله ی اول حذفی در لیگ قهرمانان فصل قبل،رئال مادرید هر 5 بازی رسمی قبل خودش مقابل ایتالیایی ها در سانتیاگو برنابئو را برده است.آخرین باخت رئال در برنابئو به ایتالیایی ها باز هم مقابل رم بود که در فصل 2002-2003 در مرحله ی گروهی به 1-0 از رم شکست خوردند و رکورد 13 بازی بدون باخت در لیگ قهرمانان آن ها متوقف شد(11 برد و 2 مساوی) این بازی پشت سر هم یوونتوس و رئال باعث باز زنده شدن رقابت دو تیم در سال های اخیر میشود که "در مجموع موفقیت های این دو تیم" در "لیگ قهرمانان" 7 بار فینال را دیده اند و 4 بار جام را بالای سر آوردند.از 5 باری که یوونتوس در اسپانیا با رئال بازی کرده فقط 1 بار موفق شده اند این تیم را شکست دهند.درحالی که هر چهار بازی دیگر به نفع مادریدی ها بوده است.و در هر 5 بازی تنها یک گل برنده را از بازنده جدا کرده است. در آخرین دیدار این 2 تیم در سانتیاگو برنابئو،رئال با تک گل هلگرا پیروز شد ولی این یوونتوس بود که در بازی خانگی 2-0 پیروز شد و به مرحله ی بعد رفت،درواقع با توجه به بازی های رفت و برگشت،این یوونتوس است که پیروز 2 دیدار قبلی با رئال بوده است.ولی در حال حاضر از لحاظ آماری هم چیز به نفع اسپانیایی هاست،یوونتوس از 19 دیداری که در اسپانیا برگزار کرده،13 بار بازنده بوده و فقط 2 بار پیروز بوده است. شاید بهترین پیروزی یوونتوس مقابل رئال،بازی نیمه نهایی فصل 2002-2003 بود که یوونتوس در ابتدا 2-0 در ایتالیا پیروز شد،و در بازی برگشت،تک گل ترزگه باعث بی ثمر شدن گل های روبرتو کارلوس و رونالدو شود.در فینال،یوونتوس در وقت های قانونی و اضافه بازی با میلان به نتیجه 0-0 رسید ولی در ضربات پنالتی 3-2 شکست خوردند تا نتوانند این افتخار را به جمع افتخاراتشان اضافه کنند. در سال 1998 در فینال لیگ قهرمانان در امستردام رئال مادرید با تک گل میاتویچ،انتظار 32 ساله برای هفتمین قهرمانی در اروپا را پایان بخشید،در سال 95 هم یوونتوس در یک چهارم نهایی در اسپانیا 1-0 از رئال شکست خورد ولی در بازی ایتالیا 2-0 پیروز شد تا بعد با رسیدن به فینال و شکست آژاکس به قهرمانی برسند. همچنین در فصل 86-87 این دو تیم در مرحله دوم به یکدیگر رسیدند و بعد از آنکه هردو بازی 1-0 به پایان رسید این رئال بود که در ضربات پنالتی از یونتوس گذشت و تا نیمه نهایی هم پیش رفت که در آن جا بایرن مونیخ این تیم را حذف کرد. -فابیو کاناوارا مدافع رئال مادرید 2 فصل در یوونتوس بازی کرده است. -اولاف ملبرگ(رسینگ) محمد سیسوکو (والنسیا) و پولسن(سویا) قبلا در اسپانیا بازی کرده اند. -کلودیو رانیری سابقه ی مربیگری تیم رقیب و همشهری رئال مادرید یعنی اتلتیکو را دارد،و در 2 مقطع نیز مربی والنسیا بوده است. **

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این بازی رو به احتمال زیاد می بازیم. رئال با قدرت تمام میاد تا بازی رو ببره و شکست بازی قبل رو جبران کنه. مهاجمهای رئال سرعتین و تو خونه خودشون تقریبا مهار نشدنی و با توجه ضعف فاحش خط دفاعی و نبود بوفون احتمال داره تو این بازی شکست سنگینی بخوریم. جو ورزشگاه سانیاگو هم خیلی سنگین و وحشتانکه. هزاران هوادار مادریدی میان تا تمیشون رو برنده بازی کنن. من الان واکنش رسانه ها و فوتبالی ها رو بعد بازی تصور میکنم که چطوری مثل عقده ای ها تلاش میکنن تا برد رئال رو بزرگ و شکوهمندانه توصیف کنن و در مقابل یوونتوس و ایتالیا رو تحقیر کنن. خیلی ها الان دارن الان لحظه شماری میکنن تا باخت یوونتوس رو در مادرید ببینن و شروع کنن به رجز خونی خودم از بعد بازی رفت تا حالا با خیلی هاشون برخورد داشتم.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال
به نظر من اگر یووه بازی ای که با رم کرد رو تکرار کنه مسلما نتیجه خوبی خواهد گرفت البته قبول دارم که رئال و رم رو الان نمیشه باهم مقایسه کرد ولی انسجام- سرعت مناسب در انتقال توپ بین خطوط سه گانه- نظم و حداقل اشتباهات فردی و تیمی که در بازی با رم از یووه دیدیم شاخصه های مهمی است که باعث قدرت و موفقیت در هر تیمی می شود . تنها ترس من از اینه که بازیکنان ما مخصوصا جوانترها تحت تاثیر جو سنگین ورزشگاه قرار بگیرند و دست به انجام اشتباهات فردی جبران نشدنی بزنند البته در این نوع بازیهای سخت عیار واقعی تیمها مشخص می شود. رانیری باید خودی نشون بده و تیمی جسور و پر روحیه و نترس را به میدان بفرستد .

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
شما ها چتونه همه انگار دیوانه شدین.. اخه اگه یکی بیاد یه این جا نگاه بندازه نمی گه اینا چه طزفدارایی هستن که تیمشونو از قبل باخته می دونن برای شما باید دوره طرفداری بذارن.... طرفدارای المریا که امشب با رئال بازی کرد اینطوری نبودن. کمی خجالت بکشین شما ها طرفدار تیم بزرگ یوونتوس هستین تیمی که حتی سقوط به سری b از عظمت و ترسی که تو دل حریفا ایجاد می کنه کم نکرده ......شما به این فکر کنین که رئالیها الان دارن چی فکر می کنن ما تیمی هستیم الان رو خط برد و رئالیها الان تو این اضطزابن که می تونن مارو ببرن یا نه حالا شما به راحتی از باخت اونم 3-1 حرف میزنین اگه نمی تونین یه طرفدار واقعی باشین نظر ندین

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی