پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رئال مادرید(دور رفت مرحله گروهی جام باشگاهی اروپا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
144 پاسخ برای این موضوع

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
من ديگه به تاكتيك و ضد تاكتيك رانيري اعتقادي ندارم اگه اين بازي رو ببرن فقط به حساب بازيكنا ميزارم.خلاقيتشون و... مرتيكه هيچي از تاكتيك ماكتيك حاليش نميشه >:(

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
به نظرم مسخره ترین چیز اینه بگیم یوونتوس بازیکناش مصدوم بودن و نتیجه نگرفته

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
در نهایت نا امیدی امیدوارم این بازیرو ببریم در تفکرات شوستر مطمئنا پیروزی جا داره در حالی که با یک یووه بهم ریخته روبرو میشه اگه بتونیم با همون سیستمی که سال پیش مقابل رم در نیم فصل دوم ارائه دادیم بازی کنیم . امید به پیروزی هست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب طبق نوشته سایت یووه،نه کامورانزی،نه زانتی،نه زبینا به بازی نمی رسند. به لیست مصدومان یووه پولسن هم اضافه شده و به بازی نمی رسه !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

خوب طبق نوشته سایت یووه،نه کامورانزی،نه زانتی،نه زبینا به بازی نمی رسند.

به لیست مصدومان یووه پولسن هم اضافه شده و به بازی نمی رسه !

باز خوبه پولسن توی بازی مصدوم شد نه توی تمرینات!
کلا فکر نمی کنم مصدوم شدن پولسن مشکلی به وجود بیاره چون مارکیزیو به خوبی می تونه توی اون پست بازی کنه و در ضمن انگیزه بیشتری هم برای درخشش در لیگ قهرمانان مقابل رئال مادرید داره.
یوونتوس با تمام مشکلاتی که وجود داره توان مقابله با رئال رو داره.تنها چیزی که می تونه یوونتوس رو از بحران خارج کنه (به جز تغییر کادر فنی چون خیلی محتمل به نظر نمی رسه) برد توی چنین بازی هایی هست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی رئال هم دیارا و گوتی به بازی نمی رسند و توی لیست دعوت شده ی رئال نیستند.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این خط دفاع داغون چطوری میخواد جلوی نیستلروی و رائول رو بگیره.هیگواین هم که سرعتیه. اگه بازی کنه حتما گل میزنه. کلا گل خوردن یوونتوس تو این بازی حتمیه اما چندتاش معلوم نیست. به احتمال زیاد بالای 2 ست. گل هم که اگه بزنه 1 دونست اونم اگه ضربه آزادی پنالتی چیزی گیر الکس بیاد وگرنه که باید خوابشو ببینیم. کاش این بازی هم پخش نمیشد حسابی کنف میشیم.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من اعتقاد دارم نباید نگران شکست احتمالی پرگل باشیم شوستر توی مدتی که به رئال اومده نشون داده مربیه محتاطیه معمولا ً بعد از زدن یک گل به حفظ توپ پرداخته درسته که در عمل ما ضعیف تر از رئال هستیم ولی به هر حال هنوز رئال با یک یووونتوس ناشناخته روبروست درسته پیروزی های پر گل هم داشته ولی نوع بازی رئالی ها بعد از زدن گل اول که معمولا ً هم سریع زده میشه اینو نشون میده البته رئال در دقایق پایانی هم خطرناک نشون داده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ناپولی هم همینطور بود،تا دقیقه 60 محتاط بود،ولی وقتی گل رو خورد کشید جلو و فهمید هیچ خبری نیست و از همه جا راه به دروازه هست ! رئال هم باید توی احتیاط نگه داشت ! اگر شروع کنه حمله و فشار بیاره و ضعف یووه رو ببینه خطرناک میشه.

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
معلوم نیست نتیجه چی میشه ولی میدونم با این دفاع 2 گل را حداقل می خوریم امیدوارم دوباره الکس نجاتمون بده

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نه-بعد بازی با رئال کلا کادر مدیریتی باشگاه عوض خواهد شد.

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
مطمئنم پرگل نمیشه، یووه هر چی هست با تیمهای اسپانیایی خوب بازی میکنه. یادم نمیره بازی با بارسا که زالایتا حال همشون رو گرفت ;D بهتره اینطوری فکر کنیم: رئال مادرید ،یووه رو به دلیل بازیهای بدی که انجام داده دستکم میگیره و یووه بازی رو میبره ::)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کاناوارو با سایت رسمی رئال مصاحبه ای کرده و گفته : هرچند می دونم وقتی برگردم من رو هو می کنند و سوت می زنند،ولی خیلی خوشحالم که به شهری برگردم که 2 سال از بهترین سال های عمرم رو توش گذروندم.من بهترین سال های ورزشم رو در یوونتوس گذروندم و رابطه ی خوبی با هوادار ها و هم تیمی هام داشتم.و دوست ندارم با هو شدن خاطره ی خوب این سال ها خراب بشه. و در آخر گفته ما با یوونتوسی روبرو خواهیم شد که سختی زیادی کشیده و با این وجود سرپا مونده و حالا به خودش افتخار می کنه.

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
لیست بازیکنان یووه که تو ترکیب اصلی قرار میگیرند رو یکی بزاره

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

کاناوارو با سایت رسمی رئال مصاحبه ای کرده و گفته :

هرچند می دونم وقتی برگردم من رو هو می کنند و سوت می زنند،ولی خیلی خوشحالم که به شهری برگردم که 2 سال از بهترین سال های عمرم رو توش گذروندم.من بهترین سال های ورزشم رو در یوونتوس گذروندم و رابطه ی خوبی با هوادار ها و هم تیمی هام داشتم.و دوست ندارم با هو شدن خاطره ی خوب این سال ها خراب بشه.

و در آخر گفته ما با یوونتوسی روبرو خواهیم شد که سختی زیادی کشیده و با این وجود سرپا مونده و حالا به خودش افتخار می کنه.

اگر هر بازیکنی هو بشه کاناوارو نباید بشه چون تو همین 2 سالی که از یووه رفته بارها اعلام کرده اخبار و نتایج یووه رو دنبال میکنه و حتی گاهی پیشنهاد هم به مدیران یووه میداد مثل خرید درنته . کاناوارو تو اون 2 فصلی که تو یووه بازی کرد نشون داد چقدر به پیراهنش متعصب هستش و فقط و فقط برای این از یووه رفت که سال 2006 مرد سال اروپا و جهان شدن رو از دست نده و البته تو اون مقطع اوج دوران ورزشیش بود و این چیزی نبود که بتونه دوباره بدست بیاره . من هنوز هم کاناوارو رو سوای اینکه کاپیتان ایتالیا هستش و خیلی دوستش دارم ، یک یوونتوسی فداکار و متعصب میدونم .

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
فردا باید الکس و سباستین 90 دقیقه بازی کنند . الکس که رکن اصلیه تیمه . سباس میتونه با سرعت بخشیدن به بازی از فشارا کم کنه ندود اگر نزدیک به به خطوط حمله بازی کنه بازی سازی از دوش الکس برداشته میشه و جووینکو هم میتونه وظیفه ندودو بازی کنه از جناحین ولی کو گوش شنوا !!!

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
دوستان من فکر میکنم بخاطر نداشتن یک دفاع مستحکم باید از فکر بازی با شیوه ضدحمله بیاییم بیرون ما باید بازیکنان تکنیکیمون رو مثل الکس-جووینکو-ندود با ازادی عمل بیشتری بکار بگیریم تا اجازه حمله همه جانبه از تیم حریف رو بگیرند و بتوانند با خلاقیت خودشون سرعت بسیار بالای انها رو مهار کنند و با گرفتن ضربات ایستگاهی یا کرنر شانس گلزنی به انها رو پیدا کنیم همچنین مدافعان کناری ما زیاد نفوذ نکنند که بدجوری ضد حمله می خوریم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کالدرون گفته که دوست داره بوفون رو در رئال ببینه و به این نحو خواسته جنگ روانی رو آغاز کنه . همچنین اظهار کرده که بدش نمیاد دل پیرو و کامورانزی هم در رئال بازی کنن ! کالدرون رئیس باشگاه رئال همچنین از رویارویی رئال با یووه ابراز خوشحالی زیادی کرده و در مورد یووه گفته که از افتخارات اروپاست . کالدرون گفته که فرداشب در تورین از نزدیک بازی رو میبینه و دوست داره بازی خوبی رو شاهد باشه .

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
البته ضعف رانیری را در ارنج تیم و اتخاذ تاکتیک مناسب و انتقال شهامت و جسارت به تیم نمی توان رد کرد اما باید این موضوع را نیز در نظر گرفت که متاسفانه بیشتر بازیکنان ما تمرکز لازم را در هنگام مسابقه یا در حین ان از دست می دهند و اشتباهات کودکانه ای را دچار می شوند که خود افت بزرگی برای یک تیم محسوب می شود... امیدوارم حداقل برای این بازی این اشتباهات را نبینیم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کاناوارو در مصاحبه با روزنامه آس اسپانیا گفته که بازی امشب بازی ای احساسی خواهد بود چون باید مقابل بازیکن هایی بازی بکنه که روزی باهاشون هم تیمی بوده. در ادامه هم گفته: الکس در ایتالیا مثل رائول در اسپانیاست.شماره یک!هر لحظه میتونه بدون هیچ اشتباهی گل بزنه.من در پایان بازی پیراهنم رو با الکس عوض خواهم کرد اما در طول ابزی هر کاری می کنم که جلوی گلزنی الکس رو بگیرم.در زمین مسابقه با هیچ کس دوست نیستم!

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی